Vizesi Galler

Galler Vizesi Başvuru Şartları

Galler Vizesi

Başvuru Süreci: 21 gün

Galler Vizesi

Vizesi Galler

Galler Vizesi, Birleşik Krallığa bağlı olan ülkeler arasında yer almaktadır. Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti diplomatik (siyah), umumi (bordo), hizmet (gri) ve hususi (yeşil) pasaporta sahip olan bütün vatandaşlarının vize alması gerekmektedir. Vize alım noktaları gidilmek istenilen ülkenin büyükelçiliği ya da konsolosluğudur. Galler vizesi alım noktası İngiltere Büyükelçiliği’dir. İngiltere Büyükelçiliği’ne vize başvurusu için müracaat etmeniz durumunda Galler’e gitmek için vize alım işlemleriniz başlamış olacaktır.

Galler vizesi hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgi almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir. Vize başvuru merkezimiz vize alımınız için sizin adınıza resmi kurumlara başvuru yapabilme yetkisine sahip olmakla kalmayıp vize başvuru sürecinizi en profesyonel şekilde gerçekleştirebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi 7/24 Türkiye’nin 81 ilinden de arayarak ulaşabilirsiniz.

Galler Vize İşlemleri

Vize İşlemleri Galler

Vize, ülkeler arası gidiş dönüşlerinizin kontrolünü sağlamak amacıyla ülkelerin sizden talep ettiği izin belgesine verilmiş olan isimdir. Galler’e gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının mutlaka vize alması gerekmektedir. Galler vizesi resmi başvuru merkezi İngiltere Büyükelçiliği’dir. Büyükelçiliğe başvuru yapılması durumunda Galler vize işlemleri başlatılmış olacaktır. Vize işlemleri yoğunluktan dolayı bazen uzun sürebilmektedir. Bu neden ile vize başvurularınızı seyahatinizden en geç 1 ay önce yapmanız önerilmektedir.

Galler vize işlemleri hakkında daha kapsamlı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayabilirler. Vize başvuru merkezimiz Galler vize işlemlerinizi profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde profesyonel bir şekilde takip etmekte ve sizi güncel bir şekilde bilgilendirmektedir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Galler Vize Başvurusu

Vize Başvurusu Galler

Vize alımı birtakım aşamalardan oluşmaktadır. Vize almak isteyen kişilerin öncelikle gitmek istedikleri ülkenin büyükelçiliğine ya da konsolosluğuna müracaat ederek vize başvurusunu yapmaları gerekmektedir. Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin öncelikle İngiltere Büyükelçiliği’ne giderek vize başvurularını yapmaları gerekmektedir. Galler vize başvurusu yapıldıktan sonra sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmesi gerekmektedir aksi takdirde vize alımınız ya uzar ya da vize alımınız mümkün olmaz.

Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza İngiltere Büyükelçiliği’ne Galler vize başvurusu yapabilmektedir. Vize başvurunuzu yaptıktan sonraki süreçte size en güncel şekilde aşamaları göstererek yolunuzu çizer. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Galler Vize Randevusu

Vize Randevusu Galler

Vize, bazı ülkeler arasındaki seyahatinizi gerçekleştirebilmeniz için almanız gereken izin belgesidir. Vize almak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken bazı aşamalar bulunmaktadır. Vize dilekçesi, vize randevusu ve vize başvurusu bu aşamalardan birkaç tanesidir. Galler vizesi alabilmeniz için öncelikle Galler vize randevusu almanız gerekmektedir. Vize randevularınızı Galler’in tek resmi vize başvuru merkezi olan İngiltere Büyükelçiliği’nden alabilirsiniz. Vize randevusu almanız vize alım sürecinizi başlattığınızı göstermektedir.

Galler vize randevusu hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden istedikleri zaman arayabilir ve bizimle iletişime geçebilirler.

Galler Vize

Vizesi Galler

Vize, ülkeden ülkeye geçişlerinizin sağlanması için ülkelerin sizden talep ettiği izin belgesine verilen isimdir. Vizeler, gidilmek istenilen ülkenin konsolosluğundan ya da büyükelçiliğinden alınabilmektedir. Galler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından pasaport rengi fark etmeksizin vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Galler vize başvurularınızı İngiltere Büyükelçiliği’nden yapabilmektesiniz. Vize başvuru merkezimiz Galler’e seyahat etme isteğiniz üzerine Galler vize başvurularınızı resmi kurumlara iletebilmekte ve size en iyi şekilde aracılık yapabilmektedir.

Vize başvuru merkezimiz vize alım sürecinizde sizin en güncel bilgilerden faydalanmanız için de profesyonel çalışma arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçebilir, Galler vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Galler Vize Başvuru Merkezi

Bir ülkeden başka bir ülkeye geçişiniz sırasında bazı ülkeler sizden vize talep etmektedir. Galler ülkesi de Türkiye Cumhuriyeti tüm vatandaşlarından vize isteyen ülkeler arasındadır. Bu nedenle kişiler vize başvurularını Galler vize başvuru merkezi olan İngiltere Büyükelçiliği’nden gerçekleştirebilmektedir. Yani özetle vize almak isteyen kişilerin vize başvurularını yapabilmeleri için İngiltere Büyükelçiliği’ne gitmeleri gerekmektedir. Resmi vize başvuru merkezine gitmeniz ya telefonla iletişim sağlamanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler hazırlamanız istenecektir.

Bu evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunmanız durumunda Galler vizesini alabilmeniz mümkün olacaktır fakat aksi bir durum olursa vize alım süreciniz uzayabilir ya da vize alımınız onay almaz. Galler vize başvuru merkezi hakkında daha kapsamlı ve güncel bilgiye ulaşmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirler.

Galler Vize Çeşitleri

Vize Çeşitleri Galler

Seyahat etme nedeninize bağlı olarak alacağınız vize de çeşitlerine ayrılmıştır. Bu durum alacağınız vize için hazırlamanız gereken evraklarda farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle vize alım noktasına mutlaka ve mutlaka seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir. Galler’e gitmek isteyen kişilerin de vize alım noktasına seyahat amaçlarını söylemeleri gerekmektedir. Galler vize çeşitleri aşağıda verildiği gibidir;
Galler ticari vize
Galler turistik vize
Galler aile ziyareti vizesi
Galler arkadaş ziyareti vizesi
Galler öğrenci vizesi
Galler oturum vizesi
Galler çalışma vizesi
Galler göçmenlik vizesi
Galler işçi vizesi
Galler ulusal vize
Galler vize çeşitleri yukarıda verildiği gibi 10 tanedir. Vize başvuru merkezimiz almak istediğiniz vizeye göre hazırlamanız gereken evraklar hakkında size en hızlı şekilde hizmet vermektedir ayrıca almak istediğiniz vize çeşidinizin başvurusunu da resmi başvuru merkezlerine iletebilmektedir. Bu gibi işlemlerinizi profesyonel yollardan halletmek istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Galler Ticari Vize

Ticari Vize Galler

Vize ülkeler arasında gidip gelişinizi sağlamak için almanız gereken izin belgesine verilen isimdir ve çeşitlendirilmiştir. Ticaretle uğraşan kişilerin vize isteyen ülkelere seyahat etmek istemesi üzerine ticari vize alması gerekmektedir. Galler ticari vize alımınızı gerçekleştirebilmeniz için ticaretle uğraştığınızı kanıtlamanız gerekmektedir. İngiltere Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler istenecektir. Bu evrak ve belgelerin İstanbul Ticaret Odası tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Sizden istenilen tüm evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel olarak vize alım noktasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Böylelikle vize alımınız onaylanacaktır ancak aksi takdirde vize alım süreniz ya uzayacaktır ya da vize alımınız gerçekleşmeyecektir. Galler ticari vize hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgi almak isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin her yerinden 7/24 arayarak ulaşabilirsiniz.

Galler Turistik Vize

Turistik Vize Galler

Bir ülkeye seyahat etme amacınıza bağlı olarak alacağınız vize çeşitlilik göstermektedir. Seyahat etmek istediğiniz ülkeyi seyahat etme sebebiniz tarihi yerlerini görmek, turistik açıdan özelliklerini öğrenmek iste turistik vize almanız gerekmektedir. Galler, Birleşik Krallığa bağlı olan ülkelerden bir tanesi olup Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Galler ülkesi gri (hizmet), yeşil (hususi), bordo (umuma mahsus) ve hatta siyah (diplomatik) pasaporta sahip olan vatandaşlarımız için vize istemektedir. Galler’e turistik açıdan gitmek isteyen kişilerin Galler turistik vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuruları İngiltere Büyükelçiliği’nden yapılabilmektedir.

Galler turistik vize sahibi olmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçerek başvurularını resmi kurumlara iletmemizi isteyebilirler. Vize başvuru merkezimiz vize başvurularınızı sadece resmi kurumlara iletmekle kalmayıp isteğiniz doğrultusunda vize alım sürecinizi de takip edebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galler Aile Ziyareti Vizesi

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Galler

Aile fertleriniz ya da aile fertlerinizden birisi Galler’de yaşamakta ve siz de ailenizi ya da aile ferdi olan birisini ziyaret etmek istiyor iseniz Galler aile ziyareti vizesi almak için İngiltere Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptığınız durumda vize alım noktası sizden birtakım evraklar isteyecek ve bu evrakların arasında ailenizin Galler’de yaşadığına dair kanıtlayıcı nitelikte belgeler getirmeniz beklenecektir.

Ailenizin size Galler’e gelebilmeniz için göndermiş olduğu bir davetiye aile ziyareti vizesi alabilmeniz için kanıtlayıcı nitelikteki belgeyi oluşturacaktır ve aile ziyareti vizesi alımınız kolaylaşacaktır. Galler aile ziyareti vizesi almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi de arayarak bizden hizmet alabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz vize başvurularınızı resmi vize başvuru merkezi olan İngiltere Büyükelçiliği’ne iletmek için yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Galler Arkadaş Ziyareti Vizesi

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Galler

Vize ülkeden ülkeye geçiş yapmanız durumunda bazı ülkelerin sizden istemiş olduğu izin belgesine denmektedir. Arkadaşınız yurtdışında ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize isteyen ülkelerden birinde bulunuyor ise arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekmektedir. Galler tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından pasaport rengi fark etmeksizin vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Galler’de bir arkadaşınız yaşıyor ve siz de bu arkadaşınızı ziyaret etmek istiyor iseniz Galler arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekmektedir.

Arkadaş ziyareti vize başvurularınızı İngiltere Büyükelçiliği’ne müracaat ederek gerçekleştirebilirsiniz. İngiltere Büyükelçiliği ülkemizde Ankara ilinde bulunmaktadır. Ankara’ya gitme ihtimalini yok ise vize başvuru merkezimizi arayarak vize başvurunuzu iletebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz Galler arkadaş ziyareti vizesi başvurularınızı İngiltere Büyükelçiliği’ne iletmekte yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galler Vize Şartları

Vize ülkeler arası geçişinizi sağlamak için birtakım ülkelerin sizden isteyeceği izin belgesine verilen isimdir. Vize almak için belirli şartlar bulunmaktadır. Galler ülkesi de Türkiye Cumhuriyeti tüm vatandaşlarını vizeye tabi tutmaktadır. Galler vize şartları aşağıda verildiği gibidir;
Seyahat noktasına vize alım amacınızı belirtmeniz gerekmektedir.
Finansal açıdan bu seyahati karşılayabilecek gelire sahip olmanız gerekmektedir.
Pasaportunuzun tarihinin geçmemiş olması gerekmektedir.
Alacağınız vize çeşidine göre sizden istenilen evrak ve belgelerin, eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir.
Galler vize şartları yukarıda verildiği gibi olup herhangi bir tanesinin yerine getirilmemesi durumunda vize alım işleminiz onay almayacaktır. Vize şartlarını en hızlı şekilde yerine getirmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi istediği zaman arayabilirler.

Galler Vizesi Hangi İllerden Alınır

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Galler vizesi hangi illerden alınır? Galler vizesi almak isteyen kişiler Türkiye’nin tüm illerinden vize alabilmektedir. Galler vizesi hangi illerden alınır sorusuna daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişiler başvuru merkezimize başvuru yapabilirler. Başvuru merkezimize de Türkiye’nin 81 ilinden müracaat edebilirsiniz.

Galler Vizesi Nasıl Alınır

Vizesi Nasıl Alınır Galler

Ülke değiştirmek isteyen kişilerin bazı ülkelere gidebilmeleri için vize sahibi olmaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz ve Galler’e seyahat etmek istiyor iseniz Galler vizesi almanız gerekmektedir. Galler vizesi almadan Galler’e girmeniz mümkün olmayacaktır. Peki Galler vizesi nasıl alınır? Galler vizesi almak için en yetkili kurum olan İngiltere Büyükelçiliği’ne başvuru yapılması gerekmektedir. Vize başvurusu yaptığınız durumda resmi vize alım noktası sizden birtakım evrak ve belgeler istemektedir. Bu evrak ve belgelerin istenilene uygun, eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir.

İstenilen her şeyin yerine getirilip resmi başvuru merkezine sunulması durumunda vize alımınız gerçekleşecektir. Aksi durumda vize alımını gerçekleşmeyecektir ya da vize alım süreciniz uzama gösterecektir. Galler vizesi nasıl alınır, Galler vizesi almak için ne yapmalıyım gibi sorularınızın en güncel cevapları için başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Galler Vize Randevusu Nasıl Alınır

Vize Randevusu Galler

Galler’e gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti siyah, gri, bordo ve yeşil pasaport sahibi vatandaşlarının vize alması zorunludur. Vize almak birkaç aşamadan oluşmakla birlikte bu aşamaların aynen yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu aşamalardan bir tanesi de vize randevusu almaktır. Peki Galler vize randevusu nasıl alınır? Galler vize randevusu alabilmek için Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize randevusu için başvuru yapmış olduğunuz İngiltere Büyükelçiliği size vize randevusu verebilmekte ve sonraki aşamalar için sizi bilgilendirebilmektedir.

Galler vize randevusu nasıl alınır, Galler vize randevumu hangi noktalardan alabilirim gibi sorularınızın net ve güncel cevaplarına ulaşmak istiyor iseniz vize başvuru merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine resmi vize alım noktalarından size vize randevusu alabilmektedir. Vize başvuru merkezimize 7/24 istediğiniz zaman arayarak ulaşabilirsiniz.

Galler Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Vize Başvurusu Galler

Galler’e seyahatini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımızın vize alması gerekmektedir. Vize almak için ise önce resmi vize başvuru merkezlerinden vize randevusu alınarak vize başvurusu yapılmaktadır. Bu resmi kurum Galler için İngiltere Büyükelçiliği olmakta ve Türkiye sınırları içerisinde Ankara’da bulunmaktadır. Peki Galler vize başvurusu nasıl yapılır? Ankara İngiltere Büyükelçiliği’ne müracaat etmeniz durumunda vize başvurularınızı iletebilmektesiniz. Vize alım noktasına seyahat amacınızı da bildirmelisiniz çünkü vize başvurunuzu alacağınız vize çeşidine göre yapmanız ve alacağınız vize çeşidine göre sizden evrak hazırlamanız istenecektir.

Bu evrak ve belgelerin istenilene uygun, güncel, açık ve anlaşılır olması durumlarında vize alımınız onay alacaktır. Galler vize başvurusu nasıl yapılır sorusu hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgiye erişmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden istedikleri zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirler.

En Kolay Galler Vizesi Nasıl Alınır

Galler Vizesi En Kolay Nasıl Alınır

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bazı ülkeleri seyahat etmek istedikleri zaman vizeye tabi tutulmaktadırlar. Bu ülkeler arasında Galler de bulunmaktadır. Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin en sık sorduğu sorular arasında ‘En kolay Galler vizesi nasıl alınır’ sorusu mevcuttur. Vize alımını en kolay şekilde halletmek isteyen kişilerin vize alım noktasında talep edilmiş olan evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel şekilde hazırlayarak vize alım noktasına sunmaları gerekmektedir.

Evrak ve belgeler eksik ya da istenilene uygun olmadığı durumda vize alım süreciniz uzayabilir ya da vize alamayabilirsiniz. En kolay Galler vizesi nasıl alınır sorusuna verilebilecek başka cevaplar vize başvuru merkezimizde bulunmaktadır. Vize başvuru merkezimiz size uygun en profesyonel şekilde hizmet verecektir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Galler Vizesi İle Kaç Gün Galler’de Kalabilirim

Vize ülkeler arası seyahatlerinizi kontrol etmek amacıyla ülkelerin sizden istediği izin belgesidir ve süresi bulunur. Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en sık sorduğu sorular arasında ‘Galler vizesi ile kaç gün Galler’de kalabilirim’ sorusu bulunmaktadır. Bu soruya en net ve güncel cevabı İngiltere Büyükelçiliği’nden öğrenebilirsiniz çünkü Galler vizesinin süresi alacağınız vize çeşidine bağlı olarak değişebilmektedir. Ticari vize alacak olan kişinin süresi 6 ay iken akademik araştırmalar yapmak için Galler’i ziyaret edecek olan kişinin vize süresi 12 aya kadar çıkabilmektedir.

Bu yüzden vize alım noktasına seyahat amacınızı belirtmeniz çok önemlidir. Galler vizesi ile kaç gün Galler’de kalabilirim, Galler’de kaç gün bulunabilirim gibi sorularınızın en net ve güncel cevapları için vize başvuru merkezimizi de arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Galler Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Vize ülkeden ülkeye geçişinizi sağlamak amacıyla almanız gereken belgeye verilen isimdir. Vize sahibi olmak için uymanız gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Galler ülkesinde vize şartı bulunmaktadır. Galler vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar aşağıda verildiği gibidir;
Vize alım noktasına seyahat amacınızı belirtmelisiniz.
Galler vizesi İngiltere vizesi şeklinde bulunduğundan Schengen vize sahibi iseniz ülkeye giriş yapmanız mümkün olmayacaktır.
Vize alım noktasının sizden istemiş olduğu evrak ve belgeleri güncel ve eksiksiz bir şekilde sunmalısınız.
Pasaportunuzun güncel bir tarihi olması gerekmektedir.
Vize başvurunuzu seyahatinizden en geç 3 ay önce yapmalısınız.
Galler vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar yukarıda verildiği gibi olup uyulmadığı durumlarda vize alım süreciniz uzamakta ya da vizenizi alamamaktasınız. Vize başvuru merkezimizde vize sorularınız ile alakalı her türlü cevabı profesyonel bir şekilde bulabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Galler İşçi Vizesi

İş yapmak amacıyla Galler’i seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik), gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordo (umuma mahsus) pasaport sahibi vatandaşlarının vize alması gerekmektedir. Galler işçi vizesi resmi başvuru merkezi İngiltere Büyükelçiliği’dir. Bu vize alım noktasına başvuru yapmanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler istenecektir. Bu evrakların arasında işçi olduğunuzu kanıtlayacak nitelikte bir belge bulundurmanız gerekmektedir.

Bu belgeyi iş yerinizden temin edebilmektesiniz. Sizden istenilen tüm evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel olması durumunda vize alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Galler işçi vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını öneriyoruz.

Galler Ulusal Vize

Ulusal Vize Galler

Ulusal vize sahibi olmak isteyen kişilerin o ülkede kalıcı olacağı ya da sürekli olarak gidip geleceği anlaşılmaktadır. Galler için vize almak isteyen kişiler İngiltere Büyükelçiliği’ne gitmelidirler. Bu resmi vize alım noktasında mutlaka ve mutlaka seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir çünkü ona göre sizden istenecek olan vize evrak ve belgeleri değişiklik gösterebilmektedir. Galler ulusal vize sahibi olmak isteyen kişilerin istenilen evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunması durumunda vize alım işlemleri onaylanacaktır.

Ulusal vize alımı diğer vize çeşitlerine göre daha uzun bir süreç istemektedir. Bu nedenle seyahatinizden en az 3 ay önce başvuru yapmanız gerekmektedir. Galler ulusal vize almak isteyen kişiler aynı zamanda vize başvuru merkezimize de başvuru yapabilirler. İsteğiniz üzerine vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara vize başvurusunda bulunabilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galler Oturum Vizesi

Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin vize alım noktasına seyahat amaçlarını belirtmeleri gerekmektedir. Uzun süreli orada yaşamak isteyen kişiler oturum vizesi almak zorundadırlar. Galler oturum vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelikle oturum izni almaları gerekmektedir. Oturum izni aldığınız durumda İngiltere Büyükelçiliği’ne ya da İngiltere Konsolosluğu’na oturum vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunmanız durumunda sizden istenilen evrak ve belgeleri eksiksiz olarak vize başvuru merkezine sunmanız gerekmektedir.

Aksi durumda vizenizi almanız mümkün değildir. Galler oturum vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimize başvuru yapmalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimizi 7/24 Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Galler Çalışma Vizesi


Çalışma amacıyla Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da vize alması gerekmektedir. Galler çalışma vizesi alabilmek için çalışıyor olmanız ve çalıştığınızı kanıtlayabilecek olmanız gerekmektedir. Vize başvurusunu resmi vize alım noktalarına yapmanız durumunda sizden istenilen evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlayarak vize alım noktasına sunmanız gerekmektedir.

Çalıştığınızı kanıtlayacak belgeyi iş yerinizden temin edebilirsiniz. İstenilen her şey istenildiği gibi yerine getirilir ise vize alımınız onay alacaktır. Galler çalışma vizesi sahibi olmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirler.

Galler Aile Birleşimi Vizesi

Aileniz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize isteyen ülkelerden birinde yaşıyor ve siz de artık ailenizle yaşamak istiyor iseniz aile birleşimi vizesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Aile birleşimi vizesi alım noktası ailenizin yaşadığı ülkenin büyükelçiliği ya da konsolosluğudur. Galler’de ailesi bulunan kişilerin Galler aile birleşimi vizesi alabilmek için İngiltere Büyükelçiliği ya da İngiltere Konsolosluğu’na başvuru yapması gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra vize alım noktası sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir. Vize alım noktasına ailenizin Galler’de olduğunu kanıtlayacak bir belge de sunmalısınız.

Ailenizin oradan size göndereceği bir davetiye ailenizin orda olduğunu kanıtlayacaktır. Evli iseniz evlilik cüzdanınızı göstermeniz yeterli olacaktır. Galler aile birleşimi vizesi almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimize başvuru yaparak başvurularını resmi başvuru merkezlerine iletmemizi isteyebilirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Galler Göçmenlik Vizesi

Kendi ülkesinden başka bir ülkede yaşamak yani o ülkeye göç etmek isteyen kişilerin göçmenlik vizesi alması gerekmektedir. Göçmenlik vizesi alacak olan kişilerin geçimlerini nasıl sağlayacaklarını vize alım noktasına sunmaları gerekmektedir. Galler’de yaşamak isteyen kişiler de göçmenlik vizesi almak zorundadırlar. Galler göçmenlik vizesi başvurularınızı İngiltere Büyükelçiliği’ne yapabilmektesiniz.

Vize alım noktasına geçiminizi nasıl sağlayacağınızı sunduğunuz durumda vize alım noktası vize alımına uygun olmanız durumunda size vizenizi verecektir. Galler göçmenlik vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi de arayabilirler. Vize başvuru merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Galler Vize Evrakları

Vize Evrakları Ve Belgeleri Galler

Vize ülkeler arası seyahatinizi gerçekleştirmek amacıyla almanız gereken izin belgesidir. Bu izin belgesini alırken birtakım evraklar hazırlamanız gerekmektedir. Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da vize alması zorunludur. Galler vize evrakları aşağıda verildiği gibidir;
Galler vize başvuru formu
Galler vize talep dilekçesi
Pasaport
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Biyometrik fotoğraf (2 adet)
Ulaşımı ve barınmayı gösteren evraklar
Seyahat sağlık sigortası
Banka hesap dökümleri
Galler vize evrakları yukarıda olduğu gibi olup eksik getirilmesi durumunda vize alım işlemleriniz ya uzayacak ya da reddedilecektir. Vize başvuru merkezimizden evraklar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Galler Vize Belgeleri

Vize Evrakları Ve Belgeleri Galler

Vize ülkeden ülkeye geçişinizi sağlamak amacıyla almanız gereken izin belgesine verilen isimdir. Bu belgeyi gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan alabilmektesiniz. Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin İngiltere Büyükelçiliği’ne müracaat etmesi gerekmektedir. Bu resmi vize alım noktasında sizden Galler vize belgeleri hazırlamanız istenecektir.

Bu belgelerin istenilene uygun, eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Aksi durumlarda vize almanız mümkün değildir. Galler vize belgeleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçmesini önermekteyiz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Galler Vize Belgeleri

Çalışmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından biri iseniz ve Galler’e seyahat etmek istiyor iseniz vize almanız gerekmektedir. Galler vizesi resmi vize başvuru kurumu İngiltere Büyükelçiliği ve İngiltere Konsolosluğu’dur. Bu vize alım noktası çalışmadığınız için sizden çalışmayan kişi için Galler vize belgeleri hazırlamanızı isteyecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunulması gerekmektedir. Böylelikle resmi vize başvuru merkezi olan İngiltere Büyükelçiliği vizenizi reddetmeyecektir.

Vize başvuru merkezimiz çalışmayan kişi için Galler vize belgeleri hazırlamanızda yardımcı olarak vize belgelerinizi isteğiniz üzerine vize alım noktasına da sunabilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Hanımı Galler Vizesi

Vize isteyen ülkelerden birine gitmek isteyen kişilerin en az seyahatini karşılayabilecek kadar finansal geliri ya da finansal birikimi olmalıdır. Ev hanımlarının vize almak istemesi durumunda finansal açıdan ne durumda oldukları oldukça merak edilen bir durumdur. Vize alım noktasına gelirinizin ne kadar olduğunu, nerden geldiğini belirtmek zorundasınız. Ev hanımlarının Galler’e seyahat etmesi için ev hanımı Galler vizesi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Başvurularınızı İngiltere Büyükelçiliği’nden ya da vize başvuru merkezimizden yapabilirsiniz. Ev hanımı Galler vizesi evrakları hazırlanırken vize başvuru merkezimiz size yardımcı olacak ve isteğiniz üzerine başvurunuzu resmi kurumlara iletebilecektir.

Memur İçin Galler Vize Evrakları


Vize alımı sırasında finansal gelir çok önemlidir. Memurların vize alması devlet dairelerinde çalıştıkları için bir avantaj sağlayacaktır çünkü düzenli bir finansal gelire sahiptirler. Memurların vize alım noktasına memur olduklarını kanıtlamaları durumunda vize alımlarında bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Galler’e seyahat etmek isteyen memurların, memur için Galler vize evrakları hazırlamaları gerekmektedir.

Bu vize evraklarının arasında memur olduğunuzu kanıtlayacak bir belgeye ihtiyacınız vardır ve bunu memurluk yaptığınız yerden temin etmeniz mümkün olacaktır. İstenilen evrak ve belgeleri eksiksiz hazırlamanız durumunda vize başvurunu onaylanacaktır. Memur için Galler vize evrakları hazırlanırken yanınızda da bir rehber bulunsun istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Çalışan İçin Galler Vize Evrakları

Galler Vize Evrakları Çalışan İçin


İngiltere Büyükelçiliği tarafından Galler’e seyahat etmek isteyen çalışan durumundaki kişilerin çalışan için Galler vize evrakları hazırlamaları istenecektir. Bu evrakların arasında sizden çalıştığınıza dair kanıtlayıcı belgeler sunmanız beklenmektedir.

Bu belgeyi çalıştığınız yerden kolayca temin edebilirsiniz. Çalışan için Galler vize evrakları hazırlanış aşamasında profesyonel bir yol izlemeniz gerekmektedir. Profesyonel yollar ile vize almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayabilirler.

İşveren İçin Galler Vize Evrakları

İşveren bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz Galler’e ziyaret etmek istemeniz durumunda İngiltere Büyükelçiliği sizden işveren için Galler vize evrakları hazırlamanızı talep edecektir. Bu evrakların arasında işveren olduğunuzu kanıtlayacak nitelikte bir belge bulundurmanız gerekmektedir. Vergi levhanızı göstererek işveren olduğunuzu kanıtlamanız mümkündür.

Evrak ve belgelerin eksiksiz, güncel ve anlaşılır şekilde vize alım noktasına sunulması durumunda vize alımınız onaylanacak ama aksi takdirde vize alımınız reddedilecektir. İşveren için Galler vize evrakları hazırlamak istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi 7/24 Türkiye’nin 81 ilinden de arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Öğrenci İçin Galler Vize Evrakları


Galler’de okul okumak, öğrenim görmek gibi bir amacınız bulunuyor ise öğrenci için vize almanız gerekmektedir. Öğrenci vizesi için Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği’ni müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat etmeniz durumunda sizden öğrenci için Galler vize evrakları hazırlamanızı talep edecektir. Bu evrakların arasında öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak bir belge bulunmalıdır. Öğrenci belgeniz öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak bir belgedir. İstenilen tüm evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunulması durumunda öğrenci vizenizi alabilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz öğrenci için Galler vize evrakları hazırlamanızda size yardımcı olacak ve isterseniz vize başvurunuzu resmi kurumlara iletecektir. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Çiftçi İçin Galler Vize Evrakları


Galler tarım yapılması bakımından da zengin bir ülkedir ve ülkesine çok fazla çiftçi çekebilmektedir. Galler’e çiftçi olarak gitmek isteyen kişilerin çiftçi vizesi almaları gerekmektedir. Çiftçi vizesi almak için İngiltere Büyükelçiliği’ne başvuru yapılmaktadır. İngiltere Büyükelçiliği sizden çiftçi için Galler vize evrakları hazırlamanızı ve bu evrakların arasında çiftçi olduğunuzu kanıtlayacak belgeler bulundurmanızı isteyecektir.

İstenilen evrak ve belgelerin eksiksiz, güncel yani kısaca istenilene uygun olması durumunda vize alımınız gerçekleşecek aksi durumda ise vizenizi alamayacaksınız. Vize başvuru merkezimiz çiftçi için Galler vize evrakları hazırlamanız için size hizmet verebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Galler Büyükelçiliği Vize

Büyükelçiliği Vize Galler

Vize şartı gerektiren ülkelerden birine ziyaret etmek istiyor iseniz gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğine ya da konsolosluğuna başvuru yapmanız gerekmektedir. Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin İngiltere Büyükelçiliği’ne başvuru yapması gerekmektedir. Galler Büyükelçiliği vize verememektedir çünkü Galler Birleşik Krallığa bağlı ülkeler arasında yer almaktadır.

Galler’e gitmek isteyen kişilerin vize alabilecekleri resmi kurumlar İngiltere Büyükelçiliği ya da İngiltere Konsolosluğu’dur. Galler Büyükelçiliği vize vermediği için vize başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz diğer bir kurum ise vize başvuru merkezimizdir. Vize başvuru merkezimiz vize başvurularınızı resmi vize başvuru merkezine iletmekte yetkilidir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galler Konsolosluğu Vize

Konsolosluğu Vize Galler

Galler ülkesinin ülkemizde herhangi bir konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle Galler Konsolosluğu vize verememekte onun yerine İngiltere Konsolosluğu vize verebilmektedir. İngiltere Konsolosluğu’na ya da İngiltere Büyükelçiliği’ne vize başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Galler Konsolosluğu vize veremediği için vize başvuru merkezimize de müracaat edebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize başvurularınızı isteğiniz doğrultusuna resmi vize başvuru merkezlerine iletebilmekte yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Galler Konsolosluklar ve Adresleri

Vize ülkeler arası giriş çıkış işlemlerinizin kontrol altında tutulması için almanız gereken izin belgesine verilen isimdir. Vize başvurularınızı ise seyahat etmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan yapabilmektesiniz. Galler vizesi başvurularınızı İngiltere Büyükelçiliği’nden yapabileceğiniz için Galler Konsolosluklar ve adresleri sizin işinize yaramayacaktır. Bu nedenle İngiltere Konsolosluklar ve adresleri aşağıda verildiği gibidir;
İngiltere Büyükelçiliği Çankaya/Ankara ilinde bulunmaktadır.
İngiltere Konsolosluğu Tepebaşı/Beyoğlu İstanbul ilinde bulunmaktadır.
İngiltere Muavin Konsolosluğu Konyaaltı/Antalya ilinde bulunmaktadır.
İngiltere Fahri Konsolosluğu Marmaris/Muğla ilinde bulunmaktadır.
İngiltere Fethiye Fahri Konsolosluğu Fethiye/Muğla ilinde bulunmaktadır.
Galler Konsolosluklar ve adresleri herhangi bir vize alım işleminize yaramayacağı için İngiltere Konsoloslukları bilgilerini size sunduk. Daha detaylı bilgi için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Galler Vizesi Dilekçe Örneği

Vizesi Dİlekçe Örneği Galler


Vize ülkeden ülkeye geçiş yapmanız için bazı ülkelerin sizden almanızı istemiş olduğu izin belgesine verilen isimdir. Vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin öncelikle vize dilekçesi yazması gerekmektedir. Galler vizesi dilekçe örneği, vize dilekçesi yazmanız için size güzel bir örnek olacaktır.

Vize dilekçenizi yazdıktan sonra resmi vize başvuru merkezlerine müracaat ederek vize alımınızı gerçekleştirmek için ilk adımınızı atmış olacaksınız. Galler vizesi dilekçe örneği arayan kişiler bu örneği vize başvuru merkezimizde kolaylıkla bulabilirler. Vize başvuru merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Galler Vize Başvuru Formu

Vize Formu Galler

Vize alımı pek çok aşamadan oluşmaktadır. Bunlar arasında form doldurma, dilekçe yazma gibi maddeler de bulunmaktadır. Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik), gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordu (umuma mahsus) pasaport sahiplerinin her birinin vize alması gerekmektedir. Galler ülkesinin resmi vize alım noktası İngiltere Büyükelçiliği’dir. İngiltere Büyükelçiliği’ne müracaat etmeniz durumunda sizden Galler vize başvuru formu doldurmanız istenecektir.

Başvuru formunu eksiksiz ve güncel bilgilerinizle doldurmanız durumunda vize alım süreciniz başlamış bulunacaktır. Galler vize başvuru formu örnekleri için vize başvuru merkezimizi ziyaret edebilir ya da arayarak ulaşabilirsiniz.

Galler Vizesi Redde İtiraz

Vizesi Redde İtiraz Galler Vizesi

Vizenizin istenilen tüm özelliklere uygun olduğunu düşünmenize rağmen onay almaması durumunda vize reddi yapma hakkınız bulunmaktadır. Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin vize alımı ret ile sonuçlandı ise Galler vizesi redde itiraz yapma hakları bulunmaktadır. Vize reddi yapılması durumunda ödenmiş olan hiçbir ücret geri verilmeyecektir. Vize reddi yapmanız durumunda vize için hazırlamış bulunduğunuz belgeler gözden geçirilecek hatta gerek duyulur ise sizden yeni belgeler istenecektir.

Yine onaylanmaz ise vize alımınız iptal edilir anca bir zaman sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz. Galler vizesi redde itiraz yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden istedikleri zaman arayarak ulaşabilirler.

Galler Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

Vizesi Kaç Günde Çıkar Galler

Galler vizesine başvuru yapmış ya da başvuru yapacak olan kişilerin en sık sorduğu sorular arasında ‘Galler vizesi kaç günde sonuçlanır’ sorusu bulunmaktadır. Galler vizesinin sonuçlanması için çok uzun bir zaman gerekli değildir ancak başvurularınızı seyahatinizden en az 3 ay önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi durumda vize işlemleriniz iptal olursa ya da uzun sürer ise seyahatiniz yanabilir.

Galler vizesi yaklaşık olarak 21 iş günü içerisinde sonuç vermektedir. Galler vizesi kaç günde sonuçlanır, Galler’e gitmek için kaç gün beklemeliyim gibi sorularınıza en net cevaplara vize başvuru merkezimizden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayarak her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vizesi Kaç Günde Çıkar Galler

Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti pasaport rengi fark etmeksizin tüm vatandaşlarının vize alması mecburidir. Vize alımı için belirtilen bir süre bulunmaktadır. Peki Galler vizesi kaç günde çıkar? Galler vizesi çıkması çok uzun sürmemektedir ancak yine de yoğunluktan dolayı mağduriyete uğramak istemiyor iseniz vize başvurularınızı seyahatinizden en az 3 ay önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Galler vizesi 15-21 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Galler vizesi kaç günde çıkar sorusu ile ilgili daha kapsamlı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler.

Galler Vize Ücreti

Vize Ücreti Galler

Vize ülkeler arası gidiş dönüşünüzü gerçekleştirmek amacıyla ülkelerin sizden talep etmiş olduğu izin belgesine verilen isimdir ve vize alımları ücretlidir. Galler’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da vize alması ve vize ücretini karşılaması gerekmektedir. Galler vize ücreti öğrenmek isteyen kişiler kesin ücretleri resmi vize başvuru merkezinden öğrenebilmektedirler çünkü vize ücreti kalınacak gün sayısına ve vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Galler vize ücreti ile ilgili kesin ve güncel bilgiye erişmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirler.

Galler Vize Fiyatları

Vize Ücreti Galler

Vize isteyen ülkelere giriş yapabilmek için vize almanız gerekmektedir. Vize alımları için belli bir fiyat aralığını karşılayabilecek bir finansal gelir ya da finansal birikiminizin olması gerekmektedir. Galler’e seyahat edecek olan vatandaşlarımızın vize alması zorunludur. Galler vize fiyatları için kesin bir şey söylemek ise mümkün değildir çünkü vize fiyatları alacağınız vize çeşidine ve kalacağınız gün sayısına bağlı olarak değişebilmektedir.

Galler vize fiyatları ile ilgili daha kapsamlı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Galler Vizesinin Başvuru Merkezi Var Mı

Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerin en çok sorduğu sorular arasında ‘Galler vizesinin başvuru merkezi var mı’ sorusu mevcuttur. Ülkemiz sınırları içerisinde Galler vizesi alabileceğiniz pek çok büyükelçilik ve konsolosluk bulunabilmektedir. Ülkemiz turizm bakımından Dünya’da önemli bir rol oynamaktadır bu nedenle konsolosluklar genellikle turizm bölgelerindedir. Ankara, Muğla, İstanbul gibi büyükşehirlerimizde Galler vizesi için başvuru yapabileceğiniz resmi başvuru merkezleri bulunmaktadır.

Vize başvuru merkezimiz de Galler vizesi hakkında size en güncel şekilde destek sağlayabilmektedir. Galler vizesinin başvuru merkezi var mı, Galler vizesi için nerelere müracaat edebilirim gibi sorularınızın cevaplarına vize başvuru merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayabilirsiniz ayrıca vize başvuru merkezimiz size 7/24 hizmet verebilmektedir.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: