Skip to content

Nijerya Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Nijerya Vizesi sizlere Nijerya Federal Cumhuriyeti’ne resmi bir şekilde giriş çıkış yapabilme imkanı vermekte olan bir vizedir. Diğer birçok Afrika ülkesi gibi Nijerya da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden ülkelerin arasında yer alıyor. Ek olarak Nijerya, umuma mahsus, hizmet ve hususi pasaportu olanlara da vize uygulaması yapmaktadır. 

Nijerya vize işlemleri yerine getirileceği zaman eğer pasaportunuz 10 yıldan eskiyse, deformasyon ve yırtılma varsa, seyahatinizden sonra en az 3 ay daha geçerli değilse pasaportunuzu yenilemeniz gerekmektedir. Vize başvurularınızı bu pasaportlarla yapmamalısınız. Vize işlemleri sırasında detaylı bilgi alabilme ve süreci tam olarak takip edebilmek için bizimle iletişime geçebilme imkanınız da bulunmaktadır. Başvuru işlemleriniz sizin adınıza firmamız tarafından yerine getirilir.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Nijerya Vize Başvurusu Hakkında

Nijerya vize başvurusu yapacak olan kişiler bu başvurularını nasıl gerçekleştireceklerini de özellikle merak etmektedir. Bu noktada başvuru işlemleri vize vermekle yetkili olan kuruma yapılır ve ülkemizde Nijerya temsilcilikleri bir tek Ankara’da yer almaktadır. Vize başvuru işlemleri yapılacağı sırada konsolosluğun vize bölümüne bu başvurular yapılır ve başvurularda gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde sunulması son derece büyük bir öneme sahiptir.

Aynı zamanda vize başvuruları evresinde Nijerya vizesi ücreti de ödenmesi gerekir. Bu işlemler doğru bir şekilde yerine getirilmediği takdirde vize başvurusu tam olarak yapılamayacağı gibi aynı zamanda başvurularınızdan yana sorun yaşamama adına bu noktada profesyonel olan kurumlardan destek alma yoluna gidebilirsiniz.

Nijerya Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar

Vize alınabilmesi evresinde en fazla önem arz etmekte olan noktalara baktığımız zaman özellikle gerekli olan evrakların tam olarak hazırlanmasının ciddi bir öneme sahip olduğunu görebiliyoruz. Nijerya vize evrakları ve belgeleri bu noktada incelenirken ilk olarak belirttiğimiz gibi pasaportun gerekmektedir. Vize başvuru formu, başvuru dilekçesi ve SGK hizmet dökümü gibi belgelerin de sunulması gerekiyor.

Yalnız sizin alacağınız vize türüne göre sizden talep edilmekte olan belgeler de değişim gösterebilmektedir. Vize için gerekli olan evraklar ve başvuru şartları noktasında bilgi almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçebilmektedir. Sizler adına yapılan başvurular sayesinde sorun yaşamadan başvuru işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Vizesi Nijerya
Nijerya Vizesi

Nijerya Büyükelçiliği Vize

Nijerya Büyükelçiliği Vize işlemleri sırasında konsolosluğu görevlendirmiştir. Bu yüzden vize başvurusu yapacak olan kişiler başvuru işlemlerini yerine getirecekleri sırada konsoloslukların vize departmanı üzerinden başvurularını yerine getirebilme imkanına sahip olmaktadır. Nijerya vizesi alınacağı zaman doğru yere doğru bir şekilde başvuru yapılması çok ciddi bir önem arz etmektedir.

Bu noktada vize başvurusu yapacak olan kişiler özellikle başvurularını tamamlamadan önce randevu alma yoluna gitmektedir. Sizlere hizmet  vermiş olduğumuz evrede ise her noktada en iyi şekilde hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda vize işlemlerinizi sorunsuz şekilde yerine getirebilmeniz için de en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu yüzden bir sorun yaşamadan vize hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Nijerya Büyükelçiliği Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nijerya vizesi başvurusu yapacağınız sırada siz de ciddi soru işaretleri yaşayabilirsiniz. Bu noktada vize başvurularınızı yapabilmeniz için ciddi bir destek alma yoluna gidebilirsiniz. Firmamız ise vize başvurularını destekleyen firmalar arasında yer almaktadır. Nijerya vizesi evrakları ve belgeleri ise başvuru işlemleri sırasında mutlaka sunulması gerekir. Sunmanız gereken evrak ve belgeler şu şekildedir:

 • Pasaport
 • Vize başvuru formu
 • Vize başvuru dilekçesi
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Konaklama için rezervasyon bilgileri
 • Ulaşım için bilet bilgileri
 • Maaş bordrosu
 • SGK hizmet dökümü
 • Seyahat sağlık sigortası

Vize işlemleriniz sırasında sizlerden talep edilmekte olan bu belgeleri eksiksiz şekilde sunmalısınız. Konsolosluk duruma göre sizden ek belge talep edebilir.

Başvuru Sonucumu Ne Zaman Öğrenebilirim?

Başvuru sonucunuzu öğrenme evresinde heyecanlı bir bekleyiş olduğunu görebilirsiniz. Vize başvurularınız sonrasında başvuru sonucunuzun ne zaman iletileceği çok önemlidir. Nijerya vizesi kaç günde çıkar? Vize çıkma sürecine baktığımız zaman ortalama olarak 5 ile 15 iş günü arasında çıktığını görebilirsiniz. Bu süreç içerisinde sizden bazen ek belge talep edebilir.

Aynı zamanda vize departmanının Türkiye’nin ve Nijerya’nın resmi tatilleri sırasında tatil olduğunu da hesaba katarak başvuru işlemlerinizi yerine getirmeniz gerekir. Başvuru işlemleri bu şekilde daha rahat ve sorunsuz şekilde yerine getirilebilmektedir. Aynı zamanda seyahat planınızda da bu şekilde bir aksama meydana gelmez.

Büyükelçiliği Vize Nijerya
Nijerya Büyükelçiliği Vize

Nijerya Konsolosluğu Vize

Nijerya Konsolosluğu Vize departmanı vize başvurularınızı yapacağınız sırada sizlerin bu başvurularını kabul eden birimlerin içerisinde yer almaktadır. Vize başvurusu yapacak olan kişiler bu başvurularını yapmadan önce ise kendilerinden talep edilen bütün belgeleri eksiksiz şekilde hazırlamaya ve bu belgelerin doğru belgeler olmasına dikkat etmesi gerekmektedir. 

Nijerya vizesi alınacağı sırada vize alımlardan yana sorun yaşamak istemeyen kişiler bu evrede firmamızla iletişime geçmektedir. Firmamız sizlere vize başvurularınız sırasında destek verir ve bütün belgeleri eksiksiz şekilde hazırlamanızı sağladığı gibi aynı zamanda başvuru işlemlerinizi de sizin adınıza gerçekleştirmekte olduğumuz için başvurularınızdan yana da sıkıntı yaşamadığınızı ve işlemlerinizi sorunsuz şekilde yerine getirebildiğinizi görebilirsiniz.

Nijerya Konsolosluğu Vize Başvurusu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konsolosluk üzerinden Nijerya vizesi işlemleri yapılacağı sırada bu işlemlerin sorunsuz şekilde yerine getirilebilmesi için mutlaka bütün adımları doğru şekilde takip etmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Vize noktasında belgelerin doğru şekilde hazırlanması çok büyük bir önem arz eder. Vize almak isteyen kişiler vizelerini alabilmek için belgeleri hazırlarken Nijerya vize formu ve vize dilekçesini de doğru şekilde yazması gerekmektedir.

Bu belgeleri doğru şekilde hazırlamadığınız takdirde vizenizi alma süreciniz uzayabileceği gibi aynı zamanda vize başvurunuzun kabul olmama ihtimali de vardır. Bu form ve dilekçeler başvuruları sırasında bizden hizmet alan kişiler için özel olarak hazırlanmaktadır. Sizlere vize başvurularınız sırasında sorun çıkarmadığımızı görebilirsiniz.

Nijerya Konsolosluğu Vize Ücreti Nedir?

Vize alım işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken noktalara bakıldığı zaman özellikle vize ücretinin ne olduğuna da bütçenin doğru şekilde ayarlanması için dikkat edilmesi gerekmektedir. Nijerya vizesi ücreti ise değişim gösterebilmektedir. Özellikle sizin alacağınız vizeye ve döviz kuruna göre vizenin TL cinsinden ücretinin değişim göstermekte olduğunu görebiliyoruz.

Bu noktada vizenin ücreti ve başvuruların nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak isteyen kişiler gerekli bilgiyi alabilmek için kurumumuzla iletişime geçebilmektedir. Sizlere hizmet verirken her zaman en iyi şekilde hizmet veriyoruz ve vize başvurularınızı sorunsuz bir şekilde yerine getirmenize destek sağlıyoruz. Bu yüzden vize alacak olan kişiler sorun yaşamadan vize başvurularını firmamız üzerinden yapabilir.

Konsolosluğu Vize Nijerya
Nijerya Konsolosluğu Vize

Nijerya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Nijerya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi alarak Nijerya’da yaşayan arkadaşlarınızı veya aile bireylerinizi ziyaret edebilme imkanınız bulunmaktadır. Vize alım işlemleri sırasında vizenin rahat ve sorunsuz bir şekilde alınabilmesi için vizeniz için hazırladığınız başvuru evraklarınızın içerisinde aile bireylerinizin veya arkadaşlarınızın göndermiş olduğu davetiye de yer alması gerekiyor.

Bu davetiyenin yer almasıyla beraber başvurunuz daha kısa süre içerisinde onaylanabilir. Nijerya vizesi başvuru işlemleri yapılacağı sırada başvuru yapacak olan kişilerin mutlaka evrakları arasında bu belgeleri sunması gerekmektedir. Aksi takdirde başvuruların onaylanmama ihtimali de bulunmaktadır. Vize başvurunuz sırasında hangi vizeye başvuru yapmak istediğinizi de belirtmeniz gerekiyor. Bu şekilde başvurularınızın süreci çok uzamayacaktır.

Nijerya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nedir?

Nijerya vize işlemleri başlatabilmeniz için sizden talep edilmekte olan bütün evrakları mutlaka yerine getirmeniz gerekmektedir. Nijerya vizesi evrakları ve belgeleri incelendiği zaman sunulan belgelerin şu şekilde olduğunu görebiliyoruz:

 • Güncel pasaport
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Vize başvuru formu
 • Vize talep dilekçesi
 • Masraflarınızı nasıl karşılayacağınıza dair belge
 • Konaklama için rezervasyon bilgileri
 • Seyahat için bilet bilgileri

Belirtmiş olduğumuz bu belgelere ek olarak konsolosluk sizden farklı belgeler talep de edebilmektedir. Hangi belgeleri sunmanız gerektiği hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çalışanlarımız bu noktada sizlere detaylı bilgi vereceği gibi aynı zamanda başvuru işlemleri hakkında da bilgi vermektedir.

Nijerya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Ücretleri Nedir?

Vize alımları sırasında önem arz etmekte olan noktalara baktığımız zaman özellikle vizelerin ücretlerinin önem arz etmekte olduğunu görebiliyoruz. Bu noktada vize almak isteyen kişiler vize alım işlemlerini yerine getirebilmek için ücretler hakkında da bilgi sahibi olmak istemektedir. Nijerya vize ücreti sırasında bilgi sahibi olacağınız zaman ise firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çünkü alacağınız vize türüne göre ve güncel döviz kuruna göre vize ücretlerinin değişim göstermekte olduğunu görüyoruz. Bu evrede sizlere her zaman en güncel ve doğru bilgileri vermeye dikkat ettiğimiz için sorun yaşamadan vize alım işlemlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Vize alma sırasında başvuru adımları da firmamız tarafından detaylı bir şekilde takip edilmektedir.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nijerya
Nijerya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Nijerya Ticari Vize

Nijerya Ticari Vize Nijerya’ya ticari işlemler için seyahat edecek olan kişilerin alması gerekmekte olan vizelerin arasında yer almaktadır. İş başvuruları, iş yeri açma veya fuara katılma gibi işlemler yapacağınız sırada ticari vize alabilme imkanınız bulunmaktadır. Yalnız ticari vize alırken Nijerya vizesi başvurusu yapabilmek için seyahatleriniz noktasında mutlaka yapacağınız ticari işlemi belgeleriyle beraber onaylamanız gerekmektedir.

Belgelerinizi sunmadığınız takdirde ticari olarak başvuracağınız vizenizin onaylanmama ihtimali çok yüksektir. Bu evrede sizlere hizmet vermekte olan firmamız ise hizmetlerini sunarken her zaman en iyi şekilde hizmet verebilme adına sizlere hangi belgelerin gerekli olduğu ve nasıl hizmet alabileceğiniz noktasında detaylı destek sunmaktadır. Sizlere sunulan bu destek sayesinde vize işlemleriniz sırasında bir sorun yaşama ihtimaliniz kalmayacaktır.

Nijerya Ticari Vize Ücretleri Nedir?

Vize alırken en fazla dikkat edilmesi gereken noktalara baktığımız zaman özellikle vize ücretlerinin ne seviyede olduğuna dikkat edilmesi gerektiğini görüyoruz. Vize ücretleri sizin seyahatinizi planlamanız sırasında önemli bir yere sahip olacaktır. Nijerya vizesi ücreti merak edilmekte olduğu zaman bu ücret hakkında bilgi almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçebilmektedir.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere vize ücretleri hakkında bilgi verilmekte olduğu gibi aynı zamanda Nijerya vize başvurusu için uygulamanız gereken adımlar hakkında da detaylı bilgi verilmektedir. Bu şekilde adımları en iyi şekilde takip edebilir ve vize alım işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Nijerya Ticari Vize Başvuruları Ne Zaman Sonuçlanır?

Nijerya ticari vizesi alınacağı sırada ücretleri merak edilmekte olduğu gibi aynı zamanda bu vizeye başvuru yapıldıktan sonra sonucunun ne zaman geleceği de ciddi bir şekilde merak edilen noktalar arasındadır. Ticari vize başvurularınızı yaptıktan sonra Nijerya vizesi kaç günde çıkar? Sorusunu siz de soruyor olabilirsiniz.

Bu noktada sizlere hizmet vermekte olan firmamız her zaman en iyi şekilde hizmet vermekte olduğu için vize başvurularınızı yaptıktan sonra sonuçlanma süreci de çok kısa sürebilmektedir. Özellikle firmamız üzerinden vize başvurularını yerine getirmek isteyen kişilerin adına başvurular yapıldığı ve takip edildiği için eksik belge gibi durumlar yaşanmayacaktır. Başvuru yapan kişiler bu yüzden kısa süre içerisinde sonuç alabilmektedir.

Ticari Vize Nijerya
Nijerya Ticari Vize

Nijerya Turistik Vize

Nijerya’ya yapacağınız turistik ziyaretleriniz sırasında almanız gereken vizeler arasında Nijerya Turistik Vize yer almaktadır. Turist vizesi almak isteyen kişiler bu vizeyi kısa süre içerisinde almak ve seyahat planlarını hemen gerçekleştirmek istemektedir. Fakat vize işlemleri bir süre alabilecek işlemlerin arasında yer almaktadır.

Vize işlemlerinizi yerine getirme noktasında sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için Nijerya vize başvurusu yapacağınız sırada doğru bir şekilde yapmaya ve özellikle sizden talep edilen belgeleri eksiksiz bir şekilde sunmaya dikkat etmeniz gerekir. Firmamız bu noktada sizlere hizmet verirken sizin adınıza başvuru yapabilme imkanı verdiği için yapmış olduğunuz başvurulardan sonuç alabilme imkanınız daha yüksek olacak ve başvurularınız daha kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır.

Nijerya Turistik Vize Ücreti Nedir?

Nijerya vize işlemleri yerine getirileceği sırada vize için talep edilmekte olan ücretin ne olduğu da özellikle merak edilmektedir. Vize ücretleri vize alacak olan kişilerin en fazla merak etmekte olduğu sorular arasında yerini almayı başarmaktadır. Vize almak isteyen kişiler en iyi şekilde vize alabilmek için bütçelerini de buna göre ayarlama yoluna gitmektedir.

Vize alabilmeniz için firmamız sizlere hizmet vermekte olduğu zaman en iyi şekilde hizmet vermeye özellikle dikkat eder ve her alanda sizlere bilgi verir. Bu yüzden Nijerya vizesi ücreti hakkında bilgi almak isteyen kişiler de detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir. Hem başvuru süreci hem de güncel vize ücretleri hakkında sizlere talep ettiğiniz bilgiler verilmektedir.

Nijerya Turistik Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Vize işlemleri sırasında sizden detaylı bilgi alabilmek için başvuru formu doldurmanız da gerekmektedir. Nijerya vizesi formu doldurulacağı sırada sizlerden talep edilmekte olan bütün bilgileri eksiksiz şekilde girmeniz vize başvurularınızdan kısa süre içerisinde sonuç alabilmeniz için önem arz eden noktalar arasında yer alıyor.

Başvuru formunu doldurduğunuz sırada bütün bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeniz formun onaylanması açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra formu doldururken okunaklı bir yazı ile doldurmaya özen göstermelisiniz ve bütün bilgilerinizi belirttiğimiz gibi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeye dikkat etmelisiniz. Form bu şekilde doldurulduğu zaman onay alma ihtimali daha yüksek olacaktır. Nijerya turistik vize hakkında daha fazla bilgi için aşağıdan bize ulaşabilirsiniz.

Turistik Vize Nijerya
Nijerya Turistik Vize

Nijerya Vize Başvurusu

Nijerya Vize Başvurusu yapan kişiler bu başvurularının ne zaman sonuçlanacağını ve başvuru işlemlerini yapmış oldukları sırada takip etmeleri gereken adımların ne olması gerektiği hakkında soru işaretleri yaşamaktadır. Vize başvuru işlemlerinizin yapılması evresinde soru işaretleri yaşamama adına mutlaka başvuru işlemlerinizi en doğru şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. 

Nijerya vize başvurusu işlemleri sırasında sizden konsolosluk tarafından talep edilmekte olan bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeleri eksiksiz ve doğru şekilde sunmanız vize işlemlerinizin kısa süre içerisinde sonuçlanması noktasında sizlere yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda onay alma ihtimalinizi daha yüksek seviyeye getirecektir. Vize başvurularını yapmak isteyen kişiler bu işlemlerini yapacakları sırada sorun yaşamama adına profesyonel bir firmadan destek alma yoluna gitmek istediği zaman genellikle firmamızla iletişime geçmektedir.

Nijerya Vize Başvurusu Adımları

Nijerya vizesi almanız gerektiği zaman bu vizeyi alabilme adına başvuru adımlarına da dikkat etmeniz gerekir. İlk etapta belirtmiş olduğumuz gibi belgelerinizi eksiksiz bir şekilde sunmanız gerekmektedir. Sonrasında ise başvuru için randevu almanız gerekir. Nijerya vizesi randevusu alınmadığı takdirde başvuru işlemleri yerine getirilememektedir ve bu yüzden başvurunuz onaylanmayacaktır.

Başvurunuzu en iyi şekilde yerine getirmek istediğiniz noktada ise genellikle zaman kaybı yaşanmakta ve bazen vize işlemleri çok fazla koşturabilmektedir. Bu noktada bizimle iletişime geçen kişiler ise herhangi bir sorun yaşamıyor. Çünkü başvuru işlemlerinizi yapacağınız sırada sizlere destek olup sizin adınıza başvurularınızı yerine getirebiliyoruz.

Nijerya Vizesi Başvurusu Nereden Yapılır?

Vize işlemlerinin yerine getirileceği sırada en fazla merak edilen noktalara baktığımız zaman insanlar genellikle vize başvurularını nereye ve nasıl yapacaklarını merak etmekte olduğunu görebiliyoruz. Nijerya seyahatleriniz için vize başvurunuzu yapacağınız sırada bu başvuru işlemlerini Nijerya Konsolosluğu vize departmanına yapabilirsiniz. Vize departmanına yapacağınız başvuru işlemleriniz sırasında belirttiğimiz gibi mutlaka randevu almanız gerekmektedir.

Randevu alınmadan yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Ek olarak vize işlemleriniz sırasında konsolosluğa başvuracağınız sırada bütün evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlamış olduğunuza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde yapacağınız başvurularınız daha kısa süre içerisinde ve sorun yaşamadan kabul edileceği gibi aynı zamanda başvurularınız sırasında bir sorun yaşamadığınızı da görebilirsiniz.

Vize Başvurusu Nijerya
Nijerya Vize Başvurusu

Nijerya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Nijerya Vize Evrakları ve Belgeleri vize başvurularınızı yerine getireceğiniz sırada mutlaka sunmanız gereken evraklardır. Bu evraklarda eksiklik olması vize başvurularınızın yerine getirilmemesine sebep olabileceği gibi aynı zamanda sizlerden ek belge talep edilmesi gibi durumlarda sürecin daha fazla uzamasına sebep olabilmektedir. 

Nijerya vize başvurusu yapacak olan kişiler bu başvurularını yerine getirecekleri evrede mutlaka belgelerini eksiksiz olarak sunması gerekir. Vize başvuruları sırasında sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada belgelerinizin eksiksiz olması için bütün detayları paylaşıyoruz ve belgelerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda sizin adınıza başvurular yerine getirilirken bunun yanı sıra başvuru işlemlerinizden sonra sürecin de takip edilmesini sağlıyoruz. Süreç takibi noktasında da bir sorunla karşılaşmadığınızı görebilirsiniz.

Nijerya Vizesi İçin Gereken Evraklar Nedir?

Nijerya vizesi alabilmeniz için başvuru yapacağınız zaman özellikle belirtmiş olduğumuz gibi gerekli olan evrakları tam olarak sunmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bu noktada sizlere hizmet verirken gerekli evrakları tam olarak sunabilmeniz için bütün detayları paylaşıyoruz. Genel anlamda ise Nijerya vizesi evrakları ve belgeleri şu şekildedir:

 • Pasaport
 • Vize başvuru formu
 • Biyometrik fotoğraf
 • Vize talep dilekçesi
 • Nerede kalacağınıza dair rezervasyon bilgileri
 • Ulaşım için bilet bilgileri
 • Geçiminizi nasıl sağlayacağınıza dair belge

Sizlerden talep edilen genel belgeler bu şekildedir. Gerektiği takdirde sizden ek belge talebinde de bulunulabilmektedir.

Nijerya Vizesinin Başvurusu Nereye Yapılır?

Vize almak isteyen kişilerin merak etmiş olduğu noktalardan birisi ise; vize başvuruları için nereye danışılacağıdır. Nijerya’ya seyahatleriniz noktasında vize alabilmek için gerekli başvuru işlemlerinizi Nijerya Konsolosluğu vize departmanı üzerinden yerine getirmeniz gerekmektedir. Konsolosluk üzerinden vize işlemleri yapılacağı sırada bu işlemleri yapacak olan kişilerin mutlaka randevu alması gerekmektedir.

Aksi takdirde başvuru işlemlerinizin kabul edilmediğini görebilirsiniz. Nijerya’ya gidecek olan kişiler başvuru işlemlerini bu şekilde yaparken yapmış oldukları başvurulardan yana avantaj elde edebilmek ve başvurularının kısa süre içerisinde sonuçlanması için mutlaka belgeleri eksiksiz şekilde yollamaya özen göstermesi gerekir. Başvuru işlemleri bu şekilde daha rahat yapılır ve başvurulardan sonra sonuçlanması için uzun süre beklemenize gerek kalmayacaktır.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Nijerya
Nijerya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Nijerya Vize Formu

Nijerya Vize Formu Nijerya’ya gidebilmek için vize almak istediğiniz sırada doldurmanız gereken formların arasında yer almaktadır. Vize formunun doğru bir şekilde doldurulması ve formda herhangi bir eksiklik olmaması bu noktada önem arz eden faktörlerin arasında yer alıyor. Vize formunu doldururken bu yüzden sizden talep edilmekte olan bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiğiniz gibi aynı zamanda bu bilgilerin okunaklı ve doğru olmasına da dikkat etmelisiniz. 

Nijerya vize formu içerisinde yer alan iletişim bilgileri bölümünün doğru şekilde doldurulması da çok önemlidir. Nijerya vizesi sırasında sizlere destek verdiğimiz sırada en iyi şekilde destek verirken bu noktada özellikle mağdur olmamanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız bütün işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirmenize yardımcı olur.

Nijerya Vize Formu Vize Dilekçesi

Vize başvurularınızı yerine getirebilmeniz için sunmanız gereken evraklara baktığımız zaman bu evrakların arasında vize dilekçesi de yer almaktadır. Vize dilekçenizi doğru şekilde sunmanız sizlere avantaj sağlayacaktır. Bu dilekçede özellikle seyahat planınızın yer almasına da dikkat etmelisiniz. Nijerya vizesi dilekçe örneği incelenmiş olduğu zaman dilekçe örneğinde yer almakta olduğu gibi başvuru için dilekçenizi hazırlayabilme imkanınız bulunmaktadır.

Dilekçenizi bu şekilde hazırlarken özellikle sorun yaşamazsınız. Başvuru formu gibi dilekçenin doğru şekilde hazırlanması da çok önemlidir. Nijerya vize başvurusu işlemleriniz sırasında formun ve dilekçenin yazımı evresinde firmamız sizlere yine destek sunmaktadır. Bu şekilde formunuz ve dilekçeniz sorun olmadan hazırlanmaktadır.

Nijerya Vizesi Başvurusunu Nereye Yapabilirim?

Vize alma işlemleriniz sırasında sorun yaşamama adına her zaman başvurularınızı doğru yere yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Birçok kişi bu evrede çeşitli kafa karışıklıkları yaşadığını ve başvuru işlemlerini tam olarak nasıl yapabileceğini bilmediğini belirtiyor. Nijerya Konsolosluğu vize işlemleriniz sırasında sizlerden vize başvurularınızı kabul etmektedir.

Yalnız vize başvurusu yapacak olan kişilerin mutlaka öncesinde randevu alması gerekmektedir. Aksi takdirde vize başvurularınızı yerine getirme imkanınız bulunmamaktadır. Vize işlemlerinizin tamamlanması evresinde sorun yaşamama adına ve başvuru sürecinizin en iyi şekilde takip edilebilmesi için sizlere sunmuş olduğumuz imkanlardan faydalanma yoluna gidebilirsiniz. Firmamız sizlere vize başvurularınız sırasında en iyi desteği sunmaya ve bu noktada sizleri mağdur etmemeye özellikle dikkat eder.

Vize Formu Nijerya
Nijerya Vize Formu

Nijerya Vize İşlemleri

Nijerya Vize İşlemleri yerine getirileceği sırada başvuru adımlarının doğru şekilde takip edilmesi ve başvuru işlemlerinin en doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Başvurular noktasında talep edilmekte olan evraklar doğru şekilde hazırlanmazsa veya başvuru adımları doğru şekilde takip edilmezse vizenizin onaylanmama ihtimali çok yüksektir. Afrika ülkelerinin büyük bir bölümü ülkemizden vize talep etmektedir.

Nijerya da bu ülkelerin içerisinde yer alıyor. Nijerya vizesi diplomatik pasaport sahibi dışındaki herkesten talep edilmekte olan vizeler arasında yer alıyor. Bu vizeyi almak isteyen kişiler alma işlemleri noktasında bir sorun yaşamama adına bütün adımları doğru bir şekilde takip etmesi gerektiği gibi aynı zamanda vize başvurularını yaparken bu noktada profesyonel olan firmamızdan da destek alabilir. Firmamız sizler adına başvuru adımlarınızı en iyi şekilde takip etmektedir.

Nijerya Vize İşlemleri Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nijerya vize başvurusu yerine getirileceği noktada dikkat etmeniz gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Bu adımları en doğru şekilde yerine getirdiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz olmayacağı gibi yapacağınız vize başvuruları daha kısa süre içerisinde onay alacaktır. Başvuru noktasında sizden talep edilmekte olan evrakları belirttiğimi gibi en doğru şekilde sunmanız gerekmektedir. Nijerya vize formu sunmanız gereken evrakların arasındadır ve bu formu dolduracağınız noktada mutlaka eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz kabul edilmeyebilir.

Nijerya Vize İşlemleri İçin Harç Bedelleri?

Seyahatleriniz noktasında vize alımlarınızı yerine getireceğiniz evrede mutlaka bunu için de bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Birçok kişi vize başvuruları için bütçe ayırmayı atlamaktadır. Nijerya vize ücreti incelendiği zaman vize ücretinin değişim göstermesiyle beraber insanlar genellikle ne kadar bütçe ayırması gerektiğini merak ederler. Yalnız döviz kurunun sürekli değişmesinden dolayı ödemeniz gereken tutar TL bazında değişim gösterebilmektedir.

Vize ücreti ve başvuru işlemlerinin nasıl olduğu hakkında bilgi almak isteyen kişiler bu noktada en doğru şekilde bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Sizlere hizmet vermiş olduğumuz evrede sorunsuz ve en doğru şekilde hizmet vermeye dikkat ettiğimiz için vizelerden yana sorun yaşamazsınız ve sizin adınıza başvuru işlemleriniz de yapılır. Nijerya vize işlemleri için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Vize İşlemleri Nijerya
Nijerya Vize İşlemleri

Nijerya Vize Randevusu

Nijerya Vize Randevusu, Nijerya seyahat planınız için vize almak istediğiniz sırada uygulamanız gereken adımların arasında yer almaktadır. Vize işlemlerinizi yerine getireceğiniz sırada başvurularınızı rahatlıkla yapabilmeniz için evraklarınızı tamamladıktan sonra mutlaka randevu alma işlemlerinizi yerine getirmeniz gerekir. Nijerya vize randevusu alınacağı evrede ise konsoloslukla iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

Nijerya vizesi alacak olan kişilerin konsolosluğa sunacağı belgelere özellikle dikkat etmesi gerekir. Vize için konsolosluğa başvurularınızı yerine getireceğiniz noktada belgelerde eksiklik olması özellikle vize alma sürecinizi uzatacak olan faktörlerin arasında yer alıyor. Bu noktada sizlere hizmet verirken her zaman en iyi şekilde hizmet vermekte olduğumuz için bir sorun yaşamadan vize işlemlerinizi yerine getirmekte olduğunuzu görebilirsiniz.

Nijerya Vize Randevusu Almak İçin Gerekli Evraklar

Vize başvurularınız sırasında belirttiğimiz gibi özellikle sunacağınız evraklar çok büyük bir önem arz etmektedir. Nijerya vize evrakları ve belgeleri sayesinde vize başvurularınızı kısa süre içerisinde yerine getirebilirsiniz. Bu noktada sizlerden talep edilmekte olan evraklar şu şekildedir:

 • Güncel pasaport
 • Kişi çalışıyorsa SGK hizmet dökümü
 • Çalışmayanlar için seyahatlerini karşılayabileceklerine dair belge
 • Vize başvuru formu
 • Seyahat planının yer almış olduğu dilekçe
 • Yolculuk için kullanılacak olan biletler
 • Konaklanacak yere dair rezervasyon bilgileri
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi

Nijerya vize işlemleri yapılacağı sırada işlemlerinizi yapabilmek için bu belgeleri mutlaka sunmanız gerekmektedir. Bu belgeleri sunmanızla beraber başvuru yapacağınız vize türüne göre sizden talep edilen belgeler de değişim gösterebilir.

Nijerya Vizesi Başvurusu Sonuçları Ne Zaman Belli Olur?

Vize başvurusu yapıldığı zaman en fazla heyecan arz eden noktalar arasında vize başvurularının ne zaman sonuçlanacağı yer almaktadır. Vize almak isteyen kişiler bu noktada özellikle çok fazla heyecanlanmaktadır. Nijerya vizesi kaç günde çıkar? Sorusunun cevabına baktığımız zaman; genellikle başvuru işlemleri yapıldıktan sonra 5 ile 15 iş günü arasında başvuru yapan kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Bazı durumlarda vize türüne göre sizlerden ek belge talep edildiği için başvurudan sonra onaylanma süresi uzayabilir. Fakat firmamız başvuru sürecini çok iyi bir şekilde takip ettiği için bu noktada bir sorun yaşama ihtimaliniz kalmayacaktır.

Vize Randevusu Nijerya
Nijerya Vize Randevusu

Nijerya Vize Ücreti

Nijerya Vize Ücreti, Nijerya seyahatiniz sırasında baz almanız gereken masrafların arasında yer almaktadır. Nijerya’ya seyahat edeceğiniz noktada en iyi şekilde seyahat edebilmek için bütün masraflarınızı ve başvuru işlemlerini hesaba katmanız gerekmektedir. Vize için başvuru ücretleri ise sizin hangi vizeye başvuracağınıza göre değişim göstermekte olduğu gibi aynı zamanda döviz kuruna göre de değişim gösterebilmektedir.

Bu noktada detaylı bilgi almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçerek vize ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmektedir. Bunun yanı sıra Nijerya vizesi noktasında sizlere sunduğumuz imkanlar sayesinde başvuru evresinde de bizden bilgi alabilme imkanına sahip olursunuz. Firmamız size başvurularınız sırasında destek vermekte olduğu gibi başvurularınızı sizin adınıza da yerine getirmektedir.

Nijerya Vize Türleri

Nijerya’ya herhangi bir sebepten dolayı seyahat ediyor olabilirsiniz. Bu noktada seyahatlerinizi en iyi şekilde yerine getirebilmek için sizlere sunulan vize türlerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Nijerya vize işlemleri sırasında vize işlemlerinizi yapacağınız zaman bu vize türlerine göre işlemlerinizi yerine getirirsiniz. Genel anlamda sizlere sunulan vizeler ise şu şekildedir:

 • Turistik vize
 • Nijerya ticari vize
 • Şoför vizesi
 • Eğitim vizesi
 • Transit vize
 • Aile / arkadaş vizesi
 • Eş birleşme vizesi

Yer almakta olan bu vizeler arasından hangisi sizin için daha uygunsa başvuru işlemlerinizi ona göre yapabilme imkanına sahip olursunuz ve başvurularınız kısa süre içerisinde onaylanması için doğru vizeye başvuru yapılması gerekir.

Nijerya Vize Ücreti Nedir?

Vize alımları sırasında önem arz etmekte olan noktalara baktığımız zaman özellikle vize ücretlerinin bu evrede çok ciddi bir önem arz ettiğini görebiliyoruz. Nijerya vize ücreti incelendiği zaman vize ücretinin güncel olan döviz kuruna göre ve sizin hangi vizeye başvuracağınıza göre değişim göstermesi özellikle dikkat etmeniz gereken konuların arasında yer almaktadır.

Vize ücreti hakkında detaylı ve doğru bilgiye sahip olmak isteyen kişiler bu noktada en doğru bilgiye sahip olabilme adına firmamızla iletişime geçebilir. Sizlere vize ücretleri hakkında doğru bilgileri vermeye özen göstermekte olduğumuz gibi Nijerya vize başvurusu ve başvurunun takip edilmesi sırasında da en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Vize Ücreti Nijerya
Nijerya Vize Ücreti

Nijerya Vizesi Dilekçe Örneği

Nijerya Vizesi Dilekçe Örneği sayesinde vize başvurusu yapacağınız zaman dilekçenizi en doğru şekilde yazabilme imkanına sahip olursunuz. Dilekçe yazmak isteyen kişiler genellikle bunun için bir örnek arayışına girmektedir. Yalnız dilekçe yazma evresinde özellikle seyahat planınızın dilekçede eksiksiz bir şekilde yer almasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Nijerya vize başvurusu yapacağınız zaman bu dilekçenizi de sunmanız gerekir. Sunmuş olduğunuz dilekçeniz sayesinde başvuru işlemi sırasına vize başvurunuzun detayları net şekilde görülebileceği gibi aynı zamanda vize alma sırasında da bir sıkıntı yaşamadığınızı görebilirsiniz. Vize alacak olan kişiler dilekçe hazırlama ve belgeleri sorunsuz şekilde toparlama evresinde firmamızla iletişime geçebilme imkanına sahiptir.

Nijerya Vizesi Dilekçe Örneği Vize Başvuru Formu

Nijerya vize işlemleri yapacağınız evrede dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Özellikle bütün belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması en fazla dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer almaktadır. Bu belgeleri hazırlayacağınız sırada sizden bir başvuru formu talep edilmektedir. Nijerya vize formu sayesinde başvurularınızı rahatlıkla yerine getirebileceğiniz gibi bu başvuru formunu mutlaka doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmaya dikkat etmeniz gerekir.

Başvuru formunuzu doğru ve eksiksiz doldurmanız sizlere birçok alanda avantaj sağlayacak faktörlerdendir. Başvuru formunu doldururken özellikle okunaklı bir yazı ile doldurmaya dikkat ettiğiniz gibi sizden istenilen iletişim bilgilerinizi de doğru şekilde girmeye özen göstermelisiniz. İletişim bilgileri bölümünü  bu yüzden doldurduktan sonra tekrar kontrol etmelisiniz.

Nijerya Vizesi Başvuru İşlemleri

Nijerya’ya gitmek için bir seyahat planı yapıyorsanız bu noktada ülke sizden vize talep ettiği için vize başvurunuzu mutlaka yapmanız gerekmektedir. Nijerya vizesi nasıl alınır? Sorusunun cevabını bu yüzden özellikle merak ediyor olabilirsiniz. Vize alım işlemleriniz sırasında ilk olarak belirttiğimiz gibi sizden talep edilen belgeleri eksiksiz şekilde sunmanız gerekir.

Bunun yanı sıra vize işlemlerinizi yerine getireceğiniz platformlar konsolosluklardır. Nijerya Konsolosluğu üzerinden başvuru yapacağınız sırada randevu almanız gerekir. Vize işlemleri sırasında firmamızdan destek alan kişiler ise bu noktada son derece avantajlıdır ve vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir. Çünkü firmamız sizin adınıza başvuru sürecini yönetirken başvuruları da aynı zamanda takip etme yoluna gider.

Vizesi Dilekçe Örneği Nijerya
Nijerya Vizesi Dilekçe Örneği

Nijerya Vizesi Kaç Günde Çıkar

Nijerya Vizesi Kaç Günde Çıkar Sorusu özellikle vize işlemlerini yerine getirmek isteyen kişiler tarafından merak edilmekte olan sorular arasında yer almaktadır. Vize almak istediğiniz noktada vize başvurunuzu yaptıktan sonra vizenizin sonucu için bir bekleme sürecine girersiniz. Bu evrede vizenizin ne zaman sonuçlanacağı sizin için çok büyük bir önem arz edecektir. 

Nijerya vize başvurusu yapıldıktan sonra konsolosluk yapılan başvuruyu incelemeye alır ve gerektiği takdirde sizlerden ek belge talep edebilme yoluna da gitmektedir. Bu noktada süreci çok iyi bir şekilde takip etmeniz başvurunuzun kısa süre içerisinde onaylanmasını sağlayacak olan faktörlerin arasında yer almaktadır. Vize başvuruları genellikle yapıldıktan sonra 5 ile 15 iş günü arasında sonuçlanabilmektedir.

Nijerya Vizesi Masrafı Nedir?

Vize alacağınız sırada sizden vize harcı gibi çeşitli masraflar talep edilebilmektedir. Bu noktada vize almak isteyen kişiler sorun yaşamama adına ve vizeleri için bütçe ayırabilmek için vizenin ücretini özellikle merak etmektedir. Nijerya vize ücreti incelenmiş olduğu zaman vizenin ücretinin güncel döviz kuruna göre de değişim göstermekte olduğunu görebiliyoruz.

Vize almak isteyen kişiler bu noktada vizelerini alabilmek için ne kadar bütçe ayırmasını öğrenebilme adına firmamızla iletişime geçebilir. Sizlere vize ücretleri ve masrafları noktasında detaylı bilgi verdiğimiz gibi aynı zamanda başvuru adımlarını sıkıntı yaşamadan takip etmeniz sırasında da en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Nijerya Vizesi Alınması Zorunlu Mudur?

Nijerya vizesi alınıp alınmamasının zorunlu olup olmadığı birçok kişi tarafından merak edilmekte olan durumlar arasında yer almaktadır. Nijerya birçok Afrika ülkesi gibi ülkemizden vize talep etmekte olan ülkelerin arasında yer almaktadır. Bu noktada diplomatik pasaport dışında bütün pasaport sahipleri vizeye tabii olduğu için vize alma işlemlerini yerine getirmesi gerekmektedir.

Sizlere hizmet vermiş olduğumuz noktada ise vize alım işlemlerinizi en kısa süre içerisinde yerine getirmeniz için en iyi şekilde hizmet verdiğimizden dolayı Nijerya vize başvurusu yapacağınız sırada kısa süre içerisinde yapabilirsiniz ve vize başvurularınızdan yana bir sorun yaşamadığınızı görebilirsiniz. Vize başvurularınızı sizin adınıza firmamız yerine getirir ve bütün süreci en ince ayrıntısına kadar takip eder.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Nijerya
Nijerya Vizesi Kaç Günde Çıkar

Nijerya Vizesi Nasıl Alınır

Nijerya Vizesi Nasıl Alınır Merak edilmekte olan ve sıklıkla sorulan soruların içerisinde yer almaktadır. Vize almak isteyen kişiler vize alım işlemlerini yerine getirebilmek için bu noktada nasıl adım atması gerektiğini merak ederleri Nijerya vize başvurusu yapılacağı sırada ilk başta dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi; sizlerden talep edilen belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamaktır.

Bu belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırladığınız takdirde vize başvuru işlemlerinizi kısa süre içerisinde yerine getirebilme imkanınız olacaktır ve sizlere bu evrede hiçbir sorun çıkarılmadığını görebilirsiniz. Özellikle firmamız sizlere bu noktada hizmet verirken sorunsuz bir şekilde hizmetlerini sunmaya özen göstermektedir.

Nijerya Vizesi Nasıl Alınır – Nijerya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Nijerya vizesi alınması için başvuru yapılacağı sırada belirtmiş olduğumuz gibi başvuru şartlarının tam olarak yerine getirilmesi ve belgelerin eksiksiz bir şekilde sunulması çok büyük bir önem arz eder. Nijerya vize evrakları ve belgeleri evresinde sizden talep edilmekte olan belgeler genellikle şu şekildedir:

 • Başvuru yaptıktan sonra en az 3 ay daha geçerli pasaport
 • Vize başvuru formu
 • Vize talep dilekçesi
 • Biyometrik fotoğraf
 • Kalınan süre içerisinde masrafların nasıl karşılanacağı
 • Konaklama için rezervasyon bilgileri
 • Ulaşım için bilet bilgileri
 • Çalışan için SGK hizmet dökümü
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi

Başvuru işlemlerinizi yerine getireceğiniz noktada sizden talep edilen bu belgeleri eksiksiz bir şekilde sunmaya özellikle dikkat etmeniz gerekir.

Vizesi Nasıl Alınır Nijerya
Nijerya Vizesi Nasıl Alınır

Nijerya Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Vize işlemlerinden sonra vizenin sonuçlanması için heyecanlı bir şekilde sonuçlanma sürecini beklemeye başlarsınız. Nijerya vizesi kaç günde çıkar? Sorusu bu noktada sorulan sorular arasında yer almakta olan bir sorudur. Vize alım işlemleriniz sırasında vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilmek için bütün belgelerini eksiksiz olarak teslim ettiyseniz 5 iş günü içerisinde vize başvurularınız onaylanacak ve sizlere verilecektir.

Fakat bazı durumlarda sürecin uzayabildiğini görebiliyoruz. Süreç uzadığı zaman ise 5 ile 15 iş günü arasında uzama gösterebilmektedir. Bu noktada sizlere destek verirken başvuru ve sonuçlanma sürecine kadar bütün işlemleri en iyi şekilde takip ederek sizlere süreç hakkında bilgi vermeye dikkat ediyoruz.

Nijerya’nın Vize İstemediği Ülkeler

BeninGine-Bissau
Burkina FasoKamerun
Cape VerdeLiberya
ÇadMali
Fildişi SahiliNijer
FasSenegal
GanaSeyşeller
GambiyaSierra Leone
GineTogo
Nijerya’nın Vize İstemediği Ülkeler

Nijerya Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus195,9 milyon (2018)
Para BirimiNijerya Nairası
Resmi Diliİngilizce
DiniMüslüman – Hristiyan
Telefon Kodu+234
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriAkara – Jollof Pilavı – Chin Chin – Suya – Moi Moi – Nkwobi
Gezilecek YerlerBadagry Town – National Museum – Kurmi Pazarı – Abuja Ulusal Camii
BaşkentAbuja
ŞehirleriAbuja, Lagos, Kano, Ibadan, Benin City, Jos, Ilorin, Kaduna, Enugu
Yüz Ölçümü923.768 km2
Zaman DilimiUTC+1 (WAT)
İnternet Alan Adı.ng
Kurucusu
BaşkanıMuhammadu Buhari
Asgari ÜcretN30,000
İklimiTropikal
Asker Sayısı80.000
Komşu ÜlkeleriNijer, Çad, Kamerun ve Benin
Kuruluş Tarihi1 Ekim 1960
Nijerya Hakkında Genel Bilgiler
Nijerya
Nijerya
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Nijerya Vizesi Nasıl Alınmaktadır?

Nijerya vizesi almak için vatandaşların konsolosluğa, büyükelçiliğe veya yetkili vize merkezlerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize merkezimiz vatandaşlar adına bu işlemleri halledebilmektedir.

Nijerya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Nijerya vize alımında en önemli ayrıntılardan biri evrakların tamamlanmasıdır. Evraklarda yaşanan eksiklik konsolosluğun vizeye ret yanıtı verme sebeplerinden en yaygın olanıdır.

Nijerya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Nijerya aile ve arkadaş ziyareti vizesi almak için vatandaşların aile veya arkadaş olduklarını belgelerle kanıtlamaları gerekmektedir. Aksi takdirde vize kabul görmeyecektir.

Davetiyeli Nijerya Vizesi?

Davetiyeli Nijerya vizesi için Nijerya ülkesinde bulunan yakınınızdan bir davetiye mektubu almanız gerekmektedir. Bu mektup evraklar arasında bulunduğunda konsolosluk kişiye daha fazla güven duymaktadır.

Nijerya Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Nijerya ülkesine gitmek isteyen tüm vatandaşlar vize almak için vize randevusu işlemlerini de tamamlamalıdır. Bunun için konsolosluk veya büyükelçilikle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Nijerya Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Nijerya vize işlemleri ortalama 7-15 gün içerisinde bir sonuca ulaşmaktadır. Bu süreç konsolosluğun izin günlerine ve yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Nijerya Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Nijerya büyükelçiliğinden vize randevusu almak isteyenler büyükelçilikle iletişime geçmelidir. Bununla birlikte yetkili vize merkezimiz de vatandaşlara vize randevusu alabilmektedir.

Nijerya Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Nijerya Büyükelçiliği Nijerya ülkesine gidecek olan kişilerin vize işlemleriyle ilgilenmektedir. Bunun dışında Nijeryalı tüm vatandaşların sorunlarıyla da yakından ilgilenmektedir.

Nijerya Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Nijerya ticari vize konusunda merak edilen tüm detayları yetkili vize firmamızdan öğrenebilirsiniz. Bu vize türünde hazırlanması ve teslim edilmesi gereken çok önemli evraklar bulunmaktadır.

Nijerya Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Nijerya ticari vizesi alınırken vatandaşlar çalışacakları kurumlardan veya şuanda çalıştıkları kurumdan bir davet mektubu almalıdır. Bu konudaki detaylar için vize merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nijerya Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Nijerya turistik vizesi alabilmek için bu ülkeye turistik amaçlarla gidildiği kanıtlanmalı ve konsolosluğa vize başvurusunda bulunulmalıdır. Gerekli evrakların neler olduğunu firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Nijerya Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nijerya turistik vizesi 7 veya 15 gün içerisinde bir sonuca kavuşmaktadır. Olumlu sonuçlar alabilmek adına gerekli evrak ve belgelerin kusursuzca hazır edilmesi gerekmektedir.

Nijerya Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Vize başvurusu yapmak isteyenler Nijerya Konsolosluğu veya büyükelçiliğiyle iletişime geçmelidir. Bunun yanında yetkili vize merkezleri de tüm vatandaşlar adına vize başvurularını halledebilmektedir.

Nijerya Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Nijerya vize başvurusu yaparken evrak ve belgelerin kusursuz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Evrak ve belgeler konsolosluk tarafından titizlikle incelenir ve vize sonucu bildirilir.

Nijerya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Nijerya vize başvuru formu dikkatli bir şekilde doldurulmalı ve vize dilekçesiyle örtüşen bilgiler yazılmalıdır. Bu konuda yetkili vize firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Nijerya Vize Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Nijerya vize başvuru formu Türkçe ve İngilizce dillerinde doldurulabilmektedir. Bu konuda yetkili vize merkezimiz tüm vatandaşlara yardımcı olmaktadır.

Nijerya Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Nijerya vize başvuru formunu doldururken ülkenin istediği dil seçilmeli ve tükenmez siyah veya mavi kalemle düzgün bir şekilde doldurulmalıdır.

Nijerya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Nijerya vize işlemleri konsolosluğun istediği şekilde gerçekleştirilmelidir. Konsolosluğun yetki verdiği vize merkezimiz sayesinde kolaylıkla ve rahatlıkla tüm vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Nijerya Vize İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Nijerya vize işlemleri yapılırken evrak ve belgeler çok dikkatli hazırlanmalıdır. Bu evrak ve belgelerde eksiklik olması vizenin kabul görmemesine neden olmaktadır.

Nijerya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Nijerya vize randevusu almak isteyenler konsolosluk veya büyükelçiliğe giderek randevularını oluşturabilirler. Vize merkezimiz de tüm vatandaşlar adına vize randevusu alabilmektedir.

Nijerya Vize Randevusu Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Nijerya vize randevusu alırken ülkeye ne amaçla gidildiğini belirtmeniz gerekecektir. Gerekli evrak ve belgelerle konsolosluğa gittiğinizde randevunuzu talep edebilirsiniz.

Nijerya Vize Ücreti 2021?

Nijerya vize ücretleri her yıl değişiklik göstermektedir. Ayrıca seçilen vize türüne göre de vize ücretleri değişecektir. En doğru bilgiler için vize merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nijerya Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Nijerya vize ücreti konsolosluk ve büyükelçiliğe nakit olarak yapılmaktadır. Bu yüzden vize ücretini hazırlayarak konsolosluk veya büyükelçiliğe gidebilirsiniz.

Nijerya Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Nijerya vizesi almak isteyenler vize dilekçesini ülkenin istediği prosedürlere göre hazırlamalıdır. Bunun için yetkili vize firmamızdan her an yardım alabilirsiniz.

Nijerya Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

Nijerya vizesi dilekçesi Türkçe ve İngilizce yazılmalıdır. Bu dilekçede hangi türde vize almak istediğiniz açık ve net bir şekilde ifade edilmelidir.

Nijerya Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Nijerya vize dilekçesi Türkçe ve İngilizce dilinde yazılmalıdır ve vize formuyla örtüşen bilgiler içermelidir. Bunun için yetkili vize firmamızdan destek alabilirsiniz.

Nijerya Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler 2021?

Nijerya vizesi için gerekli evrak ve belgeler seçilen vize türüne göre farklılık göstermektedir. En doğru bilgiler için yetkili vize merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Nijerya Vizesi Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Nijerya vizesi için birçok farklı doküman gerekebilir. Bu hangi vize türünü seçtiğinize bağlıdır. Güncel evrak listesini yetkili vize firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Nijerya Vizesi Kaç Günde Çıkartılmaktadır?

Nijerya vizesi sonuçlanma zamanı konsolosluğun tatil ve yoğunluk günlerine göre farklılık göstermektedir. Buna rağmen ortalama 7 ila 15 gün içerisinde vize sonuçlanmaktadır.

Nijerya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Nijerya vizesi sonuçlanma zamanı kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Ortalama 7 veya 15 gün içerisinde sonuçlandığından seyahat planını buna göre düzenlemek gerekmektedir.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu