Ticari Vize Lesotho

Lesotho Ticari Vize

Lesotho ticari vize, Lesotho’ya ticari nedenlerle seyahat edecek kişilerin almak zorunda olduğu vize türüdür. Lesotho ülkesinde fuar, iş toplantısı, ticari faaliyetler için seyahat edecek iş adamları veya firma yöneticileri ticari vize başvurusu yapmaları gerekir. Lesotho ticari vize başvurusunda bulunan gri, bordo, siyah, yeşil pasaport sahibi kişilerin pasaportlarının en az 6 ay geçerliliğinin bulunması gerekir. Vize başvurularında pasaport gerekli ve zorunlu evraklardan birisidir. Ayrıca ticari vize başvurusu bulunan kişilerin, pasaportlarında en az 2 sayfanın boş ve pasaportun yıpranmamış ve eskimemiş olmasına dikkat edilmelidir.

Ticari vize başvurusu yapacak kişilerin, Türkiye’de Lesotho ülkesinin Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmadığından başka ülkelerde bulunan Lesotho Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne vize başvurusu yapmaları gerekir. Ticari vize başvurularında yetkili tek kurum Lesotho Konsolosluğu/Büyükelçiliği’dir. Peki Lesotho Vizesi Kaç Günde Çıkar? her şey hakkında detaylı bilgi alabilmek için seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçip güncel bilgiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lesotho Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

Lesotho ticari vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Vize başvurularında seyahat türüne göre evraklarda ve belgelerde değişiklik görülür. Bu nedenle evrakların seyahat türüne göre hazırlanması gerekmektedir. Lesotho ticari vize başvurularında önemli evraklardan birisi de davet mektubudur. Karşı taraftaki bulunan firma yetkilisinin vize başvurusu yapacak kişiyi davet ettiğini yönelik şekilde açıklayıcı şekilde Lesotho Konsolosluğu’na göndermelidir. Davet mektubu içeriğinde davetiye gönderen kişinin adres ve kişisel bilgilerinin bulunması gerekir. Lesotho ticari vize için gerekli diğer evraklar ve belgeler şunlardır:

  • En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
  • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Lesotho Vizesi Başvuru formu
  • Davetiye
  • Dilekçe
  • Uçak gidiş dönüş rezervasyonları
  • Otel ve konaklama bilgileri
  • 2 adet 3,5 x 4,5 cm boyutlarında biyometrik fotoğraf
  • Sarıhumma aşı kartı
lesotho ticari vize 1

Lesotho vize evrakları ve belgeleri hakkında güncel bilgiler öğrenmek için Long Vize turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Long vize turizm olarak gerekli evrakların hazırlanmasında ve başvuru esnasında deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz. Lesotho vize başvurusu ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanır. Vize başvurusunda bulunan kişiler, seyahat planı oluştururken bu süreyi de göz önünde bulundurmaları gerekir. Lesotho vizesi başvurularında herhangi bir aksilikle karşılaşmamak için en az 1 ay öncesinden vize işlemlerinin başlatılması gerekir.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Lesotho Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Lesotho Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Lesotho’dan gelecek olan davetiyedir. Lesotho’dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir yada orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Lesotho Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Lesotho Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz. Lesotho Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara, gerekli evrak listesine ve vize ücretlerine firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lesotho Ticari Vize Nasıl Alınır?

Lesotho Ticari Vizesi Lesotho Ülkesinde bir ticaret yada bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Lesotho Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Lesotho Hükumetinden gelen ticari bir davetiye yada bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Lesotho Ticari vize başvurusu, Lesotho Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Lesotho Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir. Lesotho Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara, gerekli evrak listesine ve vize ücretlerine firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lesotho Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Lesotho Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Lesotho’ dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Lesotho Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz. Lesotho Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara, gerekli evrak listesine ve vize ücretlerine firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lesotho Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Lesotho Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Lesotho Vize Evrak Ve Belgelerine sahip kişiler Lesotho’a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Lesotho’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Lesotho Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara, gerekli evrak listesine ve vize ücretlerine firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lesotho Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Lesotho Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Lesotho ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Lesotho Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara, gerekli evrak listesine ve vize ücretlerine firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: