Skip to content

Güney Sudan Vize Başvuru Şartları 2022

Güney Sudan Vizesi

Güney Sudan Vize Başvuru Şartları 2022 Güney Sudan Vizesi; ülkeler arası giriş çıkış kontrolü sağlamak için alınan izin belgesine denir. Güney Sudan’da vize talep eden ülkelerden bir tanesidir. Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaporta sahip olan vatandaşlarının Güney Sudan’a giderken vize almaları gerekmemektedir ancak yeşil (hususi), bordo (umumi) ve gri (hizmet) pasaportuna sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Güney Sudan vizesi alması gerekmektedir.

Güney Sudan vizesine başvuru yapmak isteyenler resmi kurumlardan başvuru yapabilirler. Genellikle başvurular büyükelçiliklerden ya da konsolosluklardan yapılabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan vizesi almanız için sizin adınıza resmi kurumlara başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz 7/24 aktif olup vize işlemleriniz için size detaylı bilgiyi sağlayacaktır. Merkezimizi arayarak bize müracaat edebilirsiniz.

Güney Sudan Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti gri (hizmet), yeşil (hususi), bordo (umumi) pasaportlarından birine sahip iseniz Güney Sudan’a gitmek için vize almanız gerekmektedir. Güney Sudan vize işlemleri resmi kurumlar tarafından başlatılabilmektedir. Vize alım sürecinde bu resmi kurumlar sizden pek çok evrak ve belge talep edeceklerdir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel olması durumunda vize alım süreciniz olumlu yönde ilerleyecektir ama eğer aksi bir durum olursa vizenizi alamayabilirsiniz.

Güney Sudan vize işlemleri için Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru yapabilmektedir. Başvuru merkezimiz vize alım sürecinizi detaylı ve profesyonel bir şekilde takip ederek sizi bilgilendirir. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin 81 ilinden başvuru yapabilir, arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu

Sizden vize talep edecek olan ülkelerden birine gitmek istiyor iseniz vize almalısınız. Vize almak içinse vize başvurusunda bulunmalısınız. Vize başvurusu yapmak vize alım sürecinin ilk basamaklarından biri sayılmaktadır. Güney Sudan, Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarının haricindeki vatandaşlarından vize talep eder. Güney Sudan vize başvurusu yapmak istiyorsanız Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir.

Başvuru sırasında Güney Sudan’a neden gitmek istediğinizi yani seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vizeniz seyahat amacınıza göre hem fiyat bakımından hem de istenilen belgeler bakımından değişiklik gösterecektir. Güney Sudan vize başvurusu yapmak için merkezimizle de iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile size detaylı ve güncel bilgi sağlayacaktır. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin dört bir yanından arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Randevusu

Yurtdışına, vize almak isteyen ülkelerden birine gitmek istiyorsanız vize almanız gerekmektedir. Vize almak için ise ilk adımlardan biri olan vize randevusu almanız gerekmektedir. Güney Sudan Türkiye Cumhuriyeti bazı vatandaşlarından vize talep eder. Güney Sudan vize randevusu almak için Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir. Vize randevusu aldıktan sonra vize alım süreciniz başlayacaktır. Sonrasında vize alım noktası sizden belirli birkaç evrak talep edecektir.

Bu evrak ve belgeler tam ve güncel bir şekilde sunulursa vize alım işleminiz onaylanacak, istenilen evrak ve belgeler eksik ve hatalı olursa vize alım işleminiz onay almayacaktır. Güney Sudan vize randevusu almak istiyorum diyorsanız vize başvuru merkezimize de başvuru yapabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza vize randevusu alır, vize alım sürecinizi takip eder ve istediğiniz bilgileri size sunar. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize

Güney Sudan vize isteyen ülkeler arasında yer alır. Türkiye Cumhuriyeti bordo (umumi), yeşil (hususi), gri (hizmet) pasaportlarından birine sahip vatandaşlarındansanız Güney Sudan vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Güney Sudan vize başvurusu yapmak için Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir. Vize alım sürecinde sizden birtakım evrak ve belgeler sunmanız talep edilecektir.

Bu evrak belgelerin sunumundan sonra vize alım işleminizi de profesyonel bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza Güney Sudan vizesi için başvuru yapabilmekle de görevlidir. Güney Sudan Vize başvuru merkezimiz vize alım işlemleri sırasında sizi bilgilendirir ve vize alım süreciyle ilgili başka sorularınız olursa onları da yanıtlayacak kapasiteye sahiptir. Merkezimizi arayarak başvuru yapabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvuru Merkezi

Güney Sudan Vize Başvuru Merkezi; Vize şartı gerektiren ülkelere seyahat etmek istiyorsanız vize almanız gerekmektedir. Vize alımı için belirlenen bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar genellikle büyükelçilikler ve konsolosluklardır. Güney Sudan vize başvuru merkezi Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’dir. Sadece diplomatik (siyah) pasaport sahiplerinin Güney Sudan’a gitmek için vize almasına gerek yoktur.

Güney Sudan vize başvuru merkezi Ankara’da bulunduğundan gitme imkanınız olmayabilir. Gitme imkanınız yoksa vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size Güney Sudan hakkında bilmek istediklerinizi detaylı ve güncel bir şekilde aktarır. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız da vize alım sürecinizi en hızlı şekilde yönetecektir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Çeşitleri

Vize ülkeler arasında gidiş gelişinizi sağlar. Vize isteyen ülkelerden birine gitmek istiyorsanız vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Vize başvurusunda bulunurken seyahat sebebinizi de açıklamanız istenecektir çünkü buna göre alacağınız vize çeşidi belirlenecektir. Güney Sudan vize çeşitleri aşağıda verildiği gibidir;
Güney Sudan Ticari Vizesi
Güney Sudan Turistik Vizesi
Güney Sudan Aile Ziyareti Vizesi
Güney Sudan Arkadaş Ziyareti Vizesi
Güney Sudan Öğrenci Vizesi
Güney Sudan Oturum Vizesi
Güney Sudan Çalışma Vizesi
Güney Sudan Ulusal Vizesi
Güney Sudan Çiftçi Vizesi
Güney Sudan İşçi Vizesi
Güney Sudan Göçmenlik Vizesi

Güney Sudan vize çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum diyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan istediğiniz bilgilere erişebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize alım işlemleriniz sırasındaki diğer sorunlarınızla da ilgilenecektir. Merkezimizi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Ticari Vize

Vize alarak gideceğiniz ülkenin vizesini alırken seyahat sebebinizi açıkça belirtmeniz gerekmektedir. Ona göre vize alacaksınız. Ticari vize alım işlemleri için ticaretle uğraşmanız gerekmektedir çünkü Güney Sudan ticari vize verirken sizden ticaretle uğraştığınıza dair kanıtlayıcı nitelikte bir belge talep edecektir. Vergi dökümleriniz ya da yönetim kurulu kararı bu kanıtlayıcı nitelikte belge özelliğini tamamlar.

Güney Sudan ticari vize hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere erişmek istiyorum diyorsanız vize başvuru merkezimize müracaat edebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza ticari başvuru yapabilmekte bunu resmi kurumlara iletebilmektedir. Güney Sudan ticari vize alım sürecinizi de aktif bir şekilde takip edecektir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Turistik Vize

Güney Sudan bir Orta Afrika ülkesidir. Nil Nehri’nin yakınlarında bulunmaktadır bu yüzden turistik açıdan oldukça güçlüdür. Turistik faaliyetleriniz için Güney Sudan’a gelmek istiyor iseniz Güney Sudan Turistik vize sahibi olmanız gerekmektedir. Turistik vize başvurusu için Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir. Büyükelçilik turistik vize alımınız için sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir.

Bu evrak ve belgeler turistik vize alımı için uygun bulunduğu takdirde vize alım süreciniz başlamış olacaktır. Güney Sudan turistik vize alımı hakkında daha detaylı bilgi istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde size en güncel bilgileri sunacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Güney Sudan Aile Ziyareti Vizesi

Vize isteyen ülkelerden bir tanesi de Güney Sudan’dır. Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşları hariç diğer vatandaşlardan vize talep eden Güney Sudan ailenizi görmeniz için de sizden vize istemektedir. Güney Sudan aile ziyareti vizesi alabilmeniz için Güney Sudan’da aile fertlerinizden bir tanesi ya da hepsinin bulunması gerekmektedir. Vize alım noktasında sizden Güney Sudan’da aile fertlerinizden birinin yaşadığını ve onun yanına gideceğinizi kanıtlamanız gerekmektedir.

Ailenizden gelen bir davetiye bu kanıt için yeterli olacaktır. Sizden istenilen diğer evrakları da eksiksiz ve güncel şekilde sunduğunuz takdirde vize alım süreciniz başlamış olacaktır. Güney Sudan aile ziyareti vizesi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorum diyorsanız vize başvuru merkezimize başvurabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan vizeleri hakkındaki diğer sorularınızı da yanıtlayacaktır. Merkezimizi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Arkadaş Ziyareti Vizesi

Güney Sudan’da yaşayan bir arkadaşınızı ziyaret etmek istiyorsanız ve gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordo (umumi) pasaportuna sahip bir Türk vatandaşı iseniz vize almanız gerekmektedir. Güney Sudan’ın vize alım noktası olan Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne başvuru yaparak Güney Sudan arkadaş ziyareti vizesi alabilirsiniz. Vize alım noktasında sizden arkadaşınızın Güney Sudan’da yaşadığına dair bir belge isteyeceklerdir.

Arkadaşınızın size davetiye göndermesi bu belgeyi karşılamanız için yeterli olacaktır. Güney Sudan arkadaş ziyareti vizesi ile alakalı daha profesyonel bilgiye ulaşmak istiyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin 81 ilinden de müracaat etmeniz mümkündür.

Güney Sudan Vize Şartları

Vize isteyen her ülkenin mutlaka vize alım sırasında sizi sunduğu koşullar bulunmaktadır. Güney Sudan’a seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın da dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Güney Sudan vize şartları aşağıdaki gibidir;
Pasaportunuzun geçerli ve güncel olması gerekmektedir
Vize alırken seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir
Vize alım noktalarının sizden talep ettiği belge ve evrakları eksiksiz ve güncel bir şekilde teslim etmek
Finansal gelirinizin seyahatinizi gerçekleştirmeniz için yeterli miktarda olması

Güney Sudan vize şartları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size her konuda yardımcı olmak için kurulmuştur. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla vize alım sürecinizi rahatça takip edebilirsiniz. Merkezimizi 7/24 arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Hangi İllerden Alınır

Güney Sudan’a gitmek isteyen vatandaşlarımız Güney Sudan vizesi hangi illerden alınır sorusuna bir yanıt aramaktadır.
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Güney Sudan vizesi hangi illerden alınır sorusuna net cevap olarak Türkiye’nin 81 ilinden de alınabilir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza istediğiniz zaman vize başvurusunda bulunabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan hakkındaki diğer sorularınıza da cevap verebilir. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır

Güney Sudan’a gitmek isteyen insanların çoğu Güney Sudan vizesi nasıl alınır diye düşünmektedir. Güney Sudan’a gitmek için vize randevusu alma, vize başvurusu yapma, vize alım noktasına gitme gibi birkaç adım atması gerekmektedir. Güney Sudan vizesi almak isteyen vatandaşlarımızın Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne müracaat etmeleri gerekmektedir. Vize alım noktasında sizden istenilen tüm evrakların eksiksiz ve güncel olarak hazırlanması gerekmektedir. Pasaportunuzun tarihinin güncel olması gerekmektedir.

Seyahatinizden en geç 1 ay önce başvuru yapmanız gerekmektedir. Böylelikle vizenizin onaylanması daha hızlı olur fakat belge ve evrakların istenilen gibi sunulmadığı durumlarda vize alım işleminiz gerçekleşemez ve hatta belki de seyahatiniz yanabilir. Güney Sudan vizesi nasıl alınır sorusuna daha detaylı cevap arıyorum diyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilir ve kendinize destek sağlayabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Randevusu Nasıl Alınır

Vize ülkeler arası giriş çıkış yaparken sizden istenilecek olan izin belgesine denmektedir. Vize alım sürecinin ilk basamaklarından bir tanesi de vize randevusu almaktır. Güney Sudana gitmek isteyen vatandaşlarımızın en başta sorduğu sorulardan bir tanesi de Güney Sudan vize randevusu nasıl alınır sorusudur. Güney Sudan vize randevusu almak için Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir. Randevu alındığı günden itibaren vize alım süreciniz başlamış bulunmaktadır.

Vize alım noktasında sizden birtakım belge ve evraklar istenecek ve bunları tam olarak sunmanız gerekecektir. Güney Sudan vize randevusu nasıl alınır sorusuna daha net ve güncel cevap almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirler. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza vize randevusu alabilme yetkisine sahiptir. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Güney Sudan’a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordo (umumi) pasaporta sahip vatandaşlarının Güney Sudan vizesi almaları gerekmektedir. Vize almak isteyen vatandaşlarımız öncelikle vize başvuru yapmalıdırlar. Güney Sudan vize başvurusu nasıl yapılır sorusuna verilecek en net cevap Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği olacaktır. Büyükelçilikler resmi kurumlar olup vize vermekte yetkililerdir.

Güney Sudan vize başvurusu nasıl yapılır sorusunun daha detaylı cevaplarına erişmek isteyen vatandaşlarımız Türkiye’nin dört bir yanından vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımıza danışabilirler.

En Kolay Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır

Güney Sudan’a gitmek isteyen herkes en kısa yoldan vize almak istemektedirler. Vatandaşlarımız bu noktada en kolay Güney Sudan vizesi nasıl alınır sorusunu sormaktadırlar. En kolay Güney Sudan vizesi resmi kurumların sizden istediği belge ve evrakları tam getirdiğiniz takdirde alınabilir. Bu süreçte vize takibi de çok büyük rol oynamaktadır. Vize takibini profesyonelce yaptığınız süreçte herhangi bir mağduriyete uğrama riskiniz azalmaktadır.

En kolay Güney Sudan vizesi nasıl alınır sorusu hakkında vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan’la alakalı sormak istediğiniz diğer soruları da profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde yanıtlayabilecektir. Vize başvuru merkezimiz aynı zamanda Güney Sudan vizesi almanız amacıyla sizin için resmi kurumlara başvuru yaparak evraklarınızı iletmekte de görevlidirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaat edebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi İle Kaç Gün Güney Sudan’da Kalabilirim

Vize alım noktalarınızda sizden talep edilen belgeler arasında o ülkede kaç gün kalacağınız konusuna da değinilmektedir çünkü kalma süresinin bir sınırı bulunmaktadır. Güney Sudan’da ülkesine vize alarak gelen vatandaşlarımıza bir sınır koymuştur. Güney Sudan vizesi ile kaç gün Güney Sudan’da kalabilirim sorusunun cevabı aşağıda verildiği gibidir;

Gri (hizmet), yeşil (hususi), bordo (umumi) pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Güney Sudan’da en fazla 90 gün kalabilmektedirler. Siyah (diplomatik) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 90 gün süreyle vize almak zorunda değillerdir.
Güney Sudan vizesi ile kaç gün Güney Sudan’da kalabilirim sorusu ile ilgili daha net cevap arıyorum diyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayarak merkezimize ulaşabilmektedir. Vize alım süreciyle ilgili başka sorularınız da var ise vize başvuru merkezimiz bu sorularınızı da yanıtlayacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Vize alım sürecini bazı kurallara uyarak tamamlamanız gerekmektedir. Güney Sudan’da vize verirken size bazı şartlar koşmaktadır. Güney Sudan vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar şu şekildedir;
Pasaportunuzun güncel olması gerekmektedir
Seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir
İstenilen evrak ve belgelerin tam olarak hazırlanması gerekmektedir
Hazırlanan evrak ve belgelerin düzenli olarak sunulması gerekmektedir
Finansal gelirinizin seyahatinizi karşılaması gerekmektedir
Aşı belgenizin bulunması gerekmektedir
Sağlık karnenizin yanınızda olması gerekmektedir

Güney Sudan vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar bu şekildedir. Vize alım işlemleriniz için merkezimizi arayarak müracaat edebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan vizesi ile alakalı tüm sorularınızı en güncel şekilde cevaplandıracaktır.

Güney Sudan İşçi Vizesi

İş yapmak için ülke değiştirmek istiyorsanız işçi vizesine başvurmanız gerekmektedir. Vize başvuruları genellikle büyükelçilikler ve konsolosluklardan yapılmaktadır. Güney Sudan işçi vizesi almak istiyorsanız Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru merkezi sizden işçi olduğunuzu kanıtlayacak nitelikte belge ve evraklar getirmenizi isteyecektir.

Güney Sudan’da iş yapacağınız yerden size gelen bir davetiye işçi olduğunuzu kanıtlamaya yetecektir. Vize alımı için istenilen evrak ve belgeler tam ve güncel olduğu müddetçe vize alım sürecinde bir sıkıntı yaşamayacaksınız ama aksi takdirde vize alamazsınız. Güney Sudan işçi vizesi ile ilgili başka sorularınız da varsa vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaat sağlayabilirsiniz.

Güney Sudan Ulusal Vize

Ulusal vize isteyen Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarımız hariç diğer pasaport çeşitlerine sahip vatandaşlarımız ulusal vize alım sürecinin diğer vize çeşitlerinin alımından daha uzun bir süreç gerektirdiğini bilmelidirler. Güney Sudan ulusal vize almak istiyorsanız Güney Sudan’da son 6 ay içerisinde 90 günden fazla kalmış olmanız gerekmektedir. Vize alım işlemlerinizi Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’nden gerçekleştirebilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza Güney Sudan Büyükelçiliği’ne Güney Sudan ulusal vize alımınız için gerekli olan belge ve evraklarınızı ileterek başvuruda bulunabilme yetkisine sahiptir. Merkezimiz 7/24 size hizmet vermektedir. Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte profesyonel bir vize alım süreci geçirmek istiyorum diyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak Türkiye’nin dört bir yanından bize müracaat edebilirsiniz.

Güney Sudan Oturum Vizesi

Vize ülkeler arasında gidiş gelişinizi sağlamak için aldığınız belgedir. Güney Sudan’ da vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Güney Sudan oturum vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın 6 ayda 90 günden fazla Güney Sudan’da kalmış olması gerekmektedir. Oturum vizesi almak isteyen vatandaşlarımız o ülkede uzun süre kalmak istediğini belirtmiş olur.

Oturum vizesi alabilmek için önce oturum izni almanız gerekmektedir. Oturum izniniz başarıyla tamamlandığı takdirde oturum vizesi almanız kaçınılmazdır ama aksi takdirde oturum vizesi alamayabilirsiniz. Güney Sudan oturum vizesi ile ilgili sorularınız var ise vize başvuru merkezimize müracaat edebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size gerekli desteği sağlayacaktır.

Güney Sudan Çalışma Vizesi

Güney Sudan’a çalışma amacıyla gitmek isteyen vatandaşlarımızın Güney Sudan’a çalışmak için gitmek istediklerini kanıtlamaları gerekmektedir. Güney Sudan çalışma vizesi sadece çalışan kişilere verilmektedir. Vize alım işlemlerinizi Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’nden yapabilirsiniz. Vize alım merkezi sizden çalışacağınıza dair kanıtlayıcı nitelik bulunduran bir belge talep edeceklerdir. Çalışmak istediğiniz yerden gelen bir davetiye bu kanıtlayıcı nitelik gerektiren belge kısmını doldurmaktadır.

Vize alım sürecinizi de gerektiği gibi takip ettiğiniz takdirde vize alım süresince herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınızdır. Güney Sudan çalışma vizesi almak için vize başvuru merkezimize de başvuru yapabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz hazırladığınız evrak ve belgeleri resmi kurumlara iletmekte yetkilidirler. Vize başvuru merkezimizi Türkiye sınırları içerinde bulundan 81 ilden de arayabilir ve kendinize destek sağlayabilirsiniz.

Güney Sudan Aile Birleşimi Vizesi

Güney Sudan’da aile fertlerinizden biri yaşıyor ise ve siz de artık ailenizle yaşamak istiyor iseniz aile birleşimi vizesine başvurmanız gerekmektedir. Vize alım noktaları sizden ailenizin Güney Sudan’da yaşadığına dair birkaç adet evrak ve belge talep edecektir. Eşiniz Güney Sudan’da yaşıyor ise evlilik cüzdanınız bu evrak ve belgelere örnek olarak gösterilebilir. Güney Sudan aile birleşimi vizesini rahatlıkla alabilmek istiyor iseniz vize alım sürecinizi profesyonelce takip etmeniz gerekmektedir ki herhangi bir mağduriyete uğramayın.

Güney Sudan aile birleşimi vizesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorum diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak merkezimizden istedikleri zaman faydalanabilirler.

Güney Sudan Göçmenlik Vizesi

Göçmenlik vizesi seyahat edilme türüne göre diğer vizelerden biraz daha farklıdır. Vize alım noktalarının da göçmenlik yapmak isteyen vatandaşlarımızdan istedikleri evraklar farklılık göstermektedir. Güney Sudan göçmenlik vizesi alımı diğer vize türlerine göre daha uzun bir süreç gerektirmektedir. Göçmenlik vizesi alabilmeniz için Güney Sudan’da bulunduğunuz süre boyunca geçiminizi kolayca sağlayabileceğinizi kanıtlamanız gerekmektedir.

Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’nin sizden göçmenlik vizesi almanız için istediği belgelerin eksik ve güncel olarak sunulması gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan göçmenlik vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye sahiptir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Evrakları

Bazı ülkeler diğer ülkelerin vatandaşlarını ülkelerine alırken vize talep ederler. Güney Sudan’a gitmek için vize almanız gerekmektedir. Vize alırken hazırlamanız gereken birtakım evrak ve belgeler bulunmaktadır. Güney Sudan vize evrakları aşağıda verildiği gibidir;
Pasaport
2 adet biyometrik fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Seyahat edeceğiniz aracın gidiş dönüş biletleri
Vize talep dilekçesi
Vize başvuru formu
Banka hesap dökümünüz
Kalacağınız yerin rezervasyon bilgileri

Güney Sudan vize evrakları hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde istedikleri tüm bilgilere ulaşabilirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Belgeleri

Türkiye Cumhuriyeti gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordo (umumi) pasaport sahipleri vatandaşlarının Güney Sudan’a gidebilmesi için vize almaları gerekmektedir. Güney Sudan vizesi almak için Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvurulması gerekmektedir. Bu resmi kurum sizden bazı evrak ve belgeler hazırlamanızı isteyecektir. Güney Sudan vize belgeleri hazırlanırken belgelerin eksiksiz ve güncel olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan vize belgeleri hazırlamanız için size gerekli bilgileri verebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Güney Sudan Vize Evrakları

Çalışmayan kişiler de yurt dışı seyahati yapmak isteyebilirler ancak vize alabilmeleri için finansal gelirleri yüksek derecede önem taşımaktadır çünkü yaşamak istedikleri ülkede mağduriyete uğramamaları kişiler için daha iyi olmaktadır. Çalışmayan kişi için Güney Sudan vize evrakları arasında kalacağı yerde geçimini nasıl sağlayacağını kanıtlamaları gerekmektedir.

Bu kanıt için banka hesap dökümleriniz yeterli olmaktadır. Çalışmayan biri iseniz ve çalışmayan kişi için Güney Sudan vize evrakları hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye ulaşmak istiyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaat edebilirsiniz. Vize başvuru merkezimize istediğiniz zaman Türkiye’nin 81 ilinden de müracaat edebilirsiniz.

Ev Hanımı Güney Sudan Vizesi

Ev hanımlarının da Güney Sudan’a seyahat etmek için vize almaları gerekmektedir. Ev hanımlarının yurtdışı seyahatleri yaparken finansal bir gelire sahip olmadıkları için hangi bütçeyle seyahat yapacakları vize alım noktaları için merak edilen bir konudur. Ev hanımı iseniz ve Güney Sudan’a gitmek istiyor iseniz ev hanımı Güney Sudan vizesi almanız gerekmektedir.

Vize alım noktaları ev hanımı vizesi vermek için ev hanımlarının finansal ihtiyaçlarını biri karşılıyor ise kimin karşılayacağını bilmek isteyeceklerdir. Vize alım noktalarının sizden istediği evrak ve belgeleri tam ve güncel bir şekilde sunduğunuz takdirde vize alım sürecinizde bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ev hanımı Güney Sudan vizesi alım işlemleriniz için merkezimizi arayarak bize başvuru yapabilirsiniz.

Memur İçin Güney Sudan Vize Evrakları

Memurların vize alım işlemleri genellikle daha kısa sürmekte ve daha kolay gerçekleşmektedir çünkü düzenli bir finansal gelirleri bulunmaktadır. Devlette çalışmaları da memurların vize alım süreci için bir avantaj oluşturmaktadır. Memur iseniz ve Güney Sudan’a gitmek istiyor iseniz memur için vize almanız gerekmektedir. Memur için Güney Sudan vize evrakları hazırlandıktan sonra vize alım noktasına sunulmalı ve sonraki süreçte profesyonelce takip edilmelidir ki mağduriyete uğramayasınız.

Memur için Güney Sudan vize evrakları hazırlanış aşamasında yanınızda bir destekçiniz olsun istiyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman arayabilmektesiniz.

Çalışan İçin Güney Sudan Vize Evrakları

Çalışıyorsanız vize alım noktasına çalıştığınızı söylemeniz gerekmektedir. Çalışan insanlar çalışan için vize almak zorundadırlar. Çalışan için Güney Sudan vize evrakları teslim edebileceğiniz tek resmi kurum Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’dir. Vize alım noktası çalıştığınıza dair sizden kanıtlayıcı nitelikte belge talep edecektir.

Evrak ve belgelerinizin arasında çalıştığınızı gösteren SGK dökümleriniz gerekli kanıtı sunmanız da yardımcı olacaktır. Çalışan için Güney Sudan vize evrakları ile ilgili tüm sorularınızı merkezimize sorabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size Güney Sudan vizeleri ile ilgili detaylı ve güncel bilgiyi sunacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaatınızı sağlayabilirsiniz.

İşveren İçin Güney Sudan Vize Evrakları

İşveren için Güney Sudan vize evrakları arasında işveren olduğunuzu kanıtlayan evraklarınızın da bulunması gerekmektedir. Vergi levhanız işveren olduğunuzu kanıtlayacaktır. Vize alım noktasına bu kanıtları içeren evrak belgelerinizi sunmanız takdirinde vize alım süreciniz başlamış olacaktır. Vize alımı için hazırlayacağınız evrak ve belgelerin tam ve güncel olması gerekmektedir.

Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği evrak ve belgelerinizi çok dikkatli ve profesyonel bir şekilde inceleyecektir. Bu nedenle işveren için Güney Sudan vize evraklarınızı hazırlaması için vize başvuru merkezimize başvuru yapabilirsiniz.

Öğrenci İçin Güney Sudan Vize Evrakları

Yurtdışına okula gitmek ve eğitim almak amacıyla gitmek istiyorsanız öğrenci vizesi almanız gerekmektedir. Güney Sudan’a öğrenci olarak gitmek istiyor iseniz öğrenci için Güney Sudan vize evraklarınızı hazırlarken evraklarınızın arasına öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge koymalısınız. Öğrenci belgeniz öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak nitelik taşıyan bir belgedir.

Öğrenci için Güney Sudan vize evrakları hazırlanış aşamasında vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel danışma arkadaşlarımızdan nasıl hazırlamanız gerektiğine dair gerekli bilgileri alabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz bu konuda oldukça güncel bilgilere sahiptir. Başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir, istediklerinizi sorarak merkezimizden yararlanabilirsiniz.

Çiftçi İçin Güney Sudan Vize Evrakları

Güney Sudan Orta Afrika sınırları içerisinde bulunan az gelişmiş sayılabilecek ülkelerden bir tanesidir. Güney Sudan bir petrol ülkesi olup 2013 yılından itibaren petrol savaşları arasında kalmış bir ülkedir. Bu yüzden çiftçi alımı çok azdır. Çiftçi olarak Güney Sudan’a gitmek isteyen vatandaşlarımız çiftçi için Güney Sudan vize evrakları hazırlamalıdırlar. Vize alım noktasında çiftçi olduğunuza dair sizden bir belge isteyecektir. Güney Sudan’da çalışmak istediğiniz yerden gelen bir davetiye çiftçi olduğunuzu kanıtlayacaktır.

Vize başvuru merkezimiz çiftçi için Güney Sudan vize evrakları hazırlanış aşamasında size destek sağlayabilir, hazırladığınız evrak ve belgeleri resmi kurumlara ileterek vize alım sürecinizi hızlandırabilme yetkisine sahiptir. Vize başvuru merkezimizi Türkiye sınırları içerisindeki 81 ilden de istediğiniz gibi arayarak vize başvuru merkezimize müracaat edebilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Vize

Vize alım işlemleri genellikle büyükelçilikler ya da konsolosluklardan yapılabilmektedir. Güney Sudan’ gitmek isteyen bir kişi vize almalıdır. Güney Sudan Büyükelçiliği vize vermekte yetkili olan tek resmi kurumdur. Güney Sudan Büyükelçiliği vize verirken sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir.

Bu talep edilen evrak ve belgeleri büyükelçiliğe eksiksiz ve güncel olarak sunmanız gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz evraklarınızı hazırlamada size yardımcı olacak ve evrak ve belgelerinizi resmi kurumlara iletecektir.

Güney Sudan Konsolosluğu Vize

Vize alınabilecek bir diğer nokta ise konsolosluklardır. Güney Sudan Konsolosluğu vize vermek için yetkili değildir. Güney Sudan Konsolosluğu sadece Türkiye’de yaşamakta olan Güney Sudan vatandaşlarının sorunlarıyla ilgilenmektedir bu yüzden vize almak için Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumalara başvurunuzu yapabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Güney Sudan Konsolosluğu vize hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek istiyorsanız vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaat edebilirsiniz.

Güney Sudan Konsolosluklar Ve Adresleri

Vize almak için başvuruda bulunacak iseniz Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir. Türkiye’de yaşayan bir Güney Sudan vatandaşı iseniz ve Türkiye’de yaşamak ile ilgili sıkıntı çekiyorsanız da Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapmanız gerekmektedir. Güney Sudan Konsolosluklar ve adresleri aşağıda verilmiştir;
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu: Zeytinburnu/İstanbul’da bulunmaktadır.
Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği: Çankaya/Ankara’da bulunmaktadır.

Güney Sudan Konsolosluklar ve adresleri bu şekilde olup başvurularınızı büyükelçilikten gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vizenizi almanız için ilk adımlardan biri olan vize başvurunuzu sizin adınıza resmi kurumlara iletmekte yetkilidirler.

Güney Sudan Vizesi Dilekçe Örneği

Vize başvuru işlemleriniz sırasında ilk adımlardan biri olan dilekçe yazmayı unutmamanız gerekmektedir. Güney Sudan’a giderken vize alacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın dilekçe yazarken de uyması gereken bazı kurallar vardır. Dilekçenizi yazarken bu kurallara uyarsanız vize alım işleminiz daha hızlı bir şekilde ilerleme gösterecektir. Güney Sudan vizesi dilekçe örneği arıyorum diyorsanız vize başvuru merkezimize başvuru yapabilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz size Güney Sudan vizesi dilekçe örneği vererek dilekçeyi düzgün ve doğru bir şekilde yazabilmeniz için gerekli bilgiyi size aktaracaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımıza müracaatınızı sağlayabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Başvuru Formu

Vize alım işlemlerinizin başlaması için vize başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Güney Sudan vizesi başvuru formu doldurmak için Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne gitmeniz gerekmektedir. Büyükelçilik sizden başvuru formu dahil pek çok evrak talep edecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Başvuru formunu eksik yer kalmayacak şekilde doldurmalı ve başvuru formunuzda da seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir ki ona göre istediğiniz çeşitteki vizeyi alabilesiniz.

Güney Sudan vizesi başvuru formu hakkında sormak istediğiniz sorularınızı vize başvuru merkezimize sorabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz form dahil vize hakkındaki bütün sorularınıza cevap verebilecek bilgiye sahip olup size gerekli tüm desteği profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla sağlayacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Redde İtiraz

Güney Sudan’a gitmek için hazırlamış olduğunuz evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel olduğunu düşünüyorsanız ve vize alım işleminiz reddedilmişse Güney Sudan vizesi redde itiraz yapabilirsiniz. Redde itiraz işleminiz için Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir.

Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza Güney Sudan vizesi redde itiraz dilekçenizi resmi kurumlara iletebilir ve redde itiraz sürecinizi başlatabilir. Vize başvuru merkezimizi arayarak redde itiraz hakkında daha detaylı, güncel ve profesyonel cevaplar alabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vize ülkeden ülkeye geçiş amacıyla kullanılan izin belgesine denir. Vizenin çıkması için her ülke yoğunluğuna göre belli bir gün sayısı vermiştir. Güney Sudan’a gitmek için vize başvurusunda bulunduysanız sizin de aklınıza Güney Sudan vizesi kaç günde çıkar? sorusu gelir. Bu soruya en geç 5 iş günü içinde diyerek en doğru cevabı vermiş bulunuruz. Vize alımınız 5 iş günü içinde sonuçlanacağı için seyahatinizden en geç 1 hafta önce vize alım işleminiz için Ankara Büyükelçiliği’ne müracaatınızı yapmış olmanız gerekmektedir.

Güney Sudan vizesi kaç günde sonuçlanır sorusu için gerekli cevabı bulamadım diyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan vize alımı aşamaları hakkındaki diğer sorularınızı da rahatlıkla cevaplayacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Vize alım işlemleriniz için tahsis edilmiş olan günler vardır. Bu gün sayıları gitmek istediğiniz ülkeden ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Peki Güney Sudan vizesi kaç günde sonuçlanır? Güney Sudan vizesi en geç 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Yani seyahatinizden en geç 1 hafta önce müracaat ederseniz 5 iş günü içinde cevabınızı alırsınız fakat daha garanti olsun diyorsanız 3 hafta önce müracaat ediniz. Vize alımınız onaylanmadığı takdirde redde itiraz yapabilmeniz için gerekli vaktiniz olsun.

Aksi takdirde seyahatinizi yakabilirsiniz. Güney Sudan vizesi kaç günde sonuçlanır sorunuz için ya da sorunuz dışında bilgi almak istediğiniz konuları vize başvuru merkezimizden bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Ücreti

Vize ülkeler arasında gidiş geliş yapmak amacıyla kullanılan izin belgesine verilen addır. Vize alımı ücretlidir. Ücret ülkeden ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Güney Sudan vize ücreti için de tam olarak bir şey söyleyebilmek mümkün değildir çünkü vize ücretleri Güney Sudan’da kalınan gün sayısına, kalınacak yere, alınacak vize çeşidine göre değişecektir.

Güney Sudan vize ücreti hakkında daha detaylı bilgi almak için vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Fiyatları

Güney Sudan vize verirken sizden ücret talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Güney Sudan vize fiyatları değişiklik göstermektedir. Vize fiyatları alınan vize çeşidine, kalınacak gün sayısına bağlı olarak değişmektedir. Güney Sudan vize fiyatlarını öğrenmek için merkezimizi arayabilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile size vize fiyatları, vize alım süreci, vize alım noktaları gibi merak ettiğiniz tüm konular hakkında gerekli bilgileri vermek için kurulmuştur. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza vize alım sürecinizi başlatmak için resmi kurumlara da belge ve evraklarınızı iletmekte yetkilidir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesinin Başvuru Merkezi Var Mı?

Vize ülkeler arasında geçişinizi sağlamak için kullanılan bir belgedir. Vize, vize alım noktalarından alınabilmektedir. Resmi vize alım noktaları genellikle büyükelçilikler ve konsolosluklardır. Peki Güney Sudan vizesinin başvuru merkezi var mı? Ankara Güney Sudan Büyükelçiliği tek resmi vize başvuru merkezidir. Çankaya’da bulunmaktadır.

Vize başvuru merkezimiz Güney Sudan vizesinin başvuru merkezi var mı, başvuru merkezi nerededir gibi sorularınıza açık ve güncel cevaplar verecektir. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin dört bir yanında arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla istediğiniz tüm bilgilere erişebilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayınız.

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu