Skip to content

Liechtenstein Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Liechtenstein Vizesi, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesini ziyaret edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, almak zorunda oldukları belgedir. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek bordo pasaport sahipleri, uzun ve kısa süre seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliğini yapılır. Ancak Türkiye’de Liechtenstein ülkesinin konsolosluğu/Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Bu nedenle vize başvuruları, İstanbul’da bulunan İsviçre Konsolosluğu’na yapılabilir. Ayrıca yetkili vize firmaları aracılığıyla da gerçekleştirilebilir.

Liechtenstein Prensliği, vize başvurularını Long Vize Turizm aracılığı ile yapabilirsiniz. Long Vize Turizm, Liechtenstein vize işlemlerinde vize firması olarak görev yapmaktadır.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Liechtenstein Vize İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirlemeleri gerekir. Ticari, turistik, aile ziyareti, vatandaşlık, eğitim gibi seyahat nedenlerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlanmalıdır. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz ve prosedüre uygun şekilde tamamlanması gerekir. Vize başvurularında istenen belgeler ve evraklar resmi belgeler olduğundan, yazılacak bilgilerin gerçek olmasına dikkat edilmelidir.

Liechtenstein ülkesi, Schengen vizesi kapsamındadır. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişilerin, öncelikle en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportlarının bulunması gerekir. Başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir bilgilerle prosedüre uygun şekilde doldurulması gerekir. Liechtenstein vize evrakları ve belgeleri hakkında güncel bilgilere Long Vize şirketimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, vize evrakları ve belgelerinin tamamlanmasında uzman ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.

Liechtenstein Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Liechtenstein, Avrupa Birliğine üye bir ülkedir. Liechtenstein vizesi, Schengen vizesi kapsamı içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişiler, Schengen vizesi kapsamında yer alan diğer ülkelere seyahat edebilir. Schengen vizesi kapsamında yer alan İtalya, Fransa, Belçika, Danimarka, Estonya, Macaristan, Portekiz, Finlandiya, İsviçre gibi birçok Schengen ülkesine seyahat edilebilir. Liechtenstein vize işlemleri hakkında güncel ve detaylı bilgiler için şirketimizin resmi internet sitesinden veya telefonlarından arayarak öğrenebilirsiniz.

Vizesi Liechtenstein
Liechtenstein Vizesi

Liechtenstein Büyükelçiliği Vize

Liechtenstein Büyükelçiliği Vize işlemlerinde seyahat amacına göre hangi evrakların isteneceği konusunda ve yapılan başvuruların sonuçlandırılması hususunda tek yetkili mercidir. Ancak Türkiye’de Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesinin Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Bu yüzden Liechtenstein vize başvurusu yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği’ne müracaat etmeleri gerekmektedir. Liechtenstein vizesi almanın en kısa ve pratik yolu ise seyahat acentesi olanLong Vize Turizm şirketimizin aracılığıyla vize başvurusu yapmaktır. Long Vize şirketimiz, başvuru sahibi adına vize işlemleri için gerekli olan tüm evrakları ve belgeleri prosedüre uygun olarak hazırlar, teslim eder ve olası herhangi bir problem ortaya çıktığında ise hukukun belirlediği sınırlar içerisinde bu problemleri çözerek en kısa süre içerisinde vizelerin olumlu yönde sonuçlanması için hizmet vermektedir.

Liechtenstein Vizesi Pasaport Kuralları-Liechtenstein Büyükelçiliği Vize

Türkiye ile Liechtenstein ülkesi arasında Liechtenstein vize başvurusu zorunluluğu bulunduğundan, seyahat amacına göre istenen belgelerin resmiyete uygun olarak tanzim edilip, teslim edilmesi gerekir. İki ülke arasında yapılan anlaşmaya göre gri, yeşil veya siyah pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, 180 gün içerisinde en fazla 90 günle sınırlı olmak koşuluyla yapılacak kısa süreli seyahatlerde, vize işlemlerinde muaf tutulması kararı alınmıştır. Ancak umumi pasaporta yani bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ise vize başvurusunda bulunmaları zorunludur.

Liechtenstein büyükelçiliği vize başvurusu yaparken geçerli bir pasaportun bulunması gerekir. Pasaport ile ilgili genel kurallar ise şunlardır:
Pasaportun, en fazla 10 yıl içerisinde alınmış olması ve geçerliliğinin devam etmesi gerekir.
Pasaportun geçerliliğinin en az 1 yıl olması veya seyahat süresi bitiminden itibaren en az 3 ay daha geçerliliğinin devam etmesi şartları istenir.
Pasaport üzerinde vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az karşılıklı iki sayfasının boş olması gerekir.
Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanmasında etkili olan pasaportların sayfalarının, eskimemiş ve yırtılmamış olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

Liechtenstein Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilir?

Avrupa Birliği üyesi olan Liechtenstein ülkesi, ayrıca Schengen ülkelerine dâhildir. Liechtenstein ülkesine seyahat gerçekleştirmek isteyenlerin, Schengen vizesi alması zorunluluğu bulunur. Schengen vizesi alındıktan sonra Avusturya, Yunanistan, Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, İspanya, Danimarka, Estonya, Hollanda, Portekiz, Lüksemburg, Litvanya, Letonya, İsveç, İsviçre, Estonya, Finlandiya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan ülkelerine seyahat hakkı elde etmiş olurlar. Liechtenstein vizesi işlemlerinde Long Vize şirketimiz ile irtibata geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Büyükelçiliği Vize Liechtenstein
Liechtenstein Büyükelçiliği Vize

Liechtenstein Konsolosluğu Vize

Liechtenstein Konsolosluğu Vize işlemlerinde evrakların incelenmesinde ve sonuçların değerlendirilmesi konusunda yetkili tek merciidir. Ancak Türkiye’de Liechtenstein ülkesine ait Konsolosluk ya da Büyükelçilik bulunmamaktadır. Liechtenstein vizesi almak için İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği’ne müracaat ederek ya da yetkili seyahat firmaları vasıtasıyla vize başvuruları yapılabilir.

Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesi Schengen ülkesine dâhil Avrupa üyesi ülkelerindendir ve dünyanın en küçük 6. küçük ülkesidir. Yaklaşık 160 kilometrekare yüzölçümüne sahip ülke içerisinde, 40000 civarında insan yaşamaktadır. Şirin ve doğal güzelliği ile ön plana çıkan bu ülkeye Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları içerisinde her yıl birçok kişi farklı amaçlarla seyahat gerçekleştirmektedir. Vize almak için en pratik ve hızlı bir şekilde vize almanın yolu seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketimizin aracılığıyla başvuru yapmaktır. Şirketimiz, vize başvurularında ülke temsilcileri ve alanında uzman personeli ile birlikte en kısa süre içerisinde vizenin alınması, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için profesyonel hizmet vermektedir.

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır?

Liechtenstein ülkesi ile Türkiye arasında vize zorunluluğu bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından gri, yeşil ve siyah pasaport hamilleri, 180 gün içerisinde maksimum 90 günle sınırlı olmak koşuluyla kısa süreli seyahatlerde, vize işlemlerinden muaftır. Ancak umumi pasaporta yani bordo pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise vize başvurusu yapmak zorundadır. Ayrıca Liechtenstein ülkesi Schengen ülkesine dâhil bir ülke olduğundan Schengen vizesi alınması zorunludur. Bu vizeyi alan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, diğer Schengen ülkelerine transit olarak geçiş yapabilirler. Liechtenstein vize başvurusu yapılırken hangi amaçla seyahat edileceğini açıkça belirtilmesi ve buna göre vize talebi yapılmalıdır.

Liechtenstein Vize Çeşitleri-Liechtenstein Konsolosluğu Vize

Her yıl Türkiye’den birçok kişi Liechtenstein ülkesine seyahat etmek için vize başvurusunda bulunurlar. Seyahat amacına göre farklı belgeler ve evrakların usulüne uygun olarak doldurulup, teslim edilmesi gerekir. Türkiye’den Liechtenstein ülkesine ticari amaçlarla seyahat etmek, ekonomik forumlara katılmak, iş toplantılarına katılmak gibi amaçlarla seyahat gerçekleştirmek isteyenlere Liechtenstein ticari vizesi verilir. Turistik amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyenlere ise evrakların ve belgelerin tamamlanmasının ardından Liechtenstein turistik vize verilir. Eğitim ve öğretim faaliyetlerini tamamlamak üzere Liechtenstein ülkesine gidecek olan öğrencilere, Liechtenstein eğitim vizesi, bu ülkede aile ya da arkadaşını ziyaret maksadıyla seyahat gerçekleştirmek isteyenlere ise Liechtenstein konsolosluğu vize verilir. Vize işlemlerinde birçok prosedür bulunduğundan Long Vize şirketimizden profesyonel destek alarak kısa sürede vizenizi temin edebilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Liechtenstein
Liechtenstein Konsolosluğu Vize

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesinde bulunan bir yakınını ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Liechtenstein aile ziyareti vize başvuruları, Liechtenstein Büyükelçiliği’ne veya Konsolosluğu’na yapılması gerekir. Ancak Türkiye’de Liechtenstein Büyükelçiliği veya Konsolosluğu bulunmadığından vize başvuruları İsviçre Büyükelçiliği’ne yapılabilir. Ayrıca

Liechtenstein vize başvurusu, yetkili vize firmaları aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. Liechtenstein aile arkadaş ziyareti için seyahat edecek kişilerin, Liechtenstein ülkesinde bulunan aile ve arkadaştan davet mektubu alması gerekir. Davetiye gönderen kişinin, vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğini açıkça belirten bir davetiyeyi Büyükelçiliğe göndermelidir. Liechtenstein aile ziyareti vize başvurularında, davetiye gönderilmediği takdirde vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Liechtenstein aile/arkadaş ziyareti vize işlemleri için seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

Liechtenstein aile/arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin prosedüre uygun şekilde doldurulup Büyükelçiliğe teslim edilmesi gerekir. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz şekilde tamamlanması oldukça önemlidir. Liechtenstein aile/arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • En az 6 ay geçerliliği ve 2 sayfası boş olan pasaport
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Liechtenstein vize formu
 • En fazla 3 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Sağlık sigortası poliçesi
 • Davetiye
 • Uçak rezervasyonu
 • Otel ve konaklama bilgileri
 • Dilekçe
 • Aile/arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar ve belgeler için güncel ve detaylı bilgileri Long Vize Turizm şirketimizin müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Seyahatleri İçin Vize Zorunlu mudur?

Liechtenstein ülkesine çeşitli nedenlerden dolayı seyahat edebilmek için bordo pasaport sahiplerinin, uzun ve kısa süreli seyahatlerinde vize almaları zorunludur. Gri, siyah ve yeşil pasaport sahipleri kısa süreli seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Liechtenstein, Schengen vize uygulaması kapsamında yer alan bir ülkedir. Bu nedenle Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişiler, Schengen vizesi kapsamında vize başvurusu yapmaları gerekir. Bu ülkeye seyahat edecek kişiler, Liechtenstein üzerinden diğer Schengen ülkelerine de seyahat gerçekleştirebilir. Liechtenstein vizesi hakkında tüm bilgiler için Long Vize Turizm şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuruları için Long Vize Turizm şirketimizin resmi internet sayfasından telefon numaralarından veya birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Liechtenstein
Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Liechtenstein Ticari Vize

Liechtenstein Ticari Vize, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine iş toplantısı, fuar-fabrika açılışı gibi nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin talep ettiği vize türüdür. Liechtenstein, Avrupa Birliği’ne üye bir Schengen ülkesidir. Liechtenstein ticari vizesi başvurusunda bulunan kişiler, Schengen vize kapsamında başvuru yapmaları gerekir. Liechtenstein ticari vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayıp Büyükelçiliğe teslim etmeleri zorunludur.

Türkiye’de Liechtenstein Büyükelçiliği ve Konsolosluğu bulunmadığından, vize başvuruları İsviçre Büyükelçiliği’ne yapılır. Ayrıca vize başvuruları, vize başvurularında yetkili seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketi aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. Vize başvuruları, ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ticari vize başvurusunda bulunan kişilerin, seyahatlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için bu süreyi göz önünde bulundurmaları gerekir. Liechtenstein Schengen vize başvuruları, en fazla 3 ay öncesinden yapılmalıdır. Liechtenstein vize başvurusu sırasında olası herhangi bir sorunla karşılaşmamak için vize başvurularının en az 1 ay öncesinden başlatılması daha doğru olacaktır. Liechtenstein vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu sonuçlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

Liechtenstein ülkesine ticari nedenlerden seyahat edecek kişilerin, prosedüre uygun şekilde bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Bu evraklar ve belgeler, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanabilmesi için çok önemlidir. Liechtenstein ticari vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Büyükelçiliğe seyahat nedenlerini ve süresini belirten bir dilekçe yazmaları gerekir. Dilekçenin açıklayıcı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Liechtenstein ticari vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
 • Liechtenstein vize formu
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Sağlık sigortası poliçesi
 • 2 adet 3,5 x 4,5 cm boyutlarında biyometrik fotoğraf
 • Bankada yeterli miktarda para
 • Davet mektubu
 • Dilekçe
 • Uçak rezervasyonları
 • Otel ve konaklama bilgileri

Liechtenstein vize başvurularında, Büyükelçilik bazı durumlarda ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum vize başvuru süresinin uzamasına neden olur. Liechtenstein ticari vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanmasında Long Vize Turizm şirketimizden hizmeti alabilirsiniz.

Ticari Vİze Liechtenstein
Liechtenstein Ticari Vize

Liechtenstein Turistik Vize

Liechtenstein Turistik Vize, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine gezi nedeniyle seyahat edecek kişilerin, talep ettikleri vize türüdür. Liechtenstein ülkesine her yıl ülkemizde birçok kişi turistik nedenlerden dolayı turlarla veya şahsen seyahat etmektedir. Liechtenstein turistik vizesi başvurularında gerekli evrakları ve belgelerin tamamlanması gerekir. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için bu evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması zorunludur.

Liechtenstein ülkesine turistik nedenlerden dolayı seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin, 90 gün süreli kısa süreli seyahatleri için Schengen vizesi başvurusunda bulunmaları gerekir. Liechtenstein, Avrupa birliğine üye ve Schengen vize kapsamı içerisinde yer alan bir ülkedir. Liechtenstein ülkesine seyahat eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Schengen vizesiyle diğer Schengen ülkelerine de transit geçiş yapabilirler. Liechtenstein turistik vize başvurularında Long Vize Turizm ile irtibata geçerek hizmet alabilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, turistik vize başvurularında yetkili bizi firmadır.

Liechtenstein Turistik Vize İçin Gerekli ve Evraklar-

Liechtenstein ülkesine turistik nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin, bazı evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayıp Büyükelçiliğe teslim etmeleri gerekir. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için bu evrakların ve belgelerin talep edilen şekilde doldurulması ve tamamlanması gerekir. Liechtenstein vize başvurusu için en önemli evraklardan birisi başvuru formudur. Liechtenstein vize formu içerisinde yer alan ad soyadı, anne adı, baba adı gibi bilgilerin büyük harflerle ve okunaklı bir şekilde yazılması gerekir. Turistik vize başvurusu için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Önceden gidilmiş Schengen ülkesi vizeleri
 • Liechtenstein vize formu
 • Otel ve uçak rezervasyonları
 • Bankada yeteri miktarda para
 • Sağlık sigortası poliçesi
 • Dilekçe
 • En az 6 ay geçerli bulunan pasaport
 • Liechtenstein turistik vize başvuruları için güncel ve detaylı bilgilere Long Vize turizm ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Liechtenstein vize başvurusu, ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak resmi tatiller, eksik evrak gibi durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Turistik vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu sonuçlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketinden profesyonel destek alabilirsiniz.

Turistik Vize Liechtenstein
Liechtenstein Turistik Vize

Liechtenstein Vize Başvurusu

Liechtenstein Vize Başvurusu, Liechtenstein (Lihtenştayn) Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne yapılır. Ancak Türkiye’de Liechtenstein Konsolosluğu/Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Bu nedenle vize başvuruları İsviçre Konsolosluğu’na yapılabilir. Ayrıca Liechtenstein vize başvuruları, yetkili vize firmaları aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Liechtenstein vize başvurusunu zahmetsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.Long Vize turizm, Liechtenstein vize başvurularında yetkili vize firmasıdır. Vize başvuruları için profesyonel destek almak oldukça önemlidir. Liechtenstein vize başvurularında, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Vize işlemleri için istenen belgeler ve evraklar prosedüre uygun şekilde tanzim edilmediği takdirde vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanır.

Liechtenstein Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Liechtenstein, Avrupa birliğine üye bir ülkedir. Liechtenstein ülkesine Schengen vizesi alınarak geçiş yapılabilir. Ayrıca Schengen vizesi kapsamında olan diğer birçok ülkeye de Liechtenstein ülkesi üzerinden geçiş yapılabilir. Liechtenstein Schengen vizesi için İsviçre Büyükelçiliği’ne başvuru yapılabilir. Ayrıca Long Vize Turizm yetkili firması aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek bordo pasaport hamilleri, kısa ve uzun süreli seyahatleri için vize almaları zorunludur.

Liechtenstein vizesi için öncelikle başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Liechtenstein vize formu ve diğer evraklar hazırlandıktan sonra talep edilen vize ücretinin yatırılması gerekir. Daha sonra gerekli evraklar ve belgeler teslim edildikten sonra vize işlemleri başlatılmış olur. Liechtenstein Schengen vizesi, ortalama 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Liechtenstein vizesi başvurularının kısa süre içerisinde olumlu sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurularında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Liechtenstein Schengen vize başvurusunda bulunan kişilerin, öncelikle en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaportlarının bulunması gerekir. Pasaportun en az 2 sayfasının boş olması ve yıpranmamış ve eskimemiş olmasına da dikkat edilmelidir. Liechtenstein vizesi başvurularında bulunan kişilerin, dikkat etmesi gereken diğer bir hususta başvuru formunun prosedüre uygun şekilde doldurulmasıdır. Başvuru formu, vize başvuru sahibi hakkında bilgi edinmek için talep edilir. Büyükelçilik yetkilileri üzerinde olumlu bir etki bırakabilmek için başvuru formuna dikkat edilmesi gerekir. Vize başvuruları ile ilgili tüm bilgilere Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Vize Başvurusu Liechtenstein
Liechtenstein Vize Başvurusu

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri belirlenirken, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine yapılacak seyahat amacı esas alınır. Liechtenstein vize başvurusu yapmadan önce ilk yapılacak iş, Liechtenstein ülkesine hangi amaçla seyahat edileceği ve bu seyahatin ne kadarlık bir süreyi kapsayacağı belirlenmelidir. Bu karar verildikten sonra dilekçede ve başvuru formunda seyahat süresi ve seyahat amacı yazılır.

Liechtenstein Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından seyahat amacına göre farklı evraklar ve belgeler istenir. Bu evraklar ve belgelerin resmiyete uygun olarak doldurulması, yapılacak başvurunun olumlu yönde sonuçlanması için çok önemlidir.

Büyükelçilik yetkilileri, yapılan başvuruları değerlendirirken evraklarda ve belgelerde eksik bilgi, yanlış beyan olup olmadığına bakarlar. Eğer evraklarda herhangi bir usul hatası yoksa ve tüm evraklar ve belgeler usulüne uygun olarak doldurulmuşsa başvuru olumlu olarak değerlendirilir ve ilan edilir. Sahte evrak ve yanlış beyanda bulunan kişilerin başvuruları, reddedilmekle beraber bu kişiler hakkında yasal işlemler başlatılır. Birçok aşamadan ibaret olan vize işlemlerinde kısa sürede olumlu yönde sonuç alabilmek için Büyükelçilik tarafından vize işlemlerini yürütmek üzere yetkilendirilen seyahat firmalarından olan Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Türkiye’de Liechtenstein ülkesinin temsilciliği bulunmadığından, İsviçre Büyükelçiliğinden vize randevusu alınarak vize işlemleri gerçekleştirilir. Vize başvurusu yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, İsviçre Büyükelçiliği temsilciliklerinden randevu alarak vize işlemlerini tamamlayabilirler. Liechtenstein vize randevusu alınmadan önce seyahat amacına göre belirlenen evrakların ve belgeleri tamamlanması gerekir. Bu evrakların ve belgelerin Büyükelçiliğe tesliminden sonra randevu alınabilir. Vize başvurularında planlanan tarihte seyahati gerçekleştirmek için Long Vize şirketimizde çalışan ülke temsilcileri ve vize işlemleri konusunda uzmanlaşmış personelimizden destek alarak planladığınız tarihte seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir

Liechtenstein vize işlemleri için yapılacak başvurularda seyahat amacına göre Büyükelçilik tarafından farklı evraklar ve belgeler istenmektedir. Tüm başvuru çeşitlerinde istenen ortak evraklar ise şunlardır:

 • Pasaport (pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış ve seyahat süresi bittikten sonra en az 3 ay daha geçerliliğinin bulunması gerekir. Vize işlemlerinin yapılabilmesi için karşılıklı en az 2 sayfasının boş olmasına dikkat edilmelidir. Pasaportlarda dikkat edilecek diğer bir husus ise sayfalarının eskimemiş yıpranmamış olması gerekir. Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri
 • Dilekçe
 • Banka hesabında yeterli miktarda para
 • Son 3 aylık hesap ekstresi
 • Liechtenstein vize başvuru formu
 • T.C. nüfus cüzdan fotokopisi
 • Aile/arkadaş ziyareti vizesi talep edenler için davet mektubu
 • Vize ücretinin ödendiğine dair dekont
 • 2 adet biyometrik fotoğraf (fotoğraflar son 6 ay içerisinde beyaz fon üzerinde çekilmiş olmalı)
 • Başvuru yapan kişiler içerisinde 18 yaşından küçükler için noter onaylı muvafakatname
Vize Evrakları Ve Belgeleri Liechtenstein
Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri

Liechtenstein Vize Formu

Liechtenstein Vize Formu, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının doldurması gereken zorunlu ve en önemli belgelerden biridir. Liechtenstein vizesi için istenen evraklar içerisinde bulunan vize başvuru formu, doldurulmadan önce nasıl doldurduğuna dair bilgi sahibi olduktan sonra doldurulabilir. Bu form başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için önem arz ettiğinden usulüne uygun olarak doldurulması gerekir. Büyükelçilik görevlileri başvuru sahibi hakkındaki bilgilere vize başvuru formunu inceleyerek sahip olurlar. Bu yüzden formun doldurulmasında profesyonel destek alınması gerekir. Liechtenstein ülkesinin Türkiye’de Konsolosluğu/Büyükelçiliği bulunmadığından, vize işlemleri İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır.

Vize başvurularında en pratik yol ise Büyükelçilik tarafından vize işlemlerinin yürütülmesinde yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizin aracılığı ile başvuru yapmaktır. Şirketimiz yetkili seyahat firması olup; vize işlemlerini başvuru sahibi adına yürüterek istenen evrakların ve belgelerin tanzim edilmesinde, bu evrakların ve belgelerin teslim edilmesi, başvuru sırasında herhangi bir problem ortaya çıktığında problemlerin kısa sürede çözüme ulaştırarak vizelerin almasında profesyonel hizmet veren bir firmasıdır.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Tüm ülkelerin Konsoloslukları ve Büyükelçilikleri kendi, ülkelerine yapılacak seyahatler için vize başvurularının değerlendirilmesinde olumlu ya da olumsuz yönde karar verilmesinde, vize başvurularında hangi belgelerin ve evrakların isteneceği konusunda tek yetkilidir. Ancak Türkiye’de Liechtenstein ülkesinin Büyükelçiliği bulunmadığından vize işlemlerinin sonuçlandırılmasında yetkili olan mercii İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği’dir. Liechtenstein ülkesi Schengen ülkelerine dâhil bir ülke olduğundan, Schengen vizesi alınması zorunluluğu bulunmaktadır. Planlanan tarihte Liechtenstein ülkesine seyahat gerçekleştirmek için en az 1 ay öncesinden başvuru işlemlerinin başlatılması gerekir. Liechtenstein vize başvurusu yapıldıktan sonra Büyükelçilik yetkilileri, bu evrakları inceledikten sonra yaklaşık 10 gün içerisinde başvuruları olumlu ya da olumsuz yönde değerlendirerek sonuçlandırır.

Liechtenstein Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Liechtenstein vizesi için istenen belgelerden biri olan vize başvuru formu doldurulurken, Büyükelçiliğin istediği prosedüre uygun olarak hazırlanıp, teslim edilmesi gerekir. Aksi takdirde yapılacak başvurular Büyükelçilik görevlileri tarafından olumsuz yönde sonuçlandırılır. Liechtenstein vize formu doldurulurken aşağıda belirtilen kurallara uyularak tanzim edilmesi başvurunun olumlu yönde sonuçlanması için önem arz eder.

 • Liechtenstein vize başvuru formuna, sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu formu indirerek el yazısı ile doldurabilirsiniz. Ancak genel uygulamalarda bilgisayar üzerinden doldurulup, çıktısı alındıktan sonra ıslak ile imzalanması daha uygundur.
 • Form el ile doldurulacaksa, mavi ya da siyah tükenmez kalem kullanılmalı. Yazılan bilgilerin anlaşılır ve okunaklı olması gerekir.
 • Forma yapıştırılması gereken fotoğrafın, son 6 ay içerisinde beyaz fon üzerine çekilmiş biyometrik fotoğraf olması zorunludur.
 • Formda imzalanması gereken alanların, başvuru sahibi tarafından imzalanması ve bu imzanın diğer evrak ve belgelerde atılan imza ile aynı olmasına özellikle dikkat edilmelidir.
 • Formda yer alan bilgilerin başvuru sahibine ait doğru bilgiler olması gerekir.
  Long Vize şirketimizden profesyonel hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.
Vize Formu Liechtenstein
Liechtenstein Vize Formu

Liechtenstein Vize İşlemleri

Liechtenstein Vize İşlemleri, hakkında güncel bilgilere Long Vize Turizm şirketimizin web sayfasından ulaşabilirsiniz. Liechtenstein vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanmasında ve vize başvurularındaLong Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahipleri, kısa ve uzun süreli seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Ancak gri, siyah ve yeşil pasaport sahiplerinin; 90 günlük kısa süreli seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirleyip, seyahat nedenine uygun şekilde bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir.

Türkiye’de Liechtenstein Büyükelçiliği veya Konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle vize başvuruları, İsviçre Büyükelçiliği’ne yapılabilir. Ayrıca vize başvuruları yetkili vize firmaları aracılığıyla daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilir. Liechtenstein Schengen vizesi alan kişilerin, diğer Schengen ülkelerine de seyahat etme özgürlükleri bulunur.

Liechtenstein Vizesi Ücreti-Liechtenstein Vize İşlemleri

Liechtenstein Schengen vize işlemlerinde, vize ücretinin yatırılması gerekir. Liechtenstein Schengen vize ücreti, vize türüne ve seyahat süresine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca Liechtenstein vize ücreti her yıl değişir. Liechtenstein Schengen vize başvurularında bulunan kişilerin, bilmesi gereken hususlardan birisi de vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlandığı takdirde vize ücretinin iade edilmediğidir. Bunun yanı sıra kargo ücreti ve belgelerin hazırlanması gibi diğer masraflar vize ücretine dâhil değildir. Liechtenstein vize başvurularında, ret almamak için vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Liechtenstein vize ücreti hakkında güncel bilgilere Long Vize Turizm şirketi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi İçin Pasaport Zorunlu mudur?

Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişilerin, en az 6 ay süresi bulunan bir pasaportlarının bulunmaları gerekir. Ayrıca bu pasaportun yıpranmamış ve eskimemiş olmasına dikkat edilmesi gerekir. Liechtenstein Schengen vize başvurusunda bulunan kişilerin, pasaport süresi dolmuşsa, öncelikle pasaport başvurusu yapmalıdırlar. Ayrıca pasaportun en az 2 sayfasının da boş olmasına dikkat edilmelidir. Liechtenstein vize başvurusu için vize işlemlerinde seyahat firması olanLong Vize Turizm ile iletişime geçerek, kısa süre çerisinde vize işlemlerinin tamamlanmasının ardından vize alıp, seyahatlerinizi planladığınız tarihte gerçekleştirebilirsiniz.

Vize İşlemleri Liechtenstein
Liechtenstein Vize İşlemleri

Liechtenstein Vize Randevusu

Liechtenstein Vize Randevusu, vize işlemlerinin başlatılabilmesi için Liechtenstein (Lihtenştayn) Büyükelçiliği’nden talep edilir. Ülkemizde resmi olarak görev yapan Liechtenstein Büyükelçiliği ve Konsolosluğu bulunmamaktadır. İki ülke arasındaki uluslararası ve ticari ilişkilerin kuvvetlenmesi için vize başvuruları İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği’ne yapılır. Liechtenstein vize randevusu oluşturularak, Liechtenstein vizesi için gerekli evraklar ve belgeler teslim edilir. Vize randevusu günü ve saatinde talep edilen yerde bulunulması gerekir.

Liechtenstein Avrupa birliğine üye Schengen vize kapsamında yer alan bir ülkedir. Bu nedenle vize başvuruları, Schengen vize kapsamında gerçekleştirilir. Liechtenstein Schengen vizesi başvurusunda bulunanlar, ülkeye giriş yaptıktan sonra diğer birçok Schengen ülkesine geçiş yapabilir. Liechtenstein vize randevusu oluşturmak için vize başvurularında seyahat firması olan Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm şirketi, vize işlemlerini uzman ve deneyimli ülke temsilcileri ile gerçekleştirmektedir.

Liechtenstein Vizesi İçin Pasaport Zorunluluğu Var mı?

Liechtenstein vize başvurusu yapan kişilerin, geçerli bir pasaportlarının bulunması gerekir. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin vize almaları zorunludur. Bunun yanı sıra hizmet, diplomatik veya umumi pasaport sahipleri 90 günlük seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, pasaportlarını en fazla 10 yıl içerisinde alınmış olması gerekir.

Vize başvurularında dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta pasaportun sayfalarının yıpranmamış ve eskimemiş olmalıdır. Liechtenstein kısa süreli vize başvuruları için pasaportun en az 6 ay geçerliliğinin ve 2 sayfasının boş olması gerekir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin pasaportların geçerlilik süresi dolmuşsa öncelikle pasaport başvurusunda bulunmalıdırlar. Vize başvuruları için pasaport ve diğer evraklar hakkında detaylı ve güncel bilgileri turizm şirketimizi arayarak müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Randevusu Profesyonel Desteğin Önemi

Liechtenstein vize başvurusu profesyonel destek almak oldukça önemli bir husustur. Vize başvurularında talep edilen belgeler ve evraklar resmi belgeler olduğundan, yasal prosedüre uygun şekilde tamamlanması gerekir. Vize başvurularında talep edilen belgeler ve evraklarda görülen yanlış veya yanıltıcı bir bilgi vize başvurusunun olumsuz sonuçlanmasına ve vize başvurusunda bulunan kişi hakkında yasal işlemlerin başlatılmasına neden olabilir. Ayrıca vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanan kişilere, vize ücreti tekrar iade edilmez. Bu durum vize başvurusunda bulunan kişiler için maddi ve manevi zarar oluşturur. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için vize başvurularında Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketi, vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması, vize başvurusunun yasal prosedüre uygun şekilde tamamlanması için hizmet vermektedir.

Vize Randevusu Liechtenstein
Liechtenstein Vize Randevusu

Liechtenstein Vize Ücreti

Liechtenstein Vize Ücreti, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine vize başvurusunda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ödemek zorunda oldukları bir ücrettir. Vize ücretleri; alınacak vize türüne, seyahat süresine ve tek girişli ya da çok girişli olma durumu esas alınarak belirlenir. Vize ücretleri ödenmeden vize işlemleri başlatılmamaktadır ve vize ücretleri her yıl belirli oranlarda arttırılarak değişiklik gösterir. Liechtenstein vize başvuruları için istenen evraklar ve belgelerin, resmiyete uygun olarak tanzim edilmemesi halinde Büyükelçilik tarafından başvurular reddedilir ve aynı zamanda ödemesi yapılan vize ücretleri tekrar iade edilmez. Bu kişiler vize başvurusunda bulunmak istediklerinde tekrar vize ücreti ödemek durumundadır.

Liechtenstein vize başvurusu, Türkiye’de Liechtenstein Konsolosluğu/Büyükelçiliği bulunmadığından İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği’ne yapılır. Vize başvurularında tüm işlemleri başvuru sahibi adına gerçekleştiren, pratik ve kısa sürede vize alınmasında profesyonel hizmet veren ve Büyükelçilik tarafından vize işlemleri için yetki verilen seyahat firmalarından olan Long Vize Turizm şirketinden Liechtenstein vize ücreti konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Şirketimiz vize işlemlerinde ülke temsilcileri ile beraber vize işlemleri konusunda uzmanlaşmış personelimiz aracılığı ile hizmet veren bir seyahat firmasıdır.

Liechtenstein Ülkesine Giriş Yaptıktan Sonra Schengen Ülkelerine Seyahat Yapılabilir mı?

Avrupa üyesi ülkelerinden olan Liechtenstein, aynı zamanda Schengen bölgesine dâhil olan ülkelerdendir. Bu yüzden 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek şartıyla yapılacak kısa süreli seyahatler için vize başvurusunda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Schengen vizesi almaları zorunludur. Schengen vizesi alındıktan sonra Schengen bölgesi ülkelerine transit olarak seyahat edilebilmektedir.

Liechtenstein Vizesi En Erken Ne Kadar Sürede Alınır

Liechtenstein vizesi için başvurusu yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, yapacakları seyahatin süresi ve talep ettikleri vize çeşidine göre vizelerin çıkma süreleri değişmektedir. Daha önce Liechtenstein ülkesine seyahat gerçekleştirmiş olan kişiler, tekrar vize başvurusunda bulunduklarında daha kısa süre içerisinde vize başvuruları sonuçlanmaktadır. En hızlı değerlendirilen ve sonuçlandırılan vize çeşitleri, ticari ve yatırımcı vizeleridir. Bir diğer kısa sürede sonuçlanan vize çeşidi ise kısa süreli seyahatler için verilen turistik vizelerdir. Liechtenstein vize evrakları ve belgeleri Büyükelçiliğe teslim edilmesinden sonra 1 ay içerisinde başvurular neticelenir. Ancak bazı durumlarda bu süre 10 gün ile sınırlandırılır. Evrakların usulüne uygun olarak tanzim edilmesi halinde 1 ile 3 gün içerisinde sonuçlandırılan vizelerde bulunmaktadır. Vize işlemlerinde kısa sürede vize alınması için Long Vize şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Vize Ücreti Liechtenstein
Liechtenstein Vize Ücreti

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği için şirketimizin web sayfası üzerinden matbu örneğine ulaşarak indirebilirsiniz. Liechtenstein (Lihtenştayn) vizesi için istenen evraklar ve belgeler içerisinde önemli bir konumda olan dilekçenin, usulüne uygun olarak yazılması gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından her yıl birçok kişi Liechtenstein ülkesine farklı amaçlarla seyahat etmek için vize başvurusunda bulunurlar. Genellikle Liechtenstein ülkesine ticari faaliyetlerde bulunmak, ekonomik forumlara katılmak, iş gezileri düzenlemek, öğrenci olarak eğitim öğretim faaliyetlerini tamamlamak, turistik amaçlı seyahat düzenlemek, Liechtenstein ülkesinde ikamet eden aile ya da arkadaşlarını ziyaret etmek amacıyla vize başvurusunda bulunurlar.

Seyahat amacına göre Büyükelçilik tarafından belirlenen evraklar ve belgeler birbirinden farklıdır. Bunlar içerisinde ortak olan belgelerden bir tanesi de dilekçedir ve dilekçe doldurulurken usulüne uygun olarak doldurulması çok önemlidir. Liechtenstein vize başvurusu ve Liechtenstein vizesi dilekçe örneği için vize işlemlerinde yetkili seyahat firması olan vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Long Vize şirketimiz, vize işlemlerinde tüm aşamaları başvuru sahibi adına gerçekleştirerek vize alınmasını kolaylaştırır. Şirketimiz, ülke temsilcileri ve vize işlemlerinde uzman personeli ile profesyonel hizmet vermektedir.

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği 2021

 • Liechtenstein vizesi için seyahat amacına göre vizeler verilir. Aşağıda seyahat amacına göre verilen vize çeşitleri belirtilmiştir.
 • Liechtenstein turistik vize
 • Liechtenstein ticari vize
 • Liechtenstein eğitim vizesi
 • Liechtenstein aile/arkadaş ziyareti vizesi
 • Liechtenstein Konsolosluk çalışanları vizesi
 • Liechtenstein Çalışma Vizesi
 • Liechtenstein Oturma Vizesi
 • Liechtenstein Aile Birleştirme Vizesi

Liechtenstein Vizesi İçin Dilekçe Nasıl Doldurulur?

 • Liechtenstein vizesi dilekçe örneği
 • Liechtenstein vize evrakları ve belgeleri içerisinde bulunan dilekçenin, aşağıda belirtilen hususlar göz önünde bulundurularak yazılması gerekir.
 • Dilekçe matbu örneğine Long Vize şirketimizin web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Dilekçe el yazısı ile doldurulacaksa mavi ya da siyah tükenmez kalem kullanılmalı, yazılan yazılar okunaklı ve anlaşılır olmasına dikkat edilmelidir.
 • Dilekçe dijital ortamda da hazırlanması mümkün olup; hazırlanan dilekçe çıktısı alındıktan sonra mutlaka ıslak imza ile imzalanmalıdır.
 • Dilekçe içeriğinde Liechtenstein ülkesine hangi amaçla seyahat edilmek istendiği, seyahat süresinin ne kadar olduğu açıkça belirtilmelidir.
 • Dilekçede olması gereken diğer bir husus ise seyahat süresi bittikten sonra tekrar Türkiye’ye dönüleceğinin taahhüt edilmesi ve Liechtenstein vize işlemleri sırasında ve sonrasında oluşacak masrafların ödeneceğine garanti verildiğine dair ibarenin yer alması zorunludur.
 • Dilekçede, başvuru sahibine ait adres ve iletişim bilgilerinin doğru olmasına dikkat edilmelidir.
Vizesi Dilekçe Örneği Liechtenstein
Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar sorusu, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine seyahat edecek kişilerin cevabını merak ettiği konulardan birisidir. Liechtenstein vizesi için gerekli evraklar ve belgeler tamamlandıktan ve vize ücreti yatırıldıktan sonra vize işlemleri başlatılır. Vize işlemlerinin sonuçlanma süresi tamamen Büyükelçiliğin inisiyatifi altındadır. Liechtenstein vizesi, ortalama 10 gün içerisinde sonuçlanır. Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Büyükelçilik, resmi tatillerde ve bayramlarda görev yapmaz. Vize başvuruları, resmi tatillere ve bayramlara denk geldiyse bu durum vize süresinin uzamasına neden olur.

Liechtenstein vizesi başvurularında, Büyükelçilik bazen ek evrak talebinde bulunabilir. Bu da vize sonuçlanma süresinin uzamasına neden olmaktadır. Liechtenstein vizesi başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanabilmesi için vize işlemlerinin yürütülmesinde seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçerek Liechtenstein vizesi kaç günde çıkar sorusu hakkında hizmet alabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Türleri-Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Liechtenstein Schengen vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirlemeleri gerekir. Liechtenstein vizesi; ticari vize, turistik vize, aile/arkadaş ziyareti vizesi, eğitim vizesi gibi türleri bulunur. Liechtenstein ticari vizesi; ekonomik fuarlara katılmak, iş toplantısı gibi nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin talep ettiği vize türüdür. Liechtenstein turistik vize başvuruları, Liechtenstein ülkesine gezi nedeniyle seyahat edecek kişilerin talep ettiği vizedir. Aile ziyareti vizesi ise yanında bulunan bir yakını veya yakını ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür.

Liechtenstein aile/arkadaş ziyareti vizesi ve ticari vize başvurularında karşı taraftan davet mektubunun gelmesi gerekir. Davetiye gönderen kişinin, vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğini açıkça belirtmelidir. Davet mektubu içerisinde davet edenin kişisel bilgilerinin ve adres bilgilerinin yer alması gerekir. Liechtenstein vize başvurularında davetiye gönderen kişi, vize başvurusunda bulunan kişinin seyahat süresi bittikten sonra tekrar ülkeye dönüş yapacağının teminatını da vermesi gerekir. Liechtenstein vize türlerine göre gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve vize başvurusunun zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilmesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Liechtenstein
Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır sorusu, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesine seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının cevabını merak ettiği konulardan birisidir. Türkiye’de Liechtenstein ülkesinin Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmadığından, vize işlemlerinin yürütülmesinde İstanbul’da bulunan İsviçre Büyükelçiliği yetkilidir. İsviçre Büyükelçiliği’ne şahsen başvuru yapılarak vize işlemleri başlatılabileceği gibi büyükelçilik tarafından vize işlemlerini yürütmek üzere yetkilendirilen seyahat firmaları vasıtasıyla da başvuru işlemleri yapılabilir.

Vize işlemleri karmaşık ve birçok aşamadan ibaret olduğundan ve istenen belgeler ve evrakların resmiyete uygun olarak tanzim edilmesi gerektiğinden, profesyonel destek alınmadan bu işlemlerin yapılması zordur. Bu yüzden tüm bu işlemleri sizin adınıza gerçekleştirecek olan ve kısa süre içerisinde vize alınmasında ülke temsilcileri ve uzman kadrosu ile profesyonel hizmet veren yetkili seyahat firması olan Long Vize Turizm şirketinden Liechtenstein vizesi nasıl alınır konusunda yardım alabilirsiniz. Long Vize şirketi; yılların tecrübesi, kaliteli hizmeti, Liechtenstein ülkesi ve diğer dünya ülkelerine yapılacak seyahatlerde vize işlemleri konusunda hızlı ve pratik bir şekilde işlemleri gerçekleştirilir.

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır Başvuruları Ne Zaman Yapılmalıdır?

Liechtenstein vizesi için seyahat amacına göre Büyükelçilik tarafından belirlenen belgelerin ve evrakların tamamlanması aşamasından sonra bu belgeler evraklar değerlendirilmek üzere Büyükelçiliğe teslim edilir. Vize başvurularının değerlendirilmesinde tek yetkili büyükelçiliktir. Liechtenstein Büyükelçiliği vize başvurularını inceleyerek, başvurusu eksiksiz olan kişilerin başvurularını olumlu olarak değerlendirir. Eksik evrak ya da yanlış beyan yapan kişilerin ise başvuruları reddedilir ve vize ücreti iade edilmez. Genellikle vize başvuruları, 10 gün içerisinde değerlendirilir. Ancak bu süreç başvurunun resmi tatil günlerine denk gelmesi ya da büyükelçilik tarafından ilaveten evrak ve belgelerin istenmesi halinde uzayabilmektedir. Planlanan tarihte Liechtenstein ülkesine seyahat gerçekleştirmek isteyenler, seyahat tarihinden en az 1 ay öncesinden veya en fazla 3 ay öncesinden başvuru yapmaları gerekir.

Liechtenstein Vize Çeşitleri

 • Liechtenstein Vize başvurusu yapılırken hangi amaçla seyahat edileceği belirtildiğinden bu seyahat amacına göre evrakların ve belgelerin tamamlanmasının ardından vize verilir. Vize çeşitleri ise şunlardır:
 • Liechtenstein turistik vizesi
 • Liechtenstein ticari vizesi
 • Liechtenstein eğitim vizesi
 • Liechtenstein aile arkadaş ziyareti vizesi
 • Liechtenstein Konsolosluk çalışanları vizesi
 • Liechtenstein çalışma vizesi
 • Liechtenstein aile birleştirme vizesi
Vizesi Nasıl Alınır Liechtenstein
Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır

Liechtenstein’in Vize İstemediği Ülkeler

ArnavutlukKiribati
AzerbaycanKolombiya
Bosna HersekMarshall Adaları
ErmenistanMikronezya
GürcistanPalau
KaradağPeru
Kuzey MakedonyaSaint Lucia
MoldovaSaint Vincent ve Grenadinler
RusyaSamoa
SırbistanTonga
Cape VerdeTrinidad ve Tobago
Avrupa Birliği VatandaşlarıTuvalu
Birleşik Arap EmirlikleriUkrayna
Doğu TimorVanuatu
DominikaGrenada
Liechtenstein’in Vize İstemediği Ülkeler

Liechtenstein Hakkında Gerekli Bilgiler

Nüfus38.896 (2020)
Para Birimiİsviçre Frangı
Resmi DiliAlmanca
DiniKatoliklik 
Telefon Kodu+423
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriKäsknöpfle mit Apfelmus – Ribel
Gezilecek YerlerSchloss Vaduz – Vaduz Katedrali – Alp Dağları – Balzers
BaşkentVaduz
ŞehirleriVaduz – Mauren – Balzers – Ruggell – Schellenberg – Planken
Yüz Ölçümü160 km²
Zaman DilimiUTC+1 (OAZD)
İnternet Alan Adı.li
Kurucusu
BaşkanıII. Hans-Adam
Asgari Ücret3000 euro
İklimiAlp İklimi
Asker Sayısı
Komşu Ülkeleriİsviçre – Avusturya
Kuruluş Tarihi23 Ocak 1719
Liechtenstein Hakkında Genel Bilgiler
Liechtenstein
Liechtenstein
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Liechtenstein, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Liechtenstein Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Liechtenstein Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Liechtenstein Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayıp Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Liechtenstein Vize İşlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Liechtenstein Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Liechtenstein Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Liechtenstein Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Liechtenstein Vize Başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Liechtenstein vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Liechtenstein Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Liechtenstein vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Liechtenstein Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Liechtenstein Vize Randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Liechtenstein, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Liechtenstein Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Liechtenstein seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Liechtenstein seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Liechtenstein’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Liechtenstein ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Liechtenstein vize işlemleri ile ilgilenen merci Liechtenstein Konsolosluğu dur. Liechtenstein Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Liechtenstein Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Liechtenstein ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Liechtenstein Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Vize başvuru işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilir Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Liechtenstein seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize başvurusunun ilk adımı olan vize randevusu da Liechtenstein konsolosluğundan alınmaktadır. Vize randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize başvuru sahiplerinin işini kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Liechtenstein Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Liechtenstein Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri Konsolosluk tarafından alınır Vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilir Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Liechtenstein vize başvuruları Liechtenstein Büyükeliliği üzerinden kabul edilmemektedir. Liechtenstein vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam etmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi durumunda yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Vize itiraz dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilir Liechtenstein Vize Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Liechtenstein Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Liechtenstein Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden makamdır. Vize başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Liechtenstein Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Liechtenstein Konsolosluğu vize bölümü vize randevusu işlemleri, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Liechtenstein seyahatlerinden önce alması gerekli olan Liechtenstein Vizesi için, vize başvuruları Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan vize randevusu almanız gerekir. Vize randevunuzun oluşturulmasının ardından vize başvurunuzu Liechtenstein Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir Liechtenstein Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Liechtenstein seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken durumlar ve prosedürler mevcuttur. Liechtenstein Vizesi almak için Liechtenstein Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize ücretleri farklı durumlarda değişkenlik gösterebilir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilir ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Liechtenstein’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirilebilir. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilir Liechtenstein Vize Başvurunuzu yapabilirsiniz.

 Liechtenstein Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Liechtenstein Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru evrakları konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunun sonucuna varmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için bir vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. İtiraz dilekçesini elçiliğin istediği formatta yazıp yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Liechtenstein den gelen davetiyeye istinaden Liechtenstein Konsolosluğundan vize randevusu alması gerekmektedir. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvuru gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Liechtenstein’ de yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Vize Başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazır olup, Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için Liechtenstein’ de yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gerekmektedir. Liechtenstein Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gerekmektedir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli evrak ve belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Liechtenstein’ e yapacağınız Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilir Gerekli evraklar listesine sahip olabilirsiniz.

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Liechtenstein’ a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken vizenin başvurusunda kullanacağınız davetiye Liechtenstein’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilmektedir. Bu davetiye sadece ziyaret vize başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Ticari Vize veya Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir Liechtenstein Vize Başvurunuzu Gerçekleştirebilirsiniz

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Liechtenstein aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımlarından biri olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evrakları hazırlayıp randevu gününde elçiliğe sunulması gerekmelidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemlerinizi firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermekte olup Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Liechtenstein ülkesi konsolosluğundan alacağınız Liechtenstein Ziyaret Vizesi ile Liechtenstein’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Turistik Vize veya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilir Liechtenstein Vize Randevu işlemlerini çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Liechtenstein Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Liechtenstein Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Liechtenstein’ten gelecek olan davetiyedir. Liechtenstein’ten gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

 Liechtenstein Ticari Vize Nasıl Alınır?

Liechtenstein Ticari Vizesi Liechtenstein Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Liechtenstein Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Liechtenstein Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ticari vize başvurusu, Liechtenstein Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Liechtenstein Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.
 

Liechtenstein Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Liechtenstein Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Liechtenstein’den gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Liechtenstein Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Liechtenstein Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Liechtenstein Vize Evrak Ve Belgelerine sahip kişiler Liechtenstein’e Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Liechtenstein’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Liechtenstein Vize Evrakları Nelerdir?

Liechtenstein Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Liechtenstein ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Turistik Vize Nasıl Alınır?

Liechtenstein Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Liechtenstein Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Liechtenstein gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Liechtenstein Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Liechtenstein Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Liechtenstein Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Liechtenstein Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize Başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Liechtenstein Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Liechtenstein Vize Şartları Liechtenstein Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Liechtenstein de Vize Evraklarınızı ve Liechtenstein Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Liechtenstein Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Liechtenstein ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Liechtenstein’ a turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Liechtenstein Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Liechtenstein Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Liechtenstein Ticari Vize, Liechtenstein Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Liechtenstein Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Liechtenstein’ a gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Liechtenstein turistik vize başvurusunda Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusu Nasıl Yapılır 2021?

Liechtenstein Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Liechtenstein Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Liechtenstein Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Liechtenstein ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün Liechtenstein Vize Evrak Ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Liechtenstein Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Liechtenstein Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Liechtenstein Vizesi başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Liechtenstein Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Liechtenstein vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Liechtenstein Konsolosluğu vize başvurularını ve Liechtenstein başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Liechtenstein Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, Vize başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Liechtenstein ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Liechtenstein Vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri, Liechtenstein Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Liechtenstein Vize Başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Liechtenstein vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Liechtenstein Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Liechtenstein konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Liechtenstein Vize Randevusu ve Liechtenstein Vize İşlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Liechtenstein Vize Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Liechtenstein vize başvuru işlemlerini kabul eden Liechtenstein Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi ile Liechtenstein Vize Ücretini öğrenmek için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Formu Nasıl Doldurulur 2021?

Liechtenstein Vize Formu, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Liechtenstein Vize Başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu evrakta çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Vize başvuru formuna ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Liechtenstein Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Liechtenstein Vize Formu, vize başvurusu yapacak başvuru sahipleri tarafından Liechtenstein Konsolosluğundan temin edilebilmektedir. Liechtenstein Vize Randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Liechtenstein Konsolosluğuna sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize başvuru formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçerek de sahip olabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Liechtenstein vize başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Liechtenstein Vizesi formunuzu doldururken firmamız Long Vize Turizmden hizmet alabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Formu Ücretli Midir?

Liechtenstein Vize başvurusunda gerekli belge ve evraklar arasında bulunan Liechtenstein Vize Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir ücret karşılığında verilmemektedir. Vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Vize başvuru formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği ile vize formunu hazırlamanız için Long Vize Turizm sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Liechtenstein Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Liechtenstein Vize Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Başvuru formunun teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak tesliminin konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Liechtenstein Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Liechtenstein Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

 Liechtenstein Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Liechtenstein Vize İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Liechtenstein Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Liechtenstein ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Liechtenstein Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Liechtenstein Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Liechtenstein Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Liechtenstein Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Liechtenstein Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Liechtenstein Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Liechtenstein Vize Randevusu Nereden Alınır?

Liechtenstein vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Liechtenstein Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Liechtenstein vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Randevusu Nasıl Alınır 2021?

Ülkemiz vatandaşlarından Liechtenstein’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Liechtenstein Vize İşlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Liechtenstein Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Liechtenstein Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Liechtenstein Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Liechtenstein Vize Başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Liechtenstein Vize Randevusu, Liechtenstein Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Liechtenstein Vizesi randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

 Liechtenstein Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Liechtenstein vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Liechtenstein Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Liechtenstein Vize Formuna sahip olmak için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Liechtenstein Vize Ücreti Ne Kadar?

Liechtenstein Vize Ücreti, vize başvurusu karşılığında Liechtenstein Konsolosluğa ödenen vize harç bedelidir. Vize ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da değişkenlik gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak Liechtenstein Vize İşlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Liechtenstein Vizesi Ücreti Nereye Ödenir?

Liechtenstein Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Liechtenstein Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Liechtenstein Vize Başvuru ücretlerinin birçok unsura göre farklılık göstermesi sebebiyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

 Liechtenstein Vizesi Ücretini Kim Belirler?

Liechtenstein vizesi başvuruları, ülkemizden seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize işlemleri ile baştan sona kadar Liechtenstein Konsolosluğunun ilgilenmesi, başvuru evrakları ve belgeleri ile vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Liechtenstein Konsolosluğu Vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Liechtenstein Vizesi Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Liechtenstein Vizesi Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirtilmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluktan alınan Liechtenstein Vize Randevusu sonrası vize evraklarının hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Liechtenstein Vizesi harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Vize başvuru işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve Liechtenstein Vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Liechtenstein Vize Başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Vize talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Vize başvuru dilekçesi örneğine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar hakkında bilgiler sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Liechtenstein Vizesi talep dilekçesi teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak teslimini konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani vize başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Vize talep dilekçesine ulaşmak ve doğru bir şekilde hazırlamak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Liechtenstein vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize talep formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa sunulacak olan talep dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar yer almaktadır. Bu nedenle vize talep dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Liechtenstein vizesi dilekçesi örneği ve Liechtenstein Vize Formu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Liechtenstein vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Liechtenstein Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama bir hafta ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar ve Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Liechtenstein vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Liechtenstein Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Liechtenstein Vizesi Randevusu, Liechtenstein Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle Liechtenstein Vize Randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Liechtenstein vizesi başvuru işlemlerini kabul eden Liechtenstein Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Liechtenstein Vize Başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günlük Çıkar?

Liechtenstein vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Liechtenstein Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır Başvuru Şartları Nelerdir?

Liechtenstein, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Liechtenstein Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Liechtenstein Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır sorunuz için Randevu oluşturulduktan sonra Liechtenstein Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Liechtenstein vizesi başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Liechtenstein Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Liechtenstein Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır ve vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Liechtenstein Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Liechtenstein vize başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır ve Liechtenstein Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Liechtenstein Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Liechtenstein Vizesi İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilir ve Liechtenstein Vize Evrakları Ve Belgelerinin listesine sahip olabilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu