Vize İşlemleri Rusya

Rusya Vize İşlemleri

Rusya Vize İşlemleri nasl yapılır? İnsanlar çeşitli sebepler ile farklı ülkelere seyahat edebilirler. Her ülkenin seyahat için dışarıdan gelen insanlardan farklı talepleri olabilir. Türkiye’nin bazı ülkeler ile arasında pasaportsuz geçişler bulunuyor. Bazı ülkelerle arasında vizesiz giriş çıkışlar sağlanabiliyor. Fakat Rusya ile Türkiye arasında vizesiz geçiş bulunmamaktadır. Bir ülkenin başka ülkeden gelecek olan insanlardan belirli belgeleri talep ederek izin belgesi istemesi işlemine vize denilmektedir. Vize için gereken şartlar sağlanırsa ancak o zaman O ülkeye giriş onaylanabilir. Rusya vize başvurusu yapacağınız zaman gerekli olan belgeler ve başvuru formları ile ilgili ayrıntılı bilgiler konusunda long vize olarak bizler her zaman yardımcınız olmak için hizmet veriyoruz.

Rusya Vize Türleri

Rusya’ya gidebilmek için vize alınması şartının yanı sıra çeşitli vize türleri de bulunmaktadır. Bu vize türlerinden sizler için gerekli olanın hangisi olduğu konusunda da Long vize Turizm olarak rehberiniz olmaktayız. Rusya için vize çeşitleri Rusya turistik vize, aile ziyaret vizesi, humanitaire vize, transit vize, ticari vize gibi çeşitleri bulunuyor. Sizlerin Rusya’ya gitme amacınıza göre ve orada bulunmanız gereken süreye göre bu vize türlerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu belirleyerek gerekli olan işlemleri yürütüyoruz. Rusya vize işlemleri sırasında en önemli belgelerin başında vize başvuru formu bulunmaktadır.

rusya vize islemleri 1 2

Rusya Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Rusya’ya gidebilmek için gerekli olan bazı evrakların daha önceden hazırlanmış olması önemlidir. Rusya ülkesini ziyarete gelecek olan insanlardan ilk önce başvuru formu beklemektedir. Bu başvuru formunda Rusya’ya hangi niyetle gideceğiniz , ne kadar süre orada bulunmanız gerektiği ile ilgili bütün ayrıntılar doğru, eksiksiz olarak bulunmak zorundadır.

Formun hazırlanması sırasında muhakkak Rusya vizesi konusunda bilgili profesyonel olan ekibimizden yardım almalısınız. Gerekli olan bu işlemden sonra bazı belgelerin başvuru sırasında hazır olması gerekmektedir. Bu belgelerden en önemlisi 6 ay geçerliliği olan bir pasaport, 2 adet fotoğraf, Rusya vize başvurusu formu, vize türüne göre gerekli olan davetiye veya belgelerin hazırlanılmasıdır. Bu belgelerin hazırlanması konusunda da firmamız sizlere özenli bir şekilde yardımcı olacaktır. Vize başvurunuzu Online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında ve sonrasında gerekli olan bütün adımlarda bizlerden yardım alabilirsiniz. Böylece işlerinizin daha hızlı ilerlemesi mümkündür.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Rusya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Rusya Vize İşlemleri Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alınarak başlanır.Rusya Konsolosluğundan alınan randevu ile birlikte Rusya Vize Başvuru Formu doldurulur doldurulan form Rusça doldurulması gerekmektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilir gerekli evraklara sahip olabilirsiniz.

Rusya Vize İşlemleri Sırasında Hangi Evrakları Hazırlamam Gerekli?

Rusya Vize Başvuru esnasında Rusya Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar bulunmaktadır.Bu Evraklar Vize Başvuru sahiplerinin Rusya Konsolosluğuna gerçekleştirecek vize türüne değişmektedir.Ayrıca vize türünün yanı sıra kişilerin Türkiye’deki iş ve meslek durumuna göre de bu evraklar değişkenlik göstermektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Rusya Vize Evraklarınızı öğrenebilir gerekli bilgi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Rusya Vize Türleri Nelerdir?

Rusya Vize Türleri Rusya Konsolosluğuna yapılacak seyahat türüne göre değişmektedir.Bu Türler Aile Birleşimi Vizesi,Çalışma Vizesi,Oturum Vizesi,Ticari Vize,Turistik Vize,Kültürel Vize,Sportif Vize ve Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Olmak üzere ayrılmaktadır.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak sizler için en uygun vize türünü ve Gerekli evrak listesine sahip olabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar