Vizesi Liechtenstein

Liechtenstein Vizesi

Liechtenstein vizesi, Liechtenstein (Lihtenştayn) ülkesini ziyaret edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, almak zorunda oldukları belgedir. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek bordo pasaport sahipleri, uzun ve kısa süre seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliğini yapılır. Ancak Türkiye’de Liechtenstein ülkesinin konsolosluğu/Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Bu nedenle vize başvuruları, İstanbul’da bulunan İsviçre Konsolosluğu’na yapılabilir. Ayrıca yetkili vize firmaları aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. Liechtenstein Prensliği, vize başvurularını Long Vize Turizm aracılığı ile yapabilirsiniz. Long Vize Turizm, Liechtenstein vize işlemlerinde vize firması olarak görev yapmaktadır.

Liechtenstein Vize İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirlemeleri gerekir. Ticari, turistik, aile ziyareti, vatandaşlık, eğitim gibi seyahat nedenlerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlanmalıdır. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz ve prosedüre uygun şekilde tamamlanması gerekir. Vize başvurularında istenen belgeler ve evraklar resmi belgeler olduğundan, yazılacak bilgilerin gerçek olmasına dikkat edilmelidir. Liechtenstein ülkesi, Schengen vizesi kapsamındadır. Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişilerin, öncelikle en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportlarının bulunması gerekir. Başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir bilgilerle prosedüre uygun şekilde doldurulması gerekir. Liechtenstein vize evrakları ve belgeleri hakkında güncel bilgilere Long Vize şirketimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, vize evrakları ve belgelerinin tamamlanmasında uzman ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.

Liechtenstein vizesi 1

Liechtenstein Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Liechtenstein, Avrupa Birliğine üye bir ülkedir. Liechtenstein vize, Schengen vizesi kapsamı içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle Liechtenstein ülkesine seyahat edecek kişiler, Schengen vizesi kapsamında yer alan diğer ülkelere seyahat edebilir. Schengen vizesi kapsamında yer alan İtalya, Fransa, Belçika, Danimarka, Estonya, Macaristan, Portekiz, Finlandiya, İsviçre gibi birçok Schengen ülkesine seyahat edilebilir. Liechtenstein vize işlemleri hakkında güncel ve detaylı bilgiler için şirketimizin resmi internet sitesinden veya telefonlarından arayarak öğrenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır?

Liechtenstein, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Liechtenstein Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Liechtenstein Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Liechtenstein Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayıp Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Liechtenstein Vize İşlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Liechtenstein Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Liechtenstein Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Liechtenstein Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Liechtenstein Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Liechtenstein Vize Başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Liechtenstein vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Liechtenstein Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Liechtenstein vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Liechtenstein Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Liechtenstein Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Liechtenstein Vize Randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Liechtenstein, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Liechtenstein Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Liechtenstein seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Liechtenstein seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Liechtenstein’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: