Vize İşlemleri Polonya

Polonya Vize İşlemleri

Polonya vize işlemleri, Polonya Konsolosluğu vize işlemlerinde seyahat firması olan Long Vize Turizm ile hızlı ve kolay bir şekilde doğru ve hızlı bir biçimde tamamlanmaktadır. Polonya’ya giriş yapmak isteyen bordo pasaport hamili vatandaşlar ile 90 günden uzun süreli kalmayı isteyen yeşil, gri ve siyah pasaport sahibi vatandaşlar tarafından Polonya vizesi almak üzere gerçekleştirilir. Polonya vize randevusu öncesi evraklarınız eksiksiz olarak tamamlanır ve mülakatınızla alakalı bilgilendirmeler yapılır.

Durumunuza ve seyahat amacınıza uygun vize türünü belirleyen Long Vize Turizm, gerekli evrak ve belgeleri size iletir. Polonya vize ücreti ülkede ne kadar süreyle kalmak istediğinize bağlı olarak değişecektir. Ödemeniz gereken güncel tutarı bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.  Schengen vizesi, 26 ülke arasında serbest dolaşım hakkı tanımaktadır. Polonya da bu ülkelerden biridir ve aldığınız vize ile diğer 25 ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Polonya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Polonya vize işlemlerinizi başlatmak için Long Vize Turizm ile telefon ya da eposta adresi üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

  1. Long Vize Turizm tarafından seyahat amacınıza ve durumunuza uygun olarak size iletilen evrak ve belgeleri hazırlayın.
  2. Evrakları doldururken ya da temin ederken aklınıza takılan sorular ile ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  3. Durumunuza göre Polonya vize yetkili merkezimize gelerek ya da kargo aracılığıyla tamamlanan evrakları teslim edin.
  4. Ekibimiz, belgelerinizi kontrol ederek eksik ya da hata olması halinde sizinle iletişime geçer.
  5. Parmak izinizi vermek üzere Long Vize Turizm tarafından alınan randevunuza gitmeniz gerekmektedir. Asistanlarımız size vize randevu sürecinde eşlik eder.
  6. Polonya vize randevunuz sonrası, sonucun belli olması beklenir. Vize sonucunuz belli olduktan sonra pasaportunuzu vize yetkili merkezimizden alabilir ya da dilediğiniz takdirde pasaportunuz bizim tarafımızdan ev veya iş adresinize gönderilebilmektedir.
Vize İşlemleri Polonya

Profesyonel vize hizmetinden yararlanarak hiçbir eksiklik olmaksızın Polonya vizesine başvurabilir ve kolaylıkla kabul alabilirsiniz. Polonya vizesiyle ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçin.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Polonya Vize İşlemi Prosedürleri Nedir?

Polonya’ ya seyahatiniz ne amaçla olursa olsun öncesinde vize işlemleri sürecini planlamanız ve sonuçlanma süresini dikkate alarak işlemlere geç kalmadan mümkün olduğu en erken tarihte başvuru yapmalısınız. Polonya hükumeti seyahat tarihinizden 6 ay öncesinde randevu alıp, başvuru yapma hakkı ve olanağını sunmuştur. Randevu gününe kadar seyahat amacınıza göre evraklarınızı, dilekçelerinizi, rezervasyonlarınızı ve başvuru formunuzu eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Tüm başvurularda hazırlanan evrakları teslim etme ve işlem sürecini başlatmak için Polonya Vize Randevusu alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Tüm vize işlemleriniz, erekli evrak listesi ve randevu desteği almak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Polonya Vize Başvurumu En Erken Ne Zaman Yapabilirim?

Polonya Ticari Vize ve Polonya Turisti Vize veya kültürel vize başvuruları gibi,kısa süreli kalış vize başvurularınız için seyahat tarihinizden en erken 6 ay öncesinde randevu alma olanağı sunulmaktadır. Erkenden başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz ve planlamalarınızın gerisinde kalmadan sorunsuz işlemlerinizi tamamlama şansına sahip olabilirsiniz. Zamanında yapılan başvurularda olası bir aksaklığa çözüm bulmanız ve anında müdahale etme şansınız artar. Ek evrak talep etmelerinde tamamlamanız için uygun süreniz olacaktır. Erken başvuru ve randevu işlemleri için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir, vize işlemlerinizi zamanında sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Polonya Vize Ücretleri Nedir?

Polonya seyahatinizde, başvuru türünüze göre gerekli vizeler için bir bedel ve elçilik harç bedeli ödenmektedir. Bu harç bedelleri başvuru türü yani; uzun süreli kalışları tanımlayan oturum vizeleri ile kısa süreli ziyaret vizeleri türüne göre değişiklik göstermektedir. Başvuru Harç bedelleri elçiliği belirlediği ve yayınladığı zaman dilimi arasında gerçekleştirmektedir. Vize harç bedelleri randevu günü başvuru sırasında elden teslim alınmakta ve çek, senet ya da taksitli ödeme gibi tahsilat araçları kabul edilmemektedir. Kısa süreli ziyaret vize başvuruları ve uzun süreli oturum başvuruları için ödenecek olan Polonya Büyükelçilik Vize harç bedelleri ve vize ücretleri listesine Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilir, randevu hazırlıklarınızı aksatmadan tamamlayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: