WordPress veritabanı hatası: [Table 'longvize_newvt.wp_rank_math_redirections_cache' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_rank_math_redirections_cache WHERE object_id = 11527 AND object_type = 'post' LIMIT 0, 1

WordPress veritabanı hatası: [Table 'longvize_newvt.wp_rank_math_redirections_cache' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_rank_math_redirections_cache WHERE BINARY from_url = 'portekiz-vize-islemleri' LIMIT 0, 1

Portekiz Vize İşlemleri - Long Vize
Vize İşlemleri Portekiz

Portekiz Vize İşlemleri

Portekiz Vize İşlemleri için bilinmesi gereken detaylara yazımız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Schengen ülkeleri arasında yer alan Portekiz,Avrupa’nın en batısındaki ülkelerden bir tanesidir. Portekiz Vize almak isteyen vatandaşlarımız; aile ziyareti, turistik, ticari veya transit vb. amaçları doğrultusunda vize başvurusu yapabilirler. Türkiye Cumhuriyeti Hususi (Yeşil) ve Hizmet (Gri) Pasaportasahip kişiler için Türkiye Cumhuriyeti ve Portekiz arasında 30 Mart 2011 yılında yapılan anlaşma sonucunda vize muafiyeti uygulanır ve bu kişilerden Portekiz Vize istenmemektedir.

Ancak Umuma Mahsus (Bordo) Pasaportsahibi kişiler için 90 günden kısa sürecek seyahatlerinde gereken Schengen Vizesini almaları gerekir. 90 günden fazla sürecek olan eğitim, çalışma veya Avrupa Birliği Projelerine katılım için seyahat edecek kişiler ise Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaporta sahip olup Ulusal Vizeye başvuru yapmalıdır. Portekiz Konsolosluğu vize başvurularında Long Vize Turizmden destek alabilirsiniz.

portekiz vize islemleri 1

Portekiz Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Portekiz vize işlemleri için öncelik olarak seyahat amacı belirlenir ve vize türü tespit edilir.  Seyahatiniz kısa süreli ise turistik vize, ticari vize, aile ziyareti vizesi veya transit vize; seyahatiniz uzun süreli ise Ulusal Vize türlerinden Eğitim Amaçlı Ulusal Vize, Avrupa Birliği Gönüllü Hizmeti İçin Ulusal Vize, Aile Birleşimi Vizesi veya Çalışma İzni Vizesinden gidiş amacınıza en uygun olanına başvuru yapmanız gerekmektedir.  Seyahatinize uygun olan vize türü tespit edildiğinde gerekli koşullar doğrultusunda evraklar hazırlanır.

Portekiz Vize İşlemleri Hizmetimiz

Long Vize Turizm olarak, Portekiz vizesi almanız için tüm tecrübemizle yanınızda oluyor, gerekli kontrolleri yapıyoruz. Seyahat amacınıza uygun vize türünün güncel olan Portekiz Vize evrakları ve belgeleri ve Portekiz Vize ücreti hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Seyahat amacına göre Portekiz Vizesi ücretleri değişiklik gösterebilir. Aile ziyareti, turistik, ticari, transit veya diğer vize türleri olan Ulusal Vize türlerine göre değişiklik gösteren tüm vize ücretlerini Long Vize Turizm çalışanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Long Vize Turizm çalışanımız, evraklarınızda eksik veya hata olmamasına yardımcı olurken müracaatınızı ret almadan sorunsuz tamamlamanızda da dikkatlidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Portekiz Vize İşlemlerimi Nereden Yapabilirim?

Portekiz seyahatlerinizde ilk etap vize almaktır. Seyahat nedeninize göre evrak listesini ve Portekiz Vizesi Ücretlerini önceden bilmeniz gerekmektedir. Sorunsuz, eksiksiz ve zamanında yapılan bir vize başvurusu ile sonucunun da olumlu gelme olasılığını arttırmış olursunuz. Tüm işlemlerinizde Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından destek alabilir zamana karşı en hızlı işlemi başlatabilirsiniz.

Portekiz Vize İşlemleri Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Portekiz vize işlemleri sonuçlanma süreleri başvuru türüne göre değişmektedir. Uzun süreli oturum başvuruları 3-6 ay arasında sürerken, kısa sürülü seyahat vizeleri ortalama 1 hafta ile 10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Portekiz Büyükelçiliği Vize Bölümü farklı durumlarda yüz yüze görüşme talep edebilir ve bu durum sonuçlanma süresini etkileyebilir. Tüm başvuru süreçleri ve Portekiz Vizesi Kaç Günde Çıkar sorularınızın cevaplarına Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezinden ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vize İşlemleri İçin Ne kadar Ücret Ödemem Gerekli?

Portekiz Vize Harç Bedelleri başvuru türünüze gere değişmektedir. Başvuru bedelleri nakit olarak başvuru günü alınmaktadır. Havale ya da çek ile ödeme kabul edilmemektedir. Ücretlerdeki gündem değişikliklerine ve Portekiz Vize Ücreti listesine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu merkezimizden destek alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: