Vize Randeuvu Norveç

Norveç Vize Randevusu

Norveç Vize Randevusu için Norveç doğal güzellikleri sahip, sakin ve huzurlu bir Avrupa ülkesidir. Norveç geniş yüz ölçümüne sahiptir. Ancak ülkenin nüfusu ortalama 6 milyondur. Türkiye’de her yıl birçok kişi çeşitli nedenlerden dolayı Norveç’e seyahat etmektedir. Norveç schengen vizesine sahip ülkelerden birisidir.  Norveç schengen vizesi için bazı işlemlerin ve evrakların tamamlanması gerekir. Her ülke vize başvurularında kişilerin seyahat nedenlerine göre belirli kurallar ve şartlar belirlemiştir.

Norveç vizesi için öncelikle başvuru formu eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır. Başvuru formu Norveç Büyükelçiliği’ne veya Macaristan konsolosluğuna teslim edilmelidir. Daha sonra vize işlemlerinde gerekli olan evraklar teslim edilmesi için Norveç vize randevusu talep edilmelidir. Norveç Rize başvuru işlemlerinde vize randevusu alınması zorunludur. Norveç vize başvurusu için gerekli evrakların ve işlemlerin prosedüre uygun bir şekilde yapılması için Long vize firmasından yardım alabilirsiniz. Vize işlemlerinde belirli prosedürleri yerine getirmek zorunludur. Bu prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmesi için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Norveç Vize Randevusunda Parmak İzi Uygulaması

Norveç vize randevusu alındıktan sonra vize için gerekli evraklar tamamlanır. Evraklar eksiksiz olarak teslim edildikten sonra parmak izi verme işlemi yapılır. Parmak izi uygulaması Norveç vize başvurularında zorunludur. Norveç vize başvurularında verilen parmak izi bilgileri 5 yıl geçerlidir. Daha sonraki başvurularda tekrar parmak izi uygulamasının yapılması gerekir. Pasaport başvurularında alınan parmak izi bilgileri vize işlemlerinde geçerli değildir. Norveç vize formu ve vize randevusu hakkında bilgi alabilmek için long vize turizm firması ile irtibata geçebilirsiniz.

norvec vize randevusu 1

Norveç Vize Başvurularında İşlem Süresi

Vize başvurularında bazı prosedürleri yerine getirilmesi gerekmektedir. Tüm evraklar tamamlandıktan sonra işlemleri tamamlanma süresi ortalama 1 ile 2 hafta kadar sürmektedir. Norveç vize evrakları ve belgeleri ile ilgili işlemleri hızlı ve pratik şekilde tamamlayabilmek için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızda çalışan uzman elemanlar, evrakların kısa süre içerisinde tamamlanması için sizleri yönlendirecektir. Evrakların teslim edildiğinde tam ve eksiksiz, prosedürüne uygun olması gerekir. Aksi takdirde eksik evraklar sürecin hızlı ilerlemesini engelleyecektir. Bu bakımdan yasal usullere uygun olarak tüm istenen evrakların doğru bilgiler içerecek şekilde doldurulup imzalanmalıdır.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Norveç Vizesine Seyahat Tarihimden Ne Kadar Önce Başvuru Randevusu Alabilirim?

Norveç vizesi başvurularında en önemli kural randevu alınmasıdır.Başvuru türü ne olursa olsun başvuru yapabilmek için sistem üzerinde randevunuzun olması gerekmektedir.Randevu alınıp evrakların teslim edilmesi ile başvuru işlemleriniz başlamış olmaktadır. Norveç seyahat tarihinizden 6 ay öncesinde randevu alıp başvuru yapabilirsiniz. Randevu alabilmek için sistem üzerinden online başvuru formunun doldurulup, tamamlanması gerekmektedir.Randevu alınmadan evrak teslimi yapılamamakta ve başvuru gerçekleştirilememektedir. Seyahat tarihinizin olduğu hafta randevu bulma durumunuz olmamakla birlikte başvurunuzun sonuçlanması olanaksızdır. Norveç Vize İşlemleri Ve randevu süreçleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimiz uzmanlarından hizmet alabilir, işlemlerinizi geç kalmadan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Norveç Randevusunu İkametim Olmayan Bir şehirden Alabilir Miyim?

Türkiye’ nin birçok şehri ve bölgesinde hizmet veren Long Vize Danışmanlık Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Norveç randevu işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde tamama olanağı sunmaktadır. Norveç Vize başvuruların da ikamet yani bölge zorunluluğu bulunmamaktadır. İkametinize bağlı olan bölgeden başvuru yapılabilmesi kuralı vardır. Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi uzmanları ile randevu alıp vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Norveç Vizesi İşlemlerinizi güvenli bir şekilde başlatabilir, başvuruda gerekli olan evrak listesinin detaylarına ulaşabilir ve geç kalmadan randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu Günü Başvuruda Olmak Zorunda Mıyım?

Norveç’ e vizesi başvuru türünüz ne olursa olsun,başvuru yapabilmeniz için ilk öncelikle randevu almanız gerekmektedir. ilk defa vize talep ediyorsanız veya ilk defa Avrupa Vizesi başvurusu yapıyor iseniz; randevu günü başvuruda şahsen bulunmanız ve parmak izi kaydınız oluşturmanız gerekmektedir. Bu sebepler öncelikli olarak sistem üzerinden randevu alınmalı ve başvuru gününe kadar tüm evrakların eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir. Sisteme kaydolan bu parmak izi 5 yıl boyunca birçok schengen ülkesinin ortak bilgi dosyasında kayıtlı kalacaktır. Bundan sonraki Avrupa vize başvurularının birçoğunda geçerli olacak ve alınan vize üzerinde VIS ibaresi bulunacaktır. Bu’’ Vıs ‘’ ibaresi olan vize sahipleri, bundan sonraki birçok Avrupa vize başvurularında bulunmalarına gerek olmadan Long Vize Danışmanlık Merkezi uzmanları tarafından Norveç Vize Başvurusu gerçekleştirilebilmektedirler.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: