Ticari Vize Tanzanya

Tanzanya Ticari Vize

Tanzanya ticari vize iş ve çalışma amaçlı olarak Tanzanya’ya gidecek kişilerin alması gereken bir vize türüdür. Bu vize türünün kendine has hazırlanması gereken evrakları vardır. Umuma mahsus pasaportu olan ve yine ticari amaç için gidecek kişilerin vize alması zorunludur. Bunun yanında başvuru sırasında kişilerin mutlaka ticari amaç için Tanzanya’ya gittiğini belirtmesi gereklidir.

Hazırlanacak olan Tanzanya vizesi evraklarının ticari vize türünü desteklemesine önem verilmelidir. Her yıl güncellenen bu evrakların eksiksiz olmasına ve doğru beyan edilmesine büyük bir titizlik gösterilmelidir. Evrak listesi son derece fazladır ve bu evrakların kısa sürede hazırlanması zaman alıcı bir iştir. Bu nedenle de vize işlemlerini seyahatten bir ay önce başlatmanıza yarar vardır.

Ticari Vize Evrakları

Tanzanya vize başvurusu yapacak kişilerin pasaport ve fotokopisi gibi standart evraklar dışında mutlaka bulundurması gereken, kişilerin ticari yaşamını destekleyen belgeler de vardır. Bu evraklar şu şekilde sıralanabilir:

  • Oda sicil kayıt sureti fotokopisi
  • Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi
  • Vergi levhası fotokopisi
  • İmza sirküleri fotokopisi
  • Son üç ay içerisinde alınan maaşların kaşeli ve imzalı bordrosu
  • Sarıhumma aşısı kartı
  • Ticari davetiyeyi içeren e mail
  • Davet eden firmanın yetki belgeleri

Bunları dışında kişiler evraklarını hazırlayarak yetkili kuruma teslim etmek durumundadırlar. Bu vize işlemi sırasında da pasaportun on yıldan daha eski olmaması gerekiyor. Aynı zamanda başvuru sırasında pasaportta en az iki tane boş sayfa bulundurulmalıdır. Yıpranmış pasaportlar Türkiye’den giderken sorun yaratmasa bile Tanzanya’ya girişinizde engel olabilmektedir.

Ticari Vize Tanzanya

Tanzanya Ticari Vize Ne Zaman Çıkar?

Ticari vize alımı sırasında evraklar eksiksiz ve doğru ise yaklaşık 2 ya da 4 gün içerisinde gerçekleşir. Ancak araya hafta sonu ya da bayram tatili girerse bu gün sayısı daha da uzayabilir. İşlemlerinizi seyahatten bir ay önce yaptırmanız bu nedenle son derece önemlidir. Long Vize olarak sizlere bu süreçte her türlü belge ve harç bilgisi konusunda güncel bilgiler sunuyoruz. Dilerseniz Long Vize Turizm profesyonellerinden destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tanzanya Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Tanzanya Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Tanzanya’dan gelecek olan davetiyedir. Tanzanya’dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir yada orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Tanzanya Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Tanzanya Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz. Tanzanya vizesi ve gerekli belgelerinin listesine firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Tanzanya Ticari Vize Nasıl Alınır?

Tanzanya Ticari Vizesi Tanzanya Ülkesinde bir ticaret yada bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Tanzanya Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Tanzanya Hükumetinden gelen ticari bir davetiye yada bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Tanzanya Ticari vize başvurusu, Tanzanya Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Tanzanya Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir. Tanzanya vizesine dair gerekli bilgilere firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Tanzanya Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Tanzanya Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Tanzanya’dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Tanzanya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz. Tanzanya vizesi için gerekli belge ve evraklara firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Tanzanya Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Tanzanya Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Tanzanya Vize Evrak Ve Belgelerine sahip kişiler Tanzanya’ ya Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Tanzanya’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Tanzanya vize işlemlerinizi firmamız ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tanzanya Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Tanzanya Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Tanzanya ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Tanzanya Vizesi Nasıl Alınır öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: