Vize Randevusu Rusya

Rusya Vize Randevusu

Rusya Vize Randevusu nasıl alınır? Rusya’ya gidebilmek için de tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi vize alınması gerekiyor .  Ülkemizden Rusya’ya herhangi bir sebep ile ziyarete gitmek isteyenler için Rus Devleti izin belgesi niteliğinde olan Rusya vizesi talebinde bulunmaktadır. Bu vizenin alınabilmesi için bazı adımların izlenmesi ve belgelerin hazırlanması şartı bulunuyor. Bu belgelerin hazırlanması ve vize başvuru formu ve dilekçelerin düzenlenmesi sırasında tecrübeli bir yerden rehberlik hizmeti almaz iseniz işlerinizin hızlı ilerlemesi mümkün olamayabiliyor. Bu konuda Long vize olarak bizler almak istediğiniz hizmetin gereken bütün adımlarında yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Vize adımlarında gereken evrakların düzenlenmesi ve daha pek çok ayrıntıda sizlere rehber olarak işlerinizin hızlı ve güvenilir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Rusya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Rusya’ya herhangi bir sebep ile gidebilmek için vize almak gerekliliğinden bahsettik.  Bu vizeyi alabilmek için ise bazı adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Öncelikli olarak Rusya’ya ne amaç ile gittiğiniz, orada ne kadar süre bulunacağımız, ve Rusya’da ne iş yapacağınıza dair açıklayıcı bilgilerin bulunmuş olduğu bir Rusya vize formu hazırlamanız gerekiyor. Bu formun yanında vize başvurusu ile ilgili olarak dilekçenizi hazır olması gerekiyor .  Bu belgelerin hazırlanmasının ardından Rusya vize başvurusu için bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar en az 6 ay süre geçerli olacak bir pasaport, 2 adet vesikalık fotoğraf vize başvuru formu ve dilekçesidir. Bunun dışında Rusya’ya gideceğiniz amaç ile ilgili gerekli olan belgelerede ihtiyaç bulunuyor. Bu belgeler vize türüne göre değişkenlik gösterebilir. Rusya vize randevusu almadan önce belgelerinizi düzenlemeniz gerekiyor.

rusya vize randevusu 1 2

Vize Türlerine Göre Gerekli Belgeler

Rusya vize türlerini şu şekilde sıralayabiliriz; ziyaretçi vizesi, aile vizesi, transit vize, Rusya turistik vize, humanitaire vize Rusya ticari vize, eğitim vizesi .  alacağınız yüze türüne göre Rusya’nın talep etmiş olduğu başvuru formunun yanında belgeler olması gerekiyor. Örnek verecek olursak aile ziyaret için vize alacaksanız davet belgesi, ticaret için vize alacaksanız bu konuyla ilgili gerekli olan izin belgelerinin olması gerekiyor. Bu belgelerin hazırlanması konusundan ve düzenlenmesi konusunda Long vize Turizm en yakın yardımcınız olarak hizmet veriyor .  Firmamız vize başvurusu sırasında gerekli olacak Evrakların düzenlenmesi, ortaya çıkarabilecek pürüzlerin giderilmesi ve başvuru yapılacak yerler konusunda bütün adımlarınızda yanınızda olacaktır. Rusya vize işlemleri için firmamızı tercih ederek kolay bir şekilde işlemlerinizin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Rusya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Rusya Vize Randevusu öncelikli olarak nüfus müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti pasaportu çıkartarak başlanmaktadır.Pasaportunuzu çıkardıktan sonra Rusya Konsolosluğunun web sayfasına girerek Rusya Vize Formu Doldurulur vize formu işlemlerinden sonra Online olarak Rusya Vize Randevusu alınır.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Randevunuzu ve Online Formunuz için destek alabilirsiniz.

Rusya Vize Randevusu Alırken Gerekli Evraklar Nelerdir?

Rusya Vize Randevusu alırken en önemli hususlardan birisi Rusya Konsolosluğundan alınan randevu ve Online başvuru formudur.Alınan randevu titizlikle alınması gerekmekte olup başvuru Formu da Rusça doldurulması gerekmektedir.Rusya Konsolosluğu vize başvuru sırasında kişilerin iş ve meslek durumlarına göre evraklar istemektedir.Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Rusya Vize Evraklarını öğrenebilir başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vize Başvurusu Gerçekleştirirken Randevu Alınması Şart mı?

Rusya Vizesinde başvuru yapacak vize başvuru sahipleri öncelikli olarak Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alması gerekmektedir.Alınmayan vize randevusu ile başvuru gerçekleştirilemez.Rusya Konsolosluğundan gerçekleşecek olan vize randevusu doğru pasaport bilgileriyle alınması gerekmektedir.Aksi takdirde alınan yanlış randevu bilgileriyle başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar