Vizesi Dilekçe Örneği Polonya

Polonya Vizesi Dilekçe Örneği

Polonya vizesi dilekçe örneği vize dosyanızda yer alır. Dilekçe, Polonya’ya gidiş amacınız, seyahat tarihleriniz ile ülkenize geri döneceğinizi belirten ifadeleri kapsamalıdır. Polonya vizesi almak isteyen herkes dilekçe yazımı ile ilgili Long Vize Turizm’e danışabilir. Polonya Konsolosluğu vize İşlemlerinde seyahat firması olarak görev alan Long Vize Turizm, Polonya vize işlemleri başta olmak üzere tüm vize sürecini yakından takip ederek kolaylıkla ve hızlı bir şekilde vize sahibi olmanızı sağlar. Polonya vize başvurusu yapmadan önce dilekçenizi hazırlayıp teslim etmiş olmanız gerekmektedir. Dilekçeyle alakalı sorularınız ve merak ettikleriniz için bize, telefon numarası ya da email adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Aşağıda Polonya vize dilekçe örneği bulunmaktadır.

Turistik ya da Ticari Polonya Vizesi Dilekçe Örneği

…./………/…….. (tarih yazılmalıdır)

To whom it May concern;

To the Attention of the Visa Section,

             I plan to travel to Poland for tourism purposes between DD / MM / YY and DD / MM / YY.

            All expenses that may occur during the travel will be covered by me. However, I promise that I will not stay in Poland beyond the duration of the visa I will receive.

In order to make this touristic / commercial trip, I would like to be given a multi-entry visa with as much time as I need.

Best regards,

Name surname

Signature – seal, if any

Home address :

Phone number:

Vizesi Dilekçe Örneği Polonya

Genel Polonya Vize Dilekçe Taslağı

  • Dilekçeyi Yazdığınız Günün Tarihi
  • İsim ve soyad
  • İmza
  • Telefon numarası
  • Ev Adresi
  • Polonya’ya seyahat etmeyi düşündüğünüz giriş ve çıkış tarihleri
  • Ziyaretin amacı (diplomatik, turistik, ziyaret, konser, ticari, ölüm…)
  • Polonya seyahatiniz için varsa sponsorunuza ait bilgiler, yok ise masrafları karşılayabileceğinize dair ibare, sponsorunuz başkası ise ad, soyad, unvan bilgileri
  • Geri döneceğinizi belirten taahhüt cümleleri
  • Özellikle ticari amaçlı yapılan geziler için maaş bilgisi ve maaşı kanıtlayan nitelikle evraklar

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Polonya Vize Talep Dilekçesi Ne demektir?

Polonya vize başvurusu yaparken gerekli evrakların tam ve doğruyu yansıtacak şekilde sunulması ne kadar önemli ise; seyahat planınızı ve gerekçelerinizi anlatan bir dilekçe eklemekte, başvurucu sonucunuzu olumlu anlamda etkilemesine olanak sağlayacaktır. İbraz edilen vize talep dilekçesi seyahat gerekçelerinizi, planlarınızı ve kendiniz tanıtmayı ifade eden evrakların bir özeti niteliğinde olacaktır. Polonya Büyükelçiliği Vize Bölümüne hitaben yazılacak olan bu vize talep dilekçesi için Long Vize Danışmanlık Ve Başvuru İşlemleri Merkezi uzmanlarımızdan her dilde destek alabilirsiniz.

Polonya Vize Talep Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Polonya vize talep dilekçesi seyahat planınızın gerekçeleriniz anlatan ve başvuru evraklarınızı destekleyen önemli evraklar arasındadır. Vize Talep Dilekçesi Türkçe olabileceği gibi İngilizce olması daha da artı sağlamaktadır. Vize Talep Dilekçesi olmaması eksik evrak olarak sayılmamaktadır.Başvurunuzu tamamen olumsuz olarak etkilemez fakat; başvuru da bir sponsor destek durumu var ise; mutlaka sponsorluk dilekçesi evraklarınız arasında sunulmalıdır. Sponsorluk dilekçesinin olmaması eksik evrak olarak değerlendirilir ve dilekçe olmadan başvurunuzu gerçekleştirilememektedir. Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizin Uzman Kadrosundan vize talep dilekçesi ve Polonya Vize Formu hakkında destek alabilir, eksiksiz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Polonya Vize Reddi İtirazı Nasıl Yapılır?

Yoğun başvuru alan Polonya için vize sonuçlarının olumsuz gelme olasılığı da yaşanabilmektedir.Avrupa ülkeleri arasında en çok ziyaret edilen ve Türk turist ve oturum nüfusu barındıran ülkelerden biridir. Bu sebeple her yıl en çok kısa süreli ve uzun süreli vize başvuru yapılan ülkeler arasında ilk sıralar arasındadır. Türk Turizmini büyük çoğunlukta barındırmaktadır. Vize başvuru yoğunluğunun fazla olduğu Polonya için, vize sonucunun olumsuz gelme durumunda sonuca itiraz etme hakkına sahipsiniz. Polonya Vize İşlemleri Ve itiraz dilekçeleri hakkında detaylı bilgi İçin Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi uzmanlarından destek alabilir, tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: