Büyükelçiliği Vixe Özbekistan

Özbekistan Büyükelçiliği Vize

Özbekistan Büyükelçiliği vize verme konusunda yetkili mercidir. Özbekistan Dış İşleri’ne bağlı olan büyükelçilik, Türkiye’de yer alır. Özbekistan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu, vatandaşların vize başvurularını direkt olarak kabul etmez. Bunun yerine vize merkezleri aracılığıyla Özbekistan vize başvurusu yapılır. Özbekistan vize işlemlerinde vize merkezi olarak görev alan Long Vize Turizm, gereken Özbekistan vize evrakları ve belgeleri size iletir, vize formunu doldurmanıza yardımcı olur ve ücreti ödemeniz gerekir.

Özbekistan Vize Başvurusu Hakkında

Özbekistan vizesi için başvuru yapmak istiyorsanız Long Vize Turizm’e müracaat edebilirsiniz. Long Vize Turizm, Özbekistan vize başvurusu yapmak üzere Özbekistan Büyükelçiliği ile iletişime geçer. Gerekli Özbekistan vize evrakları ve belgeleri teslim edildiği takdirde vize başvurunuz ortalama olarak 1 hafta içerisinde sonuçlanır. Özbekistan Büyükelçiliği’nde yaşanan yoğunluğa ve tatil günlerine bağlı olarak süre daha uzun olabilir.

Özbekistan Büyükelçiliği Vize Tatil Günleri

Özbekistan Başkonsolosluğu ve Özbekistan Büyükelçiliği’nin Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin resmi tatil günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı (Perşembe günü) ve 26. Dönem Milletvekili Genel seçimi (1 Kasım Pazar) nedeniyle belirlenen tarihlerde kapalı olacaktır. Özbekistan Konsolosluğu ya da Özbekistan Büyükelçiliği aracılığı ile işlem yaptırması gereken Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, konsolosluğun resmi tatil günlerini dikkate almalıdır.

Her sene değişen tatil günleri:

  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
ozbekistan buyukelciligi vize 1

Özbekistan Büyükelçiliği’nden Randevu Almak

Long Vize Turizm aracılığıyla Özbekistan Büyükelçiliği’nden randevu alabilirsiniz. Özbekistan vize randevusu ile ilgili deneyimli çalışanlarımız sizlere gerekli bilgileri verecektir. Vize, yalnızca tek bir giriş için kullanılabildiğinden Özbekistan’a bir sonraki seyahatinizde vizeniz hala geçerli olsa bile yeni bir vize almak durumundasınızdır. Kolaylıkla Özbekistan vize yetkili merkezimiz aracılığıyla vize sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda mülakatınız ile alakalı yönlendirmeler yapan ekibimiz sayesinde görüşmeye hazır olursunuz. Daha fazla bilgi ve sorularınızın cevabı için Long Vize Turizm ile iletişime telefon ya da eposta adresi üzerinden geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Özbekistan Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Özbekistan ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Özbekistan Vize İşlemleri ile ilgilenen merci Özbekistan Konsolosluğu dur. Özbekistan vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Özbekistan vizesine dair öğrenmeniz gereken her şeyi firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Özbekistan Büyükelçiliği Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Özbekistan Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Özbekistan ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Özbekistan Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize başvuru işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Özbekistan büyükelçiliği ve konsolosluğu ile ilgili detaylara firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Özbekistan Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Özbekistan seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize başvurusunun ilk adımı olan vize randevusu da Özbekistan konsolosluğundan alınmaktadır. Özbekistan Vize Randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir. Özbekistan vize randevusu alırken dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken bütün detaylar için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Özbekistan Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Özbekistan Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Özbekistan Vize Ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel Özbekistan vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz. Özbekistan vize ücretlerinin güncel listesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Özbekistan vize başvuruları Özbekistan Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Özbekistan vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Özbekistan Vize İtiraz Dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Özbekistan vizesi dilekçe örneği ve vize formuna sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: