Skip to content

Türkmenistan Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Türkmenistan Vizesi Türkmenistan’a yapacağınız ziyaret öncesi mutlaka elinizde bulunmalıdır. Türkmenistan ülkemize vize uygulaması yapan ülkeler arasında yer almaktadır. Umuma mahsus pasaport hamili( bordo pasaport) Türkmenistan’a giriş yapabilmek için mutlaka vize almak zorundadır. Bilmeniz gereken bir diğer husus ise Türkmenistan vizesi ile ülkenin her yerine gidemezsiniz. Özellikle ülkenin sınır bölgeleri ve Daşoğuz Vilayetine seyahat etmenizi mümkün değildir. Bu bölgelere gidebilmek için ise Devlet Göçmenler Servisi’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Türkmenistan vizesi sahibi olan kişiler Türkmenistan’da yalnızca otelde konaklayabilmektedir. Eğer otel dışında başka bir yerde konaklama yaparsanız bu konuda ülkenin yaptırımları bulunmaktadır.( Gözaltı ya da para cezası gibi).

Türkmenistan’a yapacağınız seyahat öncesi mutlaka vize başvurusunda bulunmalısınız. Vize işlemlerinizi seyahatinizden birkaç ay öncesinde başvuruda bulunmanızda fayda olacaktır. Vize başvurusunu Türkmenistan Büyükelçiliğine gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ancak vize işlemlerini takip etmek için yeterli zamanınız yoksa ya da bu konuda yeterli bilgi sahibi değilseniz bir vize firmasından yardım almanız mümkündür. Türkmenistan vizesi için gerekli olan evrakları toparladıktan sonra başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize işlemlerinin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız evraklarınızın mutlaka eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Aksi takdirde bu süreç uzayacaktır. Bu nedenle vize şirketi sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Vize firmasına vereceğiniz vekaletname ile şahsen işlemlerinizle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Türkmenistan Vize Bilgileri

Vize için yapmanız gereken öncelikle başvuru evraklarını temin etmek olacaktır. Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri arasında;

 • Pasaportunuzun aslı ve renkli fotokopisi
 • Pasaport sahibinden ıslak imzalı olarak doğru ve tam doldurulmuş vize başvuru formu
 • Yakın zamanda çekilmiş 2 adet fotoğraf
 • Vize ücreti

Ve konsolosluktan istenen diğer evraklar eksiksiz ve tam olarak doldurularak Türkmenistan Büyükelçiliğine teslim edilmelidir. Evrakların tam olması ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması son derece önemlidir. Bu nedenle bu evrakların hazırlanması ve sürecinin takibi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız bu konudaki tecrübeleri sayesinde vize işlemleri sürecini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Vizenizin hızlı bir şekilde çıkması ve herhangi bir sorun yaşamamak adına firmamıza başvurabilirsiniz.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Vizesi Türkmenistan
Türkmenistan Vizesi

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için başvurmanız gerekli olan yerdir. Ayrıca bulunduğunuz ilde büyükelçilik bulunmaması durumunda dış temsilciliklerden faydalanabilirsiniz. Türkmenistan’a yapacağınız seyahat öncesi Türkmenistan büyükelçiliğinde bilgi alabilir ya da bu konuda profesyonel olarak hizmet veren vize vize firmalarından faydalanabilirsiniz. Türkmenistan vizesi başvurusu formunu doldururken ziyaret sebebinizi açıkça belirtmelisiniz. Çünkü verilecek olan vize yurtdışına çıkma amacınıza göre farklılık göstermektedir. Ticari Vize, Turistik Vize, Aile, Arkadaş Ziyareti Vizesi, olarak vizenizi alabilirsiniz. Ancak burada bilmeniz gereken şey istediğiniz vizeye göre gerekli olan evrak ve belgeler farklılık göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için kurumsal olarak hizmet veren vize vize firmalarına başvurabilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize İşlemleri

Türkmenistan Büyükelçiliği vize işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için başvurmanız gerekli olan yerdir. Türkmenistan Vize İşlemleri için başvuracağınız yer Türkmenistan büyükelçiliği ya da dış temsilcilikleridir. Bu konuda büyükelçilikler hazırlamanız gereken evrak ve belgeleri sizden ister. Ancak bu süreç zor bir süreç olabilir. Bu nedenle Türkmenistan vizesi işlemlerinizi yürütmek için profesyonel bir şekilde hizmet veren vize vize firmalarına başvurmanız sizin için faydalı olacaktır. Çünkü bu süreç deneyim istemektedir. Bu durumda sizler bu zorlu süreci takip etmekte zorlanabilirsiniz. Oysa bir vize firması sizler adına süreci yönetmekte ve kolaylaştırmaktadır. Türkmenistan vize işlemlerinin hazırlanması sürecinde bilinmesi gereken en önemli şey evraklarınızın tam ve doğru bir şekilde hazırlanmasıdır.

Türkmenistan Vizesi Başvurusu

Türkmenistan Büyükelçiliği vize işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için başvurmanız gerekli olan yerdir. Türkmenistan’a gidebilmek için mutlaka vizeye sahip olmalısınız. Aksi takdirde bu ülkeye ziyaret gerçekleştiremezsiniz. Bu nedenle Türkmenistan vize başvurusu yapabilmek için Türkmenistan büyükelçiliğine başvuru yapmalısınız. Bu süreçte yatırmanız gereken belirli bir tutar vize ücreti olacaktır. Sizlere bu konuda profesyonel olarak hizmet veren vize firmaları bulunmaktadır. Ancak bu firmaların deneyim sahibi olması oldukça önemlidir. Firmamız uzun yıllardır vize işlemlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri odalı hizmeti benimsememizden dolayı işlerimizde başarılı olmak firmamız için oldukça önemlidir. Sizlerde vize işlemlerinizin kolay ve hızlı bir şekilde yürümesini istiyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Büyükelçiliği Vize Türkmenistan
Türkmenistan Büyükelçiliği Vize

Türkmenistan Konsolosluğu Vize

Türkmenistan Konsolosluğu Vize işlemlerinizin gerçekleştirildiği yerdir. Türkmenistan Türkiye’ye vize uygulaması isteyen bir ülkedir. Bu nedenle vize başvuru formunu ve vize ücretini yatırarak konsolosluğa teslim etmeniz gerekmektedir. Günümüzde pek çok sebeple Türkmenistan ziyareti yapmanız mümkündür. Ancak özellikle ticari vizelerde ve yakınlarınızın yanına yapacağınız ziyaretlerde mutlak suretle bir davetiyeniz bulunmalıdır. Türkmenistan konsolosluğu vize sizlerden mutlaka davetiyeyi ya da davetiye kodunuzu isteyecektir. Aksi takdirde vizenizin uygulanması imkansızdır. Vize işlemleri sırasında konsolosluk tarafından istenen belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması son derece önemlidir.  Eksik ya da hatalı belgelerde düzeltmeniz talep edilecek böylelikle de vize alma süreniz giderek uzayacaktır. Bu nedenle Türkmenistan vize işlemleri için vize firmalarından yardım alabilirsiniz.

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Türkmenistan Konsolosluğu Vize işlemlerinizin gerçekleştirildiği yerdir. Türkmenistan ziyareti planlıyorsanız öncelikle mutlaka vize almanız gerekecektir. Bu nedenle de vize ücretini yatırarak konsolosluktan vize başvuru formunu doldurmanız istenecektir. Vize başvuru formunun yanında sizden Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri talep edilecektir. Bu belgeler arasında ise;

 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi fotokopisi
 • En az 6 ay geçerliliği olan pasaport aslı ve renkli fotokopisi
 • Davetiye belgesi veya kodu
 • Uçak gidiş dönüş bileti
 • Otel rezervasyonu belgesi
 • Vize ücreti
 • Vize başvuru formu

Ayrıca Türkmenistan konsolosluğu sizden ziyaret amacınızı açıkça belirtmenizi talep edecektir. Buna göre de ek belgeler düzenlemeniz istenebilir. Görüldüğü üzere vize işlemleri oldukça fazla prosedür içermektedir.

Türkmenistan Konsolosluğu Vize İşlemleri 2021

Türkmenistan Konsolosluğu Vize işlemlerinizin gerçekleştirildiği yerdir. Türkmenistan Vize İşlemleri için Türkmenistan konsolosluğuna başvurabilir ya da bu konuda profesyonel olarak hizmet veren vize firmalarından faydalanmanız mümkün olacaktır. Vize firmasına başvurmanız sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Bu sayede pek çok prosedür ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Vize hizmetlerine evraklarınızı tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yapmanız gereken tek şey bu konuda yasak ve kurumsal bir firmaya başvurmak olacaktır. Firmamızı sizlere vize işlemleri esnasında yardımcı olmaktadır. Evraklarınızın ve belgelerinizin eksiksiz olarak hazırlanmasında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz ve firmamız hizmet almanız durumunda vize işlemlerinizin kolaylıkla ilerleyebileceğiniz tecrübe etmiş olacaksınız.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti vizesi alabilmek için mutlaka bir davetiye sahip olmanız gereklidir. Firmamız Türkmenistan Vizesi tüm hizmetlerini vermektedir. Türkmenistan Aile akraba ziyareti vizesi için zorlu olan prosedürlerde ise sizlere rehberlik etmektedir. Ayrıca davetiyenin temininde sizlere destek olmaktadır. Zorlu olan bu süreci kolay bir şekilde yaşamanıza yardımcı olan firmamız her konuda sizlere destek olmakta ve vize çıkma sürecinde siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Türkmenistan vizesi işlemlerinin tüm aşamalarında sizlere gerekli olan detaylı bilgiyi sağlayarak fiilen de hizmet sunmaktadır.

Konsolosluğu Vize Türkmenistan
Türkmenistan Konsolosluğu Vize

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi almak için gerekli olan evrakları hazırlamanız durumunda ve bunları bir vize firmasına ulaştırmanız durumunda şahsen işlemleri takip etmenize gerek kalmayacaktır. Bu konuda son derece profesyonel olarak hizmet veren vize vize firmaları bulunmaktadır. Türkmenistan ziyaretiniz pek çok nedenle olabilir. Vize başvurusunda bulunurken Türkmenistan’a yapacağınız ziyaret amacınızı açıkça bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde vize talebiniz olumlu bir şekilde karşılanmayacaktır. Vizenizin kolaylıkla çıkması için bu konuda bir vize vize firmasından yardım almanız oldukça doğru bir hareket olacaktır. Ayrıca sizin de evraklarınız hazırlanırken şahsen bulunmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizlere kurumsallaşmış bir vize firmasından destek almanız mümkün olacaktır.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Aile Arkadaş Zİyareti Vizesi Türkmenistan
Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Türkmenistan Ticari Vize

Türkmenistan Ticari Vize iş amaçlı yaptığınız gezilerde gerekli olacaktır. Ülkemizden sıklıkla Türkmenistan’a ticari amaçlı geziler yapılmaktadır. Bu nedenle bu konuda ayrıca titiz davranılması son derece önemledir. Aksi bir durumda gerçekten ciddi sıkıntılar yalamanız mümkündür. Peki ticari vize için hangi evraklara ihtiyacınız bulunacaktır?

 • Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
 • SSK işe giriş belgesi
 • Davet mektubu
 • İmza sirküleri
 • Elçiliğe hitaben başlıklı kağıda yazılmış dilekçe
 • Ticaret odası faaliyet belgesi
 • Vergi levhası fotokopisi
 • Pasaportunuzun aslı

Ayrıca konsolosluk sizden farklı belgeleri de talep etmesi mümkündür. Bu nedenle işlerinizin akmaması açısından sizden talep edilen belgeler eksiksiz olarak hazırlanmalıdır.

Türkmenistan Vize İşlemleri ve Başvuru

Türkmenistan Ticari Vize iş amaçlı yaptığınız gezilerde gerekli olacaktır. Ticari amaçlı yapacağınız ziyaret öncesi mutlaka elinizde bir davetiye bulunması şarttır Ayrıca vize işlemlerinize vizenin çıkma süresini göz önünde bulundurarak mutlaka birkaç ay öncesinden başlamalı iş planınızı bu tarihe göre ayarlamalısınız. Bilmeniz gereken diğer önemli bir detay ise Türkmenistan ticari vizesi ile birlikte ülkenin her yerine seyahat yapmanız mümkün olmaz. Bunun için ayrıca başvuru yapmanız gerekmektedir. Tüm bunların dışında ise Türkmenistan vizesi ile ülkede yalnızca otellerde konaklama yapmanız mümkün olacaktır. Aksi takdirde bazı sıkıntılar yaşamanız söz konusu olacaktır. Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaport sahipleri için vize uygulamasına gerek olmayacaktır. Çünkü bu konuda Türkmenistan ile vize muafiyeti bulunmaktadır. Eğer bu pasaportlara sahip değilseniz mutlaka vize almanız gerekecektir.

Türkmenistan Ticari Vize İşlemleri Hakkında

Türkmenistan ticari vize işlemleri için başvuruda bulunmadan önce mutlaka evraklarınızı eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Ticari amaçlı yapacağınız ziyaret için vize için gerekli olan evrakları online olarak firmamıza ulaştırmanız durumunda sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Ticari vize işlemleri esnasında yapılması gereken evraklarınızın eksiksiz olması oldukça önemlidir. Bu nedenle bu konuda vize hizmeti sağlayan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ticari vize için gerekli olan evraklarınızın hazırlanmasında konsoloslukla yapacağınız görüşmelerde her aşamada firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Şahsen yapmanız gereken durumlar dışında firmamız her işlemi firmamız gerçekleştirmektedir. Bu konuda gösterdiğimiz başarılı performans ile sizlere de tüm deneyimli ile yardımcı olmaktadır.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Ticari Vize Türkmenistan
Türkmenistan Ticari Vize

Türkmenistan Turistik Vize

Türkmenistan Turistik Vize sahibi olmadan Türkmenistan’a giriş yapmanız mümkün değildir. Çünkü Türkmenistan Türk vatandaşlardan vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Bu ülkeye ticari amaçlı ya da öğrenim amaçlı ziyaret yapabileceğiniz gibi tamamen gezi amaçlı gitmenizde mümkündür. Ancak burada bilinmesi gereken en önemli şey turistik amaçlı gezi yapmanız durumunda yalnızca otelde konaklama yapabilirsiniz. Yoksa para cezası ya da gözaltı gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olacaktır. Bu nedenle turistik olarak yapacağınız gezilerde Türkmenistan konsolosluğu sizden bir takım evraklar isteyecektir. Bu evrakları tam ve eksiksiz olarak hazırlamanız halinde vize almanız mümkün olacaktır.

Türkmenistan Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Türkmenistan Turistik Vize için bir gezi planladınız ve bunun için vize işlemlerine başlayacaksınız. Bunun için mutlaka gezinizi planladığınız tarihten bir iki ay önce başvuru işlemlerine başlamanız gerekmektedir. Başvuru evraklarının hazırlanması yaklaşık olarak bir hafta gibi bir süre alsa da vizenin çıkma süreci biraz daha uzun olmaktadır. Bu nedenle vize başvurunuzu mutlaka daha önceden yapmalısınız. Türkmenistan turistik vize için konsolosluktan sizde istenen evraklar arasında;

 • Türkmenistan vize formu
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi
 • Türkmenistan vize talep dilekçesi
 • Uçak bileti rezervasyonu
 • Otel rezervasyonu belgesi
 • 2 adet biometrik fotoğraf
 • Varsa davetiye numarası

Ayrıca konsolosluk sizlerden farklı evraklarda talep etmesi mümkündür. Vize almak için yapılan faaliyetler için bu konuda hizmeti veren faydalanabilir ve bu sürecin daha hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Türkmenistan Turistik Vize Randevusu

Vize başvuru evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra yapmanız gereken konsolosluk ile yapacağınız görüşme olacaktır. Bu konuda vize hizmeti veren bir firmadan yararlanmanız sonucunda tüm bu işlemleri firması sizin adınıza yürütecektir. Vize işlemlerin yürütülmesinde tecrübe son derece önemlidir. Çünkü burada bilinmesi gereken en önemli husus ise evrakların tam olarak hazırlanması gerektiğidir. Firmamız bir vize firması olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede Türkmenistan Vize Başvurusu süreciniz, görüşmeniz ve vizenizi takip aşaması hepsi firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Eğer vize işlemlerinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız firmamız ile görüşmelisiniz.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Turistik Vize Türkmenistan
Türkmenistan Turistik Vize

Türkmenistan Vize Başvurusu

Türkmenistan Vize Başvurusu için Türkmenistan dış temsilciliklerine ya da büyükelçiliğe başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru süreci vize ücretini yatırmak ve vize başvuru formunu doldurmanız ile başlar. Günümüzde bu konuda sizlere yardımcı olabilecek oldukça profesyonel vize firmaları bulunmaktadır. Öncelikle neden bir vize firmasından yardım almalıyım diye soracak olursanız, cevabı karmaşık ve zor olan bu süreci kolaylıkla atlatabilmeniz maksadıyla olacaktır. Çünkü vize konusunda sizlere yardımcı olan firmamız bu konuda deneyimli olmalarından dolayı evraklarınızın eksiksiz olarak hazırlanmasına yardımcı olur. Ayrıca bilinmesi gereken bir diğer durum ise vize işlemleri sırasında evraklarınızda oluşan sorunları bu firmalar giderebilmektedir.

Türkmenistan Vize Başvurusu İşlemleri

Türkmenistan Vize Başvurusu için Türkmenistan dış temsilciliklerine ya da büyükelçiliğe başvuru yapmanız gerekmektedir. Türkmenistan Türkiye’den vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle seyahat tarihinizi belirledikten sonra bir iki ay önce gibi bir zaman diliminde başvuru işlemlerini başlatmalısınız. Bu süreçte vize işlemleri faaliyetlerini yürüten firmamızdan yardım alabilirsiniz. Türkmenistan Vize başvurusu için sizden bir takım evraklar istenmektedir. Ancak evrakları hazırlarken hangi amaçla bu ülkeye ziyaret yapacağınız önem taşımaktadır. Ticari amaçlı, turistik amaçlı ya da öğrenim amaçlı yapılacak seyahatlerde istenen evraklarda farklılık olabilir. Ancak genel olarak istenen evraklar arasında;

 • Online Vize Başvuru Formu
 • Pasaportunuzun orijinali ve fotokopisi
 • Son 6 ayda çekilmiş 2 adet fotoğraf
 • Konsoloslukça istenen diğer evraklar

Hazırlamış olduğunuz başvuru dosyasının içerisinde bulunmalıdır. Ayrıca tüm bu evraklar tamamlandıktan sonra ise kişisel olarak konsoloslukla görüşme yapmanız gerekmektedir. Görüldüğü üzere Türkmenistan Vize İşlemleri biraz stresli bir süreçtir. Bu konuda profesyonel destek almanız sizin açınızdan oldukça avantajlı olacaktır.

Türkmenistan Vize İşlemleri Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkmenistan Vize Başvurusu için Türkmenistan dış temsilciliklerine ya da büyükelçiliğe başvuru yapmanız gerekmektedir. Türkmenistan vize başvuru işlemlerini yürütürken izlemeniz gereken aşamalar vardır. Her aşamada da son derece dikkatli olunmak zorundadır. Aksi takdirde yapılacak olan bir hata vize işlemlerinin uzamasına neden olmaktadır. Bu konuda mutlaka profesyonel bir destek almak sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Firmamız Türkmenistan için yapılacak olan vize işlemlerinizi büyük titizlik ile yürüterek sizlere bu konuda hizmeti vermektedir. Şahsen yapmanız gereken işlemler dışında hiçbir şekilde süreçte yer almalısınız.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Vize Başvurusu Türkmenistan
Türkmenistan Vize Başvurusu

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri 2021

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri eksiksiz ve tam hazırlamanız durumda vize işlemleriniz daha kolay şekilde ilerleyecektir. Vize evraklarınızın ve belgelerinizi eksik ve tam bir şekilde hazırlamak için vize firmalarından yardım alabilirsiniz. Bu konuda oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veren vize hizmetleri veren firmalar bulunmaktadır. Türkmenistan vize başvuru işlemleri sırasında evrakların tam ve eksiksiz olarak hazırlanması son derece önemlidir. Vize başvuru işlemlerinin başlaması için öncelikle Türkmenistan vize başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ise;

 • Pasaport aslı (6 ay geçerli olması gerekmektedir.)
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Uçak bileti rezervasyon belgeleri
 • Otel rezervasyon belgeleri
 • Sağlık sigortası poliçesi
 • Davetiye gerekmektedir.

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri Ayrıca yapacağınız ziyaretin amacına göre Türkmenistan konsolosluğu vize işlemler için sizden farklı evraklarda talep etmesi mümkündür. Başvuru dosyanıza bu evraklar eksiksiz ve tam olarak koyulduktan sonra konsolosluktan randevu almanız gerekmektedir. Vize işlemleri ortalama 3 ile 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. Daha sonra ise konsolosluğun evraklarınızı inceleme sürecini beklemeniz gerekmektir.

Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkmenistan vizesi alabilmek için yapmanız gereken ilk iş vize ücretini yatırıp Türkmenistan vize başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Daha sonra ise konsolosluğun sizden istediği evrakları tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Vize işlemleri biraz uzun ve yorucu olabilir. Eksik kalan ve dosyaya konulmayan bir evrak bu sürecin uzamasına neden olacaktır. Bu nedenle eğer Türkmenistan ziyareti yapacaksanız ve vize başvurusunda bulunmanız gerekiyorsa bu konuda uzmanlaşmış olan vize şirketlerinde faydalanabilirsiniz. Vize hizmeti veren firmalar Türkmenistan vize evrakları ve belgeleri sizler adına düzenleyerek başvuru dosyasına koymaktadır. Hatta firmaya vekalet vermeniz durumunda sizin bir şey yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Alınır?

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri doğru bir şekilde hazırlamanız durumunda konsolosluk vizeniz yaklaşık olarak 4 ile 8 hafta arasında onaylamaktadır. Bu nedenle başvurunuzu birkaç ay öncesinde yapmanızda fayda olacaktır. Firmamız sizlerin bu süreçte sıkıntı yaşamaması için her türlü işlemleri gerçekleştirmektedir. Kurumsal olarak hizmet almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Belgeleri Ve Evrakları Vize Türkmenistan
Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Türkmenistan Vize Formu

Türkmenistan Vize Formu için konsolosluğa başvurmanız mümkündür. Ayrıca vize hizmeti veren firmalar sizlere tüm bu belgeleri hazırlayarak hizmetinize sunmaktadır. Türkmenistan’a giriş yapabilmeniz için mutlaka vizenizin bulunması şarttır ancak bu Türkmenistan vize formu ile ülkenin her yerinde dolaşmanız mümkün değildir. Bunun için ayrıca yürütmeniz gereken işlemler olacaktır. Bilmeniz gereken diğer bir husus ise Türkmenistan ziyaretinizde mutlaka otelde konaklamanız gerekmektedir. Bu nedenle konsolosluk başvuru işlemleri ırasında sizlerden otel rezervasyon belgelerini talep etmektedir. Ayrıca uçak biletinizin de gidiş dönüş olarak alındığına dair belge talep etmektedir. Görüldüğü üzere vize işlemleri bir takım prosedürleri içermektedir. Çoğu zaman bu işlemler yorucu bir sürece dönüşmektedir.

Türkmenistan Vize Formu Nasıl Alınır?

Türkmenistan vize işlemleri için izlemeniz gereken pek çok aşama bulunmaktadır. Bu süreçte tüm bu prosedürler ile ilgilenmek istemiyorsanız ve yeterli bilginiz yoksa vize hizmetleri veren firmalar sizin oldukça iyi bir çözüm olacaktır. Bu tarz firmalar kurumsal olarak hizmet verdiğinden dolayı tüm prosedürleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Ayrıca evraklarınızda ya da belgelerinizde oluşabilecek sorunlarda sizlere profesyonel olarak destek sağlamaktır. Türkmenistan vize işlemleri başvuru süreci vize başvuru formunun doldurulması ile başlamaktadır. Daha sonra ise konsolosluk tarafından istenen evraklar eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. Başvuru dosyanıza Türkmenistan büyükelçiliğine ya da dış temsilciliklerine teslim ettikten sonra ise yapmanız gereken şey büyükelçilikten randevu almanız olacaktır.

Türkmenistan Konsolosluğu Vize İşlemleri

Türkmenistan vize başvurusu Türkmenistan vizesi formunu doldurup vize ücretini yatırdıktan sonra ise tüm bunları Türkmenistan konsolosluğuna teslim etmeniz gerekmektedir. Evraklarınızı teslim ettikten sonra Türkmenistan büyükelçiliği tüm bunları titizlik ile inceleyecektir. Bu nedenle vize işlemlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi için profesyonel bir şekilde hizmet veren vize firmalarından yardım almanız oldukça avantajlı olacaktır. Tüm bu sürecin takibini firmamız özenle gerçekleştirmektedir. Evraklarınızı ve belgelerinizi eksiksiz olarak tamamlayarak başvuru dosyanızı oluşturmaktayız. Ayrıca başvuru sürecinde yaşanan problemlerde hızlı bir şekilde dahil olarak hemen çözüm geliştirmekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimizden dolayı oldukça başarılı işlere imza altmış bulunmaktayız.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Vize Formu Türkmenistan
Türkmenistan Vize Formu

Türkmenistan Vize İşlemleri

Türkmenistan Vize İşlemleri öncelikle Türkmenistan konsolosluğuna başvuruda bulunmanız gereklidir. Türkiye vatandaşları Türkmenistan ziyareti öncesi mutlaka vize almak zorundadır. Çünkü Türkmenistan Türk vatandaşlarını vizeye tabi tutar. Eğer, Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi iseniz Türkiye’deki dış temsilciliklerden Türkmenistan vizesi alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Türkmenistan vizesi alarak bu ülkeye girmeniz mümkündür ancak ülkenin her köşesini gezmeniz mümkün değildir. Bunun için ise ayrıca Devlet Göçmenler Servisi’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Tüm bu hususlara dikkat ettikten sonra Türkmenistan’ın tamamını gezmeniz mümkün olacaktır. Vize işlemlerine başlamadan önce vize başvuru ücretini yatırmalı ve başvuru formu ile birlikte gerekli olan evrakları tam olarak tamamlamak zorundasınız.

Türkmenistan Vizesi Hakkında

Türkmenistan seyahatiniz önceniz vize başvurusuna bulunmak zorundasınız. Türkmenistan Vize İşlemleri kusursuz tamamlamak gerçekten zor ve zahmetli bir süreçtir bu nedenle bu konuda profesyonel olarak hizmet veren firmalardan yardım almanız oldukça faydalı olacaktır. Türkmenistan ziyaretiniz çeşitli sebeplerle olabilir. Bunun için istenen evraklarda farklılık gösterebilir. Vize alma sürecinde firmalar sizlere yardımcı olmakta ve müşterilerini profesyonel bir şekilde yönlendirmektedir. Vize işlemleri için şirketine vereceğiniz noter onaylı vekaletname sayesinde pek çok işlemi şahsen yapmanıza gerek kalmaz. Islak imzanız bulunması gereken evraklarınız ve konsolosluk görüşmeniz dışında tüm süreci bu firmaları yürütmektedir.

 Türkmenistan Vizesi

Türkmenistan vize işlemleri öncelikle Türkmenistan konsolosluğuna başvuruda bulunmanız gereklidir. Türkmenistan’a pek çok sebeple seyahat etmeniz gerekebilir. Bunun için alacağınız vize evrakları farklılık gösterebilir.  Turistik Vize, İş Vizesi, Öğrenci Vizesi şekillinde alacağınız vize çeşidi olabilir. Bu nedenle de yapılacak başvuruda amacınız açıkça belirtilmelidir. Ayrıca bazı durumlarda da kapıda vize uygulanması gerçekleşmektedir. Vize işlemleriniz için bu konuda profesyonel olarak size yardımcı olacak profesyonel vize firmaları bulunmaktadır. Firmamız sizlere bu konuda yardımcı olarak gerekli evrakların hazırlanması ve eksiksiz olarak tamamlanmasında sizlere yardımcı olacaktır. Bu konuda gösterdiğimiz başarı ile oldukça fazla referansımız bulunmaktadır. Başvuru işlemlerinde ve randevu sürecinde sizlere gerekli olan desteği sağlayarak vize işlemlerinizin kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması son derece önemlidir. Aksi takdirde bu süreç uzar.

Türkmenistan Aile Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
İşlemleri Vize Türkmenistan
Türkmenistan Vize İşlemleri

Türkmenistan Vize Randevusu

Türkmenistan Vize Randevusu için konsoloslukla görüşmeli ve randevu talebinde bulunmalısınız. Ancak bu aşamada vize işlemleri faaliyetlerini yürüten bir vize firmasından hizmet alırsanız firma sizin içinde uygun olan bir tarihte konsolosluktan randevunuzu alır. Konsolosluk Çarşamba günleri dışında sizlere randevu oluşturabilir. Ayrıca vize başvurusu için alınacak Türkmenistan vize randevusu için konsoloslukların çalışma saatleri ise 9 ve 12 arası olmaktadır. Vize firması size bu konuda da yardımcı olarak sadece görüşme aşamasında size ihtiyaç duyacaktır. Türkmenistan Vize Randevusu özellikle ticari amaçlı bir gezi yapacaksınız bir de vize süreci ile zaman kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Hatta profesyonel destek almak işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Türkmenistan Vize Randevusu İşlemleri

Türkmenistan Vize Randevusu için konsoloslukla görüşmeli ve randevu talebinde bulunmalısınız. Türkmenistan vizesi başvuru formunu doldururken sizden hangi amaçla ülkeyi ziyaret edileceğiniz sorulur. Bu noktada ziyaret amacınız belirledikten sonra sizden istenen evraklar netleşecektir. Ülkemizden Türkmenistan’a her yıl oldukça fazla ziyaret gerçekleşmektedir. Bunlara arasında da en fazla turistik, ticari ve öğrenim amaçlı geziler yer almaktadır. Ticari amaçlı yapacağınız seyahat ile turistik olarak yapacağınız seyahat sırasında vize işlemlerinde istenen evraklar arasında farklılık olacaktır. Bu nedenle de bu karmaşık süreç ancak profesyonel olarak hizmet veren bir vize firması sayesinde olacaktır. Kurumsal olarak alacağınız bu hizmet işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Vize firmaları başvuru formunu sizin adınıza doldurarak yalnızca sizden ıslak imza talep etmektedir. Ayrıca işlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız firmaya vekaletname vererek süreci hızlandırabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İşlemleri

Türkmenistan Vize Randevusu için konsoloslukla görüşmeli ve randevu talebinde bulunmalısınız. Türkmenistan için alacağınız vize işlemleri sırasında şahsen yapmanız gereken en önemli şey konsolosluk ile yapacağınız görüşmedir. Bunun dışında diğer faaliyetlerin yürütülmesinde bu konuda deneyim ve referans sahibi olan bir firmada destek almanız mümkün olabilir. Öyle ki söz konusu firmalar bu süreci gayet hızlı bir şekilde tamamlayarak sizlere vizenin çıkana kadar geçen sürede daima yardımcı olmaktadır. Türkmenistan Vize İşlemleri hızlı bir şekilde yürütülmesi oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda sizlere gerekli olan desteği sağlayarak yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu alandaki tecrübelerimiz ve referanslarımız sayesinde hızlı geri dönüşler almaktayız. Bu süreçte sizlere gerekli olan tüm desteği sağlamaktayız.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Randevusu Vize Türkmenistan
Türkmenistan Vize Randevusu

Türkmenistan Vize Ücreti

Türkmenistan Vize Ücreti alacağınız vizenin mahiyetine göre farklılık göstermektedir. Türkmenistan ziyaretinizin için alacağınız vize çeşitleri Türkmenistan Ticari Vize, Türkmenistan Turistik Vize, Türkmenistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi ve Türkmenistan Öğrenci vizesi şeklinde olabilmektedir. Bu nedenle de vize ücreti buna göre belirlenmektedir. Türkmenistan vizesi ücretini yatırdıktan sonra Türkmenistan vizesi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra ise konsolosluğun sizden istediği evrak ve belgeleri tamamlayarak başvuru dosyasına koymanız gerekmektedir. Eğer vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için profesyonel bir destek almak istediğiniz zaman bu konuda hizmet veren firmalardan faydalanabilirsiniz. Vize hizmeti veren firmalar bu konuda oldukça profesyonel olarak çalışmakta ve sizlere yardımcı olmaktadır.

Türkmenistan Konsolosluğu ve Vize

Türkmenistan Vize Ücreti alacağınız vizenin mahiyetine göre farklılık göstermektedir. Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil)  pasaport sahibi Türk vatandaşları yaklaşık olarak 30 güne kadar vize uygulamalarında muaf tutulmaktadır. Eğer bu pasaportların sahibi iseniz yapmanız gereken bir işlem bulunmamaktadır. Ancak Umuma Mahsus (Bordo) pasaportunuz bulunuyorsa vize ücretini yatırarak vize işlemlerini yapmak zorundasınız. Çünkü Türkmenistan Türk vatandaşlarından vize istemektedir. Türkmenistan konsoloslukları ya da dış temsilcilikleri bu konuda sizlere gerekli olan bilgiyi vererek yönlendirmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus evraklarınızın eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Aksi takdirde vize talebiniz olumlu olarak sonuçlanmaz. Ayrıca yurt dışına hiçbir seyahat engelinizin bulunmaması gereklidir.

Türkmenistan Vize İşlemleri 2021

Türkmenistan Vize Ücreti İşlemleri gerçekleştirmek için sizlere yardımcı olabilecek olan pek çok vize hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Ancak burada önemli olan seçeceğiniz firmanın kurumsal bir firma olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü vize işlemleri zorlu bir prosedür gerektirmektedir. Bu konuda profesyonel hizmet veren firmalar sizlere oldukça yardımcı olmaktadır. Sizin adınıza tüm vize işlemlerini gerçekleştirmekte ve oluşabilecek olan eksikliklerde de gerekli desteği sağlamaktadır. Firmamız vize işlem faaliyetlerinde sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Gerekli olan evrakları ve belgeleri sizler adına hazırlamaktayız. Firmamıza yapacağınız talep ile Türkmenistan Vize Ücreti, gerekli olan evrak ve belgeleri ve ayrıca evraklarda yaşayacağınız sorunlarda tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Vizenizin onaylanma sürecine kadar tüm süreci titizlik ile takip etmekteyiz.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Ücreti Vize Türkmenistan
Türkmenistan Vize Ücreti

Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği

Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği için online olarak bulmanız mümkündür. Ayrıca Türkmenistan vize işlemleri için bu konuda profesyonel olarak hizmet veren vize firmaları bulunmaktadır. Bu süreçte sizlere her konuda destek olan vize firmaları sizin adınıza tüm vize işlemlerini yürütmektedir. Türkmenistan vizesi dilekçe örneği ve işlemleri için öncelikle başvuru dilekçe formunu doldurmanız gereklidir. Daha sonra ise konsolosluk tarafından istenen gerekli evrak ve belgeleri düzenlemeniz gerekmektedir. Türkmenistan vizesi dilekçe örneği burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey evraklarınızın eksiksiz ve tam olmasıdır. Aksi takdirde vizeni onaylanmayacaktır. Konsoloslukta pek çok prosedür uygulanması gerekmektedir. Bu prosedürler ile uğraşmak istemiyorsanız mutlaka bir vize firmasından yardım almalısınız.

Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Alınır?

Türkmenistan vizesi dilekçe örneği alabilmek için öncelikle vize ücretinizi yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra ise Türkmenistan vize başvurusu formunu doldurmanız gerekmektedir. Ancak bunlar yeterli değildir. Ayrıca konsolosluk sizlerden bir takım evraklar talep edecektir. Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği Bu evrak ve belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması son derece önemlidir. Tüm bu belgeleri konsolosluğa teslim ettikten sonra ise yapmanız gereken şey Türkmenistan Vize Randevusu almanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra konsolosluğun evraklarınızı incelenmesini beklenmeniz gerekmektedir. Eğer evraklarınızda bir eksiklik ya da sahte bir evrak varsa başvurunuz onaylanmayacaktır. Ayrıca tüm bunların yanı sıra eksik evraklarınızı tamamlamanız için size bir süre tanınabilir. Bu da vizenizin onaylanma süreci uzayacaktır.

Türkmenistan’a pek çok sebeple ziyaret yapmanız mümkündür. Ancak ister ticari amaçlı olsun ister yakınlarınızın ziyaret olsun davetiyeniz bulunmak zorundadır. Türkmenistan vizesi dilekçe örneği aksi takdirde davetiyenizin olmaması durumunda vizeniz onaylanmayacaktır. Ayrıca bilinmesi gereken bir diğer durum ise pasaportunuzun en az 6 ay süreyle geçerli olması gerekmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Firmamız vize işlemleriniz tamamlamak için sizlere tüm profesyonelliği ile hizmet vermektedir. Türkmenistan Vize İşlemleri yürütülmesi süreci deneyim istemektedir. Uzun yıllardır sektörde gösterdiğimiz tecrübe ve başarı ile pek çok kişinin vize işlemlerini kolaylıkla yürütmekteyiz. Bu nedenle işlemlerinizin hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla firmamız sizler için doğru adres olacaktır.

 • Vize başvuru formunuzu doldurarak sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Vize başvuru dilekçesini temin eder.
 • Konsolosluk ile yapılacak görüşmede sizlere yardımcı olur.
 • Evrakların eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
 • Evraklarda oluşabilecek sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.
Vizesi Dilekçe Örneği Türkmenistan
Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği

Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusu vize işlemleri yürütülürken oldukça fazla karşılaşılan bir sorudur. Bu nedenle yapılması gereken tüm işlemlerin eksiksiz olması oldukça önemlidir. Eksiksiz olarak yapılan başvurular neticesinde vizeniz yaklaşık olarak 4 ya da 8 hafta sürmektedir. Vizenin çıkma sürecinin uzun olması sebebiyle planlamanızı bu doğrultuda yapmalı ve evraklarınızı eksiksiz olarak hazırlamalısınız. Çünkü vizenizin çıkma süresinin kısalması hazırlayacağınız evrakları tam ve eksiksiz olması ile doğru orantılıdır.

Sizler bu konuda ne kadar titiz davranırsanız vize alma süreniz o kadar kısalacaktır. Örneğin; konsolosluk sizden pasaportunuzun orijinalini talep ediyorsa yıpranmış olan bir pasaport ile sıkıntı yaşamanız oldukça yüksektir. Bu nedenle bu konuda vize hizmeti veren bir firmadan yardım almanız oldukça önemli olacaktır.

Türkmenistan Vizesi Reddedilir mi?

Türkmenistan vize işlemleri sırasında genellikle bir sorun yaşamazsınız ancak bazı durumlarda vize başvurunuzun reddi söz konusu olabilir. Peki, hangi durumlarda başvurunuz ret edilir?

 • Evraklarınızın tam ve doğru olması son derece önemlidir. Evraklarınızı tamamlamamanız ve sahte evrak bulundurmanız sonucunda başvurunuz kabul görmez.
 • Ülkeye gitmek için seyahat amacınızı kanıtlamak zorundasınız. Aksi takdirde olumlu sonuç alamazsınız.
 • Pasaportunuzun süresinin geçmesi, uygun olmaması ve onaylı seyahat belgenizin bulunmaması durumunda olumsuz karşılanırsınız.
 • Ülkenizden çıkma yasağınız bulunuyorsa kesinlikle böyle bir başvuru yapamazsınız.

Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar Hakkında Bilgi

Vize işlemleri genel olarak benzer şekilde izler. Ancak bu konuda herhangi bir deneyiminiz yoksa vize almakta oldukça zorlanabilirsiniz. Bu durumda yapılması gereken en kolay şey bir vize firmasından yardım almak olacaktır. Firmamız vize işlemleri ve Türkmenistan Vizesi faaliyetlerinizi yürütürken oldukça profesyonel bir şekilde çalışır. Gerekli olan tüm evraklar eksiksiz olarak hazırlanır. Evraklarınızın hızlı hazırlanarak konsolosluğa başvurmamız sebebiyle de vizenizin çıkma süreci de buna bağlı olarak hızlanır. Sizlere daima bu konuda tecrübeli olan personelimiz ile yardımcı olmaktayız. Bu süreçte kolaylık yaşamanız için şahsi olarak bulunmanız gereken durumlar dışında tüm işlemleri firmamız yürütür. Bu sayede de sağlıklı geri dönüşler alır. Siz seyahatinizi planlarken firmamızda vize ile ilgili tüm işlemleri yürütür.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Türkmenistan
Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar

Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır?

Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır? Sorusunun cevabı oldukça merak edilmektedir. Türkmenistan vizesi alabilmek için öncelikle vize ücretini yatırıp daha sonra ise Türkmenistan başvurusuformunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ise konsolosluktan talep edilen belgeler eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. İsterseniz bu evrakların hazırlanması sürecinde vize başvuru hizmeti veren firmalardan yardım alabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren firmalar oldukça kurumsal bir şekilde hizmet vermektedir. Ancak vize başvuru hizmetinde deneyim oldukça önemlidir. Çünkü vize evraklarının hazırlanması zorlu prosedürleri içermektedir. Bu süreçte deneyim oldukça gereklidir. Eğer vize işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız mutlaka vize acentelerinden yardım alabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır Ve Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkmenistan Vize Başvurusu dış temsilciliklerine ve Türkmenistan konsolosluklarına yapılmaktadır. Başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra ise yapmanız gereken konsolosluktan online olarak randevu almanız gerekecektir. Eğer vize başvuru işlemlerini yürütmek için bu konuda profesyonel olarak hizmet veren firmalardan yardım almanız mümkündür. Bu firmalar sizlere Türkmenistan vizesi başvurularınızın tamamlanmasına kadar olan süreçte sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli olan evrakları sizler adına düzenleyerek hem sizlere uygun hem de konsolosluk şartlarına uygun bir zamanda da randevu olarak vize işlemleri faaliyetlerini yürütmektedir. Bu nedenle vize başvurusu yapacağınız zaman vize başvuru firmasından yardım almanız oldukça avantajlı olacaktır. Böylelikle vize başvuru işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İçin Bilinmesi Gerekenler

Türkmenistan Türk vatandaşlarına vize isteyen ülkelerden birisidir. Bunun için Türkiye’den bu ülkeye ziyarette bulunabilmeniz için mutlaka vize almanız gerekmektedir. Türkmenistan Vize İşlemleri için yapmanız ve dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Örneğin; vize başvurusunda kullanacağınız pasaportunuzun kullanım süresinin dolmamış olması gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun yıpranmaması gerekmektedir. Bu ve bunun gibi konularda detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bir vize başvuru firmasından yardım almalısınız. Tüm bu bilgiler ışığında firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardır vize başvuru hizmeti veren firmamız bu konuda oldukça başarılı çalışmalara imza altmıştır. Bunun için vize işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır. Long Vize Turizm sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Alınır Nasıl Vizesi Türkmenistan
Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır

Türkmenistan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Özbekistan
Kazakistan
Türkmenistan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Türkmenistan Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus5,851 milyon (2018)
Para BirimiTürkmenistan Manatı
Resmi DiliTürkmence
Dini%90 Müslümanlık, %8 Hristiyanlık, %2 diğer
Telefon Kodu+993
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriGelinbudu köfte – Badamjan Gatlamasy – Fitçi  – Kadili Gutap – Gızzırma 
Gezilecek YerlerCehennem Kapısı – Tarafsızlık Anıtı – Nisa Antik Kenti – Türkmenbaşı Ruhi Camii – Turkmen Carpet Museum
BaşkentAşkabat
ŞehirleriAşkabat – Türkmenabat – Daşoğuz – Marı – Balkanabat – Anav
Yüz Ölçümü491.200 km2
Zaman DilimiUTC+5
İnternet Alan Adı.tm
KurucusuSaparmurat Türkmenbaşı Niyazov 
BaşkanıKurbankulu Berdimuhammedov
Asgari Ücret870 manat
İklimiKurak Ve Sıcak Bir İklime Sahiptir.
Asker Sayısı22.000
Komşu ÜlkeleriKazakistan – Özbekistan – Afganistan  – İran
Kuruluş Tarihi1879
Türkmenistan Hakkında Genel Bilgiler
Türkmenistan
Türkmenistan
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Türkmenistan, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Türkmenistan Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Türkmenistan Konsolosluğundan Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu alındıktan sonra Türkmenistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evrak listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa sunulur ve Türkmenistan Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayıp Türkmenistan Konsolosluğundan vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Türkmenistan Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Türkmenistan Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Türkmenistan Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Türkmenistan Konsolosluğu Randevu usulü ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Türkmenistan Vize Randevunuzu oluşturduktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Türkmenistan Konsolosluğundan vize randevusu alıp başvurunuzu gerçekleştirebilir. Türkmenistan vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Türkmenistan vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize işlemleri, randevu usulüne dayalıdır. Türkmenistan Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan belgeler ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Türkmenistan vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Türkmenistan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu sistemi ile çalışmaktadır. Türkmenistan vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Türkmenistan Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Türkmenistan, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Türkmenistan Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Türkmenistan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Türkmenistan seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Türkmenistan’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Türkmenistan ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Türkmenistan Vize İşlemleri ile ilgilenen merci Türkmenistan Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Türkmenistan Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Türkmenistan ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Türkmenistan Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Türkmenistan vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Türkmenistan seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle Türkmenistan vize işlemlerinin ilk adımı olan vize randevusu da Türkmenistan konsolosluğundan alınmaktadır. Türkmenistan Vize Randevusu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize işlemlerinizi gerçekleştirir.

Türkmenistan Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Türkmenistan Vizesi almak için vize işlemlerinde ödenecek olan Türkmenistan Vize Ücretleri büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Türkmenistan vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize işlemleri ve vize başvurusu ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Türkmenistan vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Türkmenistan vize başvuruları Türkmenistan Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Türkmenistan vize işlemleri konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Türkmenistan Vize İtiraz Dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Türkmenistan Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Türkmenistan Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize işlemlerini kabul eden mercidir. Vize başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Türkmenistan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize bölümü vize randevusu vererek, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Konsolosluğu Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Türkmenistan seyahatlerinden önce alması gerekli olan Türkmenistan Vizesi için, vize başvuruları Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan Türkmenistan vize randevusu almanız gereklidir. Türkmenistan Vize Randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Türkmenistan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Türkmenistan seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Türkmenistan Vizesi almak için Türkmenistan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize ücretleri bazı durumlarda farklılıklar gösterebilmektedir. Güncel Türkmenistan vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Türkmenistan Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Türkmenistan’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Türkmenistan konsolosluğu vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Türkmenistan Vize İşlemleri randevu esasına dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Türkmenistan Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Türkmenistan vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize evrakları konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Türkmenistan Vize Başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için bir vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. İtiraz dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Türkmenistan’dan gelen davetiyeye istinaden Türkmenistan Konsolosluğundan Vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Türkmenistan’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız vize başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurunuz için Türkmenistan’ da yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Türkmenistan Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgelerinin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Türkmenistan’ a yapacağınız Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Türkmenistan’ a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Türkmenistan’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Türkmenistan Ticari Vize veya Türkmenistan Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Türkmenistan aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Türkmenistan Vize Randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Türkmenistan ülkesi konsolosluğundan alacağınız Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Türkmenistan’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Türkmenistan Turistik Vize veya Türkmenistan Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Türkmenistan Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Türkmenistan’dan gelecek olan davetiyedir. Türkmenistan’dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir yada orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Türkmenistan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Türkmenistan Konsolosluğundan vize randevusu alabilirsiniz.

Türkmenistan Ticari Vize Nasıl Alınır?

Türkmenistan Ticari Vizesi Türkmenistan Ülkesinde bir ticaret yada bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Türkmenistan Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Türkmenistan Hükumetinden gelen ticari bir davetiye yada bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Türkmenistan Ticari vize başvurusu, Türkmenistan Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Türkmenistan Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Türkmenistan Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Türkmenistan Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Türkmenistan’dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Türkmenistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Türkmenistan Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkmenistan Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli evrak ve belgelere sahip kişiler Türkmenistan’a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Türkmenistan’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan Vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Türkmenistan Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Türkmenistan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Turistik Vize Nasıl Alınır?

Türkmenistan Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Türkmenistan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Alınan vize randevusuna istinaden Türkmenistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan vize dilekçesinde neden turistik gitmek istediğinizi Türkmenistan gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimalini arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Türkmenistan Vize Başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Türkmenistan Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Türkmenistan Konsolosluğu Vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Türkmenistan Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize başvurunuzun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Türkmenistan vize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Türkmenistan Vize Şartları Türkmenistan Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Türkmenistan Vize Evraklarınızı ve Türkmenistan vize randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Türkmenistan Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkmenistan ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Türkmenistan’ a turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Türkmenistan Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Türkmenistan Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Türkmenistan Ticari Vize, Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Türkmenistan Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Türkmenistan’ a gerçekleştireceğiniz vize işlemleri için en önemli belge vize dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Türkmenistan turistik vize işlemlerinde vize dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkmenistan Vizesi Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize işlemleri randevu esasına dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak Türkmenistan vize randevusu alınır. Türkmenistan vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra vize işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Türkmenistan Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu vize evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan,İşveren, Çiftçi,Emekli,Kamu Çalışanı,Ev Hanımı,Öğrenci,Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Türkmenistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Türkmenistan vizesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkmenistan Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Türkmenistan Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi unsurlara bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Türkmenistan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Türkmenistan Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Türkmenistan Vize İşlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Türkmenistan Vizesi başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize işlemlerinde sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Türkmenistan Vizesi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Türkmenistan vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Türkmenistan Konsolosluğu vize başvurularını ve Türkmenistan vize başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile Türkmenistan vize başvurunuzun sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Türkmenistan Turistik Vize başvurusu ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Türkmenistan Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Türkmenistan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Türkmenistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi veya turistik vize işlemleri ile ilgili gerekli evrakları öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri, Türkmenistan Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Türkmenistan Vize Başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Vize başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Türkmenistan vizesi işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Türkmenistan Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Türkmenistan konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Türkmenistan Vize Randevusu ve Türkmenistan vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Türkmenistan Vizesi Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Türkmenistan Vizesi randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Türkmenistan Vizesi Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Türkmenistan vizesi başvuru işlemlerini kabul eden Türkmenistan Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi ile Türkmenistan Vize Ücret listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Formu Nasıl Doldurulur?

Türkmenistan Vizesi Formu, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Türkmenistan Vize Başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir belgedir. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu belgede çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Vize formuna ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Formunu Nereden Alabilirim?

Türkmenistan Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Türkmenistan Vize Formu, vize başvurusu yapacak başvuru sahipleri tarafından Türkmenistan Konsolosluğundan temin edilebilmektedir. Türkmenistan Vize Randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Türkmenistan Konsolosluğuna verilirken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçerek de sahip olabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Türkmenistan vizesi başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize başvuru formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Türkmenistan Vizesi formunuzu doldururken firmamız Long Vize Turizmden hizmet alabilirsiniz.

Türkmenistan Vize Formu Ücretli Midir?

Türkmenistan vizesi başvurusunda gerekli belge ve evraklar arasında bulunan Türkmenistan Vize Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir ücret karşılığında verilmemektedir. Vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Vize formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm vize işlemlerinizde sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Türkmenistan Vize İşlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Türkmenistan Vizesi Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Başvuru formunun teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak tesliminin konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Türkmenistan vize işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar. Türkmenistan Ticari Vize veya turistik vize hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkmenistan Vizesi İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize işlemleri randevu esasına bağlı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilir ve Türkmenistan Vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkmenistan Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Türkmenistan Vizesi İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu vize evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan,İşveren,Çiftçi,Emekli,Kamu Çalışanı,Ev Hanımı,Öğrenci,Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Türkmenistan Vizesi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Türkmenistan Vizesi İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi unsurlara bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Türkmenistan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan Türkmenistan Vize Evrakları ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İşlemleri Nereden Yapılır?

Türkmenistan Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan konsolosluğu vize işlemleri randevu esasına bağlı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Türkmenistan Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Türkmenistan Vizesi İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Türkmenistan vize işlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Türkmenistan Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Türkmenistan Vizesi Randevusu Nereden Alınır?

Türkmenistan vizesi başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Türkmenistan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu esaslı çalışmaktadır. Türkmenistan vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize işlemleri gerçekleştirilir. Türkmenistan vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Türkmenistan’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Türkmenistan konsolosluğu vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve belgelerin takibinin kolaylaştırılması için Türkmenistan Vize İşlemleri randevu esasına dayalı olarak gerçekleştirilir. Türkmenistan vize randevusu almanız durumunda, vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Türkmenistan Vizesi İşlemlerinin ilk adımı olan Türkmenistan Vizesi Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğunun vize başvurularını randevu esasına dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Türkmenistan Vizesi başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Türkmenistan Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Türkmenistan vizesi başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Türkmenistan Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Türkmenistan Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Türkmenistan Vize Ücreti Ne Kadar?

Türkmenistan Vizesi Ücreti, vize başvurusu karşılığında Türkmenistan Konsolosluğa ödenen vize harç bedelidir. Vize ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da değişkenlik gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak bütün vize işlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Türkmenistan Vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Ücreti Nereye Ödenir?

Türkmenistan Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Türkmenistan Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa verilir. Türkmenistan Vize Başvuru ücretlerinin birçok faktöre göre değişiklik göstermesi sebebiyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Ücretini Kim Belirler?

Türkmenistan vize başvuruları, ülkemizden seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize işlemleri ile baştan sona kadar Türkmenistan Konsolosluğunun ilgilenmesi, başvuru evrakları ve belgeleri ile vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Türkmenistan vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Türkmenistan Konsolosluğu Vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Türkmenistan Vizesi Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirtilmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluktan alınan Türkmenistan Vize Randevusu sonrası vize belgelerinin hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa verilir. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Türkmenistan vize harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok faktöre bağlı olarak farklılık göstermektedir. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda yapılır. Türkmenistan Vize İşlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği, vize işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Türkmenistan Vize Başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir belgedir. Türkmenistan vize talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Vize başvuru dilekçesi örneğine ve Türkmenistan Vize Formuna ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Türkmenistan Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar hakkında bilgiler sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Türkmenistan Vize talep dilekçesi teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak teslimini konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani vize başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Vize talep dilekçesine ulaşmak ve doğru bir şekilde hazırlamak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar. Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Türkmenistan vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize talep formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa verilecek olan vize dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar yer almaktadır. Bu nedenle vize dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Türkmenistan Vizesi talep dilekçesi örneği için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar ve Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Türkmenistan vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Türkmenistan Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Türkmenistan Vize Randevusu, Türkmenistan Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle Türkmenistan Vize Randevusu ortalama olarak bir hafta ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize işlemlerindeki yoğunluk durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Türkmenistan vize randevusunu almak ve vize işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Türkmenistan vizesi kaç günde çıkar öğrenmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Türkmenistan vize başvuru işlemlerini kabul eden Türkmenistan Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu sistemi ile evrak kabul etmektedir. Vize işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel Türkmenistan Vize Evrakları Ve Belgeleri listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Kaç Günlük Çıkar?

Türkmenistan vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Türkmenistan Vize Başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu, vize işlemlerinin ilk aşaması olmaktadır. Türkmenistan vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Türkmenistan Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı farklılık gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Türkmenistan vizesi kaç günde çıkar öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Türkmenistan vizesi başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Türkmenistan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan Konsolosluğu Vize işlemleri esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu sistemi ile çalışmaktadır. Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak, vize işlemleri gerçekleştirilir. Türkmenistan vize randevunuzu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Türkmenistan Vizesi Nasıl Alınır ve Türkmenistan Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu vize evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan,İşveren,Çiftçi,Emekli,Kamu Çalışanı,Ev Hanımı,Öğrenci,Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Türkmenistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkmenistan vizesi işlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Türkmenistan konsolosluğu vize işlemleri randevu sistemine dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Türkmenistan vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz. Türkmenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu