Turistik Vize Slovenya

Slovenya Turistik Vize

Slovenya turistik vize, Slovenya’ya turist olarak seyahat etmek isteyen kişilerin alması gereken bir vizedir. Turistik vizeyi alacak olan kişiler bu noktada bazı evrakları sunması gerekir ve sunmuş olduğunuz evraklar sizin meslek durumunuza göre değişim gösterebilmektedir. Siyah, yeşil ve gri pasaport sahibi olan kişiler kısa süreli olarak Slovenya seyahatini yerine getirecekleri sırada vizeden muaf tutulmuştur. Slovenya vizesi alınması sırasında evrakların eksiksiz bir şekilde sunulması çok büyük bir önem arz etmekte olduğu için bu nokta firmamız gibi profesyonel firmalardan destek alabilirsiniz. Firmamız sizler adına vize başvuru işlemlerinizi yaparak vize başvurularınızın kısa süre içerisinde sonuçlanmasında sizlere destek sağlamaktadır.

Slovenya Ticari Vizesi Başvuruları Nasıl Yapılır?

Slovenya seyahatlerini ticaret için yapmak isteyen kişiler Slovenya ticari vize alma yoluna gitmesi gerekmektedir. Firmanız için fuara, seminere veya bir iş için gidecekse ticari vize alması gerekmektedir. Ticari vize alma işlemleriniz noktasında sizden çalışmalarınıza göre ve katılacağınız etkinlikler için çeşitli belgeler talep edilebilmektedir. Bu yüzden mutlaka vize başvurularınızı ve vize alma işlemlerinizi en doğru şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. Slovenya vize işlemleri yapılacağı evrede hangi vizeyi alacağınıza dikkat ederek ona göre başvuru işlemlerinizi yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Ticari vize başvuru işlemlerinizi de firmamızla iletişime geçerek yaptırma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu noktada sizlere son derece profesyonel bir şekilde hizmet vermeye dikkat ediyoruz.

slovenya turistlik vize 1

Slovenya Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?

Slovenya vizesi kaç günde çıkar? Sorusu Slovenya seyahatleri için ne zaman vize başvurusu yapılması gerektiğini merak eden kişiler tarafından çok fazla merak edilmektedir. Slovenya vizesinin başvuru sonucu genellikle 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu yüzden başvuru işlemlerinizi yerine getireceğiniz noktada en geç seyahat tarihinizin 1 ay öncesine kadar yerine getirmeniz gerekmektedir. En erken ise 3 ay öncesine kadar başvuru yapabilirsiniz. Vize başvuru işlemlerinizi firmamız üzerinden yerine getirmiş olduğunuz takdirde sizlere başvuru işlemlerinizin sonuçlanması evresinde adım adım bütün gerekli olan bilgiler verilmektedir. Firmamız sizlere hem başvuru sürecinde hem de başvurularınızın sonuçlanması evresinde ihtiyaç duyduğunuz bütün desteği vererek başvurularınızın en iyi şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Slovenya Turistik Vize Başvurusunda Oteli Satın Almak Zorunda Mıyım?

Slovenya’ ya seyahat amacınız gezip, görmek, değişik kültürleri tanımak amaçlı ise; evraklarınız arasında uçak ve otel rezervasyonunuzun olması zorunludur.Evraklarınız arasına seyahat gerekçenizi anlatan bir dilekçenin eklenmesi de vize karar sürecine olumlu etki yaratacaktır. Seyahat planınızı kanıtlayan evraklardan otel rezervasyonunuzun kalacağınız gün sonuna kadar geçerli olması gerekmektedir. Otel konaklamanızı satın alma zorunluluğu yoktur; ama Slovenya Elçiliği Vize Bölümü otel opsiyonunuzu gerçekliğini teyit etmek isteyebilir ve gerekli durumlarda sonradan satın almanızı isteyebilir. Detaylı rezervasyon bilgisi ve Slovenya Vize İşlemleri için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden Destek alabilirsiniz.

Uzun Süreli Slovenya Turistik Vize Alabilir Miyim?

İlk defa Slovenya vizesi başvurusu yapıyor iseniz; Elçilik ilk vize standardı olarak 30 gün tek girişli vize vermektedir. Bu kural dönem olarak elçiliğin uygun gördüğü durumlara ve inisiyatife göre değişkenlik göstermektedir. Uzun süreli seyahat vizesi alabilmek için o ülkeye ne sıklıkta seyahat edeceğinizi ve maddi durumunuzun yeterliliğini evraklar ile kanıtlamanız gerekmektedir. Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimiz uzman kadrosu ile Slovenya Vize Evrakları Ve Belgeleri konusunda liste alabilir, yapılan analiz ve değerlendirmeler sonucunda uzun süreli vize alma konusunda tam destek alabilirsiniz.

Slovenya Turistik Vize Başvuru Yapmak İçin Çalışıyor Olmamız Gerekli Midir?

Slovenya vize başvurusu yaparken hazırladığınız evraklar arasında kendinizi tanıtan evraklar ile bulunduğunuz statütüyü kanıtlayan yani; iş, öğrencilik gibi evraklarınızı sunmanız gerekmektedir. Hazırladığınız evrakları özet niteliği taşıyan Slovenya Vize Formu üzerinde de İlgili bölümleri işaretlemeniz gerekmektedir. Maddi durum evrakları ve seyahat gerekçelerinizi de ayrıca kanıtlanması gerekmektedir. Elçiliğe sunulan bu evraklar bir nevi Türkiye’ye döneceğinizi beyan eden evrak niteliğindedir. Bulunduğunuz statüde çalışan, işveren, emekli olmak vize onay durumunuzu olumlu yönde etkileyecek ve seyahat sonrası tekrar işinize döneceğinizin ifadesi olarak görülecektir. Tüm iş statülerine göre hazırlanması gereken evrak listesi hakkında Long Vize Başvuru Randevu İşlemleri Merkezimizden bilgi alabilir, İşlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: