kuzey irlanda vize formu 1

Kuzey İrlanda Vize Formu

Kuzey İrlanda Vize Formunu İngiltere konsolosluğu tarafınca hazırlanan bir belgedir. İrlanda’ya gitmek için İngiltere vizesi şart olduğundan tüm işlemler İstanbul’da bulunan İngiltere konsolosluğu ile yapılmalıdır. 

Kuzey İrlanda Vize Formu Nedir? 

Kuzey İrlanda formunu İngiliz Konsolosluğu tarafından hazırlanır. Kuzey İrlanda’ya gitmek isteyen ziyaretçilerin bu formu doldurması gerekir. Kuzey İrlanda formunu İngiltere vize başvuru formu kapsamındadır. 

İngiltere vize başvuru formu online olarak doldurulur. 2007 Nisan ayına kadar Türkçe ve İngilizce doldurulan form, 2007 Nisan ayı itibariyle sadece İngilizce olarak doldurulmaktadır. Üstelik İngiltere vize başvuru formu eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmalıdır. Eğer evrak, eksik ya da hatalı doldurulmuş olursa İngiltere Konsolosluğu, ziyaretçiyi mülakatsız geri çevirebilir. Bu bakımdan İngiltere vize başvuru formu tecrübeli ve uzman kişiler tarafından doldurulursa daha sağlıklı bir vize dönemi geçirilir. Bu aşamada devreye Long Vize Turizm girer. Long Vize Turizm deneyimli ve işinin ehli danışmanlarla Kuzey İrlanda için istenen tüm evrakları eksiksiz ve hatasız şekilde düzenler. Böylelikle hatalı evrak ya da eksik evrak yüzünden herhangi bir maddi zarar yaşamazsınız. 

Kuzey İrlanda Formu için Nereye Müracaat Etmem Gerekir? 

Kuzey İrlanda vize formun ile Kuzey İrlanda turistik gezi dilekçesi iki farklı belgedir. Kuzey İrlanda vize formunu yani İngiltere vize başvuru formu, konsolosluk tarafından hazırlanan ve sizin kısa cevaplar vereceğiniz bir formdur. Kuzey İrlanda turistik gezi dilekçesi ise yine İngiltere Konsolosluk vize birimine verilen ama tamamen sizin tarafından yazılan bir evraktır. Her ikisinin tek ortak noktası İngilizce olarak oluşturulma şartıdır.  

kuzey irlanda vize formu 1

Kuzey İrlanda Vize Formunu Nasıl Doldurulur? 

Kuzey İrlanda vize formunun yani İngiltere vize başvuru formu İngiltere vizesi için en önemli evraklardan biridir. Teslim edilen evraklar içerisinde İngiltere vize başvuru formu çıktısı yoksa diğer evraklar da kabul edilmemektedir. Kuzey İrlanda vize formunu tamamen İngilizce hazırlanmış bir belgedir. Bu formda verdiğiniz bilgilerin gerçek ve doğru olması yasal bir zorunluluktur. Long Vize Turizm hizmetler, İngiltere vize başvurusu yani Kuzey İrlanda vize başvuru ile ilgili tüm bu zorlu evrakları sizinle birlikte hazırlamaktadır. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: