Skip to content

Gambiya Vize Başvuru Şartları 2022

Gambiya Vizesi

Gambiya Vize Başvuru Şartları 2022 Gambiya Vizesi; Türkiye’den Gambiya’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazı prosedürleri ve şartları yerine getirmesi gerekir. Gambiya ile Türkiye arasında ekonomik ve uluslararası ilişkilerin devamı için vize anlaşması bulunmaktadır. Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus pasaport sahipleri, kısa ve uzun süreli seyahatler için vize almak zorundadırlar. Diplomatik, hususi ve hizmet pasaport sahipleri ise 90 günlük seyahatleri için vize almak zorunda değildirler.

Gambiya’ya seyahat etmek için vize işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır. Gambiya vizesi almak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz. Vize işlemlerinde yapılacak yanlış bir adım, vize başvurusunun ret ile sonuçlanmasına neden olacaktır.

Gambiya Vize Başvurusu

Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize türüne, seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statülerine uygun şekilde vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Gambiya vize başvurusu Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılır. Ancak bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde Gambiya vizesi başvurusu yapmak için Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında görevlendirilmiş Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularında yapılacak herhangi bir aksama, yanlış bilgi ya da yanlış bir işlem, vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Başvurularının olumsuz yönde sonuçlanması kişilerin hem seyahat planlarının ertelenmesine, hem de maddi olarak zarara uğramasına neden olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kişiler ve oturma izni olan şahısların vize müracaatları şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gambiya Vize İşlemleri

Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği prosedürlere ve kurallara uyulması zorunludur. Türkiye’den Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin, Gambiya vizesi almaları gerekmektedir. Gambiya vizesi işlemleri birçok aşamadan oluşmaktadır. Vize işlemleri öncelikle vize türüne seyahat süresine ve Türkiye’deki mesleki statüsüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi birçok işlemin gerçekleştirilmesi gerekir.

Ancak bu Gambiya vize işlemleri gerçekleştirilmesi için uzman ve deneyimli kişilerden profesyonel destek alınmalıdır. Aksi takdirde vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Tüm vize işlemleri için uzman ve profesyonel destek veren Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Randevusu

Vize başvurusunda bulunan kişilerin gerçekleştirmesi gereken işlemlerden birisi de vize randevusu işlemidir. Gambiya vizesi için vize türüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için vize randevusu oluşturulması gerekir. Gambiya vizesi randevusu, Gambiya Büyükelçiliği’nden talep edilir. Vize randevusu, Gambiya Büyükelçiliği’nin resmi hizmet sunduğu günlerden boş gün ve saatine göre ayarlanır.

Gambiya Büyükelçiliği, vize başvurularını hafta içi belirli gün ve saatlerde almaktadır. Gambiya vize randevusu işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize turizm olarak vize randevusu oluşturma işlemlerini müşterilerimizin yerine gerçekleştirmekteyiz. Vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vize

Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahipleri, uzun ve kısa süreli seyahatleri için vizeye tabidirler. Diplomatik, hususi ve hizmet pasaport sahipleri ise 90 günlük seyahatleri için vizeden muaftırlar. Gambiya vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne ve seyahat süresine uygun şekilde vize evraklarını ve belgelerini tamamlamaları gerekmektedir.

Gambiya vizesi başvurusu için Gambiya Büyükelçiliği tarafından talep edilen evraklar ve belgelerin usul şartlarına göre tanzim edilmesi, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemlidir. Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını talep edilen evraklar ve belgelere göre değerlendirmektedir. Gambiya uzun ve kısa süreli vize başvuruları için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek uzman ve güvenilir personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vize Başvuru Merkezi

Vize başvuruları, Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Gambiya Büyükelçiliği, Türkiye’nin Ankara ilinde resmi hizmet sunmaktadır. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu oluşturma, vize için gerekli evrakların ve belgelerin resmi prosedürlere ve usul şartlarına uygun olarak hazırlanması gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz, Gambiya vize başvuru merkezi olarak Gambiya Büyükelçiliği tarafından görevlendirilmiştir. Şirketimizin, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır.

Gambiya vizesi başvuru merkezi işlemleri için şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve güvenilir personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Vize başvurularının başarılı olması için profesyonel destek almak gerekli bir durumdur. Aksı takdirde vize başvuruları, olumsuz yönde sonuçlanması kaçınılmaz olacaktır.

Gambiya Vize Çeşitleri

Vize başvuruları vize türüne, seyahat süresine göre değişiklik gösterir. Gambiya vizesi çeşitleri, uzun ve kısa süreli olmak üzere iki kategoride incelenir. Gambiya vize çeşitleri şunlardır:
Gambiya Ticari vize
Gambiya Turistik vize
Gambiya Aile/Arkadaş ziyareti vizesi
Gambiya Vatandaşlık vizesi
Gambiya Oturum vizesi
Gambiya Aile birleşimi vizesi
Gambiya İşçi vizesi
Gambiya Ulusal vize
Gambiya Çalışma vizesi
Gambiya Göçmenlik vizesi
Gambiya Eğitim vizesi
Vize başvurularında, vize türüne uygun şekilde vize işlemlerinin ilerletilmesi gerekmektedir. Vize türüne uygun şekilde vize işlemleri yürütülmediği takdirde, vize başvuruları ret ile sonuçlanacaktır. Gambiya vize başvurularında vize türleri hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Ticari Vize

Gambiya ticari vize; Gambiya’ya iş toplantısı, iş görüşmesi, fuar gibi nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. Ticari vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayıp; vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Ticari vize başvurularında en önemli evrak, Gambiya’daki firma yetkilisi veya görevlisi tarafından gönderilecek davet mektubudur. Davetiye içeresinde, davetiye gönderen kişinin kişisel bilgileri ve adres bilgilerinin yer alması gerekmektedir.

Ticari vize, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Gambiya ticari vize başvuruları, Gambiya Büyükelçiliği tarafından değerlendirilip; sonuçlandırılmaktadır. Vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Turistik Vize

Gambiya turistik vize, Gambiya’ya gezi nedeniyle seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür. Gambiya turistik vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer alan bir vizedir. Turistik vize alan kişilerin, vize süresi dolduktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmeleri gerekir. Turistik vize sahiplerinin Gambiya’da çalışma ve oturum izinleri yoktur. Turistik vize için gerekli evrak ve belgelerin resmiyete uygun hazırlanmalı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanıp; vize başvurusu yapılmalıdır. Gambiya turistik vize başvuruları, Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri tarafından değerlendirilmektedir.

Gambiya Büyükelçiliği/Konsolosluğu, vize başvurularında tüm vize işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Gambiya turistik vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Aile Ziyareti Vizesi

Gambiya Aile ziyareti vizesi, Gambiya’da bulunan aile bireyini ziyaret etmek için alınan vize türüdür. Aile ziyareti vizesi başvurularında ziyaret edilecek aile bireyinin Gambiya’da devamlı ikamet etmesi gerekmektedir. Ayrıca aile bireyinin vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğine dair bir davet mektubu göndermesi gerekir. Davetiye gelmediği takdirde vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanır.

Gambiya aile ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz ve doğru hazırlanması, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Vize başvurularında vize evraklarının hazırlanması, vize başvurusu gibi tüm Gambiya vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçip; uzman ve güvenilir personelimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Arkadaş Ziyareti Vizesi

Gambiya arkadaş ziyareti vizesi, Gambiya’da bulunan arkadaşı ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Arkadaş ziyareti vizesi için Gambiya’da bulunan arkadaşın bir davetiye göndermesi gerekir. Davetiye içerisinde davetiyeyi gönderen kişiye ait adres bilgileri ve şahsi bilgilerin yer alması gerekmektedir. Gambiya’da bulunan arkadaşın, ülkede devamlı ikamet etmesi de arkadaş ziyareti vizesi için oldukça önemlidir. Arkadaş ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır.

Gambiya Arkadaş ziyareti vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne ve Türkiye’deki statülerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekir. Gambiya vize işlemleri için profesyonel destek alınmalıdır. Long Vize Turizm olarak arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için profesyonel hizmet vermektedir.

Gambiya Vize Şartları

Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, bazı prosedürleri ve kuralları yerine getirmesi gerekmektedir. Gambiya Büyükelçiliği, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından bordo pasaport sahiplerinin kısa ve uzun süreli seyahatleri için vize almalarını talep etmektedir. Hizmet, diplomatik ve hususi pasaport sahipleri ise 90 günlük seyahatleri için vizeden muaftırlar. Vize başvurusunda bulunan kişilerin en fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden bir pasaportlarının olması zorunludur. Gambiya vize şartları arasında en önemli adımlardan birisi vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlama aşamasıdır.

Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını değerlendirirken vize türüne uygun şekilde evrakların hazırlamasını talep ederler. Vize başvurularında vize işlemlerinden herhangi birisinin yanlış yapılması, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Gambiya vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi ve Gambiya vize şartları hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Gambiya vizesi hangi illerden alınır? konusu vize başvurusunda bulunan kişilerin cevabını merak ettiği konulardan birisidir. Gambiya vize başvurularını, bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz; Adıyaman, Adana, Ağrı, Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Batman, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Giresun, Hatay, Hakkâri, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Karabük, Kırıkkale, Kars, Kilis, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Muğla, Mersin, Muş, Niğde, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Sinop, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Yalova ve Zonguldak olmak üzere 81 ilden vize başvurusu almaktadır. Daha fazla Gambiya vizesi hangi illerden alınır hakkında bilgi için Long Vize Firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Nasıl Alınır?

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin, öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Vize başvurularında vize için gerekli evrak ve belgeler, vize türüne ve seyahat süresine göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin; turistik, ticari, aile ziyareti, aile birleşimi, eğitim, vatandaşlık gibi amaçları göz önünde bulundurarak vize türüne, seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statülerine uygun şekilde vize işlemlerini tamamlamaları gereklidir. Gambiya vizesi nasıl alınır? konusunda yapılması gereken iş, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır.

Kolay ve zahmetsiz bir şekilde bulunduğunuz ilden Gambiya vize başvurusu ve Gambiya vizesi nasıl alınır hakkında tüm bilgilere ulaşmak için Long Vize turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alabilmek için gerçekleştirmesi gereken işlemlerden birisi de Gambiya vize randevusu nasıl alınır? aşamasıdır. Vize için gerekli evraklar ve belgeler hazırlandıktan sonra evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için vize randevusu oluşturulması gerekir. Vize randevusu, Gambiya Büyükelçiliği’nden talep edilir.

Gambiya Büyükelçiliği’nin hizmet sunduğu boş gün ve saatine göre randevu günü oluşturulur. Gambiya vize randevusu nasıl alınır konusunda yapılması gereken Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Long vize turizm şirketimiz; vize randevusu oluşturma, Gambiya vize başvurusu ve gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması gibi tüm vize işlemlerini kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Gambiya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin Gambiya Büyükelçiliği’ne vize başvurusu yapması gerekmektedir. Vize başvuruları, Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri tarafından değerlendirilip; sonuçlandırılır. Gambiya vize başvurusu nasıl yapılır? konusu, vize almak isteyen kişilerin cevabını en çok merak ettiği konulardan birisidir. Vize başvurusu bulunan kişilerin, vize türünü belirleyip; vize işlemlerini başlatması gerekmektedir.

Gambiya vize başvurusu için Gambiya Büyükelçiliği tarafından talep edilen başvuru formunun prosedüre uygun şekilde doldurulmalı, diğer vize evraklarının da tamamlanıp; vize başvurusu oluşturulması gerekir. Vize başvuruları, birçok prosedürden oluşmaktadır. Bu nedenle Gambiya vize başvurusu nasıl yapılır? ve tüm vize başvuruları için uzman personeli ile hizmet veren ve Gambiya Büyükelçiliği tarafından görevlendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

En Kolay Gambiya Vizesi Nasıl Alınır?

Vize işlemleri, zor ve oldukça uğraştırıcı işlemlerdir ve çoğu kişi En kolay Gambiya vizesi nasıl alınır bilmek ister. Vize başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle vize türünü belirleyip; vize türüne uygun şekilde vize işlemlerini yürütmeleri gerekir. Gambiya vizesi işlemleri esnasında yapılacak yanlış veya eksik bir işlem, vize başvurusunun ret ile sonuçlanmasına neden olacaktır. Bu durum vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahat planlarının aksamasına ve maddi zarara uğramasına neden olacaktır.

En kolay Gambiya vizesi nasıl alınır? konusunda yapılması gereken; uzman ve güvenilir personeli ile hizmet veren Long Vize Turizm şirketiniz ile iletişime geçmek olacaktır. Bulunduğunuz ilden Ankara’ya gitmeden kolay bir şekilde vize başvuru oluşturmak için Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren vize başvuru merkezi olan şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gambiya vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Gambiya vize başvurusu yapan kişilerin, pasaportlarını kontrol edip; geçerlilik süresinin seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha bulunması gerekmektedir. Vize için talep edilen evrak ve belgelerin, vize türüne uygun ve uyumlu olmalıdır. Ayrıca vize dosyası içerisinde bulunması gereken başvuru formu, pasaport ve diğer evrak ve belgelerde bulunan bilgilerin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize ücreti ve diğer masrafları göz önünde bulundurarak bütçe ayarlaması yapmaları gereklidir. Vize başvurusu için gerekli tüm adımlar ve Gambiya vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Gambiya vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında bilgi sahibi olmaları sürecin olumlu yönde ilerlemesi bakımından çok önemlidir.
Vize başvurusu yapan kişilerin, seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan ve yıpranmamış ve eskimemiş pasaportlarının bulunması zorunludur.
Turistik, ticari, aile ziyareti, eğitim gibi vize türüne ve kişilerin iş statüsüne uygun şekilde vize evrakları ve belgeleri doldurulmalıdır.
Pasaport, vize başvuru formu, dilekçe gibi vize evraklarında yer alan bilgilerin birbirinin aynısı olmalıdır.
Vize evrakları ve belgeleri teslim edilmeden önce vize ücreti yaptırılmalıdır.
Seyahat masrafları ve vize ücreti göz önünde bulundurularak kişilerin bütçe ayarlaması yapmaları gerekir.
Vize işlemleri esnasında yapılacak herhangi yanlış bir uygulama, vize başvurunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturmanız, vize ücreti, Gambiya vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında güncel ve detaylı bilgiler için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Gambiya İşçi Vizesi

Gambiya işçi vizesi, Gambiya’ya çalışmak amacıyla gitmek isteyen kişilerin başvurduğu uzun süreli vize kategorisinde yer alan vize türlerinden birisidir. İşçi vizesi başvurusunda bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Gambiya’ya işçi olarak gittiğini belirten belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir. İşçi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, çalışacağı yerden alacağı davet mektubu, vize işlemlerinin daha kolay ve pratik şekilde ilerlemesini sağlayacaktır.

Gambiya işçi vizesi başvuruları, Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri tarafından değerlendirilip; sonuçlandırılmaktadır. Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri, işçi vizesi başvurularını değerlendirirken kişilerin hazırladığı evrak ve belgeleri göz önünde bulundurarak vize başvurularını olumlu veya olumsuz yönde sonuçlandırmaktadır. Gambiya işçi vizesi başvurusu için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Ulusal Vize

Gambiya ulusal vize, uzun süreli vize kategorisinde yer alan bir vize türüdür. Uzun süreli vize kategorisi içerisinde yer alan bir vize olan Ulusal vize, 90 günden fazla Gambiya’da bulunabilmek için talep edilir. Ulusal vize başvurularında; Gambiya Büyükelçiliği’ne sunulacak evraklar ve belgeler, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Ulusal vize başvurusunda bulunan kişilerin, ülkede seyahatleri boyunca ihtiyaçlarını karşılayabilecek finansal durumlarını gösterir evrakları ve belgeleri dosya içerisinde sunmaları gerekir.

Gambiya ulusal vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve vize işlemlerinin daha hızlı ilerleyebilmesi için Gambiya Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ulusal vize başvurularının prosedüre uygun şekilde ilerletilmediği takdirde ret ile sonuçlanır.

Gambiya Oturum Vizesi

Gambiya oturum vizesi, Gambiya’da uzun süre yaşamak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvurduğu vize türüdür. Gambiya oturum vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Oturum vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Gambiya’da çalışacağı ve ikamet edeceği yerler hakkında kanıtlayıcı belgeleri Gambiya Büyükelçiliği’ne sunmaları, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Oturum vizesi başvuruları, oldukça zor ve uğraştırıcı vize işlemleridir.

Ayrıca Gambiya oturum vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, ülkede kaldıkları süre boyunca finansal geliri ile ilgili evrak ve belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir. Gambiya oturum vizesi başvurularında tüm vize işlemleri prosedüre uygun şekilde ilerletilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Çalışma Vizesi

Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularında tüm vize işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Gambiya çalışma vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekir. Gambiya çalışma vizesi, Gambiya’da faaliyet yürüten işyerlerinde çalışmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının talep ettiği vize türlerinden birisidir. Çalışma vizesi başvurusunda bulunan kişiler, Gambiya’da bir iş bulduysa bunu kanıtlayıcı ve belirtici belgeleri vize dosyasında bulundurması, vize işlemlerini daha kolay ilerlemesini sağlayacaktır.

Vize başvurularında, çalışılan kurumdan alınan belgelerin Gambiya Büyükelçiliği’ne ibraz edilmesi, Gambiya vize işlemlerinin olumlu yönde değerlendirilmesini sağlayacaktır. Gambiya çalışma vize başvurularında, tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Aile Birleşimi Vizesi

Gambiya aile birleşimi vizesi, Gambiya’da bulunan aile bireylerinin yanına gidip; beraber yaşamak için talep edilen vize türüdür. Aile birleşimi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Gambiya Büyükelçiliği yetkililerine aile olduğunu kanıtlayıcı belgeleri sunmaları gerekmektedir. Aile birleşimi vizesi, uzun süreli vize türleri arasında yer aldığından oldukça uğraştırıcı ve zordur. Gambiya aile birleşimi vizesinde başvurulan kişiler evli ise evliliklerini kanıtlayıcı belgeleri ve evlilik cüzdanını vize dosyası içerisinde bulundurmalıdırlar.

18 yaşından küçük başvuru sahipleri içinse, anne/baba tarafından imzalı noter onaylı muvafakat nameyi Gambiya Büyükelçiliği’ne sunması gerekmektedir. Gambiya aile birleşimi vizesi başvurusu için Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınması ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long vize turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Göçmenlik Vizesi

Gambiya göçmenlik vizesi Gambiya’ya göçmen olarak gidip yaşamak isteyen kişilerin başvurduğu uzun süreli vize türleri arasında yer almaktadır. Gambiya göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Gambiya’da oturma izni almaları da gereklidir. Vize başvurusunda bulunan kişiler, Gambiya’da iş bulduysa iş bulduğuna dair kanıtlayıcı belgeleri vize dosyasında bulundurmaları, vize başvurularının daha kolay ilerlemesini sağlayacaktır.

Gambiya göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Gambiya Büyükelçiliği tarafından talep edilen evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Gambiya göçmenlik vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınması ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long vize turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vize Evrakları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Gambiya Cumhuriyeti’ne seyahat planlayan kişilerin, Gambiya Büyükelçiliği’nin vize işlemleri için belirlemiş olduğu resmi prosedürlere ve usul şartlarına uymak zorundadırlar. Aksi takdirde yapılacak vize başvurusu ret ile sonuçlanacaktır. Gambiya vizesi için tanzim edilmesi zorunlu olan ve resmiyete uygun olarak hazırlanması zorunlu olan evraklar ve belgeler; talep edilen vize türüne, seyahat amacına, vizenin süresine ve kişinin mesleki statüsüne(kamu personeli, özel sektör çalışanı, emekli, çiftçi, işçi, ev hanımı, çalışmayan gibi) farklılık arz eder. Gambiya vize evrakları şunlardır:
Pasaport (seyahat süresinin bitiminden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunmalı, sayfaları eskimemiş/yıpranmamış olmalı ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 sayfası boş olmalıdır.)
Vize başvuru formu (İngilizce ve Türkçe dillerinde doldurulmalı)
Vize talep dilekçesi
Seyahat sağlık sigortası
Sarıhumma aşısı yapıldığını gösterir aşı kartı nüshası
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Biyometrik fotoğraf (35*45 mm boyutlarında, arka fonu beyaz olmalı ve 2 adet)
Banka hesabında seyahat masraflarını karşılayabilecek yeterli miktarda para bulunmalı
Aile birleşimi, arkadaş ziyareti, aile bireyi ziyareti gibi vize türlerinde davet mektubu
Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurularınız başlatabilirsiniz. Gambiya vize evrakları ve belgelerin resmi prosedürlere göre hazırlanması için şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Gambiya Vize Belgeleri

Gambiya vize işlemleri; vize talep dilekçesi hazırlama, vize başvuru formunun İngilizce ve Türkçe dillerinde doldurulması, vize randevusu oluşturma, talep edilen vizenin alınması için vize ücretinin yatırılması, Gambiya vize belgeleri ve evraklarının Gambiya Büyükelçiliği’ne teslimi gibi aşamalardan oluşur. Her bir aşamada hazırlanması gereken evrak ve belgelerin resmi usullere göre tanzim edilmesi esastır. Gambiya vize belgeleri, vize türüne ve vize başvurusunda bulunan kişinin mesleki statüsüne göre değişir.
Pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Seyahat sağlık sigortası
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Ulaşım rezervasyonları
Konaklama rezervasyonları
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Mali durumu gösteren diğer belgeler (tapu kaydı, araç ruhsat bilgileri vb.)
Davet mektubu (aile ziyareti, arkadaş ziyareti gibi vize türlerinde istenmektedir.)
Banka hesabında seyahat masraflarını karşılamak için yeterli miktarda para

Çalışmayan Kişi İçin Gambiya Vize Evrakları

Gambiya Cumhuriyetine her yıl Türkiye’den farklı amaçlarla seyahat etmek isteyen vatandaşlar gerekli vize şartlarını yerine getirerek seyahatlerini gerçekleştirmektedir. Başvuran kişiler içerisinde farklı mesleklere (işçi, kamu personeli, özel sektör çalışanı, emekli gibi) mensup kişiler bulunmaktadır. Çalışmayan kişi için Gambiya vize evrakları şunlardır:
Sayfaları yıpranmamış/eskimemiş, seyahatin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği daha devam eden bir pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
2 adet Biyometrik fotoğraf (35*45 mm ebatlarında, arka fonu beyaz/gri olmalıdır.)
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Banka hesabında masrafları karşılayacak miktarda para
Sponsor olacak kişi ya da firmanın göndermesi gereken evraklar ve belgeler
Gidiş ve dönüş olmak üzere uçak bileti rezervasyonları
Konaklama rezervasyonları
Davet mektubu
Daha detaylı Çalışmayan kişi için Gambiya vize evrakları listesine Long Vize firmamız uzmanlarından ulaşabilirsiniz.

Ev Hanımı İçin Gambiya Vize Evrakları

Türkiye cumhuriyeti ile Gambiya Cumhuriyeti arasında yapılan vize antlaşmasına göre umuma mahsus pasaport hamili vatandaşlar, kısa süreli ve uzun süreli seyahatlerinde vize başvurusu yapmak zorundadırlar. Ancak hizmet, diplomatik ve hususi pasaport sahibi vatandaşlar ise kısa süreli seyahatlerde vize başvurusu yapmalarına gerek yoktur. Ev hanımı statüsünde Gambiya vize başvurusu yapan kişilerden istenen en önemli şartlar; başvuru sahibinin masraflarını karşılayacak yeterli mali durumunu belgelemesi ve sponsor kişi ya da firma tarafından davet mektubu gönderilmesidir. Ev hanımı için Gambiya vize evrakları şunlardır:
Pasaport (Seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 sayfası boş olan pasaport)
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Biyometrik fotoğraf (2 adet arka fonu beyaz/gri olan ve 35*45 mm ebatlarında fotoğraf)
Gidiş ve dönüş olmak üzere uçak bileti rezervasyon belgeleri
Konaklama rezervasyon belgeleri
Başvuru sahibi medeni durumunu gösterir evraklar
Kişi evliyse evlilik cüzdanı fotokopisi
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Sponsoru ait bilgiler, evraklar ve belgeler
Banka hesabında yeterli miktarda para
Davet mektubu
Daha detaylı Ev hanımı için Gambiya vize evrakları listesine Long Vize firmamız uzmanlarından ulaşabilirsiniz.

Memur İçin Gambiya Vize Evrakları

Kamu personeli olan devlet memurlarının Gambiya’ya seyahat edebilmeleri için Gambiya Büyükelçiliği’nin belirlemiş olduğu Gambiya vize usul şartları ve resmi usullere göre gerekli belgeleri ve evrakları tanzim ederek başvuru yapmaları halinde, planladıkları tarihte Gambiya ülkesine seyahat edebilirler. Memurların sorunsuz ve en kısa sürede vize işlemlerini tamamlayarak seyahat edebilmelerinin yolu, Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize işlemlerini yürütmek üzere yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurusu yapabilirler. Gambiya vizesi alarak Gambiya ülkesine seyahat edebilirler. Memur için Gambiya vize evrakları şunlardır:

Pasaport (Seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 sayfası boş olan, sayfaları yıpranmamış/eskimemiş bir pasaport)
Son 3 aya ait maaş bordrosu(imzalı ve kaşeli olmalıdır)
Otel ve konaklama rezervasyonları
Uçak rezervasyonları (gidiş ve dönüş olacak şekilde rezervasyon yapılmalıdır)
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Vize başvuru formu (2 adet doldurulmalı ve bu form İngilizce dilinde hazırlanmalıdır)
Vize talep dilekçesi
Biyometrik fotoğraf (2 adet, arka fonu beyaz, 35*45 mm ebatlarında)
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Memurun çalıştığı kurumdan aldığı görev belgesi
Memuriyet belgesi
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Daha detaylı Memurlar için Gambiya vize evrakları listesine Long Vize firmamız uzmanlarından ulaşabilirsiniz.

Çalışan İçin Gambiya Vize Evrakları

Türkiye’den her yıl birçok kişi Gambiya’da hizmet veren eğitim kurumlarında öğrenim görmek, ticari faaliyetlerde bulunmak, ticari yatırımlar yapmak, aile/arkadaş ziyareti gerçekleştirmek gibi farklı amaçlarla gerekli vize şartlarını sağlamak kaydıyla vize alarak seyahat etmektedir. Özel sektör ya da kamu çalışanları vize için gerekli evraklar ve belgeler ile birlikte mesleğine ait belgeler ile birlikte Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurularını yapabilirler. Şirketimiz, başvuru sahibi adına vize başvurularını yapmakta ve tüm süreçleri yakından takip ederek vize alınmasını sağlayan profesyonel hizmet veren bir şirkettir. Çalışan için Gambiya vize evrakları şunlardır:

Son 10 yıl içerisinde alınmış ve geçerliliği seyahatin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha devam eden, sayfaları yıpranmamış/eskimemiş pasaport
vize başvuru formu (2 adet olmak üzere İngilizce ve Türkçe dillerinde doldurulmalıdır.)
2 adet biyometrik fotoğraf (35 x 45 mm boyutlarında, arka fonu beyaz/gri olmalıdır.)
Vize talep dilekçesi
Davet mektubu
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Çalışılan şirket/firmadan alınan kaşeli ve imzalı izin belgesi
Çalıştığı kurumdan almış olduğu son 3 aya ait maaş bordrosu
Banka hesabında masrafları karşılamak için yeterli miktarda para
Konaklama rezervasyon belgeleri
Ulaşım rezervasyon belgeleri
Sponsor varsa sponsora ait bilgiler ve belgeler
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Daha detaylı Çalışan için Gambiya vize evrakları listesine Long Vize firmamız uzmanlarından ulaşabilirsiniz.

İşveren İçin Gambiya Vize Evrakları

Türkiye’de ticari işletmeler olan işveren firmaların/şirketlerin Gambiya ülkesinde ekonomik faaliyette bulunabilmeleri için Gambiya ticari vize almaları gerekmektedir. İşveren için Gambiya vize evrakları şunlardır:
Pasaport
Şirket vergi levhası fotokopisi
Şirket imza sirküleri fotokopisi
Şirkete ait antetli kağıda yazılı vize talep dilekçesi
Ticari gazete fotokopisi
Şirket faaliyet belgesi fotokopisi
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Vize başvuru formu (İngilizce dilinde doldurulmak şartıyla 2 adet tanzim edilmelidir)
vize talep dilekçesi
Biyometrik fotoğraf
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Otel rezervasyon belgeleri
Konaklama rezervasyon belgeleri
Seyahat masraflarını karşılamak için banka hesabında yeterli miktarda para
İşveren statüsünde, Gambiya vize başvurusunda bulunanlar, İşveren için Gambiya vize evrakları hakkında detaylı bilgi almak için Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alarak vize başvurularınızı başlatabilirsiniz.

Öğrenci İçin Gambiya Vize Evrakları

Öğrenci olarak Gambiya ülkesindeki bir eğitim kurumunda öğrenim görmek isteyen öğrencilerin Gambiya Büyükelçiliği’nin belirlemiş olduğu usul şartlarına ve resmi usullere harfiyen uymaları zorunludur. Öğrenci için Gambiya vize evrakları ve belgeleri şunlardır:
Pasaport
vize başvuru formu
2 adet 35*45 mm ebatlarında, arka fonu beyaz/gri olmak üzere 2 adet biyometrik fotoğraf
Öğrenci belgesi
Eğitim alınan kurumdan alınan izin belgesi
Gambiya ülkesinde eğitim alınacak eğitim kurumundan davet mektubu gönderilmesi
Otel ve konaklama bilgileri ve belgeleri
Gidiş ve dönüş olmak üzere uçak bileti rezervasyonları ve belgeleri
T.C. Nüfus cüzdan fotokopisi
vize talep dilekçesi
18 yaşından küçükler için anne/baba tarafından imzalı noter onaylı muvafakat name
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla Öğrenci için Gambiya vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çiftçi İçin Gambiya Vize Evrakları

Türkiye’den Gambiya ülkesine seyahat planlayan vatandaşlardan çiftçi statüsünde başvuran kişilerin vize işlemleri konusunda profesyonel destek almaları vize sürecinin olumlu yönde ilerlemesi açısından elzemdir. Çiftçi için Gambiya vize evrakları şunlardır:
Pasaport (Seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan, sayfaları yıpranmamış/eskimemiş ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 sayfası boş olan bir pasaport)
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Biyometrik fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Otel rezervasyonları
Ulaşım rezervasyonları
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Çiftçilik belgesi
Ziraat odasından alınmış belge
Son 3 aya ait banka hesap ekstresi
Seyahat masraflarını karşılamak için bankada yeterli miktarda para
Sarıhumma aşısının yapıldığına dair aşı kartı
Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınması, vize aşamalarını takip edilmesi ve Çiftçi için Gambiya vize evrakları hakkında detaylı bilgiyi Long Vize Turizm şirketimizden alabilir, Gambiya vize başvurularınızı başlatabilirsiniz.

Gambiya Büyükelçiliği Vize

Gambiya Büyükelçiliği vize başvurularının alınmasında, vize başvurularının sonuçlandırılması, ek evrak ve belge istemeye yetkili tek mercidir. Ankara ilinde hizmet veren Gambiya ülkesine ait resmi temsilcilik olarak tüm vize işlemleri konusunda resmi işlem yürüten temsilciliktir. Gambiya vize başvurusu için Gambiya Ankara Büyükelçiliği’ne müracaat edilmelidir. Bulunduğunuz ilden Ankara’ya gitmeye gerek kalmadan bulunduğunuz ilden, Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize işlemlerini başlatabilirsiniz.

Şirketimiz, ülke temsilcileri ve uzman personeli ile başvuru sahibi adına vize başvurusu yapmakta ve Gambiya Büyükelçiliği vize hakkında tüm vize süreçlerini takip ederek vize alınmasını sağlamakla profesyonel hizmet veren bir şirkettir.

Gambiya Konsolosluğu Vize

Gambiya Konsolosluğu vize işlemlerini yürütmek konusunda, Gambiya vizesi almak isteyen kişilere Gambiya Ankara Büyükelçiliği’ne yönlendirmektedir. Vize başvuruları Gambiya Ankara Büyükelçiliği’ne yapılır ve Büyükelçilik vize konusunda yetkili tek mercidir. Gambiya devleti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında kültürel, siyasi ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi, güçlendirilmesi gibi konularda İstanbul ilinde hizmet veren Gambiya Fahri Konsolosluğu’nu görevlendirmiştir.

Vize almak için Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında ve tüm vize süreçlerini takip etmekle yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimize müracaat edebilirsiniz. Bulunduğunuz ilden şirketimiz aracılığıyla Gambiya vize başvurusu yapabilir ve şirketimizde çalışan ülke temsilcileri, uzman personel sizin adınıza tüm Gambiya Konsolosluğu Vize süreçlerini takip ederek, en kısa sürede vize alınmasını sağlamaktadır.

Gambiya Konsolosluklar Ve Adresleri

Gambiya ülkesinin Türkiye’de resmi temsilciliği olan Gambiya İstanbul Fahri Konsolosluğu; Türkiye ile Gambiya devleti arasında kültürel, siyasal ve ticari ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla görevlendirilmiştir. Ayrıca Türkiye’de bulunan Gambiya vatandaşlarının doğum, ölüm, vatandaşlık, nüfus işlemleri gibi resmi işlemlerini de yerine getirmektedir. Gambiya vize başvurusu müracaatlarının alınması, vize başvurularını sonuçlandırmak, vize için hangi evrak ve belgelerin hazırlanması gerektiği konusunda yetkili merci ise Gambiya Ankara Büyükelçiliği’dir. Türkiye’de hizmet veren resmi temsilcilikler olan Gambiya Konsolosluklar ve adresleri aşağıda belirtilmiştir.
Gambiya Ankara Büyükelçiliği  Adres:  İlkbahar Mah. Galip Erdem Cad. No:21 06550 Çankaya/ANKARA
Gambiya İstanbul Fahri Konsolosluğu Adres: Köybaşı Cad. Ali Rıza Paşa Yalısı, No:7/2, Yeniköy/İSTANBUL
Ayrıca Long Vize Firmamız aracılığı ile Gambiya Konsolosluklar ve adresleri ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği

Gambiya vize başvurusu yapan kişilerin, hazırlaması gereken evraklardan birisi de dilekçedir. Vize başvurusu yapan kişiler, dilekçe içerisinde seyahat süresini belirten tarihleri net bir şekilde belirtmesi gerekmektedir. Ayrıca dilekçede seyahat nedeni açıkça belirtilmelidir. Gambiya dilekçesi, Gambiya Büyükelçiliği’ne gönderilerek Gambiya’ya seyahat nedeni açıkça yazılmalıdır. Gambiya vize Dilekçe örneği için Long Vize Turizm şirketimizin resmi internet sayfasını ziyaret ederek; matbu örneğini indirebilirsiniz.

Dilekçe örneği, her ne kadar aynı gibi görünse de dilekçenin, vize başvurusu yapan kişiye göre hazırlanması gerekmektedir. Gambiya vize başvuruları için önemli bir evrak olan dilekçenin hazırlanması ve Gambiya vizesi Dilekçe örneği detayları için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve güvenilir personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vize Başvuru Formu

Vize başvurularında en önemli evraklardan birisi vize başvuru formudur. Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri tarafından talep edilen başvuru formu, resmi bir belgedir. Başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin, doğru ve okunaklı olmasına dikkat edilmelidir. Başvuru formu içerisinde yer alan anne adı, baba adı, başvuru sahibine ait bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Gambiya vize başvuru formu hazırlanırken profesyonel yardım alınması gerekmektedir.

Başvuru formunda görülen eksik ve yanıltıcı bir bilgi, vize başvurusunun reddi ile sonuçlanmasına, bazı durumlarda ise vize başvurusu yapan kişi hakkında yasal işlemlerin başlatılmasına neden olabilir. Gambiya vize başvuru formu hazırlama ve diğer vize evrakları ve belgeleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi Redde İtiraz

Vize başvurularında, Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri bazı durumlarda vize başvurularını ret ile sonuçlandırmaktadır. Vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanması, genellikle talep edilen evrak ve belgelerin eksik veya yanlış doldurulmasından kaynaklanır. Gambiya vize başvuruları ret ile sonuçlandığı takdirde, vize başvurusunda bulunan kişilerin redde itiraz hakları bulunmaktadır. Gambiya vizesi redde itiraz işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanan kişiler bir dilekçe yazarak redde itiraz edebilirler. Redde itiraz dilekçesi kabul olunan kişiler, eksik veya yanlış evrakı tamamlayıp; evrakları tekrar Gambiya Büyükelçiliği’ne göndermeleri gerekir. Gambiya vizesi redde itiraz dilekçesi hazırlama ve uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması için şirketimiz bünyesinde çalışan uzman personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Gambiya vizesi kaç günde sonuçlanır? sorusunun cevabı, vize başvurusu yapan kişiler için oldukça önemli bir husustur. Kişilerin seyahat planlarında herhangi bir değişiklik görünmemesi için vize başvurusunun sonuçlanma süresi önemlidir. Gambiya vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanıp; Gambiya Büyükelçiliği’ne teslim edilmesi ile birlikte vize başvurusu gerçekleştirilmiş olur. Gambiya Büyükelçiliği, vize başvurularını inceleme ve değerlendirme işlemlerini belirli bir süre içerisinde gerçekleştirir.

Gambiya vizesi, ortalama 3 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Ayrıca Gambiya Büyükelçiliği, resmi tatil ve bayramlarda hizmet vermemektedir. Gambiya vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Gambiya Büyükelçiliği tarafından yetki verilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, Gambiya vizesi kaç günde sonuçlanır sorunuza en net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gambiya vizesi kaç günde çıkar sorusu, vize başvurusunda bulunan kişilerin cevabını en çok merak ettiği konulardan birisidir. Gambiya Büyükelçiliği, vize başvurularını 1 ile 3 iş günü arasında değerlendirip; sonuçlandırmaktadır. Ancak bazı durumlarda Gambiya Büyükelçilik yetkilileri, ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum vize sonuçlanma süresinin uzamasına neden olur. Ayrıca vize başvurusunda bulunacak kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan birisi de Büyükelçilik, resmi tatil ve bayramlarda hizmet vermemektedir.

Gambiya Büyükelçiliği, hafta içi belirli gün ve saatlerde vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Gambiya vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Gambiya vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması için Gambiya Büyükelçiliği tarafından yetki verilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, Gambiya vizesi kaç günde çıkar? sorunuza en net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vize Ücreti

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin, öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Gambiya vize ücreti, vize türüne ve seyahat süresine göre farklılık göstermektedir. Vize ücreti, vize işlemleri arasında gerçekleştirilmesi gereken aşamalardan birisidir. Vize ücreti yatırılmadığı takdirde, Gambiya vize işlemleri başlatılmaz. Gambiya vize ücreti, Gambiya Büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir. Ancak vize ücreti her yıl veya zamanla değişiklik göstermektedir. Vize ücreti hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan birisi de vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanması durumunda, Gambiya vizesi ücreti tekrar iade edilmez. Bu durum vize başvurusu yapan kişinin, hem seyahat planlarının aksamasına hem de maddi zarara uğramasına neden olacaktır. Gambiya vize başvurusu için Gambiya Büyükelçiliği tarafından yetki verilen Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gambiya Vize Fiyatları

Gambiya vize fiyatları, vize türüne ve seyahat süresine göre farklılık gösterir. Vize fiyatları; turistik, ticari, aile ziyareti, eğitim, vatandaşlık gibi vize türlerine ve seyahat süresine göre artış göstermektedir. Gambiya Büyükelçiliği tarafından belirlenen Gambiya vize fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularında, kargo ücreti ve diğer masraflar vize ücretine dâhil değildir. Ayrıca vize başvurularının ret ile sonuçlanması durumunda, vize ücreti tekrar iade edilmez. Tekrar vize başvurusu yapacak kişilerin, tekrar vize ücretini yatırmaları gerekir. Vize başvurusu için gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmeden önce vize ücretinin yatırılması gerekmektedir. Ücreti yatırılmadığı durumlarda Gambiya vize başvurusu ret sonuçlanır.

Gambiya Vizesi Başvuru Merkezi Nerede?

Gambiya vizesi başvuru merkezi nerede? sorusunun cevabı, vize başvurusu yapan kişiler için oldukça önemli bir detaydır. Gambiya Büyükelçiliği tarafından görevlendirilmiş Long Vize Turizm şirketimiz, Gambiya vize başvuru merkezi olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren Long Vize Turizm şirketimiz vize başvurusu için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, başvuru formunun doldurulması ve tüm Gambiya vize işlemleri için görev yapmaktadır.

Ankara veya İstanbul’a gitmeden Türkiye’nin her yerinden vize başvurusu gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz, vize işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi ve Gambiya vizesi başvuru merkezi nerede gibi tüm sorularınız için profesyonel hizmet vermektedir.

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu