Vize Başvurusu Slovenya

Slovenya Vize Başvurusu

Slovenya vize başvurusu yapılacağı sırada vize başvurularınızın en kısa süre içerisinde tamamlanarak onaylanması için bu başvuru işlemlerini doğru şekilde yapmaya ve başvurularınızda eksiksiz belge sunmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Vize başvurularınızın en kısa süre içerisinde tamamlanabilmesi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz ve iletişiminiz sonucunda başvuru işlemleriniz en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Slovenya vizesi almak isteyen kişiler bu şekilde vizelerini kısa süre içerisinde alırken aynı zamanda sürekli başvuru yapmak zorunda da kalmayacaklardır. Vize işlemler bazen uzun süren ve zorlayıcı işlemler olarak karşımıza çıkabiliyor. Özellikle vakti olmayan kişiler için istenilen evraklarla işlemleri yerine getirebilmek insanlar açısından çok zor olabilmektedir.

Slovenya Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Slovenya vizesi alınması sırasında başvuru işlemlerinin yapılması konsolosluklar ve büyükelçilikler üzerinden yapılmaktadır. Slovenya konsolosluğu vize başvuru işlemlerini kabul eden birimler arasında yer almaktadır. Firmamız sizin için başvuru işlemlerini konsolosluklar ve büyükelçilikler üzerinden yerine getirebilmektedir. Slovenya büyükelçiliği vize işlemlerini kabul eden birimlerin içerisinde yer alır.

Slovenya vize başvurusu işlemleriniz sırasında gerekli belgeleri verebilmek ve randevunuzu yerine getirebilme adına bu kanallara başvuru yapmadan önce mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevu alınan gün ve saatte başvurunun yapılması gerektiği gibi aynı zamanda başvuru yapacak olan kişilerin belgelerini eksiksiz olarak teslim etmesi gerekmektedir. Belgeler eksiksiz olarak teslim edilmediği takdirde vize başvurunuzun onaylanmama ihtimali vardır.Slovenya Vizesi Başvurusu için gerekli işlemlerde Long Vize Turizm olarak yardımcı oluyoruz.

slovenya vize basvurusu 1

Slovenya Vize Başvurusu Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Vize almak isteyen kişilerin en fazla merak etmiş olduğu noktalara baktığımız zaman; Slovenya vizesi kaç günde çıkar? Sorusu ise en fazla merak edilmekte olan soruların içerisinde yer almaktadır. Bu vizeyi almak isteyen kişiler başvuru işlemlerini yaptıkları evrede bütün belgeleri eksiksiz ve formu doğru bir şekilde doldurduğu takdirde vize sonucu ortalama 3 hafta içerisinde verilmektedir. Bu yüzden başvuru işlemlerinizi seyahatinizden 2 ay önce yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Vize evraklarının tam olarak verilmesi ve formun en doğru şekilde doldurulması vizenin verme sürecini kısaltan faktörlerin içerisinde yer alacaktır ve bu şekilde vizeniz de en kısa süre içerisinde onaylanarak sizlere seyahatiniz için gerekli olan vize sunulur. Seyahat tarihleriniz belli olduktan sonra başvurunuza hemen başlamanız çok önemlidir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Slovenya Vize Başvurusu İçin Neler Gereklidir?

Slovenya’da seyahatleriniz için vize türlerine bağlı olarak evraklar hazırlanmalıdır. Kısa süreli seyahat ve ziyaret amaçlı seyahat etmek isteyen bordo pasaport sahibi Türk Vatandaşlarının vize alma zorunluluğu bulunmaktadır. Slovenya Avrupa birliği kurallarına bağlı olarak vizesiz seyahate izin vermektedir. Seyahatiniz için gerekli olan vize başvuru yapmak için önceden hangi vize türüne ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz,  gerekli belge ve evrakları ona göre hazırlamanız gerekmektedir. Uzun dönemli oturum başvuruları ile kısa dönemli yani Slovenya Ticari Vize ya da Slovenya Turistik Vize Başvuruları evrakları arasında farklılık bulunmaktadır. Tüm başvuru türleri için gerekli evraklar hazır hale geldikten sonra teslim etmek için mutlaka randevu alınmalıdır. Seyahat türünüze göre ayarlanmış evrak listesine Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden rahatça ulaşabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurumu Nereden Yapabilirim?

Slovenya seyahatiniz için gerekli olan vize için tüm koşular başvuru gününe kadar tamamlanmalıdır. Randevu günü gerekli tüm evraklar, Slovenya Vize Başvuru Formu, dilekçeler ve rezervasyonlar ayrıntıları ile tamamlandıktan sonra ilgili makama teslim edilmeli ve biometrik parmak izi kaydı verilmelidir. Tüm hazırlanan evrakların teslim edilip müracaat edilebilmesi için önceden randevu alınması zorunludur. Sistemde Randevusu olmayan evraklar teslim edilememektedir. Randevu günü evrakların teslim edilmesi,parmak izinin verilmesi ile birlikte vize değerlendirme süreci başlamış olmaktadır. Uzman kadromuzca hazırlan evraklarınız ile birlikte Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizin desteği ile en kısa zamanda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu İçin Randevuyu Nereden Alabilirim?

Slovenya’ya seyahatiniz ne amaçla olursa olsun, uzun dönemli oturum vizeleri yada ve kısa dönemli ziyaret vizeleri fark etmeksizin vize başvurusu yapabilmek için önce mutlaka vize müracaat randevusu almanız gerekmektedir. Randevusu olmayan hiçbir evrak kabul edilmemekte ve başvuru gerçekleştirilememektedir. Randevu gününe kadar Slovenya Vizesi için gerekli evrakların, belgelerin, dilekçelerin ve rezervasyonların tamamlamış olması ve başvuru formunu eksiksiz doldurmuş olması gerekmektedir. Gidiş amacınızı ispatlayan gerekli evrak listesi ve randevu hizmetleri için  Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden destek alabilir, başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: