Skip to content

Seminer Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Seminer vizesi başvuru yapmanın ön koşulu ise yapılacak etkinlik için kabul mektubu, davetiye mektubu, katılımcı belgesi ya da bilet olarak bir seminere katılım sağlanacağı kanıtlanması gerekmektedir.

Seminer vizesi çeşitlilik durumları esas alındığında sabit ya da genel bir başvuru kitlesi bulunmamaktadır. Ortalama her başvuru sahibinin şartları sağlaması durumunda başvuru yapabileceği bir vize çeşidi olarak yer almaktadır.

Başvuru yapılan ülkelerin vize süreç prosedürlerine göre işlem süresi, vize süresi, başvuru süreci, başvuru evrakları değişkenlik gösterebilmektedir.

Seminer Vizesine Kimler Başvurabilir;

  • Seminere katılımcı davetiyesi olan kişiler
  • Seminerde konuşmacı olan kişiler
  • Seminerde yetkilendirilmiş, görevlendirilmiş kişiler davetiye ve kabul mektupları olması durumunda başvuru yapabilmektedir.
Vizesi Seminer
Seminer Vizesi

Seminer vizesine Başvuru Kitlesi Genelde;

  • Akademisyenler
  • Araştırma Görevlileri
  • Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri
  • Özel şirket eğitim semineri katılımcıları

Seminere katılım amacı ile seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri yeterli kanıt ve belgeleri sağlayamama durumlarında seminer vizesi başvuruları genelde turistik başvuru olarak değerlendirilmekte olup gidiş amacı ile başvuru çeşidi farklılığından başvurunun olumsuz sonuçlanma ihtimali çok yüksek olmaktadır.

Her başvuru sahibi gidiş amacını kanıtlayan bir bütünlük içerisinde başvuru yapması gerekmektedir. Gidiş amacı ve kişisel seyahat planınıza uygun vize başvuru dosyanız, rezervasyonlarınız, randevularınız için Long Vize Başvuru merkezi bir çok grup, kafile, kurumlar, özel şirketler ve okullar ile işbirliği içinde olarak birçok etkinliğin yapılmasında kaliteli ve uzman hizmeti ile öncü olmaktadır.

Bireysel ve Grup etkinlik işbirliği talepleriniz ve vize başvuru yönetimi için  0312 426 03 25 nolu çağrı merkezini arayarak gerekli destek ve yardımları alabilirsiniz

Önemli Uyarı:

Seminer Vizesi Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Seminer Vizesi Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu