Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Lesotho

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Lesotho aile arkadaş ziyareti vizesi, Lesotho’ya aile ya da arkadaş ziyareti için vize başvurusunda bulunan kişilerin almak zorunda oldukları vize türüdür. Lesotho’da bulunan aile veya arkadaş ziyareti yapmak isteyen kişiler, kısa süreli vize başvurusunda bulunurlar. Vize başvurusu yapabilmek için öncelikle Lesotho’da bulunan kişinin davet mektubu göndermesi gerekir. Davet eden kişinin, vize başvurusunda bulunan kişinin tekrar döneceğinin teminatını vermesi gereklidir.

Lesotho aile arkadaş ziyareti vizesi için davetiye gönderen kişinin, davet mektubu içeriğinde kişisel ve adres bilgileri de bulunmalıdır. Aile/arkadaş ziyareti vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportlarının bulunması gerekir. Pasaporta bulunmayan kişilerin vize başvuruları ret alır. Lesotho aile/arkadaş ziyaret vizesi başvurusu, Lesotho Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne yapılır. Türkiye’de Lesotho vize işlemlerinde yetkili herhangi bir birim bulunmadığından vize başvuruları Lesotho Konsolosluğu bulunan diğer ülkelerde yapılır. Lesotho aile veya arkadaş ziyareti vizesi hakkında gerekli evraklar ve diğer işlemler için güncel bilgileri yetkili seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Şirketimiz sizin adınıza tüm Lesotho vize işlemleri yürüterek kısa süre içerisinde vize almanız içi profesyonel hizmet verir.

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Evrakları ve Belgeleri

Lesotho aile arkadaş ziyareti vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, talep ettikleri vize türüne uygun şekilde evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekir. Eksik evrak veya yanlış bilgi vize başvurularının olumsuz sonuçlanmasına veya vize işlem süresinin uzamasına neden olur. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için vize evrakları ve belgelerinin prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekir. Lesotho aile arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

  • Pasaport
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Başvuru formu
  • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Sarıhumma aşı kartı
  • Uluslararası aşı kartı
  • Sağlık sigortası poliçesi
  • Konaklama bilgileri
  • Uçak rezervasyonları

Lesotho vizesi güncel ve detaylı bilgilerini Long Vize Turizm şirketinden öğrenebilirsiniz. Long vize şirketi olarak vize işlemlerinde yetkili vize firması olarak görev yapmaktayız.

lesotho aile arkadas ziyareti vizesi 1

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Lesotho vizesi kaç günde çıkar? Lesotho vizesi ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak Türkiye’de Lesotho Büyükelçiliği veya Konsolosluğu bulunmadığından evrakların kargolanması bazı durumlarda uzun sürebilir. Ayrıca aile ziyareti vizesinde Lesotho Konsolosluğu ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum sürecin daha da uzamasına neden olur. Lesotho vize başvurusu öncesi şirketimiz ile irtibata geçerek sürecin daha hızlı ilerlemesi için profesyonel destek alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Lesotho’ dan gelen davetiyeye istinaden Lesotho Konsolosluğundan Vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Lesotho’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Vize Başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz. Lesotho vizesi ile ilgili bilmeniz gerekenler ve dikkat edilmesi gereken hususları firmamızdan hemen öğrenebilirsiniz.

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vize başvurunuz için Lesotho’ da yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Lesotho Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli Lesotho Evrak Ve Belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Lesotho’ ya yapacağınız Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Lesotho vizesi ile ilgili bilmeniz gerekenler ve dikkat edilmesi gereken hususları firmamızdan hemen öğrenebilirsiniz.

Lesotho Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Lesotho’ a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Lesotho’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Lesotho Ticari Vize veya Lesotho Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lesotho vizesi ile ilgili bilmeniz gerekenler ve dikkat edilmesi gereken hususları firmamızdan hemen öğrenebilirsiniz.

Lesotho Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Lesotho aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Lesotho Vize Randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Lesotho vizesi ile ilgili bilmeniz gerekenler ve dikkat edilmesi gereken hususları firmamızdan hemen öğrenebilirsiniz.

Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Lesotho ülkesi konsolosluğundan alacağınız Lesotho Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Lesotho’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Lesotho Turistik Vize veya Lesotho Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lesotho vizesi ile ilgili bilmeniz gerekenler ve dikkat edilmesi gereken hususları firmamızdan hemen öğrenebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: