Aile Arkadaş Vizesi Ziyareti Tanzanya

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Tanzanya aile arkadaş ziyareti vizesi Umumi pasaport sahibi kişilerin alması gereken bir vize türüdür. Bu vizeyi alacak kişilerin hazırlaması gereken birtakım evraklar vardır. Bunun yanında kişilerin gerekli vize ücretlerini de yetkili kurumlara yatırması ve yatırıldı belgesini de alması gerekiyor. Tanzanya vizesi alınacağı zaman birçok belgenin güncel olması gerekiyor. Güncel olmayan belgeler vize reddine neden olabiliyor.

Tanzanya seyahati öncesinde alınması gereken vize işlemlerinde pasaportun güncel olmasına önem verilmelidir. Yıpranmış ve içerisinde boş iki sayfası olmayan pasaportlar vize işlemi sırasında geçerli kabul edilmiyor. Bu nedenle pasaportu on yıldan eski olan, yıpranmış yazıları okunmayan ve dolu olan pasaportları yenilemeniz ve eski pasaportlarınız ile birlikte dosyanıza eklemeniz gerekiyor.

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Davetiye Detayları

Tanzanya aile arkadaş ziyareti vizesi yapacak kişilerin evraklarının arasında mutlaka bulundurması gereken evraklardan birisi de davetiyedir. Bu davetiyenin Tanzanya’ya yaşayan akraba ya da arkadaşlar tarafından gönderilmesi gerekiyor. Tanzanya vize başvurusu yaparken davetiyenin olması mecburidir. Bu davetiye üzerinde gönderen kişinin adı, soyadı, adresi, telefonu gibi bilgilerin bulunması gereklidir. Aynı zamanda gönderenin pasaport bilgileri de davetiye ile bildirilmesi gereken detaylar arasında bulunuyor. Davetiye dosyaya eklenerek diğer evraklarla birlikte yetkili mercilere verilmelidir.

Tanzanya vize formu ve dilekçe de kişilerin üzerinde özenle durması gereken evraklar arasında yer alıyor. Başvuru formunun mutlaka online doldurulmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanında hem form üzerinde hem de dilekçe de vize türü hakkında net bilgiler verilmelidir. Evraklarda vize türü ile çelişen bir durum olduğunda vizeniz ret alacaktır. 2 adet fotoğraf, pasaport ve fotokopisi, finans durumunu gösteren belgeler, eğitim ve iş durumunu gösteren belgeler de hazırlanması gereken dosyada yer almalıdır.

Aile Arkadaş Vizesi Ziyareti Tanzanya

Tanzanya Aile Arkadaş Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Tanzanya’ya ailesini ya da arkadaşlarını ziyaret etmek isteyenlerin vizeleri de standart bir sürede verilmektedir. 2-4 gün içerisinde verilen bu vize için Long Vize hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Long Vize Turizm profesyonel personelleri sizin adınıza tüm evrakların hazırlanması işlemini yapıyor ve vize ücretleri konusunda sizlere en güncel bilgileri veriyor.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Tanzanya’dan gelen davetiyeye istinaden Tanzanya Konsolosluğundan Vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Tanzanya’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız vize başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz. Tanzanya vizesi nasıl alınır öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vize başvurunuz için Tanzanya’ da yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Tanzanya Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli Tanzanya Vize Evrak Ve Belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Tanzanya’ a yapacağınız Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Firmamızı arayarak Tanzanya vize işlemleri ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Tanzanya’ a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Tanzanya’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Tanzanya Ticari Vize veya Tanzanya Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tanzanya vizesine dair detaylı bilgilere firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Tanzanya aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Tanzanya Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Tanzanya vize başvurusu kaç günde sonuçlanır öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Tanzanya ülkesi konsolosluğundan alacağınız Tanzanya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Tanzanya’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Tanzanya Turistik Vize veya Tanzanya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tanzanya vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken husuları firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: