Vizesi Litvanya

Litvanya Vizesi

Litvanya Vizesi ; Litvanya’ya seyahat etmek herkesin en büyük hayallerinden biridir. Herkes farklı ülkelere farklı nedenlerle gitmek ister. Bazen kültürel geziler için bazense iş için yurt dışına çıkmak gerekir. Litvanya son dönemlerde en sık tercih edilen yurt dışı gezi mekanlarından biridir. Her ne kadar bir süredir yurt dışı gezileri durdurulsa da evde kalınan bu dönemlerde sık sık yeni gezi planlamalı yapılıyor ve karantina sonrasında gezmek için yeni rotalar oluşturuluyor. Litvanya’ya gezmeye gidecek olan kişiler daha çok bahar ve yaz aylarını tercih ederler. Gezi planlaması için hazırlanan rotalardan sonra gezi için gereken resmi evraklar toparlanmalıdır.

Yurt dışı gezileri için öncelikle pasaport sahibi olmanız gerekir. Ardından o ülke için vize sahibi olmalısınız. Tüm dünyaya yapacağınız tüm ziyaretlerde alacağınız vizeler için tüm işlemler için uzman kadromuzla sizi destekliyoruz. Long Vize olarak her aşamada sizinle iletişimde olup vize sürecini sizi hiç yormadan tamamlayarak hiçbir aksilik olmadan sizi yolculuğa hazırlıyoruz. Bu sayede siz sadece gezinizi düşünüyorsunuz diğer resmi işler için stres yapmanıza gerek kalmıyor.

Litvanya Vizesi İşlemleri

Litvanya Vizesini almak isteyen kişilerin Litvanya ziyaretlerinin sebebini belirtmeleri gerekir. Çünkü vize işlemleri yapılacak gezinin nedenlerine göre değişir. Eğitim, gezi, iş ya da kalıcı olarak gitmek isteyebilirsiniz. Konsolosluk vize sürenizi gidiş sebebinize göre değiştirebilir. Litvanya vize işlemleri için zaman ayırmanız gerekmektedir. Fakat yoğun iş temposu nedeniyle fırsat bulup belgeleri düzenlemeye fırsat bulamayıp gidip evraklarınızla işlem yapamayabilirsiniz. Bunun için Long Vize Turizm olarak tüm işlemlerinizde size yardım ediyoruz. Hazırlamanız gereken tüm evrakları sizinle beraber adım adım takip ediyoruz.

litvanya vizesi 1

Litvanya Vizesi Dilekçe Örneği

Litvanya Vizesi Dilekçe Örneği ; vize almak resmi bir iş olduğu için konsolosluğa vize dilekçesiyle başvurmak gerekir. Dilekçenizde Litvanya’ya ne amaçla gitmek istediğinizi belirtmeniz gerekir. Gezi için mi eğitim için mi ya da iş için mi gideceğinizi bildirmelisiniz. Ayrıca hangi tarihler arasında Litvanya’da bulunacağınızı belirtmelisiniz. Vize süreniz talep ettiğiniz bu tarihlere göre ayarlanacaktır. Dilekçenin sonunda iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak belirtmelisiniz. Aksi taktirde vizelerinizle ilgili dönüşlerde sizinle iletişim kurulamaz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: