Skip to content

Mısır Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Mısır Vizesi Mısır Arap Cumhuriyet’ine gitmek isteyen umuma mahsus pasaport sahibi olanların almak yükümlülüğünde olduğu vize türüdür. Mısır Konsolosluğu vize işlemlerinde vize merkezi olan Long Vize Turizm üzerinden de alınabilir. Yetkililerimiz, seyahat amacınıza göre belirlenen vize türünüze bağlı olarak gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri ile ilgili bilgi verir. Mısır vize başvurusu başta olmak üzere sürecin tüm sorumluluğunu üzerine alarak profesyonel bir şekilde düzenleme gerçekleştirir.

Mısır’a giriş amaçlarına bağlı olarak Türk vatandaşlarının alacağı farklı vize türleri bulunmaktadır. Vize türlerine göre gereken evraklarda ve ücretlerde farklılık meydana gelebilir. Mısır vize türleri aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Mısır Turistik Vize
 • Mısır Ticari Vize
 • Mısır Aile/Arkadaş Ziyaret Vizesi
 • Tıbbi Tedavi Vizesi
 • Öğrenci Vizesi
 • Oturum Vizesi
 • Çalışma İzni
Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Kimler Mısır Vizesine Başvurur?

Mısır’a seyahat etmek isteyen yeşil (hususi) pasaport, gri (hizmet) pasaportu ve diplomatik (siyah ve kırmızı) pasaport sahibi olan Türk vatandaşları 180 günlük periyotlarda 90 günü aşmayacak şekilde ülkede kalabilir. Ancak bordo (umuma mahsus) pasaport sahiplerinin Mısır’a giriş yapmak için vize sahibi olması zorunludur.

Nasıl Mısır Vize Başvurusu Yapabilirim?

Mısır vizesi, Mısır yetkili vize merkezi olarak görev alan Long Vize Turizm ile alınabilir. Long Vize Turizm, almayı istediğiniz vize türüne uygun işlem ve dokümanlar ile vize randevusu alır. Ödemeniz gereken vize ücreti dahil olmak üzere, süreçle ilgili kapsamlı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm’e telefon ya da e-mail adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tecrübeli ve profesyonel ekibiyle Long Vize Turizm, Mısır vize türlerinden hangisine ihtiyacınız varsa buna uygun olarak planlı ve programlı bir şekilde Mısır vize hizmeti almanızı sağlar. Bununla birlikte teslim edilmesi gereken evraklar, doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamlandığında yetkililerimiz sizin için başvuru gerçekleştirir ve evraklarınızı tamamlar.

Vizesi Mısır
Mısır Vizesi

Mısır Büyükelçiliği Vize

Mısır Büyükelçiliği Vize işlemlerinde yetkili karar mercidir. Long Vize Turizm, Mısır vize yetkili merkezi olarak Mısır vizesi için süreci yönetir ve sizin için Mısır vize randevusu alarak büyükelçilik ile koordineli bir şekilde çalışır. Mısır vize başvurusu yapmak ve süreçle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm ile telefon numarası veya eposta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Long Vize Turizm size süreç ile ilgili kapsamlı bilgilendirmeler yaparak teslim etmeniz gereken evrakları size iletir. Gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri vize türünüze göre değişiklik gösterebilir.

Mısır Vize Başvurum Ne Zaman Sonuçlanır?

Mısır vize başvurunuz ortalama olarak 30 ila 45 gün arasında açıklansa da birçok faktöre bağlı olarak süre değişiklik gösterebilmektedir. Hangi ülke vatandaşlığına sahip olduğunuz ve Mısır’da ne kadar süre ile kalmak istediğiniz en önemli unsurlar arasında yer alır. Bazı durumlarda büyükelçilik, ek belge talebinde bulunur ve bu da sürecin uzamasına neden olur. Bununla birlikte Mısır Büyükelçiliği’nde dönemsel olarak yaşanan yoğunluklar ve tatil günleri de sonucun açıklanmasında gecikme meydana getirebilir.

Mısır Büyükelçiliği Vize Tatil Günleri

 • Yılbaşı Tatili – 1 Ocak
 • Kıpti Noeli – 7 Ocak
 • Tahrir Devriminin Yıl dönümü / Polis Günü – 25 Ocak
 • Kıpti Paskalyası – 19 Nisan
 • Sham El Nessim Festivali – 20 Nisan
 • Sina’nın Kurtuluşu – 25 Nisan
 • İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü – 1 Mayıs
 • Mısır Milli Günü / 23 Temmuz Devrimi Günü – 23 Temmuz
 • Cumhuriyet Bayramı – 29 Ekim

Her sene değişen tatil günleri:

 • Kurban Bayramı
 • Ramazan Bayramı
 • Hicri Yılbaşı
 • Mevlit Kandili

Mısır Büyükelçiliği’nden Nasıl Randevu Alırım?

Long Vize Turizm aracılığıyla Mısır Büyükelçiliği’nden randevu alabilirsiniz. Yetkililerimiz sizin için en uygun güne randevunuzu alır ve randevunuz ile ilgili kapsamlı bilgileri size iletir. Bu sayede vize sürecinin her aşamasından haberiniz olur. Aynı zamanda en hızlı ve kolay şekilde Mısır vizesi sahibi olursunuz.

Büyükelçiliği Vize Mısır
Mısır Büyükelçiliği Vize

Mısır Konsolosluğu Vize

Mısır Konsolosluğu Vize verme konusunda yetkili, Mısır Arap Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığı’na bağlı organdır. Long Vize Turizm, Mısır yetkili vize merkezi olarak Mısır Konsolosluğu ile koordine bir şekilde çalışır ve başvuru yapan vatandaşların Mısır vize işlemleri ile ilgili sürecin profesyonel yönetimini sağlar. Bu sayede Mısır Konsolosluğu’nun yükü hafifler. Vize verme konusunda yetkili merciler Mısır Konsolosluğu ve Büyükelçiliği’dir. Long Vize Turizm, gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri ile Mısır vize ücreti hakkında bilgilendirir ve hepsini bir araya getirerek konsolosluğa iletir.

Mısır Konsolosluğu’nun Görevleri

Mısır Konsolosluğu’nun görevleri aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Konsolosluk hizmetleri vermeleri gereken belgeler, vb. uygulamaları hakkında telefon, e-posta ve şahsen danışmanlık hizmeti
 • Başvuruların kontrol edilmesi ve eksik belgeler vb. İle ilgili başvuru sahiplerinin takibi
 • Türkiye’de zorluk yaşayan Mısır Arap Cumhuriyeti vatandaşlarına (örneğin kaza / hastalık / diğer acil durumlar, göçmenlik statüsüne ilişkin sorgular vb.) tavsiyelerde bulunmak / vatandaşlar adına araştırma yapmak ve gerektiğinde vatandaş adına Mısır ve Türkiye makamlarıyla irtibat kurmak
 • Yukarıdakilerin hepsinde dosyaların korunması, sağlanan hizmet ve yardımlarla ilgili yıllık istatistiklerin derlenmesi
 • Konsolosluk seyahat tavsiyelerinin her zaman uygun, doğru ve güncel olmasını sağlamak

Mısır Konsolosluğu’na Nasıl Başvurabilirim?

Mısır Konsolosluğu’na başvurularınızı Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Mısır vizesi almanız için sürecin profesyonel yönetimini eline alan Long Vize Turizm, en kısa sürede kolaylıkla kabul almanızı sağlar. Doğru belgeler sayesinde hatalı evraklardan ret alma imkanını devre dışı bırakırsınız.

Mısır Konsolosluğu Vize Mısır Vize Başvurum Ne Zaman Sonuçlanır?

Mısır konsolosluğu vize başvurusu ortalama olarak 30 ila 45 iş günü içerisinde açıklanır. Seyahat planlarınıza buna uygun olarak yapmalısınız. Bazı durumlarda konsolosluk ek belge talebinde bulunur ve belgelerin bir an önce hazırlanıp teslim edilmesi gerekmektedir. Bu da vize sürecinizin uzamasına neden olabilir. Aynı zamanda Mısır Konsolosluğu’nda yaşanan yoğunluklar da vize sonuçlanmasında etkilidir. Dönemsel yoğunluklar ile alakalı olarak kapsamlı ve güncel bilgileri Long Vize Turizm’den edinebilirsiniz. Vize süreci hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Konsolosluğu Vize Mısır
Mısır Konsolosluğu Vize

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Mısır Arap Cumhuriyet’indeki yakınlarını ziyaret etmek isteyenler tarafından umuma mahsus –bordo- pasaport sahiplerince alınması gereken vize türüdür. Yeşil, gri ve siyah pasaport sahipleri 180 günlük periyotlar içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde Mısır’a seyahat edebilirler.

Mısır vizesi almak için Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Mısır vize işlemleri, gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri tarafımıza ilettikten sonra yetkililerimiz tarafından tamamlanır ve sizin için Mısır vize randevusu alınır.

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gereken Evrakların Listesi

 • Mısır’ı seyahat amacınızı anlatan vize talep dilekçesi
 • Pasaport
 • 2 tane biyometrik fotoğraf: Vize başvurusu yapan kişiye ait son zamanlarda çekilen, 45×35 mm boyutlarında, beyaz arka fona sahip kurallara uygun olarak çekilen biyometrik fotoğraf teslim edilmelidir.
 • Davet Mektubu: Mısır’da oturma iznine sahip aile veya arkadaşlarınız tarafından ya da Mısır vatandaşı yakınlarınız tarafından yazılan davet mektubu. Davet mektubu şunları kapsamalıdır: Yazan kişisinin ismi, soyadı, Mısır’da kalmayı düşündüğünüz süre, ziyaret amacınız, seyahatinizin sponsorunun kim olacağı ve geri döneceğinize dair ibare.
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği: Aile ve adres bilgilerinin yer alması gerekmektedir.
 • Gelir Belgeleri: Mevcut ise kira sözleşmesi, araç ruhsatı ya da tapu fotokopileri
 • Kimlik fotokopisi

Şirket Çalışanı Kişiler İçin Ek Belgeler;

 • Güncel Şirket Evrakları
 • Son 3 Aylık Banka Hesap Özeti
 • Maaş Bordrosu

Şirket Sahibi Kişiler İçin Ek Belgeler;

 • Şirkete İlişkin Dokümanlar: Şirkete ait vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri ve sicil gazete gibi güncel niteliğe sahip belgeler.
 • Banka Hesap Özeti: Son 3 ayı içeren, imza, imza sirküleri ve kaşesi bulunan banka hesap özeti.
 • SGK ya da BAĞ-KUR Hizmet Dökümü
Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Mısır
Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Mısır Ticari Vize

Mısır Ticari Vize, Mısır Arap Cumhuriyeti’ndeki iş görüşmelerine gitmek, iş ile ilgili anlaşmalar ya da sözleşmeleri imzalamak ve konferans, toplantı ya da seminer benzeri oluşumlara katılmak amacı ile alınan vize türüdür. Umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları, kısa süreli dahi olsa Mısır’a giriş yapmak için bu vize türünü almalıdırlar. Mısır vize işlemleri, Long Vize Turizm ile kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri teslim edilip Mısır vize ücreti ödendikten sonra yetkililerimiz sizin için Mısır vize randevusu alacaktır. Daha fazla bilgi için Mısır vize merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Ticari Vizesi İçin Gereken Evraklar

 1. Mısır Vize Başvuru Formu

Mısır vize başvuru formu, Long Vize Turizm tarafından size iletilir. Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz eder. Mısır’a giriş yapmak isteyen her yetişkin ve çocuk için form doldurulmalıdır.

 • İngilizce İş Yeri Yazısı

İş vereniniz tarafından İngilizce yazılan bu yazı, şirkette çalıştığınız pozisyonu ve gidiş amacınızı, döndüğünüzde çalışmaya devam edeceğinizi içermelidir.

 • Pasaport
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Ulaşım ve Konaklama rezervasyonları

Mısır Ticari Vizesi İçin Gereken Davet Mektubu

Mısır vize formu ve diğer belgeler ile birlikte ticari vize almak isteyen vatandaşlar, davet mektubuna sahip olmalıdır. Mısır’daki şirketlerden gelen bu davet mektubu orijinal halde ve şirket antetli kağıtta yer almalıdır.

 • Şirketin ismi
 • Şirketin adresi
 • Telefon numarası
 • İnternet adresi
 • Email adresi
 • Mektubu gönderenin kişinin isim, soyisim ve şirketteki pozisyonu – unvanı
 • Şirketin yetkili temsilcisinin ıslak imzası
 • Şirketin sizi Mısır’a çağırmasının nedeni
 • Mısır’da ticari almayı kalmayı düşündüğünüz tarihler
 • Şirket ile daha önceki iletişimlerinize dair belgeler, örneğin: mektup ya da çıktısı alınmış emailler

Mısır vize yetkili merkezi Long Vize Turizm’den başvurunuz için gereken belgeleri ve süreçle ilgili ayrıntılar öğrenebilirsiniz. Mısır vizesi dilekçe örneği yazımıza göz atarak doğru vize dilekçesi yazımıyla ilgili kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Ticari Vize Mısır
Mısır Ticari Vize

Mısır Turistik Vize

Mısır Turistik Vize, turistik amaçlar ile Mısır Arap Cumhuriyet’ini ziyaret etmek isteyen umuma mahsus –bordo- pasaport sahibi Türk vatandaşlarından tarafından alınması zorunlu vize türüdür. Mısır turistik vize işlemleri, Mısır Konsolosluğu vize yetkili merkezi olarak ortak görev alan Long Vize Turizm ile gerçekleştirilebilir. Long Vize Turizm, Mısır vizesi için size gereken evrakları iletecek, ödemeniz gereken güncel vize ücreti ile ilgili bilgilendirme yapacak ve sizin için Mısır vize randevusu alacaktır.

Mısır Turistik Vize Gereken Belgeler Listesi

 • Turistik vize talep dilekçesi
 • Mısır vize formu
 • Pasaport
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Başvuran kişiye ait Banka hesap özeti
 • Gelir Belgeleri
 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik fotokopisi ve Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Şirket Evrakları
 • Maaş Bordrosu

Şirket Sahibi Kişiler İçin Ek Belgeler;

 • Şirkete Ait Evrakları: Vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri ve sicil gazete gibi güncel niteliğe sahip belgeler
 • Son 3 ayı kapsayan, gereken minimum tutarda bakiyeye sahip, imza, imza sirküleri ve kaşesi bulunan banka hesap özeti.
 • SGK ya da BAĞ-KUR Hizmet Dökümü
Turistik Vize Mısır
Mısır Turistik Vize

Mısır Vize Başvurusu

Mısır Vize Başvurusu Long Vize Turizm üzerinden gerçekleştirilebilir. Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilir, Mısır vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Seyahat amacınıza uygun belgeler, yetkililerimiz tarafından size iletilecektir. Gereken evrakların doğru ve eksiksiz olması gerekir aksi takdirde vize başvurunuz ret edilebilir. Vize türünüze bağlı olarak teslim edilmesi gereken belgelerde değişiklikler meydana gelebilir. Kapsamlı bilgiyi yetkililerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Mısır Vizesi Başvuru Türleri

Mısır’a hangi amaçla giriş yaptığınıza bağlı olarak vize türleri değişecektir. Mısır vize türleri şunlardır:

 • Mısır turistik vize
 • Mısır ticari vize
 • Eğitim vizesi
 • Mısır Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi

Mısır Vize Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

Mısır vizesi Long Vize Turizm aracılığıyla kolaylıkla ve hızlı bir şekilde alınabilir. Bunun için yetkililerimizin sizden istedikleri evrakları vize merkezimize getirmeniz ya da kargo ile yollamanız gerekir. Bu dokümanları Mısır vize evrakları ve belgeleri başlığımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Ardından yetkililerimiz, Mısır vize formunu doldurmanıza yardım eder ve vize ücretini ödediğiniz takdirde başvuru yapmak için hazır hale gelirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu Niye Reddedilir?

Mısır vize başvurunuzun reddedilmesi de olasılıklar dahilindedir. Bunun için konsolosluk tarafından belirtilen nedenler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Belgelerde hatalı bilgi olması
 • Eksik belge olması
 • İbraz edilen belgelerin sahte olması
 • Seyahat amacının kanıtlanamaması
 • Pasaportun geçersiz, sahte ya da gereken koşulları karşılayamayacak şekilde olması
 • Mısır’a giriş yapmak isteyen kişinin daha önce ülkeden sınır dışı edilmesi
 • Başvuru yapan kişinin Mısır Arap Cumhuriyeti’nin toplum düzenini bozacak ya da tehlike yaratacak olduğuna kanaat getirilmesi
 • Başvuran kişinin seyahati sonrasında ülkeyi terk edeceğini kanıtlayamaması

Mısır Arap Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığı’na bağlı Mısır diplomatik temsilcilikleri, vize başvurusunun sonuçlarını belirleyen tek yetkili mercilerdir. Bu mercilere başvuru, Long Vize Turizm aracılığıyla yapılabilir. Mısır Konsolosluğu, Mısır’a sığınmacı olarak gitmediğinize kanaat getirir, toplum düzenini bozmayacağınıza, ekonomik olarak seyahat masraflarınızı karşılayacağınıza ve seyahatinizin sonunda ülkeden çıkış yapacağınıza ikna olduğu takdirde vizenizden kabul alma şansı elde edersiniz.

Vize Başvurusu Mısır
Mısır Vize Başvurusu

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri, Mısır vizesi almak için tamamlanması zorunlu dokümanlardır. Farklı vize türlerine göre istenen evraklarda değişiklikler olabilir. Mısır turistik vize, Mısır ticari vize ve Mısır aile/arkadaş ziyaret vizesi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Long Vize Turizm’e telefon ya da eposta üzerinden ulaşabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri Listesi

Tüm Mısır vizesi türleri için herkesten ortak olarak talep edilen belgeler aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Başvuru formu: Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önemlidir. Ebeveyn pasaportuna kayıtlı reşit olmayan çocuklar için de form, gereken şekilde doldurulup teslim edilmelidir.
 • Pasaport: Mısır seyahati dönüşünden itibaren en az 3 ay süre ile geçerliliği bulunan pasaportta aynı zamanda vize için 2 adet boş sayfa bulunmalıdır.
 • Oturum kartı ya da kimlik kartının fotokopisi (önlü arkalı olmalıdır.)
 • 2 tane biyometrik fotoğraf: Başvuru yapan kişinin son 6 ay içerisinde çekilen 35×40 mm boyutlarında, beyaz fon önünde çekilen biyometrik fotoğrafların %70 – 80’i yüzü kapsamalıdır. Aynı zamanda omuz ve başların da yer alması gereken fotoğraf, yakın çekim olmalıdır.
 • İngilizce vize talep dilekçesi: Mısır vizesini ne amaçla aldığınızı ve ülkenize geri döneceğinizi belirten İngilizce yazılan vize talep dilekçesi. Long Vize Turizm, İngilizce dilekçe yazmanıza yardımcı olur. Ayrıntılı bilgi için Mısır vize dilekçe örneği yazımıza göz atabilirsiniz.
 • Uçak ve otel rezervasyonları: Vize almadan önce uçak bileti satın almanıza gerek yoktur ancak uçak ve otel rezervasyonlarına dair belgeler başvuru dosyasına eklenebilir.
 • Seyahat masraflarını karşılayan kişiye dair evraklar
 • Banka hesabı: Son 3 ayı kapsayan banka hareketleri kaşe ve ıslak imzalı olmalıdır.
 • Maaş bordrosu: Son 3 ayın dahil olduğu maaş bordrosu, vize için gereken evraklar arasında yer alır.

Öğrenciler İçin Gereken Evraklar

Ortak belgelerle birlikte öğrenciler, öğrenci belgelerini de teslim etmelidirler. Eğer öğrenci reşit değilse sponsoruna ait banka hesap cüzdanının gösterilmesi zorunludur.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Mısır
Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri

Mısır Vize Formu

Mısır Vize Formu Long Vize Turizm üzerinden kolaylıkla edinilebilir. Mısır vize başvurusu yapmak için ibraz edilmesi zorunlu olan Mısır vize formunu, doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak önemlidir. Mısır vize yetkili merkezi olan Long Vize Turizm ile tüm Mısır vize işlemleri kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirilebilir ve gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri tamamlandığında yetkililerimiz sizin için Mısır vize randevusu alır. Bu sayede hiçbir zorluk çekmeden kolaylıkla Mısır vizesi sahibi olursunuz.

Mısır Vize Formunda Hangi Sorular Yer Alır?

 • İsim ve soyad
 • Doğum Tarihi & Doğum Yeri
 • Cinsiyet
 • Şu anki milliyeti & Asil Milliyeti
 • Mesleği
 • Medeni Hali
 • Pasaport Tipi ve No
 • Veriliş Yeri & Veriliş Tarihi
 • Bitiş Tarihi
 • Şu anki adresi & Sürekli adresi
 • Telefon Numarası
 • Ziyaretin amacı
 • Mısır’a varış tarihi
 • Kalış süresi
 • Giriş sayısı
 • Mısır’a varış limanı
 • Mısır Arap Cumhuriyet’indeki adres
 • Mısır’daki akraba/arkadaş isimleri & adresleri
 • Eşlik eden aile bireyleri & Akrabalık dereceleri & Doğum yeri ve tarihleri
 • Aynı pasaportta yazılı çocukların isimleri & doğum tarihleri ve yeri
 • Bir önceki ziyaretin tarihi & amacı & ziyaretteki adresi

Mısır Vize Formu İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mısır vize formunda, kişisel bilgileriniz, pasaport bilgileriniz ve seyahat bilgileriniz yer almalıdır. Formun doğru ve hatasız doldurulması önemlidir, aksi halde vize başvurunuz geçersiz sayılarak ret alabilirsiniz. Vize formu, İngilizce, Türkçe ya da Fransızca olarak doldurulabilir. Tüm vize tipleri için Mısır vize formunun doldurulması zorunludur.

Formun en alt kısmında yer alan ‘’Konsolosluk kullanımı içindir. / For consular use only.’’ kısmı doldurmayın ya da hiçbir işaretleme yapmayın. Bu bölüm, konsolosluk yetkilileri tarafından doldurulacaktır. Form, ıslak imzalı olmalıdır ve doldurulan tarih doğru bir şekilde yazılmalıdır. Vize formunu doldurmak ile ilgili merak ettikleriniz hakkında Long Vize Turizm’e telefon numarası ya da eposta üzerinden danışabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Formu Mısır
Mısır Vize Formu

Mısır Vize İşlemleri

Mısır Vize İşlemleri, Mısır vizesi almak isteyen Türk vatandaşları tarafından tamamlanması gereken işlemlerdir. Almayı istediğiniz vize türüne bağlı olarak vize işlemleri gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte Mısır vize ücreti ödenmeden Mısır vize randevusu alamazsınız. Vize almak üzere işlemleri doğru ve eksiksiz olarak Mısır vize yetkili merkezi Long Vize Turizm ile gerçekleştirebilirsiniz.

Vize almak için tek yapmanız gereken Long Vize Turizm ile telefon ya da e-mail üzerinden iletişime geçmek veya dilediğiniz takdirde yetkili merkezimizi ziyaret etmek. Ardından personellerimiz seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirlemenizde yardımcı olur ve işlemleri başlatmak üzere gereken evrak ve belgeleri teslim alır.

Mısır Arap Cumhuriyeti’ne yasal olarak girmek için Mısır vizesi, Mısır Konsolosluğu ile koordineli olarak çalışan Long Vize Turizm’e müracaat edilerek kolaylıkla alınabilir. Long Vize Turizm olarak, Mısır vizesi ile ilgili her adımın doğru ve eksiksiz olması için gerekli kontrolleri yapıyor ve yönlendirmelerde bulunuyoruz. Özverili ve titiz çalışma sonucunda, yanlış müracaattan ret almanızın önüne geçip kabul alma ihtimalinizi arttırıyoruz.

Mısır Vize İşlemleri Nelerdir?

Mısır vize işlemlerinizi başlatmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

 1. Long Vize Turizm tarafından seyahat amacınıza ve durumunuza uygun olarak size iletilen evrak ve belgeleri hazırlayın.
 2. Evrakları doldururken ya da temin ederken aklınıza takılan sorular ile ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 3. Durumunuza göre Mısır vize yetkili merkezimize gelerek ya da kargo aracılığıyla tamamlanan evrakları teslim edin.
 4. Ekibimiz, belgelerinizi kontrol ederek eksik ya da hata olması halinde sizinle iletişime geçer.
 5. Parmak izinizi vermek üzere Long Vize Turizm tarafından alınan randevunuza gitmeniz gerekmektedir. Asistanlarımız size vize randevu sürecinde eşlik eder.
 6. Mısır vize randevunuz sonrası, sonucun belli olması beklenir. Vize sonucunuz belli olduktan sonra pasaportunuzu vize yetkili merkezimizden alabilir ya da dilediğiniz takdirde pasaportunuz bizim tarafımızdan ev veya iş adresinize gönderilir.
Vize İşlemleri Mısır
Mısır Vize İşlemleri

Mısır Vize Randevusu

Mısır Vize Randevusu, Long Vize Turizm aracılığıyla kolaylıkla alınabilmektedir. Randevu alımında Mısır Konsolosluk ve Büyükelçiliği’ndeki yoğunluklar ve tatil günleri etkili olur. Yetkililerimiz, konsolosluktaki dönemsel yoğunlukla ilgili sizi bilgilendirecektir. Mısır vizesi nasıl alınır diye merak ediyorsanız, Long Vize Turizm’e müracaat ederek Mısır vize işlemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl Mısır Vize Randevusu Alırım?

Mısır vizesi almak için hangi belgeleri teslim etmeniz ve adımları uygulamanız gerektiği ile ilgili kapsamlı bilgi için Long Vize Turizm ile iletişime geçin. Ardından vize randevusu almak üzere aşağıdaki adımlar takip edilecektir.

 1. Başvuru Formu ve Evraklar

Mısır vizesi almak için teslim etmeniz gereken başvuru formu ve evrakların uygun şekilde doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılabilir. Vize türünüze ve size uygun olan güncel evrak listesini Long Vize Turizm’den öğrenebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak gereken evrakları en iyi şekilde doldurmanız için tüm vize süreci boyunca yardımcı oluyoruz.

 • Vize Ücreti

Mısır vize randevusu almak için, vize ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu vize ücreti, Mısır’da ne kadar kalmayı istediğinize bağlı olarak değişecektir. Güncel vize ücreti tutarı, yetkililerimiz tarafından size iletilecektir.

 • Davet mektubu

Almak istediğiniz vize türüne bağlı olarak farklı içeriklerdeki davet mektubunu doğru şekilde yazmak önemlidir. Vize almanızda büyük bir role sahip olan davet mektubunu almak için Long Vize Turizm’den destek alın.

 • Parmak İzi Uygulaması

Parmak izi uygulaması, vize başvuru sürecinin bir diğer önemli noktasıdır. Long Vize Turizm parmak izi vermeniz için size randevu ayarlar.

 • Vize Randevusu Alma

Tüm adımların eksiksiz olarak tamamlandığından emin olan Long Vize Turizm yetkilileri sizin için vize randevusu alır.

Mısır Vize Randevusunun Hakkında

Doğru belge ve bilgiler iletilmediği takdirde Mısır vize başvurusu geçersiz sayılacaktır. Mısır Konsolosluğu, Long Vize Turizm aracılığıyla kabul eder ve vize merkezimiz sizin için uygun zamana bir randevu ayarlar. Kapsamlı bilgi için Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da eposta üzerinden irtibat kurabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Randevusu Mısır
Mısır Vize Randevusu

Mısır Vize Ücreti

Mısır Vize Ücreti, Mısır vize başvurusu yapılırken ödenmesi gereken ücrettir. Her ülkede olduğu gibi Mısır Arap Cumhuriyeti de vize başvurularında belirli bir ücret talep eder ve ücret ödenmeden Mısır vize randevusu alamazsınız. Bu ücret başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterebilir. Almayı istediğiniz vize türü, Mısır’da ne kadar kalmayı planladığınız ve gidiş amacınıza bağlı olarak farklılaşacaktır. Yanlış vize türüne başvurmak, ret almanıza neden olabilir. Bu nedenle Long Vize Turizm olarak doğru ve eksiksiz Mısır vize işlemleri gerçekleştiriyoruz. Size ve amaçlarınıza en uygun vize türünü öğrenmek için ekibimize başvurabilirsiniz.

Mısır vizesi farklı amaçlara uygun olarak kendi aralarında ayrılırlar. Bu vize tipleri arasında başlıca olarak Mısır Ticari Vize, Mısır Turistik Vize, Mısır Aile/Arkadaş Ziyareti vizesi, öğrenci vizesi ve çalışma izni yer alır. Long Vize Turizm, Mısır’a giriş amacınıza bağlı olarak hangi vize türünün sizin için uygun olduğunu belirler ve gerekli evraklar ile ödenmesi gereken vize ücretini güncel tutarlarda size iletir.

Mısır Vize Ücreti Hakkında Merak Edilenler

Mısır vize bir kereye mahsus olarak tarafımıza ödenir. Long Vize Turizm, Mısır Konsolosluğu tarafından belirlenen yere ücreti yatırır. Toplam meblağı TL ya da döviz cinsinden ödeyebilir, detaylı bilgileri çalışanlarımızdan edinebilirsiniz. Tek girişli vize ile çok girişli vize fiyatları arasında farklılık vardır. Seyahatiniz için ihtiyacınız olan sağlık sigortası, biyometri işlem bedeli, hizmet bedeli bu ücretin içerisine dahil değildir. Mısır vize başvurunuz için acentemize gelmenize gerek yoktur.

Talep edilen evrakları kargo ile yollayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Deneyimli çalışanımız sizin için vize sürecini titizlik ile takip eder ve her aşamasında sizi bilgilendirir. Mısır vizesi ile ilgili sorularınız ve merak ettikleriniz için Long Vize Turizm’e telefon ya da eposta üzerinden öğrenebilir, vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Mısır vize ücreti, ne yazık ki vizeniz ret edilse dahil size iade edilmez. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Vize Ücreti Mısır
Mısır Vize Ücreti

Mısır Vizesi Dilekçe Örneği

Mısır Vizesi Dilekçe Örneği, Mısır vizesi almak için yazmanız gereken dilekçenin nasıl olması gerektiğini açıklar. Mısır ticari vizeMısır turistik vize ve Mısır aile/arkadaş ziyareti vizesi için dilekçe yazılması gerekir. Bununla birlikte farklı vize türleri için dilekçe içeriklerinde değişiklikler meydana gelmektedir. Seyahat amacınıza göre belirlenen vize türü ile ilgili dilekçe yazımı hakkında merak ettiklerinizi Long Vize Turizm ile öğrenebilir, doğru dilekçe yazımı konusunda destek alabilirsiniz.

Mısır Vize Dilekçesi Nasıl Yazılmalıdır?

Mısır vizesi dilekçe örneği vize dosyanızda yer alır ve vize almanızda önemli rol oynamaktadır. Dilekçe, Mısır’a gidiş amacınız, seyahat tarihleriniz ile ülkenize geri döneceğinizi belirten ifadeleri kapsamalıdır. Mısır vizesi almak isteyen herkes dilekçe yazımı ile ilgili Long Vize Turizm’e danışabilir. 

Mısır Konsolosluğu vize işlemlerinde görev alan Long Vize Turizm, Mısır vize işlemleri başta olmak üzere tüm vize sürecini yakından takip ederek kolaylıkla ve hızlı bir şekilde vize sahibi olmanızı sağlar. Mısır vize başvurusu yapmadan önce dilekçenizi hazırlayıp teslim etmiş olmanız gerekmektedir. Dilekçe ile alakalı sorularınız ve merak ettikleriniz için bize, telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden ulaşım sağlayabilir, aynı zamanda vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mısır Vizesi Dilekçe Örneği Dilekçe Taslağı

 • Dilekçeyi Yazdığınız Günün Tarihi
 • İsim ve soyad
 • Islak İmza
 • Telefon numarası
 • Ev Adresi
 • Mısır’a seyahat etmeyi düşündüğünüz giriş ve çıkış tarihleri
 • Ziyaretin amacı (diplomatik, turistik, ziyaret, konser, ticari, ölüm…)
 • Mısır seyahatiniz için varsa sponsorunuza ait bilgiler, yok ise masrafları karşılayabileceğinize dair ibare, sponsorunuz başkası ise ad, soyad, unvan bilgileri
 • Geri döneceğinizi belirten taahhüt cümleleri
 • Özellikle ticari amaçlı yapılan geziler için maaş bilgisi ve maaşı kanıtlayan nitelikle evraklar

Mısır Vize Dilekçesi Nereye Teslim Edilir?

Mısır vize dilekçesi, hazırladığınız diğer evraklar ile birlikte Long Vize Turizm’e teslim edilir. Ardından Long Vize Turizm, vize başvurunuz için tüm dokümanları yetkili mercilere iletecektir. Bu sayede endişelenmenize gerek kalmadan, vize sürecini kolaylıkla atlatırsınız.

Vizesi Dilekçe Örneği Mısır
Mısır Vizesi Dilekçe Örneği

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar? Mısır vize başvurusu yapan vatandaşların merak ettiği en önemli sorulardan biridir. Long Vize Turizm ile en hızlı şekilde ve kolaylıkla vize sahibi olabilirsiniz. Mısır vizesi ortalama olarak 30 ila 45 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Bununla birlikte sürede, değişen faktörlere göre farklılık meydana gelebilir.

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar Ve Süreci Hangi Unsurlara Göre Değişir?

Mısır vize işlemleri çoğu başvuran için denk sürelerde belli olsa da bazı durumlarda bu süre değişebilir. Bu unsurlar aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Vize türü ve Süresi

Seyahat amacınıza göre belirlenen vize türünüz ve Mısır Arap Cumhuriyeti’nde ne kadar kalmayı hedeflediğinize göre vize sonuçlarının belli olması değişecektir. Vize türünüzü belirlemek için Long Vize Turizm’den yardım alabilirsiniz.

 • Ek belge talebi

Mısır Konsolosluğu bazı durumlarda Mısır vize randevusu sırasında ya da daha sonrasında ek belge talebinde bulunmaktadır. Ek belge istendiği takdirde, evraklar kısa sürede hazırlanıp teslim edilmelidir. Bu da vize sürecinin uzamasına neden olabilir.

 • Vatandaşlık

Sahip olduğunuz vatandaşlığa bağlı olarak Mısır vizesinin açıklanma süresi değişiklik gösterebilir. Bazı ülkelerin vatandaşları için daha detaylı araştırma yapılmaktadır. Bu durumda vize sonuçlarının belli olması uzayabilir.

 • Yaş

Mısır vizesi için başvuran 45 yaş üstü kişilerin başvuruları daha kısa sürede değerlendirilirken, 45 yaş altı vatandaşların başvuru süresi daha uzun olmaktadır.

 • Dönemsel yoğunluk

Mısır Konsolosluğu ve Büyükelçiliği’nde yaşanan yoğunluklar, Mısır vizenizin sonuçlarının belirlenmesinde gecikme yaratabilir. Long Vize Turizm aracılığı ile konsolosluk ve büyükelçiliğinde yaşanan yoğunluklar ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Konsolosluk ve Büyükelçilik tatil günleri

Mısır Konsolosluk ve Büyükelçilik tatil günlerinde kapalı olmaktadır. Vize başvurunuz, yılın hangi aralığında başvurduğunuza bağlı olarak daha çok tatil gününe denk geldiğinde daha uzun sürede açıklanabilir. Tatil günleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için Mısır Büyükelçiliği vize yazımıza göz atabilirsiniz.

Güvenilir Vize Hizmeti

Kolaylıkla Mısır vizesi sahibi olmak ve süreçle ilgili her ayrıntıya hakim olmak için Long Vize Turizm’e müracaat edebilir, bu sayede güvenle ve kısa sürede kabul alabilirsiniz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Mısır
Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar

Mısır Vizesi Nasıl Alınır?

Mısır Vizesi Nasıl Alınır? sorusunun cevabı Long Vize Turizm’de. Mısır Konsolosluğu vize merkezi olarak görev alan Long Vize Turizm, gereken Mısır vize evrakları ve belgeleri ile ilgili bilgi verir ve güncel Mısır vize ücreti ile alakalı bilgilendirmeler yapar. Mısır vize başvurusu için gereken adımlar tamamlandığında Long Vize Turizm, gerekli yönlendirmeleri yaparak randevu almanızı sağlar.

Süreç ile titizlikle ilgilenen görevlilerimiz, her aşamada sizi bilgilendirir. Bu sayede profesyonel bir şekilde yönetilen vize işlemlerinizde hata ya da eksiklik olmaz ve yanlış belge teslimi sonucu başvurunuzun ret alma şansını ortadan kaldırmış olursunuz.

Mısır Vizesi Nasıl Alınır Başvuru Gereklilikleri

Başvuru için Mısır vizesi merkezi olan Long Vize Turizm’e gelmenize gerek yoktur, sizden istenen evrak ve belgeleri kargo ile yetkililerimize yollayabilirsiniz. Bunun için bazı koşulları sağlamanız gerekir, bu koşullar hakkında bilgi almak için Long Vize Turizm’e her zaman danışabilir ve kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz tarafından size bildirilen dokümanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.

Vize türünüz ve sizin durumunuza göre belirlenen Mısır vize ücretini yatırın. Belgelerinizin kontrolünü sağlayan personellerimiz, her şey hazır olduğunda başvurunuzu sizin yerinize gerçekleştirecek ve vize süreciniz ile ilgili her bilgiyi size iletecektir.

Vizesi Nasıl Alınır Mısır
Mısır Vizesi Nasıl Alınır

Mısır Vize Başvurusu Sonrası

Mısır Konsolosluğu ve Büyükelçiliği’ndeki yoğunluk durumu ile tatil günlerine bağlı olarak vize başvurunuz ortalama olarak 30 ila 40 gün arasında sonuçlanır. Ancak bu süre bazı koşullarda daha uzun olabilir. Konu hakkında daha fazla bilgi için Mısır vizesi kaç günde çıkar? yazımıza göz atabilirsiniz. Vize başvurunuz sonuçlanana kadar gerekli takibi Long Vize Turizm ile gerçekleştirirsiniz. Konsolosluk tarafından herhangi bir ek belge talebi olduğu takdirde, danışmanlarımız size yardımcı olarak evrakları hazırlamanızı sağlar.

Hızlı ve Güvenli Vize Hizmeti

Mısır’dan vize almak için en güvenilir ve hızlı yolu tercih edin. Vize türünüze uygun güncel evrakları tamamlayan ve sizin için en uygun güne randevu alan Long Vize Turizm, sürece hakimiyeti ve Mısır Konsolosluğu ile koordineli çalışması sayesinde kolay bir şekilde vize sahibi olmanızı sağlar.

Mısır’ın Vize İstemediği Ülkeler

BahreynSuudi Arabistan
Hong KongBirleşik Arap Emirlikleri
KuveytUmman
MakaoYemen
Mısır’ın Vize İstemediği Ülkeler

Mısır Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus98,42 milyon (2018)
Para BirimiMısır lirası (EGP)
Resmi DiliMısırca, Arapça
DiniMüslüman 
Telefon Kodu+20
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriFalafel – Melukya – Koshari – Kadaif – Umm-ali – Nargile
Gezilecek YerlerSharm El Şeyh – Hurghada – Kahire – Luksor – Marsa Alam
BaşkentKahire
ŞehirleriAsuan, Asyut, Buheyre, Beni Suef, Kahire, Dekahliye, Dimyat, Fayyum, Garbiye, Gize, Hilvan, İsmailiye, Kafr El-Şeyh, El Uksur, Matruh, Minye, Minufiye, Yeni Vadi, Kuzey Sina, Port Said, Kalyubiye
Yüz Ölçümü1.002.450 km2
Zaman DilimiUTC+2 (DAZD)
İnternet Alan Adı.eg
KurucusuKurucusu Dokuz Oğuzlardan Tolun Bey’in oğlu Ahmet Bey’dir.
BaşkanıAbdülfettah el Sisi
Asgari Ücret96 euro
İklimiÇöl İklimi Ve Ilıman İklim
Asker Sayısı470.000 
Komşu ÜlkeleriLibya – Sudan – Filistin – İsrail
Kuruluş Tarihi18 Haziran 1953
Mısır Hakkında Genel Bilgiler
Mısır
Mısır
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Mısır Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Mısır, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Mısır Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Mısır Konsolosluğundan öncelikli olarak Mısır Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Mısır Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Mısır Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Mısır Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Mısır Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Mısır Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Mısır Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Mısır Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Mısır vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkmaktadır?

Mısır vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Mısır Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Mısır vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Mısır Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak Mısır Vize Başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Mısır Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Mısır, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Mısır Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedür dür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Mısır seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Mısır seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Mısır’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilir ve Mısır Vize Formuna sahip olabilirsiniz.

Mısır Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Mısır ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Mısır vize işlemleri ile ilgilenen merci Mısır Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilir ve Mısır Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Mısır Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Mısır Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Mısır ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Mısır Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize başvuru işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ile gerekli evrak ve belgelerin listesi ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Mısır Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Mısır seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize başvurusunun ilk adımı olan vize randevusu da Mısır konsolosluğundan alınmaktadır. Vize randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza Mısır Vize Randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Mısır Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Mısır Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel Mısır Vize Ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Mısır vize başvuruları Mısır Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Mısır vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Vize itiraz dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilir ve Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Mısır Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden mercidir. Vize başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Mısır Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Mısır Konsolosluğu vize bölümü vize randevusu vererek, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Mısır Vize Başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Mısır seyahatlerinden önce alması gerekli olan Mısır Vizesi için, vize başvuruları Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Mısır Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan vize randevusu almanız gereklidir. Mısır Vize Randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Mısır Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Mısır seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Mısır Vizesi almak için Mısır Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize ücretleri farklı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Mısır Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Mısır’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Mısır Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilir ve Mısır Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Mısır Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru evrakları konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz dilekçesi sunma hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için Mısır vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. İtiraz dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Mısır dan gelen davetiyeye istinaden Mısır Konsolosluğundan vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Mısır’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Mısır vize başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilir ve Mısır ziyaret vizesi alabilirsiniz.

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurunuz için Mısır’ da yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Mısır Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli Mısır vize evrak ve belgelerinin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Mısır’ a gerçekleştireceğiniz Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Mısır Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Mısır’a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken Mısır ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Mısır’ da bulunan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Mısır Ticari Vize veya Mısır Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir ve Mısır Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Mısır Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Mısır aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Mısır Vize Randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Vize başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Mısır ülkesi konsolosluğundan alacağınız Mısır Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Mısır’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak başvuru yapacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir nedenle geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmanız uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Mısır Turistik Vize veya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve Mısır kaç günde çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Mısır Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Mısır’dan gelecek olan davetiyedir. Mısır’dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Mısır Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Mısır Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

Mısır Ticari Vize Nasıl Alınır?

Mısır Ticari Vizesi Mısır Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Mısır Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Mısır Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Mısır Ticari vize başvurusu Mısır Turistik Vize başvurularına göre daha farklı belgeler içermektedir. Bu belgeler seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Mısır Ticari vize için gerekli belgeler listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Mısır Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Mısır Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Mısır Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Mısır’dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Mısır Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Mısır Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Mısır Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Mısır vize evrakları ve belgelerine sahip kişiler Mısır’a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Mısır Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Mısır’dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Mısır Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Mısır Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Mısır ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Turistik Vize Nasıl Alınır?

Mısır Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Mısır Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Mısır Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Mısır gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Mısır Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Mısır Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Mısır Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Mısır Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize Başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Mısır Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Mısır Vize Şartları Mısır Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Mısır da Vize Evraklarınızı ve Mısır Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Mısır Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Mısır ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Mısır’a turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Mısır Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Mısır Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Ticari Vize, Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Mısır’a gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Mısır turistik vize başvurusunda Mısır vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve gerekli Mısır vize evrak ve belgelerinin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Mısır Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır konsolosluğu vize işlemleri, Mısır vize randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Mısır Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Mısır Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Mısır Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Mısır Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Mısır ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gereken Mısır Vize Evrak ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Mısır Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Mısır Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Mısır Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Mısır Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Mısır vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Mısır Konsolosluğu vize başvurularını ve Mısır başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Mısır Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Mısır ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri, Mısır Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Vize başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve Mısır Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Mısır vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Mısır Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Mısır konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Mısır Vize Randevusu ve Mısır vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilir ve Mısır Vize İşlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Mısır Vize Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Mısır Vize Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Mısır Vize Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Mısır vize başvuru işlemlerini kabul eden Mısır Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Mısır vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Formu Nasıl Doldurulmaktadır?

Mısır Vize Formu, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Mısır vize başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu evrakta çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Vize formuna ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Mısır Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Mısır Vize Formu, vize başvurusu yapacak başvuru sahipleri tarafından Mısır Konsolosluğundan temin edilebilmektedir. Mısır vize randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Mısır Konsolosluğuna sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize başvuru formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçerek de sahip olabilirsiniz.

Mısır Vize Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mısır vize başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Mısır vize formunuzu doldururken ve Mısır Vizesi Dilekçe Örneğini hazırlarken firmamız Long Vize Turizmden hizmet alabilirsiniz.

Mısır Vize Formu Ücretli Midir?

Mısır Vize başvurusunda gerekli belge ve evraklar arasında bulunan Mısır Vize Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir ücret karşılığında verilmemektedir. Vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Mısır Vizesi başvuru formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm vize başvuru işlemlerinizde sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Mısır Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Mısır Vize Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Başvuru formunun teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak tesliminin konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Mısır Vize İşlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Mısır Vize İşlemleri Nasıl Yapılmalıdır?

Mısır Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve Mısır Vize Randevusu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Mısır Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mısır Vize İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Mısır Vizesi Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Mısır Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Mısır Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Mısır ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün Mısır Vize Evrakları ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Mısır Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Mısır Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Mısır Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Mısır Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Mısır Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Mısır Vize Randevusu Nereden Alınır?

Mısır vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Mısır Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize Randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Mısır Vize Randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Mısır’a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Mısır Konsolosluğu Vize işlemlerinde yoğunluğun azaltılması ve evrak ve belgelerin takibinin kolaylaştırılması için Mısır vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Mısır Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilir ve Mısır Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Mısır Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Mısır Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Mısır Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Mısır Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Mısır Vize Başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Mısır Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Mısır Vize Randevusu, Mısır Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mısır Vize randevusunu almak ve Mısır vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçerek Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Mısır vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Mısır Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Mısır vizesi başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Mısır Vizesi almak ve en doğru başvuruyu yapabilmek için firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Mısır Vize Ücreti Ne Kadar?

Mısır Vize Ücreti, vize başvurusu karşılığında Mısır Konsolosluğa ödenen vize harç bedelidir. Vize ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da değişkenlik gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak Mısır Vize İşlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Mısır Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Mısır Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Mısır Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Mısır Vize Başvuru ücretlerinin birçok unsura göre farklılık göstermesi sebebiyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Vize Ücretini Kim Belirler?

Mısır vize başvuruları, ülkemizden seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize işlemleri ile baştan sona kadar Mısır Konsolosluğunun ilgilenmesi, başvuru evrakları ve belgeleri ile vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Mısır Konsolosluğu Vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mısır Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Mısır Vize Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Mısır vize ücretleri konsolosluk tarafından belirtilmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluktan alınan Mısır Vize Randevusu sonrası vize evraklarının hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vizesi Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Mısır Vizesi harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Vize başvuru işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve Mısır Vizesi ile gerekli Evraklar hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Mısır Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Mısır Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Mısır vizesi başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Mısır Vizesi talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Vize başvuru dilekçesi örneğine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Mısır Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar hakkında bilgiler sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Mısır vizesi talep dilekçesi teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilerek evrak ve belge teslimi konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Mısır Vize Başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Vize talep dilekçesine ulaşmak ve doğru bir şekilde hazırlamak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Mısır Vize Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mısır vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize talep formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa sunulacak olan talep dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar yer almaktadır. Bu nedenle vize talep dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Mısır vizesi talep dilekçesi örneği için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilir ve Mısır Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkartılır?

Mısır vizesi işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Mısır Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar ve Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Mısır vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Mısır Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Mısır Konsolosluğu Vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Mısır vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilmektedir?

Mısır Vize Randevusu, Mısır Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle Mısır Vizesi Randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilir ve Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Mısır vize başvuru işlemlerini kabul eden Mısır Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel Mısır Vizesi Evrakları Ve Belgeleri listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Mısır Vizesi Kaç Günlük Çıkar?

Mısır vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Mısır Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Mısır Vizesi Nasıl Alınmaktadır?

Mısır, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Mısır Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Mısır Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Mısır Vizesi Nasıl Alınır sorunuz için Randevu oluşturulduktan sonra Mısır Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Mısır Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gereklimidir?

Mısır vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Mısır Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Mısır Vizesi Nasıl Alınır sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Mısır Vizesi randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mısır Vizesi Nasıl Alınır ve vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak Mısır Vizesi Randevusu alınır. Mısır Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Mısır vize başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Mısır Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Mısır Vizesi Nasıl Alınır ve Mısır Vizesi Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Mısır Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mısır Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Mısır Vizesi İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mısır konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilir ve Mısır Vizesi Dilekçe Örneğine sahip olabilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu