Skip to content

Sportif Vize

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Sportif Vize, seyahat edilecek ülkede sportif etkinlik, müsabaka, turnuva gibi etkinliklere katılım ve yarışma amacı ile gidecek başvuru sahipleri alması gerekli vize çeşidine denmektedir.

Sportif Vizeye başvuru yapmanın ön koşulu yapılacak sportif etkinlik için kabul mektubu, davetiye mektubu, katılımcı belgesi ya da bilet olarak bir sportif etkinliğe katılım sağlanacağı kanıtlanması gerekmektedir.

Vize çeşitlilik durumları esas alındığında genelde sporcular, spor kulüpleri ve ekibi başvuru yapmaktadır. Ortalama her başvuru sahibinin şartları sağlaması durumunda başvuru yapabileceği bir vize çeşidi olarak yer almaktadır. Vize çeşitlilik durumları esas alındığında

Sportif vize başvuru yapılan ülkelerin vize süreç prosedürlerine göre işlem süresi, vize süresi, başvuru süreci, başvuru evrakları değişkenlik gösterebilmektedir.

Vize Sportif
Sportif Vize

Sportif Vizeye Kimler Başvurabilir;

  • Sportif müsabakaya katılacak olan kişiler davetiye mektubu, katılımcı belgesi olması gerekmektedir.
  • Sportif müsabakaya katılacak olan kişinin ekip ve antrenörleri, davetiye ve kabul belgesi olması gerekmektedir.

Sportif Vize Başvuru Kitlesi Genelde;

  • Sporcular
  • Antrenörleri
  • Spor Kulübü Takım Çalışanları ve Ekip üyeleri

Sportif etkinlik katılım amacı ile seyahat etmek isteyen kişilerin yeterli kanıt ve belgeleri sağlayamama durumlarında başvurular genelde turistik vize başvuru olarak değerlendirilmekte olup gidiş amacı ile başvuru çeşidi farklılığından başvurunun olumsuz sonuçlanma ihtimali çok yüksek olmaktadır.

Her başvuru sahibi gidiş amacını kanıtlayan bir bütünlük içerisinde başvuru yapması gerekmektedir. Gidiş amacı vize başvuru dosyanız, rezervasyonlarınız, randevularınız için Long Vize Başvuru merkezi birçok kulüp, takım, grup, kafile, kurumlar, özel şirketler ve okullar ile işbirliği içinde olarak birçok etkinliğin yapılmasında kaliteli ve uzman hizmeti ile öncü olmaktadır.

Bireysel Ve Grup etkinlik işbirliği talepleriniz ve vize başvuru yönetimi için  0312 426 03 25 nolu çağrı merkezini arayarak gerekli olan destek ve yardımları alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:

Sportif Vize Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanızı önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Sportif Vize Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu