Vize Randevusu Polonya

Polonya Vize Randevusu

Polonya vize randevusu almak için Polonya vize işlemlerinde seyahat firması olan Long Vize Turizm’e telefon numarası ya da email adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Polonya vizesi almanın en hızlı ve güvenilir yolu olan Long Vize Turizm sizin için büyük bir titizlikle Polonya vize işlemleri ve randevu ile ilgili detayları kontrol eder. Polonya vize evrakları ve belgeleri almayı istediğiniz vize türü ve durumunuza göre değişiklik gösterebilir. Kapsamlı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.

Polonya Vize Randevusu Gerekli İşlem ve Prosedürler

  1. Başvuru Formu ve Evraklar

Polonya vize türünüze uygun şekilde doğru ve eksiksiz olarak başvuru formu ve evrakların tamamlanması gerekir. Aksi halde başvurunuz geçersiz sayılabilir. Long Vize Turizm olarak gereken evrakları en iyi şekilde doldurmanız için tüm bu süreç boyunca yardımcı oluyoruz.

  • Vize Başvuru Ücreti

Schengen vize başvuru ücreti Polonya vizesi almanız için ödemeniz gereken ücrettir. Çalışanlarımız size vize türünüze uygun para miktarını, ne şekilde yatıracağınız hakkında bilgilendirmeleri yapar. Vize başvuru ücreti, nakit TL ve Euro olarak ödenebilir. Polonya’da kalmayı düşündüğünüz süreye göre vize ücreti değişiklik gösterecektir.

  • Seyahat Sağlık Sigortası

Polonya vize işlemlerinden en önemlilerinden biri, tüm Schengen vizesi uygulamaları için olduğu gibi Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmaktır. Long Vize Turizm aracılığıyla seyahat sürenizi rahatlıkla geçirmenizi sağlayacak ideal süreli Seyahat Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte acentemiz uçak ve otel rezervasyonlarınız için de yardımcı olmaktadır.

  • Davet mektubu

Almak istediğiniz vize türüne bağlı olarak farklı içeriklerdeki davet mektubunu doğru şekilde yazmak önemlidir. Vize almanızda önemli bir role sahip davet mektubunu almak için Long Vize Turizm’den destek alın.

Vize Randevusu Polonya
  • Parmak İzi Uygulaması

Parmak izi uygulaması, vize başvuru sürecinin bir diğer önemli noktasıdır. Pasaportunuzda son 5 yıl içerisinde geçerli bir Schengen vizesi bulunmuyorsa parmak izlerinizi taratmanız zorunludur. Dilediğiniz takdirde acentemiz sizin için bir gün alarak randevu işlemlerinizi halletmektedir.

  • Vize Randevusu Alma

Polonya vizesi almak için vatandaşlar, vize randevusu almalıdırlar. Profesyonel ekibimiz vize süreci ile ilgili bilgi sahip olmanızı sağlar.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Polonya Seyahat Tarihimden Ne Kadar Önce Başvuru Randevusu Alabilirim?

Polonya seyahatlerinizde gidiş amacınız ne olursa olsun, evrakları teslim etmek ve başvuru işlemlerinizi başlatabilmeniz için önceden randevu almanız gerekmektedir. Başvuru yapılırken en önemli kural randevu alma zorunluluğudur. Seyahat tarihinizden 6 ay öncesine randevu alabilme olanağına sahipsiniz. Randevu alınmadan evrak teslimi yapılamamakta ve başvuru gerçekleştirilememektedir. Seyahat tarihinizin olduğu hafta randevu bulma durumunuz olmamakla birlikte başvurunuzun sonuçlanması olanaksızdır. Polonya Vize İşlemleri Ve randevu süreçleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimiz uzmanlarından hizmet alabilir, işlemlerinizi geç kalmadan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Polonya Randevusunu İkametim Olmayan Bir şehirden Alabilir Miyim?

Türkiye’ nin birçok şehri ve bölgesinde hizmet veren Long Vize Danışmanlık Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Polonya randevu işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde tamamlamaktadır. Polonya Vize başvuruların da ikamet yani bölge zorunluluğu bulunmaktadır. İkametinize bağlı olan bölgeden başvuru yapılabilmesi kuralı vardır. Birçok şehirde bulunan şubelerimizden randevu alıp vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi uzman kadromuz ile birlikte Polonya Vizesi İşlemlerinizi güvenli bir şekilde başlatabilir, başvuruda gerekli olan evrak listesinin detaylarına ulaşabilir ve geç kalmadan randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu Günü Başvuruda Olmak Zorunda Mıyım?

Polonya’ ya seyahat amacınız ne olursa olsun ilk defa vize talep ediyorsanız veya ilk defa Avrupa Vizesi başvurusu yapıyor iseniz; randevu günü başvuruda bulunmak ve parmak izi kaydınız oluşturmak mecburiyetindesiniz. Bu sebepler öncelikli olmakta olup randevu günü başvuruda şahsen bulunma zorunluluğunuz vardır. Sisteme kaydolan bu parmak izi 5 yıl boyunca birçok schengen ülkesinin ortak sistem havuzunda kayıtta kalacaktır. Bundan sonraki Avrupa vize başvurularının birçoğunda geçerli olacak ve alınan vize üzerinde VIS ibaresi bulunacaktır. Bu’’ Vıs ‘’ ibaresi olan vizelere sahip olan kişiler, bundan sonraki vize başvurularında şahsen bulunmalarına gerek olmadan Long Vize Danışmanlık Merkezi uzmanları tarafından Polonya Vize Başvurusu gerçekleştirilebilmektedirler.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: