Vize Başvurusu Polonya

Polonya Vize Başvurusu

Polonya vize başvurusu Polonya’ya seyahat etmek isteyen umuma mahsus –bordo- pasaport sahipleri ve 90 günden uzun süre ülkede kalmak isteyen diğer pasaport hamili Türk vatandaşları tarafından Long Vize Turizm aracılığı ile yapılmaktadır. Polonya vizesi sahibi olduğunuzda 26 Schengen ülkesine giriş yapma hakkı elde edersiniz. Vize süreci Polonya Konsolosluğu tarafından detaylı bir araştırmaya tabi tutulur. Başvuruda beyaz edilen bilgilerin yanlış olması, kabul alsanız dahi vizenizin geçersiz olmasına neden olabilir. Bu nedenle doğru evraklar ile başvuru yapmak önemlidir. Long Vize Turizm, başvuru amacınıza ve vize türünüze bağlı olarak sizin için doğru vize başvurusunu kısa sürede gerçekleştirir. Akabinde Polonya vize işlemleri profesyonel bir şekilde yönetilir ve kolaylıkla kabul alırsınız.

Polonya Vize Başvurusu Hakkında

Polonya vize başvurunuz ile ilgili detaylar, vize türünüze göre belirlenir. Bizimle iletişime geçtikten sonra evrak hazırlama sürecine başlayabilirsiniz. Gereken Polonya vize evrakları ve belgeleri vize türünüzü bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teslim edilmesi gereken evraklar, Polonya’da kalmayı istediğiniz süre ve vize türünüze bağlı olarak ödemeniz gereken güncel vize tutarı başta olmak üzere tüm bilgiler size iletilir. Polonya vize formu dikkatle doldurulmalıdır. Tamamlanan evrakları teslim etmek için vize merkezimize şahsen gelebilir ya da kolaylıkla kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz. Vize başvurusu ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm’den bilgi alın.

Vize Başvurusu Polonya

Polonya Vize Başvurusu İçin Biyometrik Kaydı

Schengen vizesi almak isteyen tüm vatandaşların biyometrik kaydının sistemde yer alması gerekmektedir. Parmak izinizi vermek üzere almanız gereken randevu Long Vize Turizm tarafından alınacaktır. Bu sayede vakit kaybetmeden kolaylıkla gidip parmak izi verdikten sonra başvurunuzu eksiksiz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Polonya vize randevusu da Long Vize Turizm aracılığıyla sizin içi en uygun güne alınmaktadır. Mülakatınızla alakalı detaylı bilgiler, asistanlarımız tarafından size iletilir ve istediğiniz takdirde asistanlarımız sizlere eşlik eder. Polonya vizeniz için en hızlı ve doğru başvuruyu yapmak için vize yetkili merkezi olan Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Polonya Vize Başvurusu İçin Neler Gereklidir?

Polonya’ya seyahat etmek isteyen bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının vize alma zorunluluğu bulunmaktadır. Polonya seyahatiniz için gerekli olan vize için başvurusu için önceden ve seyahat amacınıza göre hangi vize türüne başvurmanız gerektiğini belirlemeniz gerekmektedir. Bu duruma göre de gerekli belge ve evrakları hazırlamanız gerekmektedir. Uzun dönemli kalışlı oturum vize başvuruları ile kısa dönemli yani Polonya Ticari Vize ya da Polonya Turistik Vize Başvuruları gibi seyahatleriniz için farklı evraklar hazırlamanız gerekmektedir. Tüm başvuru türleri için gerekli evraklar hazır hale geldikten sonra teslim etmek için mutlaka vize randevusu almanız gerekmektedir. Seyahat türünüze göre ayarlanmış evrak listesi ve dilekçe örneklerine Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden rahatça ulaşabilirsiniz.

Polonya Vize Başvurumu Nereden Yapabilirim?

Polonya vize başvuru türleri için gerekli tüm evraklar, sistem üzerinden doldurulmuş Polonya Vize Başvuru Formu, vize talep dilekçeleri ve rezervasyonlar ayrıntıları ile tamamlandıktan sonra ilgili makama teslim edilmeli ve biometrik parmak izi verilmelidir. Tüm hazırlanan evrakların teslim edilip müracaat edilebilmesi için önceden Polonya vize randevusu alınması gerekmektedir. Randevu almadan vize başvurusu yapılamamaktadır. Evrakların teslim edilmesi ile birlikte vize değerlendirme süreci başlamış olmaktadır. Uzman kadromuzca hazırlan evraklarınız ile birlikte Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizin desteği ile en kısa zamanda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Polonya Vize Başvurusu İçin Randevuyu Nereden Alabilirim?

Polonya’ya seyahatiniz ne amaçla olursa olsun, uzun dönemli kalış yani 90 günden fazla kalışlı oturum vizeleri ve 90 günden az kısa dönemli ziyaret vizeleri fark etmeksizin vize başvurusunda bulunmadan önce mutlaka vize müracaat randevusu almanız gerekmektedir Randevudan önce Polonya Vizesi için gerekli evrakların, belgelerin, dilekçelerin ve rezervasyonların tamamlamış olması ve sistem üzerinden başvuru formunun belirtilen dilde eksiksiz ve hatasız doldurmuş olması gerekmektedir. Gidiş amacınızı ispatlayan gerekli evrak listesi ve randevu hizmetleri için  Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden destek alabilir, başvurunuzu uzman kadromuz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: