Skip to content

Rusya Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Rusya Vizesi İnsanlar birçok farklı sebepten dolayı yurt dışına seyahat etmek isteyebilirler. Yurt dışı seyahatlerinde bazı ülkelerin talepleri doğrultusunda izin belgesi alınması gerekmektedir. Alınan bu izin belgesine vize denilmektedir. Vize başvuruları yapılacak bazı yerler bulunur. Fakat bu yerlere ulaşım kolay olmayacağı için aracılar ile bu işlemi halledebilmek mümkündür. Long vize Rusya için ve daha birçok farklı ülke için vize almayı sağlayabileceğiniz bir merkez olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle Rusya gibi bazı ülkelerin vize alma sırasında bazı pürüzler çıkabiliyor. Merkezimiz bu pürüzleri gidermek konusunda hizmet verdiği için işlemlerinizi kolaylıkla hallede biliyoruz.

Banner Soru Sor
Soru Sorun
Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Rusya Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Rusya’ya seyahat etmek isteyenlerin yapmaları gereken İlk adım Rusya vize formu ve dilekçe işlemlerini halletmektir. Vize başvurusu için gereken bu formu ve belgelerin hazırlanması konusunda Long vize Turizm olarak sizlerin en doğru rehberi olarak hizmet veriyoruz. Rusya devletinin bu konuda en hassas olduğu yer belgelerin tam, eksiksiz ve güvenilir bir şekilde doldurulmuş olmasıdır. Aksi takdirde vize işlemleri sırasında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Başvuru sırasında vize başvurusu yapan kişiden bazı belgeler istenilmektedir. Bu belgelerin eksiksiz bir şekilde vize başvuru formu ile beraber başvuru merkezlerine iletilmesi gerekir. Aksi takdirde başvurunun resmi olarak kabulü mümkün değildir. Rusya vizesi için başvuran kişinin Rusya’ya ne niyetle gittiği, orada ne yapacağı ile ilgili açık bir şekilde ifadenin bulunmasında gerekli olmaktadır.

Rusya Vizesinin Türleri

Rusya’ya gitmek için tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi farklı vize türleri bulunmaktadır. Burada hangi vize türü ile başvuru gerçekleştireceğiniz de sizlere rehber niteliğinde hizmet veren long vize sayesinde ulaşabilirsiniz. Rusya vize işlemleri için aile ziyareti vizesi, transit vize, humanitaire vize, turistik veya ticari vizelerden herhangi birini tercih etmeniz gerekecektir.

Rusya vize başvurusu yapacağınız zaman ülkeye teki yapacağınız işin amacına göre bu ürünlerden Herhangi birini Tercih edebilirsiniz. Başvuru sırasında gerekli olan evrakların başında pasaportunuzun 6 ay geçerli olması, 2 adet fotoğraf olması, başvuru formu, davetiye gibi bazı ayrıcalıkların olması gerekmektedir. Firmamız başvuru sırasında gerekecek olan tüm ayrıntıları ile ilgili sizlere ön bilgilendirme yaparak evrakları toplamanıza sağlayacaktır. Rusya vize evrakları ve belgeleri toplamanız ve ardından gerekli yerlere başvurularınızı yapabilirsiniz şeklinde yönlendirmeler gerçekleştirilir. Vize başvuru sonuçları ne kadar firmamız takip de kalacaktır.

Vizesi Rusya
Rusya Vizesi

Rusya Büyükelçiliği Vize

Rusya Büyükelçiliği Vize nasıl alınır ? Rusya’ya veya başka herhangi bir ülkeye belirli bir amaç için Seyahat etmek isteyenler bazı kurallara uymak zorundadır. Bu kuralların başında ise o ülkenin istediği izin belgelerini almak geliyor. Bu izin belgelerine vize denilmektedir. Rusya ya Türkiye’den bir çok insan, eğitim, ticaret, gezi amacı ile gidiyor. Yapılan tüm bu Seyahatlerde ise Rusya’nın vize talebi bulunmaktadır. Bu talep doğrultusunda bazı belgeler hazırlanarak ilgili yerlere başvuru yapmak mümkündür. Bu aşamalar resmi ve karmaşık olduğu için profesyonel bir yardım alırsanız işlemlerinizi daha hızlı daha güvenli bir şekilde yapmanız mümkün long vize aradığınız bu yardımı sizlere kusursuz bir şekilde sunmaktayız dır. Rusya vize ücreti ve daha pek çok konuda yanılgıya düşmeden güvenle adım atmak için doğru rehber olduğumuzu düşünmekteyiz.

Rusya Büyükelçiliği Vize İçin Gerekli Belgelerin Düzenlenmesi

Rusya Büyükelçiliği vize için önce başvuru formu hazırlamanız gereklidir. Bu formda ülkeye giriş amacınız net olarak yazmalıdır. Bu amaca uygun olarak varsa gerekli evraklar başvuru sırasında hazır bulundurulmaktadır. Ayrıca pasaport, fotoğraf ve kimlik fotokopisi gibi temel belgelerin hazırlanması da gereklidir. Bu aşamalar sırasında gerekli tüm resmi adımların kolay ilerlemesi için bizler yanınızda olacağız. Bu belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması vize, onayı için oldukça önemlidir. Rusya konsolosluğu ülkemizden farklı olarak bazı özel günlerde tatil yapabilmektedir. Bu günler denk gelmezse 4 ile 10 gün arasında vizeniz onay alabilir. Acil haller var ise vize onay sürecinin hızlanması için gerekli adımlar izlenerek bu süre düşürülebilir.

Rusya Büyükelçiliği Vize Ücreti Nedir

Rusya’ya gitmek isteyenlerin merak ettiği bir konu ise vize fiyatlarıdır. Alınacak olan vize türüne göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Bu sebep ile vize alırken gereksiz harcamalara maruz kalmamak için Long Vize Turizm ile iletişim halinde olmanız çok önemlidir. Güvenilir bir firma ile çalışarak Rusya vize işlemleri yürütmek işinizin kolay ve hızlı ilerlemesi için çok önemlidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu konuda sizlere en üstün hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Her türlü vize için bize başvuru yapmanız işinizin yolunda gitmesi için yeterli olacaktır.

Büyükelçiliği Vize Rusya
Rusya Büyükelçiliği Vize

Rusya Konsolosluğu Vize

Rusya Konsolosluğu Vize nasıl alınır? Eğitim, Ticaret, gezi amaçlı olarak veya başka bir amaç ile Rusya’ya seyahat etme amacınız var ise vize alma zorunluluğu olduğu ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir. Rusya’ya gidebilmek için ve orada vakit geçirebilmek için vize almanız gereklidir.

Rusya ülkesini ziyaret etmek isteyenlere sunmuş olduğu farklı vize seçenekleri bulunuyor. Her vize seçeneğinin kendisine özgü bazı şartların sağlanması ise en önemli faktördür. Rusya vizesiRusya turistik vize, Ticaret vize  transit vize, eğitim vizesi, Rusya aile arkadaş ziyareti vizesi gibi farklı vize  ile ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Bu vizelerden bazıları için resmi evraklar almanız gerekebilir. Örnek verecek olursak aile arkadaş ziyareti vizesi alabilmek için Rusya’da yaşayan yakınlarınızın davet ettiğine dair resmi bir belgenin olması gereklidir. Long vize Bu belgelerin ayrıntıları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirecek bilgi donanımına sahiptir .

Rusya Konsolosluğu Vize Almak İçin Gerekli Adımlar

Rusya’ya Herhangi bir sebebi ile seyahat etmek istediğiniz zaman vize almak için bazı Evrakların düzenlenmiş olması gerekiyor. Bunların başında en az 6 ay daha geçerlilik süresi olan bir pasaporta sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca 2 vesikalık fotoğraf ve kimlik fotokopisini de bulundurmanız gerekmektedir. Başvuru sürecinde en önemli belge ise Rusya vize formu diyebiliriz. Bu başvuru formunda yapılan açıklamalar ve ibraz edilen belgeler vize başvurunuzun onaylanıp onaylanmaması için en önemli etkendir. Ayrıca bu belgelerin yanında Rusya vizesi dilekçe örneği hazırlamış olmanızda gerekiyor. Tüm bu belgelerin konsolosluk tarafından onaylanacak şekilde düzenlenmesi için firmamız her adımda yanınızda

Rusya Vize Fiyatlarımız

Rusya’ Konsolosluğu vize almakoldukça zorlu bir süreçtir. İki ülke arasında yaşanan bazı sorunlardan dolayı bütün evraklar tam olsa bile vizenin çıkma durumunda sorunlar oluşabilir. Bunların önüne geçebilmek için belgelerin tam eksiksiz reddedilmeyecek şekilde hazırlanmış olması önemlidir. Long vize Turizm bu aşamaları Başarılı bir şekilde atlattığı için birçok Rusya seyahati isteyen kişiler bizlerden hizmet alıyor. Sizlerde bu aşamaları hızlı bir şekilde geçebilmek için ve düzenlediğiniz evraklarla red olmamak için firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Rusya
Rusya Konsolosluğu Vize

Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi nasıl alınır? Rusya’ya seyahat edebilmek için vize almanız gereklidir . Vize alabilmek için ise belirli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Belirli şartlar yerine getirildiği zaman ve evraklar düzenlendikten sonra yine Rus devletinin belirlemiş olduğu süreler boyunca Rusya’da serbest dolaşım hakkına sahip olabilirsiniz. Birçok insan yurt dışına eğitim, ticaret, ziyaret ve daha pek çok farklı amaç için gidebilmektedir. Bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için ise öncelikli olarak o ülkede gezebilme izni anlamına gelen vize alım işlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Long vize olarak vize başvurusu ve alma sürecinde sizlerin yanında olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır

Öncelikli olarak vize alabilmek için kendinize doğru bir rehber seçmeniz en önemli adımdır. Firmamız bu konuda seçeceğiniz doğru bir adres olarak yıllardır tecrübeli bir şekilde hizmet veriyor. Rusya’ya gidebilmek için farklı kategorilerde vize türleri bulunmaktadır. Bu vizelerden bir tanesi de Rusya aile arkadaş ziyareti vizesi adı altında geçmektedir. Bu vizeyi adından da anlaşılacağı gibi aile ve arkadaş ziyareti için Tercih edebilirsiniz. Rusya vize formu ve gerekli olan belgelerin hazırlanabilmesi konusunda firmamız sizlerin yardımcısı olacaktır. Öncelikli olarak bu formun hazırlanması gerekiyor. Ardından o ülkedeki kişi ile aranızdaki bağı belirten bir belgenin alınması önemli bir diğer adımdır. Bu adımlar gerçekleştirildikten sonra pasaport, fotoğraf, kimlik fotokopisi ve bu belgelerin toplamı ile beraber gerekli yerlere başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Acil Durumlar İçin Rusya Aile Ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

Bir yakınınızın Rusya’da yaşaması ve yaşadığı sırada ölmesi veya herhangi ciddi bir rahatsızlık geçirmesi gibi özel anlarda  hızlı bir şekilde belgelere sahip olmanız mümkündür. Burada yapılması gereken en önemli şey Rus Sağlık Bakanlığından konu ile ilgili belge temini yapılmasıdır. Long vize Turizm olarak biz gerekli olan belgelerin düzenlenmesi ve İhtiyaç halinde işlerin hızlandırılması konusunda atılacak adımlar için sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmeye çalışmaktayız. Gereken düzenlemelerin yapılmasının ardından Rusya vize işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek bütün sorunları bertaraf ettiğimiz için hızlı bir şekilde işleminiz sonuçlanır ve seyahat amacınız üzere ülkeye hareket etmeniz sağlanır.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Rusya
Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Rusya Ticari Vize

Rusya Ticari Vize nasıl alınır? İnsanların kendi ülkeleri dışında başka ülkelere yapacakları ziyaretler sırasında o ülkelerin şartlarını sağlayarak izin almaları gerekmektedir. Alınan bu izne vize denilmektedir .  Rusya’da  eğer bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bir Tüccar Ticari ilişkilerde bulunacak ise Rusya’nın ticaret vizesini alması gerekmektedir. Ticari vizenin geçerlilik süresi 90 gün olarak belirlenmiştir . Eğer ülkeye çok giriş yapılacak ise 1 yıl süreyi kapsayacak şekilde ticari vize alınabilmesi mümkündür. Rusya’ya giderken Rusya ticari vize almak için gerekli olan evraklar konsolosluklar tarafından düzenleniyor. Bu bilgilere ulaşabileceğiniz Web siteleri dışında sizleri rehber niteliğinde yardımcı olacak Long Vize firmamızda yardımcı oluyor.

Long Vize Rusya Ticari Vize İçin Doğru Rehber

Rusya vize işlemleri için öncelikli olarak başvuru formunun hazırlanması gerekmektedir. Rus Devleti bu başvuru formunda orada yapılacak olan ticaret ile ilgili ve diğer ayrıntıları ile ilgili geçerli ve güvenilir açıklamaların bulunmasını istemektedir .  Dilekçeler ile beraber bu belgeler hazırlanır .  Ayrıca bu belgelerin yanı sıra pasaport, fotoğraf, kimlik fotokopisi ve Rusya’da  hangi ticari firma ile faaliyette bulunulacak ise oradan davetiyenin hazırlanması gerekmektedir. İkamet belgesi, Rusya vize formu da en önemli belgeler arasındadır. Bu belgelerin hazırlanması ve düzenlenmesi konusunda Long Vize Turizm tecrübeleri ile sizlerin yanında olacak tüm hizmetlerini sunuyor.

Rusya Ticari Vizesi Kaç Günde Hazır Olur

Rusya’ya gitmek için gerekli adımlara yapanlar ve belgeleri hazırlayanların merak ettikleri konular arasında Rusya vizesi kaç günde çıkar? sorusu bulunuyor. Ticaret vizesinin çıkma süresi 4 ila 7 iş günü olarak belirlenmektedir. Rus konsolosluğu ülkemizden farklı olarak bazı özel günlerde tatil yapabilmektedir. Bu tatil günleri ise belirtilen süreleri kapsamamaktadır. Vize çıkış süresine Rus konsolosu karar verirken bu tatiller denk gelirse bu süre uzayabilir. Rusya ticari vizesinin ücreti de merak edilen diğer bir konudur. Burada ne kadar süreliğine bir vize alacağınıza ve  içeriğine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen Evrakların hazırlanması, ücretlendirme ve vize konusunda merak ettiğiniz her sorunun cevabını şirketimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Ticari Vize Rusya
Rusya Ticari Vize

Rusya Turistik Vize

Rusya Turistik Vize nasıl alınır? Türkiye’den Rusya’ya herhangi bir sebep ile gidebilmek için izin belgesi niteliği taşıyan vizenin alınması gerekmektedir. Bu noktada Rus Devleti bu vize için gerekli olan evraklar ve belgeleri resmi internet sitesinde ve konsolosluklarında güncel olarak bulundurmaktadır. Rusya’ya Turistik amaçlı olarak gidecekseniz vize türlerinden turistik vizeyi tercih etmeniz gerekir. Bu özellikteki vizeyi alabilmek için gerekli olan Rusya vize evrakları ve belgeleri düzenlenmesinde Long Vize sizlere ayrıntılı olarak yardımcı olmaktadır. Firmamız Rusya’ya hangi sebeple gideceksiniz bu konuya uygun  gerekli olan bütün adımları tecrübeleri sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Vize alımı konusunda sizlere yardımcı olan bir rehber niteliğinde çalışmalarımızı yürütüyoruz .

Rusya Turistik Vize Nasıl Alınır

Rusya turistik vize alabilmek için öncelikli olarak süresini bilmeniz önemlidir. Rusya’da turistik vize ile geçireceğiniz vakit en fazla 1 ay olmaktadır. Bu vize en fazla 2 girişli olmaktadır .  Yani Rusya’ya girebilmek için turistik vize aldığınız zaman burada 30 gün süresince serbest şekilde dolaşabilme hakkına sahip olacaksınız. Bu vizeyi alabilmek için öncelikli olarak Rusya vize formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda Rus devletinin ülkesine girecek kişilerden istemiş olduğu bazı ayrıntıların yanı sıra o ülkeye ne amaçla ve ne kadar süreliğine gideceğinize dair ayrıntılı bilgileri yazmanız gerekir. Bu bilgileri  hazırladıktan sonra dilekçe ve gerekli evraklar ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya vize işlemleri için hazırlanacak olan belgeler arasında pasaport, vesikalık fotoğraf kimlik fotokopisi gibi temel belgelerin yanı sıra voucher yani davetiye niteliğinde olan belgenin de  alınması gerekmektedir. Long vize turizm olarak bu belgenin verilmesi konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Rusya Turistik Vize Ücreti

Rusya vizesi alabilmek için gerekli başvuruları ve evrakları ayarladıktan sonra belirli bir ücret ödenmesi de gerekiyor. Bu ücretin miktarı ise vize türüne göre, ülkede ne kadar kalınacağına göre ve  giriş çıkışların sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız ve seyahat edeceğiniz ülke Rusya ise ayrıntılara dikkat ederek belgelerinizi hazırlamanız işlerinizi hızlandıracaktır. Şirket olarak müşterilerimizin yurt dışı seyahatlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmamaları ve de  hızlı bir şekilde vizelere sahip olabilmeleri için her türlü özveriyi göstererek düzenlemelerde yardımcı oluyoruz.

Turistik Vize Rusya
Rusya Turistik Vize

Rusya Vize Başvurusu

Rusya Vize Başvurusu nasıl yapılır? Türkiye’nin bazı ülkeler ile arasında pasaportsuz geçişler bulunmaktadır. Bazı ülkeler ile arasında pasaport gerekli  bulunurken vize gerekliliği olmamaktadır. Rusya ile Türkiye arasında ise geçişlerde ve pasaport ve vize gerekliliği vardır. Vize bir ülkenin dışarıdan gelecek olan ziyaretçilerinden talep etmiş olduğu izin belgesine verilen isimdir. Rusya’ya gidebilmek için de vize alınması gerekliliği bulunmaktadır. Fakat Rusya’ya giderken alınacak olan vize için bazı belgelerin ve işlemlerin düzenlenmiş olma şartı vardır. Bu işlemlerin herhangi bir rehber hizmeti almadan düzenlenmesi mümkün olamıyor. Long vize olarak bizler vize alırken bütün adımlarınız da yardımcı oluyoruz.

Rusya Vize Başvurusu Formu

Rusya’ya gidebilmek için öncelikli olarak vize başvuru formunun hazırlanması gerekmektedir. Bu başvuru formunda bu ülkeye neden gidilmesi gerektiği, ne kadar süreliğine bir vizeye ihtiyaç olduğu ve orada neler yapılacağı ile ilgili ayrıntılı ve doğru bilgilerin bulunması gerekiyor.

Long Vize Turizm bu formun hazırlanması konusunda özenli bir hizmet vererek Rusya ziyaretçilerinin hızlı bir şekilde vize almasını sağlıyor. Ayrıca başvuru  formunun yanı sıra gerekli olan bazı evraklarında hazırlanılması önemli olan bir diğer ayrıntıdır. Bu evraklardan en önemlileri 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaport, 2 adet vesikalık fotoğraf ve başvuru formu dur. Bunun dışında ülkeye hangi vize ile gitmek istiyorsanız o vizenin gerekli olan belgelerinin hazır edilmesi gerekir. Yani herhangi özel bir ziyaret için gidiyorsanız davet vizesi, ticari işlemler için gidiyorsanız Rusya ticari vize ile ilgili gerekli Bazı belgeler bulunuyor. Rusya vize başvurusu sırasında bu belgelerin hazır olması gerekir.

Rusya Vize Başvuru Türleri

Rusya’ya gidebilmek için gerekli olan vize türlerinden hangisinin sizin işinize yarayacağı konusunda da firmamız yardımcı oluyor. Rusya vizesi için vize türlerini şu şekilde sıralayabiliriz; Ticaret vizesi, humanitaire vize, aile ziyareti vizesi, transit vize ve turistik vize. Tüm bu vize türlerinden hangisinin sizin işinizi kolaylaştıracak konusunda firmamız rehberlik ediyor. Rusya vize işlemleri için gerekli olan adımlar düzenlendikten sonra başvuru yapmanız gereken yerler konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Başvuruları bireysel olarak yapabildiğiniz gibi Online olarak da gerçekleştirebiliyorsunuz. Firmamız vize başvurusu öncesi sırasında ve sonrasında sizlere gerekli olan bütün adımlarda bilgilendirme yaparak vizenizi hızlı bir şekilde alabilmenizi sağlıyor.

Vize Formu Rusya
Rusya Vize Formu

Rusya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Rusya Vize Evrakları Ve Belgeleri , İnsanların kendi ülkeleri dışında başka ülkelerde seyahat edebilmeleri için pasaport ve vize alma zorunlulukları bulunuyor. Günümüze Türkiye’nin bazı ülkeler ile arasında pasaport ve vize zorunluluğu bulunmamaktadır. Bir dönem Rusya ile aramızda da bize zorunluluk olmuyordu. Fakat alınan son kararlar ile beraber Rusya’da serbest dolaşım hakkına sahip olabilmek için vize alınması gerekiyor. Özellikle yaşanan diplomatik gelişmelerin ardından Rusya’ya gidebilmek için vize alma oldukça zorlu bir süreç halini almıştır .  Fakat doğru Vize Merkezi ile çalışarak Rusya vize evrakları ve belgeleri düzenleme konusunda hassas davranırsa Vize’ye ulaşmak oldukça kolay olacaktır.

Rusya Vize Evrakları Ve Belgeleri Vize Çeşitleri

Rusya’ya hangi amaç ile gideceksiniz o amaca uygun vize çeşidini alabilirsiniz. Rusya vize çeşitleriRusya ticari vize, turistik vize, aile arkadaş ziyareti vizesi gibi pek çok farklı çeşitte bulunabiliyor.  Bu vizeleri alabilmek için hazırlamanız gereken Evrakların başında Rusya vize formu bulunmaktadır. Forum’da özellikle ülkeye hangi amaç ile gideceğiniz de daha tüm bilgilerin, Evrakların güvenilir ve doğru bir şekilde doldurması gerekiyor. Eğer bu forumda herhangi bir yanlışlık olursa vize başvurunuzun askıya alınması ve iptal edilmesi söz konusu olabilir. Bu belgenin doğru hazırlanmasının ardından gerekli olan evraklar da düzenlenerek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Long vize Turizm olarak Bizler gereken bütün adımlarda sizlerin yanında olmaktayız.

Rusya Vizesi İçin Gerekli Olan Diğer Evraklar

Long vize Rusya’ya gidebilmek için gerekli olan başvuru formunun ardından diğer evraklar konusunda da güncel bilgileri takip ederek sizlere sunuyor. Rusya vize başvurusu için öncelikli olarak 6 ay geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmanız gerekiyor. Ardından 2 tane vesikalık fotoğraf ve dilekçelerin hazırlanması gerekmektedir. Alacağınız vize türüne göre davetiye, gerekli belgeler gibi evraklarında hazır edilmesine gerekiyor. Düzenlemelerin ardından Rusya vizesi alabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Birçok kişi vizenin ne kadar sürede çıkacağını merak ediyor. Rusya’ya gidebilmek için alacağınız vizelerin ortalama suresi 4 ila 10 gün arasında çıkabilir. Daha kısa sürede vizeye sahip olmak istiyorsanız ekstra belgeler ile gereklilik halini arz etmeniz gerekir.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Rusya
Rusya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Rusya Vize Formu

Rusya Vize Formu nasıl yapılır? Yabancı ülkelere eğitim, ticaret , turistik amaçlı olarak ziyaretler gerçekleştirilebilir. Bu ülkelere giriş çıkışlarda pasaportun kullanılması önemlidir. Pasaport dışında bazı ülkelerde yabancı turistlerin  gezebilmesi izne bağlamış bulunmaktadırlar. Yani bir ülkede serbest dolaşım hakkına sahip olabilmek için alınan resmi belgeye vize denilmektedir. Rusya ve Türkiye arasında gerçekleşen bazı diplomatik problemlerden sonra vize şartı zorunlu hale gelmiştir. Yani herhangi bir sebeple Rusya’da bulmamız gerekiyor ise belirli şartlarda vize edinmeniz gerekiyor. Rusya Vizesi alabilmek için izlenmesi gereken adımlarda long vize olarak biz  her adımda yardımcılarınız olarak yanınızda olmaya özen gösteriyoruz.

Rusya Vize Formu İçin Gerekli Belgeler

Rusya vize işlemleri için gerekli olan ilk örnek Rusya vize dilekçe örneğinin hazırlanmasıdır. Bu örneğin hazırlanması Rusya’da hangi amaç ile bulunacağınız, bu amacınızı kanıtlayan belgeler, doğru ve güvenilir bir şekilde işlemek zorundadır. Eklenecek olan tüm nedenler kanıtlanabilir olmalıdır. Rusya vize formu gerektiği gibi hazırlanması Rus konsolosluğu tarafından başvurunuzun onaylanması için en önemli adımdır. Bu sebep ile başvuru için gerekli olan bir belgenin hazırlanması sırasında profesyonel yardım almanız önemli olacaktır. Rusya ile Türkiye arasında yaşanan sorunlardan dolayı Rusya vizesi almak zor olabiliyor. Bu konuda vfs gibi aracılar ile hızlı bir şekilde alabilmeniz mümkündür. Vfs aracılığı ile vize alabilmek için gerekli adımlarda ise firmamızla iletişim halinde olursanız daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Pasaportun Özelikleri

Rusya vizesi alabilmek için başvuru gerçekleştirdiğiniz pasaportunuzun geçerlilik süresine en az 6 aylık sürenin olması zorunlu bir adımdır. Bunun dışında her Türk vatandaşı gerekçesinin net bir şekilde belirtip kanıtladıktan sonra Rusya’dan vize almak için başvuru gerçekleştirebilir. Gerekli Evrakların güncel bilgileri Rus konsolosluğunun internet sitesinde bulunabilir. Fakat oldukça karmaşık ve çetrefilli bir başvuru süreci olacağı için Long vize Turizm olarak bu konuda bizlerden yardım alırsanız işleriniz daha kolay ve hızlı ilerleyerek Rusya’da serbest dolaşım hakkına hızlı bir şekilde erişebilmeniz mümkündür. İletişim numaralarımızdan bizlere ile irtibat kurup bu konu ile ilgili yardım alınız.

Vize Formu Rusya
Rusya Vize Formu

Rusya Vize İşlemleri

Rusya Vize İşlemleri nasl yapılır? İnsanlar çeşitli sebepler ile farklı ülkelere seyahat edebilirler. Her ülkenin seyahat için dışarıdan gelen insanlardan farklı talepleri olabilir. Türkiye’nin bazı ülkeler ile arasında pasaportsuz geçişler bulunuyor. Bazı ülkelerle arasında vizesiz giriş çıkışlar sağlanabiliyor. Fakat Rusya ile Türkiye arasında vizesiz geçiş bulunmamaktadır. Bir ülkenin başka ülkeden gelecek olan insanlardan belirli belgeleri talep ederek izin belgesi istemesi işlemine vize denilmektedir. Vize için gereken şartlar sağlanırsa ancak o zaman O ülkeye giriş onaylanabilir. Rusya vize başvurusu yapacağınız zaman gerekli olan belgeler ve başvuru formları ile ilgili ayrıntılı bilgiler konusunda Long vize olarak bizler her zaman yardımcınız olmak için hizmet veriyoruz.

Rusya Vize Türleri

Rusya’ya gidebilmek için vize alınması şartının yanı sıra çeşitli vize türleri de bulunmaktadır. Bu vize türlerinden sizler için gerekli olanın hangisi olduğu konusunda da Long vize Turizm olarak rehberiniz olmaktayız. Rusya için vize çeşitleri Rusya turistik vize, aile ziyaret vizesi, humanitaire vize, transit vize, ticari vize gibi çeşitleri bulunuyor. Sizlerin Rusya’ya gitme amacınıza göre ve orada bulunmanız gereken süreye göre bu vize türlerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu belirleyerek gerekli olan işlemleri yürütüyoruz. Rusya vize işlemleri sırasında en önemli belgelerin başında vize başvuru formu bulunmaktadır.

Rusya Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Rusya’ya gidebilmek için gerekli olan bazı evrakların daha önceden hazırlanmış olması önemlidir. Rusya ülkesini ziyarete gelecek olan insanlardan ilk önce başvuru formu beklemektedir. Bu başvuru formunda Rusya’ya hangi niyetle gideceğiniz , ne kadar süre orada bulunmanız gerektiği ile ilgili bütün ayrıntılar doğru, eksiksiz olarak bulunmak zorundadır.

Formun hazırlanması sırasında muhakkak Rusya vizesi konusunda bilgili profesyonel olan ekibimizden yardım almalısınız. Gerekli olan bu işlemden sonra bazı belgelerin başvuru sırasında hazır olması gerekmektedir. Bu belgelerden en önemlisi 6 ay geçerliliği olan bir pasaport, 2 adet fotoğraf, Rusya vize başvurusu formu, vize türüne göre gerekli olan davetiye veya belgelerin hazırlanılmasıdır. Bu belgelerin hazırlanması konusunda da firmamız sizlere özenli bir şekilde yardımcı olacaktır. Vize başvurunuzu Online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında ve sonrasında gerekli olan bütün adımlarda bizlerden yardım alabilirsiniz. Böylece işlerinizin daha hızlı ilerlemesi mümkündür.

Vize İşlemleri Rusya
Rusya Vize İşlemleri

Rusya Vize Randevusu

Rusya Vize Randevusu nasıl alınır? Rusya’ya gidebilmek için de tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi vize alınması gerekiyor.  Ülkemizden Rusya’ya herhangi bir sebep ile ziyarete gitmek isteyenler için Rus Devleti izin belgesi niteliğinde olan Rusya vizesi talebinde bulunmaktadır. Bu vizenin alınabilmesi için bazı adımların izlenmesi ve belgelerin hazırlanması şartı bulunuyor. Bu belgelerin hazırlanması ve vize başvuru formu ve dilekçelerin düzenlenmesi sırasında tecrübeli bir yerden rehberlik hizmeti almaz iseniz işlerinizin hızlı ilerlemesi mümkün olamayabiliyor. Bu konuda Long vize olarak bizler almak istediğiniz hizmetin gereken bütün adımlarında yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Vize adımlarında gereken evrakların düzenlenmesi ve daha pek çok ayrıntıda sizlere rehber olarak işlerinizin hızlı ve güvenilir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Rusya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Rusya’ya herhangi bir sebep ile gidebilmek için vize almak gerekliliğinden bahsettik.  Bu vizeyi alabilmek için ise bazı adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Öncelikli olarak Rusya’ya ne amaç ile gittiğiniz, orada ne kadar süre bulunacağımız, ve Rusya’da ne iş yapacağınıza dair açıklayıcı bilgilerin bulunmuş olduğu bir Rusya vize formu hazırlamanız gerekiyor. Bu formun yanında vize başvurusu ile ilgili olarak dilekçenizi hazır olması gerekiyor .  Bu belgelerin hazırlanmasının ardından Rusya vize başvurusu için bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar en az 6 ay süre geçerli olacak bir pasaport, 2 adet vesikalık fotoğraf vize başvuru formu ve dilekçesidir. Bunun dışında Rusya’ya gideceğiniz amaç ile ilgili gerekli olan belgelerde ihtiyaç bulunuyor. Bu belgeler vize türüne göre değişkenlik gösterebilir. Rusya vize randevusu almadan önce belgelerinizi düzenlemeniz gerekiyor.

Vize Türlerine Göre Gerekli Belgeler

Rusya vize türlerini şu şekilde sıralayabiliriz; ziyaretçi vizesi, aile vizesi, transit vize, Rusya turistik vize, humanitaire vize Rusya ticari vize, eğitim vizesi .  alacağınız yüze türüne göre Rusya’nın talep etmiş olduğu başvuru formunun yanında belgeler olması gerekiyor. Örnek verecek olursak aile ziyaret için vize alacaksanız davet belgesi, ticaret için vize alacaksanız bu konuyla ilgili gerekli olan izin belgelerinin olması gerekiyor. Bu belgelerin hazırlanması konusundan ve düzenlenmesi konusunda Long vize Turizm en yakın yardımcınız olarak hizmet veriyor .  Firmamız vize başvurusu sırasında gerekli olacak Evrakların düzenlenmesi, ortaya çıkarabilecek pürüzlerin giderilmesi ve başvuru yapılacak yerler konusunda bütün adımlarınızda yanınızda olacaktır. Rusya vize işlemleri için firmamızı tercih ederek kolay bir şekilde işlemlerinizin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz

Vize Randevusu Rusya
Rusya Vize Randevusu

Rusya Vize Ücreti

Rusya Vize Ücreti , Yurt dışına seyahat edebilmek için ve gidilen ülkede serbest dolaşım hakkına sahip olabilmek için vize almak gerekiyor. Vizelerin alınabilmesi için bazı evrakların düzenlenmesi ve hazırlanması ise en önemli şartlardan bir tanesidir. Rusya vizesi alabilmek için öncelikli olarak düzenlenmesi gereken evrakların başında Rusya vize formu gelmektedir. Bu başvuru formunda ülkede hangi amaç ile ne kadar süreliğine bulunulacağına dair gerekli  bilgilerin  tam olarak doldurulması gerekiyor. Bu bilgilerin düzenlenmesinin ardından herhangi bir sorun yaşanmadan gerekli olan evraklar toparlanarak vize başvurusu gerçekleştirebilir. Evrakların düzenlenmesi ve bu formun hazırlanması konusunda ise Long vize olarak  yardımcı olabiliyoruz.

Rusya Vize Ücreti İçin Gerekli Belgeler

Rusya’ya hangi amaç ile gideceksiniz o amaca uygun olarak genel ve özel belgeleri ayarlamanız gerekmektedir. Başvuru formu dışında vize başvurusu için gerekli olan dilekçeleri düzenlemeniz önemlidir. Bunların ardından 6 ay geçerlilik süresi olan bir pasaport, kimlik fotokopisi ve vesikalık fotoğraflarınızı da ayarlayarak başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Rusya’ya  gidebilmek için eğitim vizesi, turistik vize, Rusya Ticari vize gibi farklı vize türlerinden birini tercih edebilmeniz mümkündür. Bu  vizelerden herhangi birini tercih ettiğiniz zaman o vizeye uygun olan evrakı da ayarlamanız gerekir. Aile arkadaş ziyareti vizesi gibi bir vize için Rusya’da yaşayan kişilerin davetiye niteliğinde olan ek belgeyi düzenlenmesi gerekebilir. Ayarlanan bu belgelerin ardından vize başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vizesi Ücretlendirme

Long vize Turizm olarak tüm bu aşamalar hakkında sizlere ön bilgilendirme yaparak adımlarda rehber niteliğinde hizmet veriyoruz. İnsanların merak etmiş oldukları konuların başında Rusya vizesi ne kadar sürede çıkar gibi bir soru bulunuyor. Bu süre ortalama 4 ile 10 gün arasını kapsayabilir. Bunun dışında vize ücretleri de alınacak olan vizenin türüne ve orada bulunacak olan süreye göre değişiklikler gösterebilir. Firmamız sizlere bu konu ile ilgili genel ve ayrıntılı ve bilgileri vererek yardımcı oluyor. Sizler de Rusya’ya herhangi bir amaç ile seyahat etmek niyetinde iseniz firmamız ile iletişime geçerek vize başvuruları için gerekli olan evraklar düzenlenmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Rusya vize ücreti için bizleri arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Vize Ücreti Rusya
Rusya Vize Ücreti

Rusya Vizesi Dilekçe Örneği

Rusya Vizesi Dilekçe Örneği , Rusya’ya gidebilmek için vize başvurusu gerçekleştirmeniz gerekiyor .  Ülkemiz ile Rusya arasında ülke içerisinde serbest gezebilme hakkına sahip olabilmek için vize almanız gerekmektedir .  Rusya vizesi alabilmek için ise bazı evrakların düzenlenmesi önemli olan bir adımdır. Bu adımlardan bir tanesi başvuru formunun düzenlenmesidir .  Başvuru formunda Rusya’ya ne amaçla gideceğiniz ve içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve belgelere yer vermeniz gerekiyor. Long vize olarak bizler bu konuda sizlere Gereken yardımı ve evrak hazırlanmasını eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece Rusya’ya gidebilmek için gerekli ve resmi olan adımları kolayca sağlamanız mümkün oluyor.

Rusya Vizesi Dilekçe Örneği Türlerine Göre Hazırlanması Gereken Evraklar

Rusya’ya gidebilmek için farklı vize türlerini edinebilirsiniz. Öğrenci vizesi, ziyaretçi vizesi, Rusya turistik vize, Ticaret, transit vize ve daha farklı birçok vize çeşidi bulunabiliyor. Her bir vize türü için hazırlanacak temel belgelerin yanı sıra ek belge bulunacaktır .  Bu belgeler vize türüne göre davetiye veya gerekli olan resmi evrak şekilde düzenlenebilecektir.

Vize türüne göre hazırlanacak olan Evrakların başında Rusya vizesi dilekçe örneği gelmektedir Bu dilekçe örneğinde vize başvurusu için gerekli olan adımlar yer almalıdır. Ayrıca 2 adet fotoğraf ve kimlik fotokopisi gibi ekstra belgeler ile beraber gerekli olan yerlere başvuruları yapılabilir. Başvuruları Online olarak gerçekleştirebilmek de mümkündür. Long Vize Turizm olarak Bizler başvuruları gerçekleştireceğiniz yerler ve belgelerin toplanmasında, ekstra gerekli olan evrakların düzenlenmesi konusunda, vize alma sırasında çıkabilecek sorunların giderilmesi aşamalarında yardımcınız olmaktayız.

Rusya Vize Ücreti Var Mı?

Rusya vize işlemleri gerçekleştiren kişilerin merak ettikleri konulardan bir tanesi vize ücretlerinin olup olmadığı noktasıdır. Vize  alırken belirli bir ücret ödenmesi gereken adımlar bulunduğu için belirli miktarda ödemeler yapılacaktır. Bu ücretlendirmeler ile ilgili olarak da firmamız sizlere adım adım bilgi verecektir. Gereksiz hiçbir yere para harcamamanız sağlanarak vizenizi 4 gün ile 10 gün arasında sahip olabilmeniz sağlamaktayız. Her vize türünün kendine göre belirli bir süresi bulunmaktadır. Bu süreye göre Rusya’da serbest dolaşım hakkına sahip bir şekilde rahat bir seyahat geçirebilirsiniz.

Vizesi Dilekçe Örneği Rusya
Rusya Vizesi Dilekçe Örneği

Vfs Rusya Vizesi

Vfs Rusya Vizesi nasıl alınır? Türkiye ile Rusya arasında gelişen diplomatik gelişmelerin ardından ülkede seyahat edebilmek için Türk vatandaşlarına vize zorunluluğu gelmiştir. Bu sebep ile eğitim, ticaret ziyaret amaçlı olarak Rusya’ya seyahat etmeniz gerekiyorsa vize almanız zorunlu kılınmıştır. Rusya’dan vize alabilmek için aracı kuruluşlardan yardım talep ederseniz işleriniz daha doğru ve hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Long vize olarak bizler aradığınız doğru aracı kuruluş olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu konuda en önemli yardımcılarınızdan biri olarak hazır bulunuyoruz.

Vfs Rusya Vizesi Nedir

Rusya’dan vize alabilmek için bazı Evrakların hazır edilmesi gerekiyor. Bu evraklar hazırlandıktan sonra gerekli yerlere başvurular sağlanabilir. Fakat iki ülke arasındaki bazı sorunlardan dolayı Rus vizesi alma zaman zaman sekteye  uğrayabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için bazı büyük firmalar ile çalışırsanız vize alma konusunda Sorun yaşamazsınız. Vfs Rusya vizesi olarak bilinen vize türü de tam bahsi geçen bu türde bir vizedir. Vfs ile Rusya vizesi alabilmek için Evraklarınızı önceden hazırlamanız gerekiyor. Evrak hazırlama konusunda aracı kuruluşlardan yardım alırsanız işleriniz daha kolay ilerleyecektir. Bu vizeyi alabilmek için öncelikli olarak yapmamız gereken şey Rusya vize formu hazırlamaktır. Bu formda ülkeye hangi amaç ile gittiğinize dair güvenilir ve açıklayıcı bilgilerin olması Rus konsolosluğu onaylaması açısından oldukça önemlidir.

Long Vize Turizm İle Rusya Vizesi

Long vize Turizm Rusya’ya gidebilmek için gerekli olan vize başvurularında tüm adımlarda yanınızda bulunacaktır. Rusya’da bulunabilmek için Eğitim vizesi , transit vize, humanitar vize, aile arkadaş ziyareti vizesi, Ticaret vizesi, Rusya turistik vize gibi pek çok farklı vize türünü alabilirsiniz. Öncelikli olarak ülkeye hangi amaç ile gideceğinizi belirlemeniz ve Rus konsolosluğuna belirtmeniz gerekmektedir.

Vize türlerinden her biri için gerekli olan farklı ek evraklar bulunabilmektedir. Bu evrakları da aracı bir kuruluş ile öğrenerek düzenlersiniz vizeleri almanız 4 ile 10 gün arasında değişen bir süreyi kapsamaktadır. Vize aldıktan sonra belirtilen süre boyunca Rusya’da serbest dolaşım hakkına sahip olursunuz. Vfs vize ile defalarca konsoloslukların kapısını aşındırmak yerine kolay bir şekilde vize alabilmeniz mümkün olduğu için sıklıkla insanlar bu yolu tercih edecektir. Vfs ulaşabilmek için aracı kuruluş olan long vize ile iletişim kurabilirsiniz.

VFS Global Vizesi Rusya
VFS Global Rusya Vizesi

Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar

Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Türkiye ile bazı ülkeler arasında gidiş gelişlerin sağlanabilmesi için pasaport ve vize  ayarlanması gerekmektedir. Vizenin ayarlanması bir ülkeye giriş için gerekli olan belgenin hazırlanması anlamına gelmektedir. Rusya için elektronik vize alabilmeniz mümkündür fakat elektronik vize ile her yeri gezebilmeniz mümkün değildir. Bunun dışında farklı vize türlerini alarak istediğiniz işlemleri Rusya’da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İnsanlar en çok Rusya vizesi kaç günde çıkar? gibi bir soruyu sormaktadır. Çünkü yapılacak olan işler için veya bulunması gereken zaman aralıkları için bu vizelerin kaç  günde çıktığı oldukça önemlidir. Rusya vizesi  ortalama 4 ila 10 gün arasında çıkabilmektedir. Acil durumlar için Express vize başvuruları da yapılabilir ve bu vizelerin çıkış durumları ise 1 ila 2 iş gününde olabilir.

Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Rusya Vizesi Başvuru Formu

Rusya’ya gidebilmek için öncelikli olarak hazırlanması gereken en önemli belge başvuru formu dur. Bu başvuru formunda Rusya’ya ne için gideceğiniz ve orada ne kadar süreyle kalacağınız ile ilgili güvenilir ve net ifadeler ile açıklayıcı bilgilerin olması gerekmektedir. Bu belgenin doğru hazırlanması Rus devletinin vize konusunda onay vermesi için oldukça önemlidir . Long vize bizler bu Rusya vize formu ve dilekçelerin hazırlanması konusunda tecrübeli bir yaklaşım ile sizlere yardımcı oluyoruz .  Rusya vize işlemleri konusunda başvuru formu ve dilekçeler dışında bazı belgelerin hazırlanması gerekiyor. Bu belgeler pasaport, vesikalık fotoğraf ve Rusya’ya gideceğiniz amaç ile ilgili gerekli olan belgeler dir. Bu belgeler alacağınız vize türüne göre değişiklik gösterebilir.

Rusya Vize Türleri 2021

Rusya’ya gidebilmek için gerekli olan özelliklerden bir tanesi vize türüne karar vermenizdir. Bu ülkeye yapılacak seyahatler için vize türleri turist vizesi, ticari vize, özel vize, aile arkadaş vizesi, Çalışma vizesi, eğitim vizesi, Transit vizesi gibi pek çok farklı türde olabilmektedir. Başvurular yapılırken bu vize türlerine göre belgelerin hazırlanması konusunda Long vize Turizm olarak hizmet veriyoruz. Vizelerin özelliklerine göre geçerlilik süreleri de farklılık göstermektedir. Bu sebep ile ülkeye yapacağınız seyahat için vize türünü seçerken dikkatli olmanız önemlidir.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Rusya
Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar

Rusya’nın Vize İstemediği Ülkeler

BelarusJamaikaCape Verde
Güney OsetyaKazakistanDominik Cumhuriyeti
AbhazyaKırgızistanMauritius
Antigua ve BarbudaMaldivlerSamoa
ArjantinMoldovaGüney Kore
AzerbaycanNikaraguaBosna Hersek
ErmenistanPanamaBotsvana
BolivyaParaguayLaos
BrezilyaPeruMakao
ŞiliKatarMoğolistan
Kosta RikaSaint Kitts ve NevisKaradağ
KübaSaint Vincent ve GrenadinlerKuzey Makedonya
DominikaGüney AfrikaPalau
EkvadorSurinamSırbistan
El SalvadorTacikistanSeyşeller
FijiUkraynaTayland
GrenadaBirleşik Arap EmirlikleriBrunei
GuatemalaUruguayHong Kong
GuyanaÖzbekistanNauru
HondurasVanuatu
İsrailVenezuela
Rusya’nın Vize İstemediği Ülkeler

Rusya Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus144,5 milyon (2018)
Para BirimiRus Rublesi
Resmi DiliRusça
DiniOrtodoks Hristiyanlık, İslam, Yahudilik ve Budizmi
Telefon Kodu+7
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriBorç Çorbası – Shchi Çorbası – Zakuski Çar – Pelmeni – Blini – Piroşki
Gezilecek YerlerMoskova Kremlin Sarayı – Büyük Ivan Katedrali – Kurtarıcı İsa Kilisesi – Gorki Parkı – Ermitaj Müzesi
BaşkentMoskova
ŞehirleriMoskova – Sankt-Peterburg – Novosibirsk – Yekaterinburg – Nijniy Novgorod – Samara – Kazan – Rostov-na-Donu – Ufa
Yüz Ölçümü17.098.246 km2
Zaman DilimiUTC+2 – +12
İnternet Alan Adı.ru
KurucusuVladimir Lenin
BaşkanıVladimir Putin
Asgari Ücret11 bin 280 ruble
İklimiKarasal
Asker Sayısı766.055
Komşu ÜlkeleriNorveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya, Belarus, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Çin, Moğolistan, Kuzey Kore
Kuruluş Tarihi25 Aralık 1991
Rusya Hakkında Genel Bilgiler
Rusya
Rusya
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Rusya Vizesi Nasıl Alınır?

Rusya Vizesi Nasıl Alınır Bir Çok Kişinin Merak Ettiği Sorulardan birisidir. Rusya Vizesi Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alınarak başlamaktadır. Rusya Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulduktan sonra online vize formu doldurulur ve konsolosluğun istemiş olduğu evraklarla beraber başvuru gerçekleştirilir. Sizleri bu uzun süreçten kurtarmak için Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilir gerekli evrakları öğrenebilirsiniz.

Rusya Vize Şartları Nelerdir?

Rusya Vize Şartları Öncelikle Olarak Türkiye Cumhuriyetinden Çıkarılmış, dönüş tarihinden 6 ay geçerli pasaport olması gerekmektedir. Pasaportunuzun karşılıklı 2 sayfa boş bulunması en önemli hususlardan birisidir. Rusya Vize Başvurusu yapılırken diğer önemli hususlardan biriside Turistik gidiyorsanız otel Vocheri, Ticari veya ziyaretçi olarak gidiyorsanız davetiye sunulması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Rusya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir online form için destek alabilirsiniz.

Rusya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Rusya Vize başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri vize türüne göre vize evrakları değişkenlik göstermektedir. Vize Türleri C Tipi ile D Tipi vize olarak 2 ye ayrılmaktadır. C tipi Vize kısa dönem vize olup D Tipi vize uzun dönem vizelerdir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Konsolosluğunun istemiş olduğu Gerekli Evrak Listesini öğrenebilirsiniz.

Rusya Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılır mı?

Rusya Büyükelçiliğinden vize işlemleri yapılmamaktadır. Vize işlemlerine Rusya Konsolosluğu bakmaktadır. Rusya Büyükelçiliğinin görevi Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Rusya Vize İşlemlerinizi Gerçekleştirmek istiyorsanız firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Büyükelçiliğinden Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?


Rusya Vize Başvurusu sonrası eğer cevabınız ret geldiyse bunun itirazı Rusya Büyükelçiliğine yapılamamaktadır. Rusya Vize İtirazları Rusya Konsolosluğuna Rusça dilinde yazılmış dilekçe ile elden yapılmaktadır. Rusya Vize Başvurusu için firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak gerekli evrak listesini öğrenebilir başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Rusya Büyükelçiliği vize işlemleri konusunda destek vermemektedir. Bu sebepten dolayı Rusya Büyükelçiliğinden Vize Randevusu alınamamaktadır. Rusya Vize Randevusunu Rusya Konsolosluğundan oluşturmanız gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Randevunuzu oluşturabilir gerekli evraklara sahip olabilirsiniz.

Rusya Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Rusya Konsolosluğu Vize Bölümünün görevleri Rusya Ülkesine seyahatte bulunacak vize başvuru sahiplerinin vize işlemleri ile ilgilenmektedir. Rusya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirmeden önce Rusya Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Rusya Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleşecekse eğer öncesinden bir vize randevusu oluşturmanız gerekmektedir. Vize Randevusu alınmadan eğer Konsolosluğa vize başvurusuna gidildiğinde evraklarınız kabul görmemektedir. Firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak Rusya Vize Randevu İşlemlerinizi ve Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 Rusya Konsolosluğundan Vize Sonucuna İtiraz Edilebilir Mi?

Rusya Vize Başvurusu Yaptıysanız ve cevabınız ret olarak geldiyse bunun itirazını Rusya Konsolosluğu Rusça bir dilekçe ile yapmanız gerekmektedir. Yazılan İtiraz dilekçesinde ret durumunuzu açıklayacak şekilde dilekçe yazmanız gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak nasıl bir dilekçe yazacağınızı öğrenebilirsiniz.

Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Rusya’da yaşayan bir akrabanız ya da bir arkadaşınızın davetiye göndermesi üzerine alınan bir vize türüdür. Rusya’dan gelen davetiye üzerine başvuru gerçekleşebilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilir gerekli evrakları öğrenebilirsiniz.

Rusya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmadan Başvuru Yapabilir miyim?

Rusya Aile Veya Arkadaş Ziyaretinde bulunacak vize başvuru sahipleri davetiye kullanmak zorundadırlar. Davetiyesiz bu vize türüne başvuru yapmak mümkün değildir. Gelen davetiyenin Rusya hükumetinden onayı olarak gelmesi gerekmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Rusya Vize İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyeyi Kesin Olarak Akrabam Mı Göndermesi Gerekli?

Rusya Aile Arkadaş Ziyaretinde davetiyeyi kesin olarak akrabanız göndermesi şart değildir. Rusya’da Yaşayan bir arkadaşınızda gönderebilir fakat davetiye gönderecek kişi Rusya’da oturumu veya vatandaşı olması gerekmektedir. Rusya Vize İşlemlerinde Gerekli Evrak Listesini Firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Rusya Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Rusya Ticari Vizesi Rusya hükumetinden gelen davetiye üzerine alınır. Rusya Vizesi en fazla 90 gün kalışlı verilmekte olup vize süreside 1 yıla kadar verilebilir. Rusya Vizesi için Pasaport 2 Adet Biyometrik fotoğraf ve kimlik fotokopisini firmamız Long Vize Turizm Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimize göndererek Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Ticari Vizesi Alırken Gerekli Evraklar Nelerdir?

Rusya Ticari Vizesi alırken en önemli evraklardan birisi davetiyedir. Rusya’dan gelen davetiye elektronik bar kodlu olması gerekmektedir. Davetiyenin gelmesi üzerine Rusya Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulur ve randevu günü evraklarınız konsolosluğa teslim edilerek vize başvuru süreci başlanır. Firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak Rusya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir gerekli evraklara sahip olabilirsiniz.

Rusya Ticari Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Rusya Ticari Başvuru gerçekleştirirken en dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi gelen davetiyenin doğru gelmesidir. Gelen davetiyede hangi konsolosluğa geldiğine kesinlikle bakılıp dikkat edilmesi gerekmektedir. Ankara Konsolosluğuna geldiyse İstanbul’dan başvuru gerçekleşmemektedir. Aynı şekilde İstanbul Konsolosluğuna gelen davetiye ilede Ankara’dan başvuru gerçekleştirilemez. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Rusya Vize Evraklarınızın nasıl olacağını öğrenebilirsiniz.

Rusya Turistik Vize Nasıl Alınır?

Rusya Turistik Vize alacak olan vize başvuru sahiplerinin ilk öncelikle Rusya Konsolosluğundan vize randevusu oluşturması gerekmektedir. Sonrasında sistem üzerinden online form doldurularak randevu günü başvuru gerçekleşmektedir. Başvuru sırasında gidiş dönüş uçak bileti rezervasyonu ve otel vocheri sunmak zorundasınızdır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Sizlerin Seyahat rezervasyonlarını bizler yapıp Rusya Konsolosluğundan Randevusu alınmaktadır.

Rusya Turistik Vize İle Avrupa Ülkelerine Gidebilir miyim?

Rusya Hükumetinden aldığınız Turistik vize sadece Rusya’ya seyahat edebilirsiniz. Rusya Vizesi Schengen Vize kategorisine girmemektedir. Bu Sebepten dolayı Avrupa içinde bir vize almanız gerekecektir. Firmamız Long Vize Başvuru İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Turistik Vize Ve Avrupa (Schengen) Vizesi alabilirsiniz.

Rusya Turistik Vize En Fazla Kaç Güne Kadar Verilebilir?

Rusya Konsolosluğu Rusya Turistik Vizeyi en fazla 1 aya kadar vermektedir. Bir aydan fazla turistik vize ile Rusya’da kalamazsınız fakat eğer bir tanıdığınız var ise sizlere Aile Arkadaş Ziyareti davetiyesi çıkarıp en fazla 90 güne kadar Rusya’da kalabilirsiniz. Firmamız Long Vize Merkezi İle Rusya Vize İşlemlerinizi Hızlı bir şekilde halledebilir Kaç Günde Sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.

Rusya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Rusya Vize Başvurusu öncelikli olarak Rusya Konsolosluğundan Vize Randevusu alınarak başlanır. Vize Randevu işlemleriniz tamamlandıktan sonra elçiliğin istemiş olduğu evraklar hazırlanır hazırlanan evraklar ile birlikte randevu günü başvuru gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Rusya Vize İşlemlerinizi sorunsuz şekilde halledebilirsiniz.

Rusya Vize Başvurusu Sırasında Hangi Evrakları Sunmam Gerekli?

Rusya Vize Başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri öncelikle olarak hangi tür vizeye başvuru yapacaklarını bilmeleri gerekmektedir. Sonrasında belirlenen vize tipine göre evraklar değişmekte olup kişininde Türkiye’deki iş meslek durumuna görende farklılık göstermektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak sizler için en uygun Rusya Vize Evrak Listesine sahip olabilirsiniz.

Rusya Vize Başvurusuna Kendim Gelmek Zorunda mıyım?

Rusya Vize Başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipler sadece evraklarını firmamız Long Vize Turizme göndererek gelmeden başvurularını gerçekleştirmektedir. Yalnız D Tipi vize türlerinde Rusya Konsolosluğu vize mülakatı yapmak isteyebilmektedir bu sebeple vize başvuru sahipleri konsolosluğun belirlemiş olduğu saate sizler ile vize mülakatı yapmaktadır.

Rusya Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Rusya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Rusya Konsolosluğunun Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. Rusya Vize Başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri öncelikli olarak pasaport çıkarmaları gerekmektedir. Çıkarılan Pasaport ile Rusya Konsolosluğundan Vize Randevusu alınarak konsolosluğun istemiş olduğu vize başvuru formu otel Vocher belgesi ve resimler ile beraber teslim edilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Olarak Rusya Vizesini Firmamızdan alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Rusya Vizesi İçin Gerekli Belgeler Ve Evrakları Rusya Konsolosluğunun Web sayfası ya da Long Vize Turizm Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Rusya Vize Evrakları genel anlamda standart evraklar olup sadece vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Vize Türünüzü bilmiyor hangi tip vizeye başvuru yapmak istiyorsanız firmamız Long Vize İle İrtibata geçebilir Rusya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Rusya Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Rusya Vize Evrakları Ve Belgelerini Vize Randevu tarihinden 1 ay öncesinde hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız evrakların içinde en önemlisi Rusya Vocher belgesidir. Rusya Vocher Belgesini Firmamız Long Vize Turizmden temin edebilir Rusya Vize Başvurunuzu Gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Rusya Vize Başvuru Formu Rusya Konsolosluğunun Web Sayfasından Online Rusça doldurulmaktadır. Rusya Vize Formu doldurulurken pasaport bilgileri gidiş amacınız ve seyahat tarihlerinizi doğru yazmanız en önemli hususlardan birisidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak düzgün bir şekilde Rusya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vize Başvuru Formu Ücretli Mi Verilir?

Rusya Vize Başvuru Formu Rusya Konsolosluğunun web sayfası üzerinden ücretsiz olarak alınmaktadır. Rusya Vize Başvuru Formunuzu Firmamızdan destek alarak Ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Rusya Konsolosluğundan vize formu doldurulduktan sonra randevu ile başvuru gerçekleşmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilir gerekli evrak listesine sahip olabilirsiniz.

Rusya Vize Başvuru Formu Olmaması Eksik Evrak Sayılır mı?

Rusya Vize Başvuru Formu hazırlanan evrakların içinden en önemli olan evraklardan birisidir. Rusya Konsolosluğundan öncelikli olarak doğru bilgilerle Rusya Vize Formu doldurulur sonrasında Rusya Vize Randevusu alınır ve randevu günü başvuru formu ve hazırlayacağınız evraklarla beraber Rusya Vize Başvurusu gerçekleşir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Hazırlayacağınız evraklar ve vize formu için destek alabilirsiniz.

Rusya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Rusya Vize İşlemleri Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alınarak başlanır. Rusya Konsolosluğundan alınan randevu ile birlikte Rusya Vize Başvuru Formu doldurulur doldurulan form Rusça doldurulması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilir gerekli evraklara sahip olabilirsiniz.

Rusya Vize İşlemleri Sırasında Hangi Evrakları Hazırlamam Gerekli?

Rusya Vize Başvuru esnasında Rusya Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar bulunmaktadır. Bu Evraklar Vize Başvuru sahiplerinin Rusya Konsolosluğuna gerçekleştirecek vize türüne değişmektedir. Ayrıca vize türünün yanı sıra kişilerin Türkiye’deki iş ve meslek durumuna göre de bu evraklar değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Rusya Vize Evraklarınızı öğrenebilir gerekli bilgi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Rusya Vize Türleri Nelerdir?

Rusya Vize Türleri Rusya Konsolosluğuna yapılacak seyahat türüne göre değişmektedir. Bu Türler Aile Birleşimi Vizesi, Çalışma Vizesi, Oturum Vizesi, Ticari Vize, Turistik Vize, Kültürel Vize, Sportif Vize ve Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Olmak üzere ayrılmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak sizler için en uygun vize türünü ve Gerekli evrak listesine sahip olabilirsiniz.

Rusya Vize Randevusu Nasıl Alınır 2021?

Rusya Vizesi Randevusu öncelikli olarak nüfus müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti pasaportu çıkartarak başlanmaktadır. Pasaportunuzu çıkardıktan sonra Rusya Konsolosluğunun web sayfasına girerek Rusya Vize Formu Doldurulur vize formu işlemlerinden sonra Online olarak Rusya Vize Randevusu alınır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Randevunuzu ve Online Formunuz için destek alabilirsiniz.

Rusya Vize Randevusu Alırken Gerekli Evraklar Nelerdir?

Rusya Vizesi Randevusu alırken en önemli hususlardan birisi Rusya Konsolosluğundan alınan randevu ve Online başvuru formudur. Alınan randevu titizlikle alınması gerekmekte olup başvuru Formu da Rusça doldurulması gerekmektedir. Rusya Konsolosluğu vize başvuru sırasında kişilerin iş ve meslek durumlarına göre evraklar istemektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Rusya Vize Evraklarını öğrenebilir başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vizesi Başvurusu Gerçekleştirirken Randevu Alınması Şart mı?

Rusya Vizesinde başvuru yapacak vize başvuru sahipleri öncelikli olarak Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alması gerekmektedir. Alınmayan vize randevusu ile başvuru gerçekleştirilemez. Rusya Konsolosluğundan gerçekleşecek olan vize randevusu doğru pasaport bilgileriyle alınması gerekmektedir. Aksi takdirde alınan yanlış randevu bilgileriyle başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vizesi Ücreti Nereye Yatırılır?

Rusya Vizesi Ücreti Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alındıktan sonra ve başvuru gerçekleştirildikten sonra Rusya Konsolosluğuna elden $ olarak teslim edilmektedir. Yanlış yapılan başvurularda yatırmış olduğunuz vize harcı yanmaktadır. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak bu gibi olumsuz durumlardan rahatlıkla kaçınabilir Rusya Vize Başvurunuzu en doğru şekilde alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Ücreti Neye Göre Belirlenir?

Rusya Vizesi Ücreti Rusya Hükumetinin Ülkelere belirlemiş olduğu bir Vize Ücret politikasıdır. Bu ücretlendirmeler vize başvuru sahiplerinin yapacak oldukları vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Evrakları Ve Gerekli Ücretlendirmeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

Rusya Vize Ücreti Rusya Konsolosluğunun Belirlemiş olduğu ücretlendirmedir. Bu Ücretlendirme vize başvuru sahiplerinin yapacak olduğu vize türüne göre değişmektedir Vizesi ve uzun dönem vizeler normal C Tipi vizesinden biraz daha fazladır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlem Merkezimizi arayarak Sizler İçin En Uygun Fiyat Kalitesi ile Rusya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılmalıdır?

Rusya Vize Dilekçe Örneği Rusya Konsolosluğundan Vize Randevusu alındıktan sonra vize başvuru günü evraklarınızı ibraz ederken gidiş amacınızı anlatan ve kaç gün kalacağınızı anlatan dilekçeye vize talep dilekçesi denilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Hangi tür vize başvurusunda bulunacağınızı ve nasıl bir dilekçe yazacağınızı öğrenebilirsiniz.

Rusya Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Rusya Vize Dilekçe Örneği Vize Başvurusu sırasında evraklarınızın yanında seyahat amacınızı anlatan yazılı bir dilekçeye denilmektedir. Vize Dilekçe örneği vize başvurusu sırasında en önemli hususlardan birisidir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Gerek Rusya Vizesi İşlemlerinizi Gerek Dilekçenizi bizler hazırlamaktayız.

Rusya Vizesi Dilekçe Örneğini Hangi Dilde Yazmam Gereklidir?

Rusya Vize Dilekçe örneği Rusya Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulduktan sonra evraklarımızı teslim ederken yazılan dilekçedir. Bu Dilekçe Örneği Rusça yazılması gerekmekte olup evraklarla beraber teslim edilmesi gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizi arayarak Rusya Vizesi Başvurunuzu Gerçekleştirebilir gerekli evraklara sahip olabilirsiniz.

Vfs Rusya Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılı?

Rusya Vizesi İşlemlerinde Bulunacak Vize Başvuru sahipleri Rusya Konsolosluğundan vize randevusu alması gerekmektedir. Rusya Konsolosluğu Vize Randevu ve evrak kabul işlemlerine Vfs Global yetkilendirilmiştir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Vfs Global üzerinden Rusya Vize Randevu İşlemlerinizi gerçekleştirebilir gerekli evrak listesini öğrenebilirsiniz.

Vfs Global Rusya Bölümünün Yetkileri nelerdir?

Rusya Vizesi Başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri öncelikli olarak Rusya Konsolosluğuna bağlı Vfs Global üzerinden randevu vermektedir. Vfs Global Rusya Vize işlemlerinde görevi  randevu sistemini ayarlamak ve vize başvuru sahiplerinin evraklarını Rusya Konsolosluğuna teslim etmektir. Firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak Rusya Vize İşlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir randevunuzu alabilirsiniz.

Vfs Global Türkiye’nin Hangi İllerinde Görev Yapmaktadır?

Vfs Global Türkiye’nin Ankara İstanbul İzmir Gaziantep Trabzon Bodrum Antalya gibi illerinde faaliyet göstermekte olup Rusya Vize İşlemlerinde Sadece Ankara Ve İstanbul olarak görev yapmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm Türkiye’nin 3 Büyük Şehrinde Ofisi olup sizlerin Rusya Vize İşlemlerinde Kolaylıkla yapmanızı sağlamaktadır.

Rusya Vizesi Başvuru Yaparken Gerekli Evraklar Nelerdir?

Rusya Vizesi Başvurusunda Bulunurken öncelikli olarak en önemlisi Rusya Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulması gerekmektedir. Rusya Vize Randevusu oluşturulduktan sonra Rusya Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanması gerekmektedir. Bu evraklar vize başvuru sahibinin yapacak olduğu vize türü ve iş durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vizesi İçin Gerekli Evrak Listesini öğrenebilir Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vizesine Kaç Gün Önceden Başvuru Yapmam Lazım Ve Pasaport Sürem Ne kadar Olmalıdır?

Rusya Vizesi Başvurusunda Bulunacak vize başvuru sahipleri 3 ay önceden başvuru gerçekleştirebilirler. Eğer başvuru tarihimizi bu tarihten kısa bir sürede tamamladıysak normal ve ekspres başvuru türleriyle 7 gün ve ya 1 iş günü olacakta sonuçlanabilmektedir. Başvuru Sırasında pasaportunuzun dönüş tarihinden 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Dönüş tarihinden 6 aydan az olan pasaportlar vize başvuru kabulü görmemektedir. Firmamız Long Vize Başvuru İşlem Merkezimizi arayarak Rusya Vize Randevunuzu ve Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Rusya Vizesi Başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri seyahatinden son 3 ay kala başvuru gerçekleştirebilir. Eğer 3 aydan kısa bir süreniz var ise normal başvuru 7 gün ekspres başvuru ise 1 iş gününde sonuçlandırmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Rusya Vize Başvuru İşlemlerinizin Kaç Günde Sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu