WordPress veritabanı hatası: [Table 'longvize_newvt.wp_rank_math_redirections_cache' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_rank_math_redirections_cache WHERE object_id = 11525 AND object_type = 'post' LIMIT 0, 1

WordPress veritabanı hatası: [Table 'longvize_newvt.wp_rank_math_redirections_cache' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_rank_math_redirections_cache WHERE BINARY from_url = 'portekiz-vize-randevusu' LIMIT 0, 1

Portekiz Vize Randevusu - Long Vize
Vize Randevusu Portekiz

Portekiz Vize Randevusu

Portekiz Vize Randevusu işlemlerinizi sayfamız üzerinden eksiksiz olarak karşılayabilirsiniz. Vize hakkında en güncel bilgileri edinmek için Long Vize Turizm olarak gerekli tüm hizmeti sizlere sağlıyoruz.  Portekiz vize başvuru sürecinizin tamamlanması için randevu almanız gerekmektedir.

2014 yılından itibaren Schengen üyesi tüm ülkeler parmak izi alma işlemi yapmaktadır. Bu yüzden son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almamış olanlar Portekiz Schengen vizesi başvuru sürecinde kesinlikle parmak izi vermelidir. Parmak izi vermek için de Büyükelçilik tarafından yetkilendirilmiş olan başvuru vermezlerinden randevu alıp randevunuza zamanında ve şahsi olarak gitmeniz gerekmektedir. Randevu alma durumunu yoğunluk sebebiyle biraz aksayabilir ve uzun sürebilir. Eğer randevu almak için vaktiniz yoksa veya uğraşmak istemiyorsanız Long Vize Turizm olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evraklarınız incelendikten sonra yetkililerimiz sizler için randevu alıp işlemlerinizin hızlanmasını sağlar.

Portekiz Vize Randevusu Ne Zaman Alınmalıdır?

Portekiz Konsolosluğu bazı durumlarda gerekli evraklar dışında ek evraklar da isteyebilmektedir. Bu yüzden vize sonuçlarınızın gelmesinde zaman zaman gecikmeler olabilmektedir. Ortalama olarak Portekiz vizesi 20-25 gün içersinde sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden planladığınız zamanda Portekiz’e seyahatinizi gerçekleştirmek istiyorsanız en az 1 ay önce Long Vize Turizm firmamıza başvurmanızı tavsiye ederiz.

portekiz vize randevusu 1

Expres Vize Başvurusu Nedir?

Expres vize başvurusu acil olarak Portekiz’e gitmesi gereken Türk vatandaşları için yapılan bir vize başvurusudur. Sağlık, ölüm ve benzeri acil durumlar için expres vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Randevu alındıktan sonra expres vize başvurunuz  1-5 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bu sayede tüm acil işlerinizi halletmeniz mümkün olmaktadır.

Portekiz Vize Randevusu Almadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Portekiz vize randevusu almadan önce yapmanız gereken bazı önemli işler vardır. Bunlar şöyledir:

  1. Vize türünün belirlenmesi
  2. Vize başvuru formunun doldurulması
  3. Gereken evrakların tamamlanması
  4. Vize ücretinin ödenmesi
  5. Vize randevusu almak

Almayı belirlediğiniz vize türüne bağlı olarak Long Vize Turizm’den gerekli evrakların tamamlanması konusunda yardım isteyebilirsiniz. Tüm evrakların dilinin de İngilizce olması önemli bir noktadır. çalışanlarımız sizin için vize randevusu alıp mülakatınızla ilgili önemli detaylar verecektir. Randevunuza giderken gerekli belgeleri yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vize Randevusunda Tarih Değişikliği Yapabilir Miyim?

Portekiz Vize başvurusu yapabilmek için randevu zorunluluğu bulunmaktadır. Randevu alınmadan Portekiz Vize Başvurusu yapılamayacağı gibi randevu tarihinde de değişiklik yapılamamaktadır. Size sunulan randevu takviminden gün seçimi yaparken tam net bir tarih seçilmelidir. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezinden uygun randevu tarihleri için destek alabilirsiniz.

Randevu Günü Şahsen Başvuruda Bulunmak Zorunda Mıyım?

Portekiz’e gidiş amacınızı kanıtlayan evraklar ve başvuru formu ile birlikte randevu günü vize başvurusu yaparak Portekiz Vize İşlemlerinizi başlatabilirsiniz. Başvuruda şahsen bulunmanız ve biometrik parmak izinizi vermeniz gerekmektedir. Başvurusu sırasında küçük bir mülakata da dahil olabilirsiniz. Mülakat detayları hakkında Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Portekiz Vize Randevusunu Nasıl Alabilirim?

Portekiz için hangi tür vizeye başvuru yaparsanız yapın mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Portekiz Vizesi Randevusu alınmadan müracaatlar kabul edilmemektedir. Randevu ilgili birimlerden online olarak alınmaktadır. En Hızlı güvenilir randevu almak için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimiz uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: