Vizesi Mısır

Mısır Vizesi

Mısır vizesi, Mısır Arap Cumhuriyet’ine gitmek isteyen umuma mahsus pasaport sahibi olanların almak yükümlülüğünde olduğu vize türüdür. Mısır Konsolosluğu vize işlemlerinde vize merkezi olan Long Vize Turizm üzerindende alınabilir. Yetkililerimiz, seyahat amacınıza göre belirlenen vize türünüze bağlı olarak gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri ile ilgili bilgi verir. Mısır vize başvurusu başta olmak üzere sürecin tüm sorumluluğunu üzerine alarak profesyonel bir şekilde düzenleme gerçekleştirir.

Mısır Vize Türleri Nelerdir?

Mısır’a giriş amaçlarına bağlı olarak Türk vatandaşlarının alacağı farklı vize türleri bulunmaktadır. Vize türlerine göre gereken evraklarda ve ücretlerde farklılık meydana gelebilir. Mısır vize türleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Kimler Mısır Vizesine Başvurur?

Mısır’a seyahat etmek isteyen yeşil (hususi) pasaport, gri (hizmet) pasaportu ve diplomatik (siyah ve kırmızı) pasaport sahibi olan Türk vatandaşları 180 günlük periyotlarda 90 günü aşmayacak şekilde ülkede kalabilir. Ancak bordo (umuma mahsus) pasaport sahiplerinin Mısır’a giriş yapmak için vize sahibi olması zorunludur.

misir vizesi 1 1

Nasıl Mısır Vize Başvurusu Yapabilirim?

Mısır vize, Mısır yetkili vize merkezi olarak görev alan Long Vize Turizm ile başvurabilirsiniz. Long Vize Turizm, almayı istediğiniz vize türüne uygun işlem ve dokümanlar ile vize randevusu alır. Ödemeniz gereken vize ücreti dahil olmak üzere, süreçle ilgili kapsamlı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm’e telefon ya da email adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Güvenilir Vize Hizmeti Alın

Tecrübeli ve profesyonel ekibiyle Long Vize Turizm, Mısır vize türlerinden hangisine ihtiyacınız varsa buna uygun olarak planlı ve programlı bir şekilde Mısır vize hizmeti almanızı sağlar. Bununla birlikte teslim edilmesi gereken evraklar, doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamlandığında yetkililerimiz sizin için başvuru gerçekleştirir ve evraklarınızı tamamlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Mısır Vizesi Nasıl Alınır?

Mısır, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Mısır Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Mısır Konsolosluğundan öncelikli olarak Mısır Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Mısır Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Mısır Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Mısır Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Mısır Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Mısır Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Mısır Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Mısır Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Mısır vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mısır vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Mısır Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Mısır vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Mısır Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak Mısır Vize Başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Mısır Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Mısır, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Mısır Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedür dür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Mısır seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Mısır seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Mısır’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilir ve Mısır Vize Formuna sahip olabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: