Skip to content

Angola Vize Başvuru Şartları 2022

Angola Vizesi

Angola Vize Başvuru Şartları 2022, Angola Orta Afrika Bölgesinde bulunan bir ülkedir. Angola ile Türkiye arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin Angola’ya seyahat edebilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Angola Vizesi alabilmek için kişilerin Angola konsolosluğuna, Angola büyükelçiliğine başvuru yapmaları gerekmektedir ya da başvuru merkezimiz aracılığı ile başvurularınız gerçekleştirebilirsiniz.

Angola vizesi başvuruları şahsi başvurular dışında başvuru merkezlerinin aracılığı ile yapılan başvuruları da kabul etmektedir. Angola Vizesi mutlaka seyahat öncesinde alınması gerekmektedir çünkü Angola’da kapı vizesi bulunmamaktadır öncesinde vizenizi almanız gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz vize işlemleri için Angola vizesi alacak kişilere gerekli hizmetleri vermektedir. Merkezimizin hizmetlerinden yararlanabilmek için ve daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizi arayabilirsiniz

Angola Vize İşlemleri

Vize sahibi olabilmek için ve yetkili makamların vize onayı verebilmeleri için yerine getirilmesi gereken vize işlemleri bulunmaktadır. Vize işlemleri vize onayı alınabilmesi için doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Kişilerin vize işlemlerini doğru bir şekilde uygulayabilmesi için ve olası bir yanlışlığı önleyebilmek için vize başvuru merkezimiz gerekli olan hizmetleri vermektedir.

Angola Vize İşlemleri içinde vize başvuru merkezimizden yardım alabilirsiniz merkezimiz tarafından alacağınız yardımlar ile vize işlemlerinizin daha doğru ve profesyonel şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Angola Vize İşlemleri aşamasında sizden istenilen belge ve evraklarında eksiksiz bir şekilde hazırlanmasına özen göstermelisiniz. Vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimizi arayabilirsiniz.

Angola Vize Başvurusu

Vize alma aşamasında yapılması gereken belli başlı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerin en başında gelen önemli işlemlerden biriside vize başvurusu yapılmasıdır. Vize başvurularınızı seyahat edeceğiniz ülkenin konsolosluğundan, büyükelçiliğinden ya da vize başvuru merkezimizden yapabilirsiniz. Angola Vize Başvurusu yapacak olan kişiler 81 ilden de merkezimiz tarafından başvurularını gerçekleştirebilirler. Vize başvurusu yapılması sırasında Angola’ya neden seyahat etmek istediğinizi ve ülkeye giriş amacınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Belirttiğiniz amaç doğrultusunda alacağınız vize türünüzde belirlenmektedir. Vize başvurunuzu merkezimiz tarafından gerçekleştirirseniz vize süreciniz daha doğru ve profesyonel bir şekilde ilerleyecektir. Angola Vize Başvurusu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ve başvuru merkezimizin hizmetlerinden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Angola Vize Randevusu

Vize randevusu yapılması gereken önemli vize işlemlerinden birisidir. Vize randevuları gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan ve büyükelçiliğinden alınmaktadır. Vize başvurusu sırasında sizden istenilen gerekli belge ve evraklarınızı sunmak amacı ile vize randevusu almanız gerekmektedir. Angola Vize Randevusu alabilmeniz adına vize başvuru merkezimiz çalışmaktadır. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza Angola büyükelçiliğinden vize randevusu almaktadır fakat sizin adınıza alınan randevuya şahsi olarak sizim gidip parmak izi okutmanız gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz vize başvurusu, vize randevusu ve diğer vize işlemleri ile alakalı olarak gerekli bütün hizmetleri vermektedir. Angola Vize Randevusu hakkında bilgi sahibi olabilmek için ve vize başvuru merkezimiz tarafından verilen yardımlardan yararlanabilmeniz için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vize

Türkiye ile birçoğu ülkenin arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Vize ülkeler arası giriş çıkış yapan kişilerin kontrol altına alınması için uygulanmaktadır. Türk vatandaşlarına vize zorunluluğu olan ülkelere giriş yapılabilmesi için mutlaka vize alınması gerekmektedir. Angola’da Türkiye ile vize anlaşması olan ülkelerden birisidir.

Kişilerin Angola’ya seyahat edebilmeleri için konsolosluktan, büyükelçilikten ya da vize başvuru merkezimiz aracılığı ile vize almaları gerekmektedir. Angola Vize alımı aşamasında vize başvuru merkezimiz vize randevusu, vize başvurusu ve diğer vize işlemleri ile ilgili olarak gerekli hizmetleri vermektedir. Angola Vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve vize başvuru merkezimiz tarafından verilen hizmetlerden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vize Başvuru Merkezi

Vize şartı olan ülkelere seyahat edilebilmesi için kesinlikle vize alınması gerekmektedir. Vize başvuruları gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan, büyükelçiliğinden ya da vize başvuru merkezimize yapılabilmektedir. Konsolosluklar ve büyükelçilikler belli şehirlerde bulundukları için vize başvuru merkezimiz Türkiye’nin her ilinden başvuruları kabul etmektedir. Angola Vize Başvuru Merkezi olarak da hizmet vermekteyiz. Angola vizesi alacak olan kişiler için gerekli yardımları yapmaktayız.

Vize randevusu, başvurusu ve diğer vize işlemleri ile alakalı olan gerekli bütün hizmetleri vermekteyiz. Angola vize başvurunuzu merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde vize süreciniz daha doğru ve profesyonel bir şekilde ilerleyecektir. Angola Vize Başvuru Merkezi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Angola Vize Çeşitleri

Vize başvuruları sırasında yurt dışına seyahat etme amacınızı belirtmeniz gerekmektedir belirttiğiniz bu amaç doğrultusunda da alacağınız vize türünüz şekillenecektir. Vize türleri kişilerin mesleklerine göre ve seyahat amaçlarına göre şekillenmektedir. Angola Vize Çeşitleri de şu şekildedir;

·        Turistlik vize
·        Öğrenci vizesi
·        Aile ziyareti vizesi
·        Çalışan vizesi
·        Akraba ziyareti vizesi
·        Ticari vize
·        Göçmenlik vizesi
·        Oturum vizesi
·        Aile birleşim vizesi
Angola Vize Çeşitleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilmek için ve size uygun olan vize türünüzü seçebilmek için merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz bu süreçte sizin için gerekli olan bütün yardımları sağlamaktadır.

Angola Ticari Vize

Ticari vizede diğer vize çeşitlerinden birisidir. Yurt dışına çıkış amacı ticari bir iş olarak olan kişilerin alması gereken vize türüdür. Kişilerin ticari vizeden yararlanabilmeleri için öncelikli olarak ticari amaçlı yurt dışına çıktıklarını kanıtlamaları gerekmektedir. Angola Ticari Vize alım noktasında öncelikli olarak ticari amaçlı Angola’ya giriş yapacağınızı ticari faaliyet belgeniz ile kanıtlamanız gerekmektedir. Ticari vize alım aşamasında kişilerin yapılması gereken işlemleri de dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz Ticari Angola vizesi alacak olan kişilerin hem vize işlemlerinde hem de gerekli belge ve evrakları toplanması aşamasında gerekli desteği sağlamaktadır. Angola Ticari Vize başvurusu yapmak için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Turistik Vize

Yurt dışına seyahat amacı gezi, tatil ve turistik amaçlı olan kişiler turistlik vize alabilirler. Turistik vizenin sorunsuz bir şekilde alınabilmesi için istenilen belge ve evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Angola Turistik Vize alabilmeniz içinde tamamlamanız ve sunmanız gereken belge ve evraklar bulunmaktadır. Turistik vize alım aşamasında sabıka kaydınızı, rezervasyon bilgilerinizi, ulaşım bilgilerinizi ve banka hesap bilgilerinizi yetkili makamlara sunmanız gerekmektedir.

Belge ve evrakların haricinde Angola Afrika bölgesinde bulunduğu için sarı humma aşısı olduğunuzu da belirtmelisiniz. Vize başvuru merkezimiz Angola turistik vize alacak olan kişilere vize alım işlemleri sırasında ve gerekli belge ve evrakların tamamlanması sırasında gerekli olan bütün hizmetleri vermektedir. Angola Turistik Vize işlemleri ile ilgili hizmet alabilmek için merkezimizi arayabilirsiniz.

Angola Aile Ziyareti Vizesi

Yurt dışındaki bir ülkede akrabalarınız bulunuyorsa aile ziyareti vizesinden yararlanabilirsiniz. Kişilerin aile ziyareti vizesinden yararlanabilmeleri için gerekli olan ve istenilen belgeleri, evrakları eksiksiz ve doğru şekilde hazırlamaları oldukça önem teşkil etmektedir. Angola Aile Ziyareti Vizesi almak isteyen kişiler Angola’da bulunan aile bireyleri tarafından davet edilmeleri gerekmektedir.

Aileniz tarafından alacağınız davet ile birlikte aile ziyareti vizenizi rahatlıkla alabilirsiniz. Aile ziyareti vizesi alma noktasında yapılması gereken ve uygulanması gereken vize işlemlerini de dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz kişilerin vize işlemleri ile alakalı olarak oluşacak bir aksaklıkla karşılaşmamaları için gerekli yardımları yapmaktadır. Angola Aile Ziyareti Vizesi başvurusu yapmak için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Arkadaş Ziyareti Vizesi

Seyahat edeceğiniz ülkede arkadaşınız bulunuyorsa ya da sadece arkadaşınızı ziyaret etmek amaçlı olarak seyahat edecekseniz arkadaş ziyareti vizesi alabilirsiniz. Kişilerin arkadaş ziyareti vizesinden yararlanabilmeleri için istenilen ve gerekli olan belgelerin, evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Angola Arkadaş Ziyareti Vizesi alabilmeniz içinde Angola’da bulunan arkadaşınız tarafından davet almanız gerekmektedir. Alacağınız davet bağlantısınız vize işlemleri sırasında sunmanız gerekmektedir.

Davet bağlantısı ile beraber diğer istenilen belge ve evraklarınızı da eksiksiz bir şekilde sunduğunuz takdirde vizenizi rahatlıkla alabilirsiniz. Angola Arkadaş Ziyareti Vizesi almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimiz aracılığı ile arkadaş ziyareti vizelerini kolaylıkla alabilirler. Vize başvurusu yapabilmek için merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vize Şartları

Vize zorunluluğu olan ülkelere seyahat edilebilmesi için muhakkak vize alınması gerekmektedir. Kişilerin vize alabilmeleri içinde her ülkenin kendince gerekli ve uygulanması gereken vize şartları bulunmaktadır. Angola Vize Şartları Angola vizesi alabilmeniz için yerine getirmeniz gereken şartlardandır. Angola vizesi alabilmeniz için pasaportunuzun geçerli bir şekilde aktif olarak kullanılıyor olması gerekmektedir, vize için sizden istenilen belgelerin ve evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir, Afrika ülkesi olduğu için Angola’ya giriş yapmadan önce aşı kartınızda yapılması gereken aşıların bulunuyor olması gerekmektedir.

Kişilerin Angola vizesi alabilmek için bu şartları yerine getirebilmesinde kolaylık sağlayan vize başvuru merkezimiz vize işlemleri içinde gerekli hizmetleri vermektedir. Angola Vize Şartları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Osmaniye, Düzce, Kilis, Karabük, Yalova, Iğdır, Bartın, Ardahan, Şırnak, Batman, Kırıkkale, Karaman, Bayburt, Zonguldak Aksaray, Yozgat, Van, Uşak, Şanlıurfa, Tunceli, Trabzon, Siirt, Tokat, Sivas, Tekirdağ, Sinop,  Samsun, Sakarya, Rize, Niğde, Ordu,  Nevşehir, Muş, Muğla, Mardin, Kahramanmaraş, Manisa, Malatya, Kocaeli, Kütahya, Konya,  Kırşehir, Kırklareli, Kayseri, Kayseri, Kastamonu, Kars, İzmir, İstanbul, Mersin, Isparta, Hatay, Gümüşhane, Hakkari, Giresun, Gaziantep, Eskişehir, Erzurum, Erzincan, Çorum, Elazığ, Edirne, Diyarbakır, Çorum, Denizli, Çankırı, Çanakkale, Burdur, Bolu, Bitlis, Bingöl, Bilecik, Balıkesir, Aydın, Artvin, Antalya, Amasya, Ağrı, Afyonkarahisar, Adıyaman, Adana, Ankara, Bursa

Angola Vizesi Hangi İllerden Alınır noktasında yukarıda da görüldüğü gibi Türkiye’nin 81 ilinden de alınabilmektedir. Angola Vizesi Hangi İllerden Alınır noktasında daha detaylı bilgi alabilmek için ve vize başvurusu yapabilmek için Long Vize’yi arayabilirsiniz.

Angola Vizesi Nasıl Alınır?

Vize şartı olan ülkelere seyahat etmek isteyen ve seyahat edecek olan kişilerin en merak ettiği konulardan biriside vizenin nasıl alınacağı konusudur. Vize onay ve alımları gidilecek olan ülkenin konsolosluklarından ve büyükelçilikleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Vize başvurularınızı ise gideceğiniz ülkenin konsolosluğundan, büyükelçiliğinden veya vize başvuru merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Angola Vizesi Nasıl Alınır konusu hakkında vize başvuru merkezimiz vize işlemlerinin her aşamasında kişilere gerekli hizmetleri vermekte ve yardımları sağlamaktadır. Angola vizesi almak için vize başvuru merkezimizden yardım alarak vize sürecinizin daha profesyonel ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Angola Vizesi Nasıl Alınır noktasında daha detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevusu gerekli olan yapılması gereken önemli vize işlemlerinden birisidir. Vize randevusu gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan ve büyükelçiliğinden alınmaktadır. Angola Vize Randevusu Nasıl Alınır noktasında ise vize başvurularınızı merkezimiz tarafından gerçekleştirdiğiniz takdirde vize merkezimiz sizin adınıza Angola yetkili makamlarından randevu alma hizmeti vermektedir. Alınan randevu gününde ve saatinde ise şahsi olarak sizin büyükelçilikte bulunmanız gerekmektedir çünkü randevusu sırasında parmak izinizin okutulması lazımdır.

Vize başvuru merkezimiz sadece randevu işleminde değil diğer gerekli olan bütün vize işlemlerinde kişilere kolaylık sağlayacak şekilde hizmet vermektedir. Angola Vize Randevusu Nasıl Alınır hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için vize merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye ile arasında vize anlaşması olan ülkelere seyahat edilebilmesi için kesinlikle vize alınması gerekmektedir. Vize alımları ise gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan ve büyükelçiliğinden gerçekleşmektedir. Vize alabilmeniz için ise seyahat edeceğiniz ülkenin büyükelçiliğinden, konsolosluğundan ya da vize başvuru merkezimiz aracılığı ile vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Angola Vize Başvurusu Nasıl Yapılır noktasında ise vize başvuru merkezimiz Türkiye’nin 81 ilinden de vize başvurularını alabilmektedir.

Vize başvuru merkezimiz hem vize başvuru işleminde hem de diğer vize işlemlerinde kişilere gerekli hizmetleri vermektedir. Angola Vize Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve vize başvuru merkezimizin hizmetlerinden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

En Kolay Angola Vizesi Nasıl Alınır?

Vize alması gereken kişilerin merak ettiği ve önem verdiği konulardan biriside en kolay şekilde vizenin nasıl alınacağı konusudur. Vize başvurularınızı seyahat edeceğini ülkenin konsolosluğundan, büyükelçiliğinden ya da vize başvuru merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. En Kolay Angola Vizesi Nasıl Alınır sorusunun cevapları ise vize başvuru merkezimizde bulunmaktadır.

Vize başvuru merkezimiz Türkiye’nin 81 ilinden de vize başvurularını kabul etmektedir ve kişilerin vize işlemleri sırasında kolaylık sağlayabilmek adına gerekli hizmetleri verip, yardımları sağlamaktadır. Vize merkezimiz tarafından vize başvurusu yaptığınız takdirde vizenize en kolay şekilde sahip olabilirsiniz. En Kolay Angola Vizesi Nasıl Alınır noktasında daha detaylı bilgi alabilmek için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Angola ülkesine gitmek için umumi pasaport sahipleri vize almak zorundadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı prosedürler vardır ve bunların çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Angola vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler konusu ile alakalı en önemli nokta ise evrakların eksiksiz konsolosluğa teslim edilmesidir.

Vize alım şartlarının yerine getirilmesi sonucunda vizenizle alakalı herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu aşamada profesyonel ve tecrübeli vize başvuru merkezimizden alacağınız yardımlar ile vize alım süreciniz çok daha hızlı gerçekleşecektir. Angola vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda firmamızdan yardım alarak vize sürecinizi takip edebilirsiniz. Firmamız ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere istediğiniz anda aktaracaktır.

Angola Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Türkiye ile vize anlaşması olan ülkelere seyahat edilebilmesi için ve giriş yapılabilmesi için muhakkak vize almanız gerekmektedir. Vize alım aşamasında ise vize onayı alabilmeniz için her ülkenin vize kuralları bulunmaktadır. Angola Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar şu şekildedir;

·        Pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde çıkmış olması ve geçerli olması gerekmektedir.
·        Sizden istenilen belge ve evrakların eksiksiz ve doğru şekilde tamamlanması gerekmektedir.
·        Uluslar arası geçerliliği bulunan onaylanmış aşı kartınızda yapılması gereken aşıların yapıldığının gösterilmesi gerekmektedir.
·        Rezervasyon ve ulaşım bilgilerinizin gösterilmesi ve belirtilmesi gerekmektedir.
Angola Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Angola İşçi Vizesi

Yurt dışına işçi konumunda çalışma amaçlı seyahat etmek isteyen kişiler işçi vizesi alabilirler. Kişilerin işçi vizesinden yararlanabilmeleri için ise gerekli olan ve istenilen belgelerin, evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması oldukça önem teşkil etmektedir. Angola İşçi Vizesi sahibi olabilmek içinde Angola’da iş bulduysanız bulduğunuz işyerinizden davet isteyerek işçi olarak seyahat edeceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Çalışma daveti dışında diğer belgelerinizi ve evraklarınızı da eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız işçi vizesini rahatlıkla alabilirsiniz. İşçi vizesi alma aşamasında yapılması gereken işlemleri de dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz işçi vizesi almak isteyen kişilerin başvuru sırasında ve vize işlemleri sırasında gerekli hizmetleri vermektedir. Angola İşçi Vizesi başvurusu yapabilmek için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Ulusal Vize

Ulusal vizede diğer vize çeşitlerinden birisidir. Seyahat ettiğiniz ülkede 90 günden fazla kalmanız gerekiyorsa ulusal vize alabilirsiniz. Kişilerin ulusal vizeden yararlanabilmeleri için istenilen belgeleri ve evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Belge ve evrakların tamamlanması ile birlikte yapılması gereken vize işlemlerini de dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Angola Ulusal Vize alabilmeniz için vize başvurusu sırasında neden Angola’da 90 günden fazla kalmanız gerektiğini açıklamanız vize onayı alma noktasında önem teşkil etmektedir. Bununla beraber Angola’da bulunduğunuz süre boyunca geçiminizi nasıl sağlayacağınız hakkında da bilgi vermelisiniz. Angola Ulusal Vize başvurusu yapabilmek için merkezimizi arayabilirsiniz. Merkezimiz vize işlemleri için gerekli hizmetleri vermektedir.

Angola Oturum Vizesi

Oturum vizesi diğer vize türlerine göre daha uzun süreli ve farklı bir vize türüdür. Kişilerin oturum vizesi sahibi olabilmesi için ve vize onayı alabilmesi için yapılması gereken işlemleri, tamamlanması gereken belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir. Angola Oturum Vizesi alabilmek içinde öncelikli olarak yetkili makamlardan ve kişilerden oturum izni alınması gerekmektedir.

Oturum izni ile beraber Angola’da bulunulan süre boyunca nerede kalınacağı, geçimin nasıl sağlanacağını gösteren nitelikte belgelerin ve evraklarından sunulması gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz kişilerin oturum vizesi alabilmesi için vize işlemleri sırasında gerekli yardımları sağlamaktadır. Angola Oturum Vizesi başvurusu yapmak için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimizi arayabilirsiniz.

Angola Çalışma Vizesi

Yurt dışına çalışma amaçlı olarak çıkan kişiler çalışma vizesi alabilirler. Çalışma vizesinden yararlanılabilmesi için vize işlemlerinde istenilen belge ve evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde tamamlanması ve hazırlanması gerekmektedir. Angola Çalışma Vizesi alınabilmesi içinde Angola’ya çalışma amaçlı gittiğinizi kanıtlamanız gerekmektedir. Angola’da bir iş bulduysanız işyerinizden davet isteyebilirsiniz ya da Türkiye’deki işyeriniz tarafından gönderiliyorsanız bunu da belgelendirmeniz gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz kişileri çalışma vizesi alabilmeleri için vize işlemlerinden ve belgelerin tamamlanması sırasında gerekli hizmetleri vererek gerekli yardımları sağlamaktadır. Angola Çalışma Vizesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ve vize merkezimiz tarafından verilen hizmetlerden yararlanabilmek için başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.
 

Angola Aile Birleşimi Vizesi

Yurt dışında yaşamını devam ettiren yakın aile bireyleriniz ile birleşmek için aile birleşim vizesi alabilirsiniz. Kişilerin aile birleşim vizesinden yararlanabilmeleri için gerekli olan şartları yerine getirerek istenilen belge ve evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Angola Aile Birleşim Vizesi alabilmeniz içinde eşiniz Angola’da bulunuyorsa evlilik cüzdanınızı kullanarak aile birleşim vizesi sahibi olabilirsiniz.

18 yaşının altında olan çocukların aile birleşim vizesinden yararlanabilmeleri için velisi olan kişilerin onay vermesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz kişilerin aile birleşim vizesi alabilmeleri için gerekli yardımları sağlamaktadır. Angola Aile Birleşim Vizesi başvurusu yapabilmek için ve vize başvuru merkezimizin yardımlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Angola Göçmenlik Vizesi

Göçmenlik vizesi diğer vize türlerinden birisidir. Bu vize türü diğer vize türlerine göre daha uzun süreli ve daha farklı amaçla kullanılan bir vize türüdür. Kişilerin göçmenlik vizesinden yararlanabilmeleri için gerekli olan belgeleri ve evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Belge ve evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıyla birlikte uygulanması gereken işlemlerde doğru bir şekilde uygulanmalıdır.

Angola Göçmenlik Vizesi sahibi olabilmek için ve vize onayı alabilmek için Angola’da bulunduğunuz süre boyunca yaşamınızı nasıl idame ettireceğiniz hakkında bilgi veren belge ve evraklara ihtiyacınız vardır. Angola’da iş bulduysanız göçmenlik vizesi almanızı kolaylaştıracaktır. Angola Göçmenlik Vizesi başvurusu yapabilmek için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vize Evrakları

Vize alım sürecinde vizenizin onay alabilmesi için ve vize sahibi olabilmeniz için tamamlamanız gereken belge ve evraklar bulunmaktadır. Sizden istenilen bu evrakları eksiksiz bir şekilde sunduğunuz takdirde vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Angola Vize Evrakları da şu şekildedir;
·        Biyometrik fotoğraf
·        Vize talep dilekçesi
·        Vize başvuru formu
·        Pasaport
·        Rezervasyon bilgileriniz
·        Ulaşım bilet bilgileriniz
·        Banka hesap özetiniz
·        Aşı kartınız
Angola Vize Evrakları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize işlemleriniz için ve gerekli belgeleri, evrakları tamamlamanız için gerekli hizmetleri vermektedir.

Angola Vize Belgeleri

Vize alım noktasında vizenizi kolay bir şekilde alabilmeniz için sizden istenilen belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde sunulması gerekmektedir. Sunacağınız vize belgeleriniz alacağınız vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. Alacağınız vize türünüz ise yurt dışı seyahat amacınıza göre belirlenmektedir. Angola Vize Belgeleri tamamlama aşamasında hani vize türünü almış olduğunuz oldukça önemlidir.

Eğer öğrenci vizesi aldıysanız öğrenci belgesi almanız gerekmektedir ya da oturum vizesi aldıysanız oturma izni belgesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz sizin için doğru olan vize türünün seçilmesinde ve vize belgeleriniz tamamlanması aşamasında yardım sağlamaktadır. Angola Vize Belgeleri hakkında bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Angola Vize Evrakları

Vize onayı alım noktasında kişilerin meslekleri ve finansal olarak seyahatlere uygunluğu oldukça önemlidir. İşi olmayan kişilerde vize alım noktasında hangi evrakları hazırlamaları gerektiği konusunda şüpheye düşmektedir. Çalışmayan Kişi İçin Angola Vize Evrakları için öncelikli olarak Angola’da bulunduğunuz süre boyunca finansal ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınız ile alakalı bir evrak sunmanız gerekmektedir. Evraklarınızın eksiksiz bir şekilde sunulmasıyla beraber yapılması gereken işlemleri de doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz vize alacak olan kişilerin vize işlemlerini doğru bir şekilde yerine getirebilmesi için ve evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmesi için hizmet vermektedir. Çalışmayan Kişi İçin Angola Vize Evrakları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ev Hanımı Angola Vize Evrakları

Vize başvuru işlemleri sırasında kişilerden öncelikli olarak istenen evraklar arasında finansal olarak seyahati karşılayabileceklerini gösteren evraklar istenmektedir. Ev hanımlarının da düzenli bir gelirleri olmadıkları için genellikle vize alım noktasında hangi evraklara ihtiyaçları oldukları hakkında merek edilen konular bulunmaktadır. Ev Hanımı Angola Vize Evrakları için öncelikli olarak Angola’da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyaçlarınızı nasıl ve kim tarafından karşılandığını gösteren ve belirten bir evraka ihtiyacınız vardır.

Evraklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamakla beraber yapılması gereken vize işlemlerini de dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Ev Hanımı Angola Vize Evrakları tamamlama aşamasında yardım almak için ve vize başvuru yapabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Memur İçin Angola Vize Evrakları

Vize onayı alımı noktasında kişilerin meslekleri, düzenli bir gelirlerinin olması ve sabıka kaydının bulunmaması gibi konular oldukça önem teşkil etmektedir. Memurların düzenli bir gelirlerinin olması ve devlet kurumlarında çalışıyor oluşları da vize onayı alınması aşamasında oldukça önemli rol oynamaktadır. Memur İçin Angola Vize Evrakları arasında öncelikli olarak vize alabilmeniz için memur olduğunuzu kanıtlayan bir belgeye ihtiyacınız olacaktır.

Bununla beraber seyahatiniz boyunca bağlı olduğunuz kurumdan izinli olduğunuzu gösteren belgeye de ihtiyacınız olacaktır. Belge ve evraklarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıyla beraber yapılması gereken işlemlerinizin de dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir. Memur İçin Angola Vize Evrakları tamamlama aşamasında yardım almak için ve vize başvurusu yapabilmeniz için merkezimizi arayabilirsiniz.

Çalışan İçin Angola Vize Evrakları

Vize şartı olan ülkelere seyahat edilebilmesi için mutlaka vize almanız gerekmektedir. Vize alımları ise gideceğiniz ülkenin konsolosluğundan ve büyükelçiliğinden gerçekleşmektedir. Sorunsuz bir şekilde vize alabilmeniz için ise istenilen gerekli olan evraklarınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamalısınız. Çalışan İçin Angola Vize Evrakları da vize onayı alabilmeniz adına ve vize sahibi olabilmeniz adına doğru, eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve sunulması gerekmektedir.

Çalışan olarak vize alam durumunuzda seyahat edeceğiniz süre boyunca izinli olduğunuzu gösteren bir evraka ihtiyacınız vardır. Bu evrakla beraber maaş bordonuzu da sunmanız gerekmektedir. Çalışan İçin Angola Vize Evrakları hakkında bilgi almak için ve vize başvurunuzu gerçekleştirebilmek için vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İşveren İçin Angola Vize Evrakları

İşveren konumunda olan kişilerin vize onayı alabilmesi için istenilen belge ve evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlaması ve sunması gerekmektedir. İşveren olan kişiler vize alma noktasında işveren olduklarını kanıtlamaları ve belirtmeleri gerekmektedir. İşveren İçin Angola Vizesi Evrakları için bağlı olduğunuz sanayi ve ticaret odasında bir belge alabilir ya da vergi levhanızı sunabilirsiniz. İşveren durumunda olan kişilerin vize alabilmeleri için vize başvuru merkezimiz gerekli yardımları ve destekleri kişilere sağlamaktadır.

Vize başvuru merkezimizden yardım alarak vize sürecinizi daha profesyonel bir şekilde ilerletebilirsiniz. İşveren İçin Angola Vize Evrakları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Öğrenci İçin Angola Vize Evrakları

Bir okulda eğitim gören ve resmi olarak öğrenci sayılan kişiler öğrenci vizesi alabilirler. Kişilerin öğrenci vizesini sorunsuz bir şekilde alabilmeleri için istenilen belgeleri, evrakları ve işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Öğrenci İçin Angola Vize Evrakları içinde öncelikli olarak eğitiminize devam ettiğiniz okulunuzdan ıslak imzalı bir şekilde öğrenci belgesi almanız gerekmektedir.

Öğrenci belgenizle beraber Angola’da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyaçlarınızın kim tarafından ve nasıl karşılandığını da belirtmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz öğrencilerin vize alabilmeleri için gerekli olan bütün hizmetleri vermektedir. Öğrenci İçin Angola Vize Evrakları hakkında detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiftçi İçin Angola Vize Evrakları

Çiftçi durumunda olan kişilerin vize sahibi olabilmesi için ve vize onayı alabilmeleri için istenilen belgelerin ve evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve sunulması gerekmektedir. Belge ve evrakların eksiksiz bir şekilde sunulmasıyla beraber yapılması gereken vize işlemlerinin de dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir. Çiftçi İçin Angola Vizesi Evrakları da vize onayı alınabilmesi için doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanıp sunulması gerekmektedir.

Angola vizesi alabilmeniz için çiftçi olduğunuzu gösteren evraka ihtiyacınız vardır bu evrakınız bağlı olduğunuz ziraat odasında alacağınız çiftçi belgesi olabilir. Vize başvuru merkezimiz çiftçi olan kişilerin evraklarını tamamlama aşamasında gerekli desteği vermektedir. Çiftçi İçin Angola Vize Evrakları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ve vize başvurusu yapabilmek için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Angola Büyükelçiliği Vize

Türkiye ile vize anlaşması bulunan ülkelere seyahat edilmesi sırasında mutlaka vize alınması gerekmektedir. Vize alımları ve onayları ise gidilecek olan ülkelerin konsoloslukları ve büyükelçilikleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Vize başvurusu işlemi ise gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan, büyükelçiliğinden ya da vize başvuru merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Angola Büyükelçiliği vize onayınızın verildiği ve başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz yerlerden birisidir fakat Angola büyükelçiliği sadece Ankara’da bulunmaktadır.

Vize başvurularınızı merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirirseniz ise Türkiye’nin 81 ilinden de gerçekleştirebilirsiniz. Angola Büyükelçiliği vize bölümü hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve başvuru merkezimizin hizmetlerinden yararlanıp başvuru işleminizi gerçekleştirebilmeniz için vize merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Vize merkezimizden gerçekleştireceğiniz başvurular ile daha profesyonel bir vize süreci geçirebilirsiniz.

Angola Konsolosluğu Vize

Vize şartı olan ülkelere seyahat edilebilmesi için ve giriş yapılabilmesi için kişilerin muhakkak vize almaları gerekmektedir. Vize başvuruları ise gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan, büyükelçiliğinden veya vize başvuru merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize alacak olan kişilerin başvuru sırasında, diğer vize işlemleri sırasında ve belgelerin tamamlanması sırasında gerekli yardımları yaparak hizmet vermektedir.

Angola Konsolosluğu Vize işlemlerinizin ve başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz merkezlerden birisidir fakat sadece İstanbul’da bulunması Türkiye’nin diğer şehirlerindeki kişiler için sorun oluşturmaktadır. Vize başvurularınızı vize başvuru merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirirseniz Türkiye’nin her şehrinden başvuru yapabilirsiniz. Angola Konsolosluğu Vize konusu hakkında detaylı bilgi almak için ve başvuru yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Angola Konsoloslukları ve Adresleri

Vize sahibi olabilmek için ve vize onayı alınabilmesi için gerekli olan ve yapılması gereken vize işlemleri bulunmaktadır. Bu vize işlemleri ise gidilecek olan ülkenin konsolosluğu ve büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir. Vize işlemlerinizi başlatmadan önce konsolosluk ve büyükelçiliğin iletişim bilgilerini ve adreslerini öğrenmenizde fayda olacaktır. Angola Konsoloslukları Ve Adresleri Angola vizesi alınabilmesi için gerçekleştireceğiniz işlemler adına bilinmesi gereken konulardır. Konsolosluk ve büyükelçilik adresleri şu şekildedir;

·        Angola Konsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır.
·        Angola Büyükelçiliği ise Ankara Çankaya’da bulunmaktadır.
Angola Konsoloslukları Ve Adresleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vize merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlar üzerinden vize işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

Angola Vizesi Dilekçe Örneği

Vize sahibi olmak için ve vize onayı alınabilmesi için kişilerin yapması ve uygulaması gereken belli başlı vize işlemleri bulunmaktadır. Vize talep dilekçesi de vize alınması için yapılması gereken önemli işlemlerden birisidir. Angola Vizesi Dilekçe Örneği Angola vizesi alım aşamasında size yardımcı olacak bir belge olabilir.

Angola vizesi sahibi olabilmeniz için vize talep dilekçenizi kurallara uygun bir şekilde yazmanız ve teslim etmeniz gerekmektedir bu noktada Angola vize talep dilekçe örneklerini inceleyerek doğru bir yol izleyebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz kişilerin vize başvurusu yapım aşamasında ve dilekçe yazım aşamasında gerekli yardımları yapmaktadır. Angola Vizesi Dilekçe Örneği hakkında daha detaylı bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz.

Angola Vize Başvuru Formu

Vize başvurusu yapım aşamasında öncelikli olarak başvuru yaptığınız yerin sizi tanıyabilmesi için ve seyahate uygunluğunuzu kontrol edebilmesi için vize başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Vize başvuru formunuzu büyük harflerle ve tükenmez bir kalemle doldurmanız gerekmektedir. Büyük harf ve tükenmez kalem kuralının yanında formu güncel bilgilerinizle doğru bir şekilde doldurmalısınız.

Angola Vize Başvuru Formu da Angola vizesi alma aşamasında eksiksiz bir şekilde doldurmanız gereken bir belgedir. Çelişkili her bilginiz vize alımınıza engel olacaktır. Vize başvuru merkezimiz kişilerin başvuru doldurması noktasında gerekli yardımları ve hizmetleri sağlamaktadır. Angola Vizesi Başvuru Formu hakkında detaylı bilgi alabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimize ulaşabilirsiniz.

Angola Vizesi Redde İtiraz

Yapmış olduğunuz vize başvurunuz eksiksiz bir şekilde tamamladığınız halde reddedildiğini düşünüyorsanız bu reddedilişinize itiraz edebilirsiniz. Angola Vizesi Redde İtiraz konusu hakkında yapacağınız ilk şey redde itiraz dilekçesi yazmak olacaktır. Dilekçenizin gönderilebilmesi için belli bir süre olduğunu da unutmamanız gerekmektedir. Gönderim süresini aştığınız takdirde redde itiraz dilekçeniz kabul edilmeyecekti.

Vize başvuru merkezimiz kişilerin redde itiraz dilekçesi yazması ile ilgili ve sonrasında tekrardan başvuru yapması ile ilgili hizmetler vermektedir. Vize başvurularınızda ve diğer vize işlemleriniz ile alakalı olarak vize başvuru merkezimizden yardım alabilirsiniz. Angola Vizesi Redde İtiraz konusu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ve vize başvurusu yapabilmek için merkezimizi arayabilirsiniz.

Angola Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Vize şartı olan ülkelere seyahat edecek olan kişilerin seyahat planlamalarını vize sürecini göz önünde bulundurarak yapmaları gerekmektedir. Plansız bir şekilde yapılan ve vize alım süreci düşünülmeden yapılan seyahatlerinizde yaptırdığınız rezervasyonlar ve aldığınız ulaşım biletleri çöp olabilir. Bu nedenle seyahat planlamanızı vize sürecinizi düşünerek yapmanız gerekmektedir. Angola Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır noktasında ise Angola vizeniz ortalama olarak 5 ile 10 iş günü arasında sonuçlanabilmektedir.

Bu süre başvuru merkezinin yoğunluğuna göre, denk gelen resmi tatillere göre ve siyasi nedenlere göre değişebilmektedir. Angola seyahatinizden minimum 2 hafta önce başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Angola Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır konusu hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Angola Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Angola seyahatinizi gerçekleştirebilmeniz için vize almanız gerekmektedir çünkü Angola ve Türkiye arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Angola kapı vizesi bulunmamaktadır seyahatinizden önce vizenizi yetkili makamlardan talep edip almanız gerekmektedir. Talep ve vize sürecinizi göz önünde bulundurarak seyahat planlamanızı da ona göre yapmalısınız.

Angola Vizesi Kaç Günde Çıkar noktasında vizeniz işleme girdikten sonra 5-10 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bu sonuçlanma süresi başvuru merkezinin yoğunluğuna göre, denk gelen resmi tatillere göre ve siyasi sebeplere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Angola Vizesi Kaç Günde Çıkar konusu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için merkezimiz ile görüşebilirsiniz. Merkezimiz size uygun bir seyahat planlaması yapılabilmesi için hizmet vermektedir.

Angola Vize Ücreti

Vize şartı olan ülkelere seyahat edecek olan kişilerin seyahat planlamalarını yapabilmesi için ve bununla beraber bütçe planlaması yapılabilmesi için vize ücretleri hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Vize ücreti alınacak vize türüne göre ve kalınacak gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Angola Vize Ücreti de aynı şekilde Angola’da bulunduğunuz gün sayısına göre ve Angola seyahatiniz için alacağınız vize türünüze göre değişmektedir. Güncel ve doğru fiyat bilgisi için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz vize alacak olan kişilerin doğru bir şekilde seyahat ve bütçe planlaması yapabilmeleri için Gerekli ve doğru bilgileri vermektedir. Aynı zamanda vize merkezimiz vize başvuru ve diğer işlemler ile alakalı olarak da kişilere hizmet vermektedir. Angola Vize Ücreti hakkında bilgi almak için ve vize başvurusu yapmak için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Angola Vize Fiyatları

Angola’ya giriş yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almaları zorunludur çünkü Türkiye ile Angola arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Vize uygulaması ülkelerin giriş çıkış kontrollerini sağlamak amaçlı kullanılmaktadır ve gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan veya büyükelçiliği tarafından verilmektedir. Alınan vizenin ise alım aşamasında beli bir fiyatı vardır.

Angola Vize Fiyatları sürekli değişiklik gösterdiği için ise güncel ve doğru fiyat bilgisi için merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz başvuru sırasında ve diğer vize işlemleri ile alakalı gerekli bilgileri sizlere aktaracak ve yardımcı olacaklardır. Angola Vizesi Fiyatları hakkında daha detaylı bir şekilde güncel fiyat bilgisi almak istiyorsanız merkezimizi arayabilirsiniz. Aynı şekilde hizmetlerimizden de yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Angola Vizesinin Başvuru Merkezi Var Mı?

Angola seyahatinizi gerçekleştirebilmeniz için vize almanız gerekmektedir çünkü Türkiye ile Angola arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Vize onayı ve alımları Angola konsolosluğundan ve Angola büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir. Vize başvurularınızı ise Angola konsolosluğundan, Angola büyükelçiliğinden veya vize merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Angola Vizesinin Başvuru Merkezi Var Mı? Noktasında ise vize başvuru merkezimiz aracılığı ile başvurularınızı 81 ilden de yapabilirsiniz. Vize merkezimiz vize başvurularınızda ve diğer vize işlemlerinizde sizlere gerekli yardımları yaparak kolaylık sağlamaktadır. Angola Vizesinin Başvuru Merkezi Var Mı? Konusu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu