Vizesi Nijerya

Nijerya Vizesi

Nijerya Vizesi sizlere Nijerya Federal Cumhuriyeti’ne resmi bir şekilde giriş çıkış yapabilme imkanı vermekte olan bir vizedir. Diğer birçok Afrika ülkesi gibi Nijerya da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden ülkelerin arasında yer alıyor. Ek olarak Nijerya, umuma mahsus, hizmet ve hususi pasaportu olanlara da vize uygulaması yapmaktadır. Nijerya vize işlemleri yerine getirileceği zaman eğer pasaportunuz 10 yıldan eskiyse, deformasyon ve yırtılma varsa, seyahatinizden sonra en az 3 ay daha geçerli değilse pasaportunuzu yenilemeniz gerekmektedir. Vize başvurularınızı bu pasaportlarla yapmamalısınız. Vize işlemleri sırasında detaylı bilgi alabilme ve süreci tam olarak takip edebilmek için bizimle iletişime geçebilme imkanınız da bulunmaktadır. Başvuru işlemleriniz sizin adınıza firmamız tarafından yerine getirilir.

Nijerya Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nijerya vize başvurusu yapacak olan kişiler bu başvurularını nasıl gerçekleştireceklerini de özellikle merak etmektedir. Bu noktada başvuru işlemleri vize vermekle yetkili olan kuruma yapılır ve ülkemizde Nijerya temsilcilikleri birtek Ankara’da yer almaktadır. Vize başvuru işlemleri yapılacağı sırada konsolosluğun vize bölümüne bu başvurular yapılır ve başvurularda gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde sunulması son derece büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda vize başvuruları evresinde Nijerya vize ücreti de ödenmesi gerekir. Bu işlemler doğru bir şekilde yerine getirilmediği takdirde vize başvurusu tam olarak yapılamayacağı gibi aynı zamanda başurularınızdan yana sorun yaşamama adına bu noktada profesyonel olan kurumlardan destek alma yoluna gidebilirsiniz.

nijerya vizesi 1

Nijerya Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar

Vize alınabilmesi evresinde en fazla önem arz etmekte olan noktalara baktığımız zaman özellikle gerekli olan evrakların tam olarak hazırlanmasının ciddi bir öneme sahip olduğunu görebiliyoruz. Nijerya vize evrakları ve belgeleri bu noktada incelenirken ilk olarak belirttiğimiz gibi pasaportun gerekmektedir. Vize başvuru formu, başvuru dilekçesi ve SGK hizmet dökümü gibi belgelerin de sunulması gerekiyor. Yalnız sizin alacağınız vize türüne göre sizden talep edilmekte olan belgeler de değişim gösterebilmektedir. Vize için gerekli olan evraklar ve başvuru şartları noktasında bilgi almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçebilmektedir. Sizler adına yapılan başvurular sayesinde sorun yaşamadan başvuru işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: