İngiltere Vizesi Tls Contact

TLS Contact İngiltere Vizesi

TLS Contact İngiltere Vizesi almanızı sağlayan küresel çapta tanınırlığa sahip bir vize kurumudur. Long Vize Turizm, İngiltere vizesi başvurularında TLS Contact ile çalışan vize yetkili merkezidir. Diğer vize türlerine göre detaylı ve zor bir süreci beraberinde getiren İngiltere vize süreci titizlikle yönetilmelidir. Long Vize Turizm olarak İngiltere vize başvurusu ile ilgili tecrübelerimiz en hızlı ve kolay şekilde vize almanızı sağlar. İngiltere Konsolosluğu vize yetkili merkezi olarak görev alan Long Vize Turizm, almayı hedeflediğiniz vize türüne göre gereken evrakların listesini hazırlar, doldurmanız gereken vize formunu size iletir, vize ücreti ve diğer ayrıntılar ile ilgili sizi bilgilendirir. Yetkililerimiz sürecin her aşamasında gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar.

Profesyonel Vize Hizmeti

Long Vize Turizm’in deneyimli ekibi, sürecin detaylı ve zor sorumluluğunu sizin yerinize üstlenir.

Long Vize Turizm;

 • Seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirlemenizi sağlar.
 • Gereken evrak ve belgeleri iletir.
 • Teslim ettiğiniz evrak ve belgelerin doğruluğunu kontrol eder.
 • Vize formunu iletir.
 • Vize türüne göre formu nasıl dolduracağınız ile ilgili bilgiler verir.
 • Evraklarınızın tercümesini gerçekleştirir.
 • Ödemeniz gereken İngiltere vize ücreti hususunda bilgilendirme yapar.
 • Dilekçe yazımında yardımcı olur.
 • Davet mektubu hususunda gerekli ayrıntıları belirtir.
 • Vize randevunuzu ayarlar.
 • Mülakatınız ile alakalı detayları verir.
 • Sorularınızı cevaplar.

TLS Contact İngiltere Vizesi Nasıl Başvurabilirim?

İngiltere vizesine sahip olmak için İngiltere Konsolosluğu tarafından istenen evrak ve belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması gerekir. Almayı istediğiniz vize türüne bağlı olarak teslim etmeniz gereken evraklarda farklılıklar olabilir. Vize türünüze göre doğru dokümanlar hakkında bilgi sahibi olmak, güncel vize ücretini öğrenmek ve tüm vize sürecinin profesyonel yetkililer tarafından yönetilmesi için Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da email adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir, vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Vize Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

İngiltere vize sonucu, genel olarak 15 günden önce belli olmamakla birlikte ortalama süre 3 haftadır. Konsoloslukta yaşanan dönemsel yoğunluklara göre bu süre 4 haftayı bulabilir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Tls Contact İngiltere Vizesi Nedir?

Tls Contact İngiltere Vize Başvuru Merkezi İngiltere Konsolosluğunun evrak alma bölümüdür. Tls Contact Sizlerin vize başvurusunda bir danışmanlık sağlamaz sadece evraklarınızı almakla hükümlüdür.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak İngiltere Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tls Contact İngiltere’nin Adresi Neresidir

Tls Contact Türkiye’nin 3 büyük şehrinde yer almaktadır bu şehirler Ankara,İstanbul ve İzmir Olmak üzere faaliyet göstermektedir. Tls Contact İngiltere Vize İşlemleri İçin Firmamız Long Vize Merkezini arayarak destek alabilirsiniz.

İngiltere Vize Evrakları Nelerdir?

İngiltere Vize Evrakları İngiltere’ye seyahat edecek vize başvuru sahiplerinin İngiltere Konsolosluğuna sunmuş olduğu kişisel evraklar dır. İngiltere Vize Evrakları vize memurlarının önem verdiği hususlardan olup,evrakların orijinal ve düzgün şekilde sunulması gerekmektedir.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar