Vize Randevusu Macaristan

Macaristan Vize Randevusu

Macaristan vize randevusu, vize bilgileri, başvuru koşulları, gereken evraklar, belgeler ve 2020 yılı güncel vize ücretleri hakkında bilgi edinmek ve danışmanlık hizmeti almak isteyenler için profesyonel ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır. Macaristan vize randevuları Ankara Macaristan Büyükelçiliği ve İstanbul Macaristan Başkonsolosluğu tarafından verilmektedir. Randevuların nasıl alındığı ve nereden aldığına ilişkin tüm bilgileri firmamız aracılığı ile temin edebilir ve tüm vize işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Macaristan Vize Randevusu Günleri

Macaristan vize randevusu günleri Ankara Macaristan Büyükelçiliği ve İstanbul Macaristan Başkonsolosluğu tarafından düzenlenmiştir. Vize işlemleri ve gereken evraklarla ilgili herhangi bir eksiklik söz konusu olmadığı takdirde resmî tatil günlerine denk gelmeyen 7 iş günü içerisinde vizeler sonuçlandırılmakta ve randevu verilmektedir. Macaristan ülkesine seyahat etmek isteyen kişiler, seyahat tarihinin aksamaması için, seyahat tarihinden 30 gün önce mutlaka başvurularını gerçekleştirmelidirler.

Ayrıca Macaristan vize başvurusu ve randevusu için ülkemizden başvuru yapacak Afganistan, Filistin, Güney Sudan, Kongo Cumhuriyeti, Mali Moritanya, Nijer, Ruanda, Sri Lanka, Suriye, Yemen, Kuzey Kore ve Bangladeş vatandaşları konsolosluklar tarafından gerçekleştirilen mülakata girmek durumundadırlar. Yabancı uyruklu vatandaşlar sadece çarşamba günleri için randevu alarak mülakata girebilmektedirler. Tabi ki belirtilen vatandaşların da Türkiye’de geçerli bir oturma iznine sahip olmaları şarttır. 

macaristan vize randevusu 1

Macaristan Vize Başvuruları İçin Randevu Alınması Zorunlu Mu?

Schengen ülkelerine giriş yapabilmek için, bazı pasaport sahipleri hariç vize alınması zorunlu kılınmıştır. Peki Macaristan vize başvuruları için randevu alınması zorunlu mu? Sadece Macaristan için değil, Schengen vizesini kapsayan tüm ülkeler için vize başvurularında randevu alınması zorunlu kılınmıştır. Belirlenen randevu tarihinde sizlerle birlikte evraklarınızın teslimi için Ankara Macaristan Büyükelçiliği ve İstanbul Macaristan Başkonsolosluğu’nda bulunuyoruz. Vize başvurusu esnasında Schengen kurallarını uygulamak suretiyle başvuru sahiplerinin 10 parmak izinin alınması gerekir.

Parmak izi beyanında bulunacak olan vatandaşlar, firmamız tarafından randevu gün ve saati uygunluk durumuna göre alınmaktadır. Macaristan vizesi başvurusu ve randevu sürecinin her bir aşamasında müşterilerimizi detaylıca bilgilendirerek, onların seyahat tarihlerini aksatmadan tüm işlemlerini kısa sürede tamamlamaları adına gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat Tarihimden Ne Kadar Önce Macaristan Vize Randevusu Alabilirim?

Macaristan seyahatlerinizde gerekli olan vize için önceden randevu alıp başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapılırken en önemli kural randevu alma zorunluluğudur. Gidiş tarihinizden 6 ay öncesine randevu alabilirsiniz. Randevusu olmayan evrakları teslimi yapılamamakta ve başvuru gerçekleştirilememektedir. Seyahat tarihinize 3 gün kala randevu bulma durumunuz olmamakla birlikte başvurunuzu da gerçekleştirmeniz olanaksızdır. Macaristan Vize İşlemleri Ve Randevu süreçleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden hizmet alabilirsiniz.

Macaristan Vize Randevusunu İkametim Olmayan Bir şehirden Alabilir Miyim?

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren Long Vize Danışmanlık Ve Randevu Merkezi Macaristan randevu işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde tamamlamaktadır. Vize başvurulanlarından ikamet yani bölge zorunluluğu bulunmaktadır. Birçok şehirde bulunan şubemizden randevu alıp vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi uzman kadromuz ile birlikte Macaristan Vizesi İşlemlerinize güvenli bir şekilde başlayabilir, başvuruda gerekli olan evrak listesinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Randevu Günü Başvuruda Olmak Zorunda Mıyım?

İlk defa Avrupa Vizesi başvurusu yapıyor iseniz ve ilk defa yurt dışına seyahat yapacak iseniz parmak izinizin alınması mecburiyetinden dolayı randevu günü başvuruda şahsen bulunma zorunluluğunuz vardır. Bu parmak izi kaydınız 5 yıl boyunca birçok schengen ülkesinin siteminde ortak havuzunda kayıtta olacaktır. Bundan sonraki vize başvurularında geçerli sayılacaktır ve alınan vize üzerinde VIS ibaresi bulunacaktır.’’ Vıs ‘’ ibaresi olan pasaportlarda bundan sonraki vize başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadan Long Vize Danışmanlık Merkezi uzmanları tarafından Macaristan Vize Başvurusu gerçekleştirilebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar