Skip to content

Lesotho Vize Başvuru Şartları 2022

Lesotho Vizesi


Lesotho Vize Başvuru Şartları 2022; Vize ülkeler arası giriş çıkış kontrolünü sağlamak amacıyla alınmak istenen bir belgedir. Vize ülkelerin büyükelçiliklerinden ya da fahri konsolosluklarından alınabilmektedir ancak Lesotho vizesi almak isteyen bordo (umumi), siyah (diplomatik), gri (hizmet), yeşil (hususi) pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla ulaşması gerekmektedir.

İstenilen belge ve evrakların da eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Lesotho vizesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize merkezimizden bilgi almaları oldukça kolaydır. Vize başvuru merkezimiz Lesotho vizesi almanız için sizin adınıza resmi kurumlara başvuru yapabilmektedir ayrıca vize başvuru merkezimizi 7/24, Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman arayarak destek alabilirsiniz.

Lesotho Vize İşlemleri


Lesotho, Türkiye Cumhuriyeti bordo(umumi), yeşil (hususi), gri (hizmet) ve siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarından fark gözetmeksizin vize istemektedir. Vize alım noktaları genellikle büyükelçilikler ve konsolosluklar olmak üzere ikiye ayrılır. Lesotho vizesi almak isteyen vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla isteklerini bildirmeleri gerekmektedir. Vize alım noktaları bu sırada sizden Lesotho vize işlemlerinizi gerçekleştirebilmek adına pek çok vize ve evrak isteyeceklerdir.

Bu belge ve evrakların eksiksiz ve günümüze uygun olması durumunda vize işlemleriniz başlatılacaktır. Lesotho vize alım sürecinizi de herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için itinayla takip etmeniz gerekmektedir. Lesotho vize işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye erişmek istiyorum diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramasını öneriyoruz. Vize başvuru merkezimiz aynı zamanda vize işlemlerinizi de en profesyonel şekilde takip edecek ve sizi bilgilendirecektir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lesotho Vize Randevusu

Vize alım süreci birkaç aşamadan oluşmaktadır. Bunlar vize randevusu alma, vize başvurusunda bulunma, vize başvuru formu doldurma gibi aşamalardan oluşmaktadır. Vize randevusu almanız vize alırken atmanız gereken ilk adımlardan bir tanesi sayılır. Vize randevuları da gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan alınabilmektedir. Lesotho Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından ayrım gözetmeksizin hepsinden vize talebinde bulunan ülkeler arasında yer almaktadır.

Lesotho vizesi almak isteyen vatandaşlarımızın öncelikli adımlarından biri olan vize randevusu almaları gerekmektedir. Lesotho vize randevusu Roma Büyükelçiliği’nden alınabilmektedir. Lesotho vize randevusu almak isteyen Türk vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramaları durumunda eğer isterlerse merkezimiz onlar adına randevu alabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak Roma Büyükelçiliği’nden randevu alım işlemi talep edebilirsiniz.

Lesotho Vize Başvurusu


Lesotho’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın vize alması gerekmektedir. Lesotho ülkesine gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ne posta yolu ile vize başvurusu yapması gerekmektedir. Lesotho vize başvurusu yapılmak istendiği takdirde vize alım noktası sizden birkaç evrak ve belge talep edecektir. Bu evrak ve belgelerin, güncel ve eksiksiz olarak sunulması gerekmektedir. Vize başvurusu esnasında Lesotho’ya seyahat etme amacınızı, kaç gün kalacağınızı da belirtmeniz gerekmektedir.

Herhangi bir mağduriyet yaşamak istemiyorum diyor iseniz vize başvurusu yapıldığı günden itibaren profesyonel bir şekilde vize alım sürecinizi takip etmeniz gerekmektedir. Lesotho vize başvurusu yapmak istiyorum diyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayabilirler. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu iletmek için yetkili kurum rolündedir. Vize başvuru merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile merkezimizden faydalanabilirsiniz.

Lesotho Vize


Vize gitmek veya çıkmak istediğiniz ülkelerin büyükelçiliklerinden ya da konsolosluklarından almanız gereken izin belgesine denmektedir. Lesotho ülkesi Türkiye Cumhuriyeti bordo (umumi), yeşil (hususi), gri (hizmet) ve siyah (pasaport) sahibi olan vatandaşlarımız arasında fark gözetmeksizin vize isteyen ülkelerden bir tanesidir. Lesotho vize alımı yapmak isteyen vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ne posto yolu ile başvuru yapması gerekmektedir. Vize alım noktaları başvuru yaptığınız zaman sizden birtakım evrak ve belgeler isteyecektir.

Bu evrakların arasında hangi çeşit vize istediğinizi, Lesotho’da kaç gün kalacağınızı gösteren belgelerinizin de bulunması gerekmektedir. Vize alım sürecinizi de profesyonel bir şekilde takip etmeniz beklenmektedir. Lesotho vize alımı hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek istiyorum diyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile istediğiniz tüm bilgilere erişebilmeniz mümkündür. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lesotho Vize Çeşitleri


Vize ülkeler arasında giriş çıkışınızı yapabilmeniz için almanız gereken izin belgesidir. Vize alım sırasında seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir. Seyahat etmek istediğiniz ülkeye hangi amaçla gittiğinize bağlı olarak da alacağınız vize çeşidi değişkenlik göstermektedir. Örneğin öğrenci olarak gitmek isteyen kişilerin öğrenci vizesi talebinde bulunması gerekirken işçi olarak gitmek isteyen kişilerin işçi vizesi talebinde bulunması gerekmektedir. Lesotho’ya gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da vize alımı sırasında seyahat amaçlarını belirtmeleri gerekmektedir. Lesotho vize çeşitleri aşağıda verildiği gibidir;

Lesotho Ticari Vizesi
Lesotho Turistik Vizesi
Lesotho Aile Ziyareti Vizesi
Lesotho Arkadaş Ziyareti Vizesi
Lesotho Öğrenci Vizesi
Lesotho Oturum Vizesi
Lesotho Çalışma Vizesi
Lesotho Göçmenlik Vizesi
Lesotho İşçi Vizesi
Lesotho Ulusal Vize

Seyahat amacınıza bağlı olarak yukarda verilen vize çeşitlerinden birini almanız gerekmektedir. Lesotho vize çeşitleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızla irtibata geçebilirler. Vize başvuru merkezimiz almak istediğiniz vize ile ilgili başvurularınızı da resmi kurumlara iletmekte yetkilidir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lesotho Ticari Vize


Ticaretle uğraşan kişilerin ticari vize alması gerekmektedir. Ticari vize alımı noktaları gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçilikleri ya da konsolosluklarıdır. Lesotho’ya ticaret yapmak amacıyla gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Lesotho ticari vizesine başvuru yapması gerekmektedir. Lesotho ticari vize alımı için Roma Büyükelçiliği’ne posta aracılığı ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

Roma Büyükelçiliği sizden birtakım evrak ve belgeler isteyecektir. Bu evrakların arasında ticaretle uğraştığınızı kanıtlayacak nitelikte bir belgeye ihtiyacınız vardır. Bu belgelerin ve evrakların tam olması durumunda vize alım işlemleriniz başarıyla gerçekleşecektir. Vize başvuru merkezimiz Lesotho ticari vize alımınız için sizin adınıza Roma Büyükelçiliği’ne başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz diğer vize çeşitleri hakkında da sizi bilgilendirebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lesotho Turistik Vize


Lesotho ülkesine gezmek için gidiyorsanız ilk olarak bu vize türünü seçmeniz çok önemlidir. Lesotho Turistik vize işlemleri için gerekli olan güncel evrakları kontrol etmeniz gerekmektedir. Lesotho Turistik vize işlemleri için gerekli olan bu belgeleri hatasız ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Belgelerin eksiksiz doğru bir şekilde hazırlanması ve sunulması durumunda vizeniz olumlu sonuçlanacaktır.

Yapılan seyahat sırasında konaklama yapacağınız otel vb yerlerin rezervasyon bilgilerini kesinlikle konsolosluğa bildirmeniz gerekmektedir. Bunların yanı sıra seyahat süresi boyunca ihtiyaçlarınızı nasıl ve hangi gelirle karşılayacağınız Lesotho ülkesi tarafından çok önemlidir. ​Lesotho​ ​Turistik​ ​vize​ alımı boyunca yapılması gereken işlemleri tamamlamanız durumunda vize başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Vize başvurularınız, randevu ve diğer yapacağınız işlemler için firmamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Lesotho Aile Ziyareti Vizesi

Aile fertlerinizden biri ya da birkaç tanesi yurtdışında yaşıyor ve yaşadığı ülke sizin pasaportunuz için vize talep ediyor ise aile ziyareti vizesi almanız gerekmektedir. Aile ziyareti vizesi başvurusunu resmi kurumlardan yani gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan alabilmektesiniz. Resmi başvuru noktaları sizden birkaç adet evrak ve belge talep edecektir. Bu evrak ve belgelerinizin arasında o ülkede yaşamakta olan bir aile ferdinizin bulunduğuna dair kanıt gerekmektedir. Bu kanıt ailenizden gelen bir davetiye olabilir.

Lesotho aile ziyareti vizesi almak için Roma Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Roma Büyükelçiliği’nin sizden istediği evrak ve belgeleri eksiksiz götürmeniz durumunda vize alımınız onaylanacaktır ancak aksi takdirde onay almanız pek mümkün değildir. Lesotho aile ziyareti vizesi ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım var diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını öneririz çünkü profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte vize alım sürecinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayabilirsiniz.

Lesotho Arkadaş Ziyareti Vizesi

Arkadaşınızı ziyaret etmek için gitmek istediğiniz ülke sizden vize talep ediyor ise arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekmektedir. Lesotho’da yaşayan arkadaşınızın yanına gidebilmeniz için Lesotho arkadaş ziyareti vizesi başvurularınızı Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla iletebilirsiniz. Roma Büyükelçiliği sizden arkadaş ziyareti vizesi alabilmeniz için gerekli olan birtakım evrak ve belgeler talep edecektir. Bu evrakların arasında arkadaşınızın Lesotho’da yaşadığını kanıtlayacak nitelikte bir belge olması gerekmektedir.

Arkadaşınızın Lesotho’dan size göndermiş olduğu davetiye bu kanıtlayıcı nitelikli belgeyi tamamlayacaktır. Lesotho arkadaş ziyareti vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan gerekli tüm bilgiye ulaşabileceklerini garanti etmekteyiz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Lesotho Vize Şartları

Vize isteyen ülkeler vize alımınız için size şart koşmaktadır. Lesotho’da size vize verirken bir takım şartları yerine getirmeniz sonucunda vizenizi verecektir. Lesotho vize alımınız için gerekli olan belge ve evrakları Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla iletebilmektesiniz. Vizenizi alırken Roma Büyükelçiliği vize alımlarınız için size birkaç şart sunmaktadır. Lesotho vize şartları aşağıdaki gibidir;

Pasaportunuzun tarihinin güncel olması
Finansal açıdan bu seyahatinizi karşılayacak birikiminizin olması gerekmektedir.
Seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir.
Aşı karnenizin evraklarınızın arasında bulunması gerekmektedir.

Lesotho vize şartları yukarıda verildiği gibi olup vize alabilmeniz için bu şartların hepsini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak vize şartları hakkında daha detaylı ve güncel bilgi isteyebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize şartları, vize başvuruları, randevuları gibi pek çok konuda bilgi sahibidir. Merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Lesotho Vizesi Hangi İllerden Alınır

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Lesotho vizesi hangi illerden alınır? Türkiye’de bulunan 81 ilden de Lesotho vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Lesotho vizesi hangi illerden alınır sorusu ile ilgili daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayabilirler. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sorularınızı en hızlı şekilde yanıtlayacaktır. Başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lesotho Vizesi Nasıl Alınır


Vize ülkeler arasında gidiş gelişinizi kontrol etmek amacıyla alınması gereken izin belgesinde denmektedir. Vize alımı başvuruları genellikle gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliği ya da konsolosluğundan alınmaktadır. Lesotho vizesi nasıl alınır sorusunun tek resmi cevabı Roma Büyükelçiliği’nden alınır olacaktır. Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla Lesotho vizesi almak için başvuru yapabilirsiniz.

Lesotho vizesi nasıl alınır, lesotho vizesi kaç günde alınır, vize nedir gibi sorularınızın cevaplarını arıyor iseniz vize başvuru merkezimize başvurabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla sorularınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde cevaplandıracaktır. Vize başvuru merkezimizi 7/24 ve Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Lesotho Vize Randevusu Nasıl Alınır


Vize alım aşamalarından bir tanesi de vize randevusu almaktır. Vize randevusu büyükelçiliklerden ya da konsolosluklardan alınabilmektedir. Lesotho vize randevusu almak için Roma Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Roma büyükelçiliği size randevu vermekte yetkili olan tek resmi kurumdur. Lesotho vize randevusu nasıl alınır sorusunun en kesin ve en net cevabı Roma Büyükelçiliği’ni aramanız olacaktır.

Lesotho vize randevusu nasıl alınır, vize randevusu almak için nereye başvuru yapmalıyım, vize randevusu almak için kiminle görüşmem gerekiyor gibi sorularınızın cevapları için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size en güncel bilgileri aktaracaktır ve dilerseniz sizin adınıza Roma Büyükelçiliği’nden sizin için randevu alacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lesotho Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Lesotho’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo (umumi), gri (hizmet) , yeşil (hususi), siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarının vize alması gerekmektedir. Vize almak içinse vize başvuru yapılması lazımdır. Lesotho vize başvurusu nasıl yapılır? Lesotho vize başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ni araması gerekmektedir.

Roma Büyükelçiliği vize için başvuru yapabilmeniz için sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir. Bu evrak ve belgelerin tam ve güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Lesotho vize başvurusu nasıl yapılır sorusuna daha ayrıntılı cevap arıyorum diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvuru merkezimizi aramasını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza vize randevusu oluşturarak vize başvurunuzu başlatabilecek yetkiye sahiptir. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayarak ulaşmanız mümkündür.

En Kolay Lesotho Vizesi Nasıl Alınır


Vize ülkeden ülkeye geçişinizi kontrol eden belgeye denmektedir. Lesotho’ya gitmek için vize almanız gerekmektedir. Bu aşamada karşımıza en sık çıkan sorulardan bir tanesi ‘En kolay Lesotho vizesi nasıl alınır’ sorusudur. Vize almak için öncelikle Roma Büyükelçiliği’ne gitmeniz gerekmektedir. Bu resmi kurum sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir.

Bu evrak ve belgeler hazırlanırken hiçbir detaydan kaçınılmamalı aksine ayrıntılı ve güncel bilgiler kullanılarak hazırlanmalıdır. Evrak ve belgelerinizin eksiksiz olması durumunda en hızlı şekilde vizenizi alabilmektesiniz. Aksi takdirde vize alım işlemleriniz onaylanmayacaktır. En kolay Lesotho vizesi nasıl alınır sorusuna daha ayrıntılı cevap arayan vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler. Vize başvuru merkezimiz en güncel bilgileri size sunacaktır.

Lesotho Vizesi İle Kaç Gün Lesotho’da Kalabilirim


Lesotho’ya gidecek olan Türkiye Cumhuriyeti gri (hizmet), yeşil (hususi), bordo (umumi) ve siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarının vize alması gerekmektedir. Vize alınırken en çok sorulan sorulardan bir tanesi de ‘Lesotho vizesi ile kaç gün Lesotho’da kalabilirim’ sorusudur. Lesotho vizesi ile Lesotho’da en fazla bir ay (30) gün kalabilmektesiniz ancak uzatmak isterseniz Roma Büyükelçiliği ile görüşebilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz Lesotho vizesi ile kaç gün Lesotho’da kalabilirim, vizemin süresini uzatabilmem mümkün müdür gibi sorularınızı yanıtlayacak kapasiteye sahiptir. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile sorularınıza en profesyonel ve en hızlı şekilde yanıt bulabileceğiniz vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Lesotho Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Vize alımlarınız sırasında dikkat etmeniz gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların eksiksiz ve güncel bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Lesotho ülkesi de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize isteyen ülkelerden bir tanesidir. Bu yüzden Lesotho vizesi almak için yerine getirmeniz gereken kurallar mevcuttur. Lesotho vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar aşağıda verildiği gibidir;

Pasaportunuzun güncel olması
Sağlık karnenizin yeni olması
Seyahatinizi karşılayacak finansal birikime sahip olmanız
Seyahat amacınızı belirtmeniz
Evrak ve belgelerin eksiksiz olması gerekmektedir.

Lesotho vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar yukarıdaki gibi olup kesinlikle uymanız gerekmektedir. Vize işlemleriniz için gerekli olan her şey için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size detaylı bir şekilde bilgi verecektir.

Lesotho İşçi Vizesi

Yurtdışına, vize isteyen ülkelerden birine işçi olarak gitmek istiyor iseniz işçi vizesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Lesotho işçi vizesi almak isteyen vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ne başvuru yapması gerekmektedir. Vize alımınız için resmi kurumlar sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir.

Bu evrakların arasında Lesotho’ya işçi sıfatı ile gideceğinizi kanıtlayacak nitelikte bir belge olması gerekmektedir. İş yerinizden isteyeceğiniz davetiye işçi olduğunuzu kanıtlayacaktır. Lesotho işçi vizesi alım işlemleriniz için vize başvuru merkezimizi de arayabilirsiniz. Başvuru merkezimiz size diğer vize çeşitleri ile ilgili de bilgi verebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan her türlü desteği alabilirsiniz.

Lesotho Ulusal Vize


Ulusal vize alımı aşamaları diğer vize çeşitlerinin alımı aşamalarından daha uzun ve zorlu bir süreç gerektirmektedir çünkü ulusal vize almak isteyen kişilerin o ülkeye sürekli olarak gidip gelecek olduğunu göstermektedir. Lesotho ulusal vize başvurularınızı Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla bildirebilirsiniz.

Lesotho ulusal vize sahibi olabilmeniz için son 6 ay içerisinde en az 90 gününüzü Lesotho’da geçirmiş olmanız gerekmektedir. Ulusal vize hakkında bilmek istediğiniz başka şeyleri de vize başvuru merkezimize danışabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz profesyonel bir şekilde vize alım sürecinizi yönetecek ve sizin en hızlı şekilde vize almanızı sağlayacaktır. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Lesotho Oturum Vizesi

Oturum vizesi alım süreci diğer vize alımlarından süreçlerden daha uzun sürmektedir. Çünkü oturum vizesi o ülkede yaşamak istediğinizin bir göstergesidir. Bu vize şeklinin istediği evrak ve belgeler de diğer vize çeşitlerine göre oldukça farklılık göstermektedir. Lesotho oturum vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Roma Büyükelçiliği’ne başvuru yapması gerekmektedir. Roma Büyükelçiliği sizden pek çok evrak ve belge talebinde bulunacaktır.

Lesotho oturum vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının son 6 ayda 90 gün Lesotha’da bulunmuş olmaları gerekmekte ve oturum vizesi başvurusu yapmadan önce de oturum izni almış olması gerekmektedir. Oturum vizesi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan faydalanabilirler. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizin için oturum vizesi başvurularınızı resmi kurumlara iletebilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Lesotho Çalışma Vizesi


Çalışma amacı ile ülke değiştirmek isteyen kişilerin çalışma vizesine başvurmaları gerekmektedir. Lesotho ülkesine çalışan kabul ederken çalışan kişiden birkaç belge ve evrak talep etmektedir. Bu belge ve evrakların arasında çalıştığınızı gösterecek kanıtlar da bulunmak zorundadır. Lesotho çalışma vizesi almak için çalışacağınız yerden gelen bir davetiye çalışan kişi olduğunuzu kanıtlamalıdır.

Lesotho çalışma vizesi ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman ve Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Lesotho Aile Birleşimi Vizesi


Lesotho’da aile fertlerinizin tamamı ya da birkaç tanesi yaşıyor ve siz de artık onlar ile yaşamak istiyor iseniz aile birleşimi vizesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Aile vizesi başvuruları da her vize başvurusunda olduğu gibi Roma Büyükelçiliği’nden yapılabilmektedir. Roma Büyükelçiliği’ne aile birleşimi vizesi için başvuru yapmanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilecektir. Bu evrak ve belgelerin arasında ailenizden gelen bir davetiye orada ailenizin yaşadığını kanıtlayacaktır ve böylelikle aile vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Evli iseniz ve eşiniz Lesotho’da yaşıyor ise evlilik cüzdanınız da buna bir kanıt olarak sunulabilmektedir. Lesotho aile birleşimi vizesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa vize başvuru merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size en hızlı ve en profesyonel şekilde yol gösterecektir. Lesotho aile birleşimi vizesi almak için vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaat edebilirsiniz.

Lesotho Göçmenlik Vizesi


Kendi ülkenizden başka bir ülkeye gidip orada yaşamak gibi bir amacınız var ise göçmenlik vizesi almanız gerekmektedir. Göçmenlik vizesi alımı diğer vizelerin alımlarına göre daha uzun sürmektedir. Lesotho’ya göçmek istiyor iseniz Lesotho göçmenlik vizesi almanız gerekmektedir. Roma Büyükelçiliği’nden göçmenlik vizesi için başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptığınız esnada sizden evrak ve belge talebinde bulunulacaktır. Bu evrakların arasında o ülkede nasıl geçineceğinizi ve nerede yaşayacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Lesotho göçmenlik vizesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını beklemekteyiz.

Lesotho Vize Evrakları


Vize alımınız sırasında sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilcektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz hazırlanması durumunda vize için başvurunuzu yapabilirsiniz. Lesotho vize evrakları ise şu şekildedir;
Lesotho vize başvuru formu
Pasaport
2 adet biyometrik fotoğraf
Aşı sertifikası
Seyahat sağlık sigortası
Vize talep dilekçesi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Yaşayacağınız yerin rezervasyon bilgileri
Uçak gidiş dönüş biletleriniz

Bu belgeler genellikle yeterli olmaktadır ancak bazı durumlarda da ek belge talebinde bulunabilirler. Lesotho vize evraklarının eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir aksi durumda vize almanız mümkün olmayacaktır. Vize alım işlemleriniz için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Lesotho Vize Belgeleri

Vize ülkeden ülkeye geçiş yaparken aldığınız izin belgesine denir. Lesotho vize belgeleri alacağınız vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Öğrenci olarak ülke değiştirmek isteyenler öğrenci vizesi alırken işverenler işveren vizesi alırlar.

Roma Büyükelçiliği size Lesotho’ya gitmek istemeniz durumunda gerekli belgeleri söylecektir. Lesotho vize belgeleri hakkında daha detaylı bilgiye erişmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayabilirler.

Çalışmayan Kişi İçin Lesotho Vize Evrakları

Çalışmayan kişiler için vize alımı biraz daha zorlu bir süreç getirmektedir. Bu zorlu süreç kelimesini açacak olursak diğer vizelere göre evraklarda değişiklik olacağından ve ek evrak isteneceğinden daha uzun bir süreç istemektedir. Çalışmayan kişi için Lesotho vize evrakları hazırlanırken belgelerin eksiksiz ve güncel olmasına çok dikkat edilmelidir.

Çalışmayan kişiler evraklarının arasına mutlaka Lesotho’da yaşamlarını nasıl sürdüreceklerini, kalacakları yerleri belirtmek zorundadırlar. Çalışmayan kişi için Lesotho vize evrakları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını öneriyoruz çünkü vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizi bu süreçte yalnız bırakmayacaktır. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ev Hanımı Lesotho Vizesi

Ev hanımlarının gidecekleri ülkede herhangi bir gelir sahibi olmadıklarından dolayı yaşamlarını finansal yönden nasıl sürdürecekleri vize alımı sırasında fazlası ile merak edilmektedir. Ev hanımı Lesotho vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla isteklerini bildirmeleri gerekmektedir. Vize alım noktasında sizden birtakım evrak ve belgeler istenmektedir.

Ev hanımları özellikle bu vizeyi alırken herhangi bir kişiden örneğin eşinden maddi destek alıyor ise bunu belirtmek zorundandır. Ev hanımı Lesotho vizesi alım sürecinizi ciddi bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu yapabilirken aynı zamanda vize alım sürecinizi de profesyonel şekilde takip edebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Memur İçin Lesotho Vize Evrakları


Memurların vize alım süreçleri genellikle daha kısa ve daha kolay gerçekleşmektedir çünkü düzenli bir finansal gelire sahiptirler. Devlette çalışmaları da vize alımı sırasında bir artı olarak değerlendirilmektedir. Lesotho’ya seyahat etmek isteyen memur vatandaşların memur için Lesotho vize evrakları hakkında bilgiye ihtiyaçları vardır.

Bu bilgileri Lesotho’nun tek resmi kurumu olan Roma Büyükelçiliği’nden karşılayabilir ya da başvuru merkezimiz arayarak bizden yardım alabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz memur için Lesotho vize evrakları hakkında detaylı bilgiye sahip olup aynı zamanda istediğiniz üzerine başvurularınızı resmi kurumlara iletmekte yetkililerdir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışan İçin Lesotho Vize Evrakları


Çalışmakta olan kişilerin çalışan vizesine başvuru yapmaları gerekmektedir. Lesotho’ya gitmek isteyen çalışan kişiler çalışan için Lesotho vize evrakları hakkında detaylı bilgi almalıdırlar. Roma Büyükelçiliği Lesotho’ya gitmeniz için vize verebilecek olan tek resmi kurumdur. Bu resmi kurum sizden çalıştığınızı kanıtlayacak vize ve evraklar talep edecektir. Çalıştığınız yerden kolaylıkla bu belgeyi alabilmektesiniz.

Çalışan için Lesotho vize evrakları hazırlanış aşamasında yanınızda bir rehber bulunmasını istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir, profesyonel çalışma arkadaşlarımızın bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz istediğiniz takdirde vize alımlarınız için de resmi kurumlarla iletişim haline geçebilirler. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayabilirsiniz.

İşveren İçin Lesotho Vize Evrakları


İşveren kişilerin Lesotho’dan vize alabilmeleri için öncelikle işveren için Lesotho vize evrakları hakkında detaylı bilgiye erişebilmeleri gerekmektedir. Lesotho işverenlere vize verirken işveren olduklarını kanıtlayan bir belge de talep etmektedirler. İşveren için Lesotho vize evraklarınızın arasında mutlaka işveren olduğunuzu kanıtlayacak bir belge gerekmektedir.

Vergi levhanız işveren olduğunuzu kanıtlayacak nitelikte bir belgedir. Bütün belgeler eskizsiz ve güncel bir şekilde Roma Büyükelçiliği’ne teslim edildiği takdirde vize alım işlemleriniz çok kısa sürede halledilecektir. İşveren vize evrakları hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo, siyah, yeşil ve gri pasaporta sahip vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak bilgi alabilirler. Vize başvuru merkezimiz dilerseniz sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu yollayabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi 7/24 arayarak bizimle irtibata geçebilir, profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde sürecinizi profesyonel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Öğrenci İçin Lesotho Vize Evrakları


Okumak amacıyla seyahat etmek istediğiniz için öğrenci vizesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Lesotho’ya öğrenci olarak gitmek isteyen kişilerin öğrenci için Lesotho vize evraklarını eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir. Roma Büyükelçiliği vizenizi alabilmeniz için bu evrak ve belgeleri zamanında getirmenizi beklemektedir.

Ayrıca bu belgelerin içine öğrenci belgenizi de eklemelisiniz ki öğrenci olduğunuz kanıtlanmış olsun. Öğrenci için Lesotho vize evrakları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramasını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimiz size almanız gereken vize belgelerini söylemekle kalmayıp isteğiniz üzerine vizenizi resmi kurumlara iletmekte de yetkili bir kuruluştur. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çiftçi İçin Lesotho Vize Evrakları


Lesotho geçimini tarım ve hayvancılık işleriyle sağlamakta olup ülkesinin toplamda sadece yüzde on biri tarım yapmak için uygundur. Lesotho çiftçilerin özellikle dikkatini çeken ülkeler arasında yer almaktadır bu yüzden Lesotho’ya çiftçi olarak gitmek isteyen kişilerin çiftçi vizesi alması gerekmektedir. Çiftçi vizesi alımı için tek resmi kurum Roma Büyükelçiliği’dir.

Vize alım noktası sizden çiftçi olduğunuzu kanıtlayan belgeler talep edecektir. Çiftçi için Lesotho vize evraklarının eksiksiz ve güncel tesliminde vizenizi almanız mümkün olacaktır aksi takdirde ise almanız mümkün olmayacaktır. Çiftçi için Lesotho vize evrakları ile ilgili daha geniş bilgilere ulaşmak istiyorum diyen kişiler vize başvuru merkezimizi istedikleri zaman arayabilirler.

Lesotho Büyükelçiliği Vize


Vize ülkeler arası giriş çıkışınızı sağlamak amacıyla almanız gereken izin belgesine denmektedir. Vize alım noktaları genellikle gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliği ya da konsolosluğudur. Lesotho Büyükelçiliği vize vermemekte olup Roma Büyükelçiliği Lesotho vizesi vermektedir. Roma Büyükelçiliği’nden Lesotho vizesi almak için tek resmi kurumdur.

Lesotho Büyükelçiliği vize hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayabilirler. Vize başvuru merkezimiz size en hızlı şekilde yardımcı olacak dilerseniz sizin adınıza resmi vize alım noktalarıyla irtibata geçebilecektir. Vize başvuru merkezimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Lesotho Konsolosluğu Vize


Lesotho Konsolosluğu vize
verememektedir çünkü Türkiye sınırları içerisinde Lesotho’ya ait bir konsoloslukluk bulunmamaktadır. Lesotho ülkesine gidebilmek için tek resmi kurum Roma Büyükelçiliği’dir. Roma Büyükelçiliği Lesotho vizesini verebilecek yetkiye sahip tek resmi kurumdur.

Lesotho Konsolosluğu vize hakkında daha detaylı bilgiye erişmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti gri, yeşil, bordo ve siyah pasaport sahibi vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak daha detaylı bilgiye erişebilirler. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Lesotho Konsolosluklar ve Adresleri

Vize almak isteyen kişilerin vize alabilmeleri için o ülkenin büyükelçiliğine ya da konsolosluğuna başvuru yapmaları gerekmektedir. Lesotho’ya gitmek isteyen vatandaşların da vize alım için resmi bir noktaya ihtiyaçları vardır. Lesotho Konsolosluklar ve adresleri aşağıda verildiği gibidir;
Lesotho’nun ülkemizde herhangi bir fahri konsolosluğu bulunmamaktadır.

Lesotho’nun ülkemiz sınırları içerinde herhangi bir büyükelçiliği de bulunmamaktadır.
Lesotha’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın Roma Büyükelçiliği’ne posta yoluyla ulaşabilmeleri mümkündür.

Lesotho Konsolosluklar ve adresleri bu şekildedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışanlarımız sayesinde en güncel bilgileri tarafınıza sunacaktır.

Lesotho Vizesi Dilekçe Örneği


Vize alım aşamalarından bir tanesi de başvurunuz için dilekçe vermenizdir. Lesotho vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Lesotho vizesi almak için öncelikle dilekçe vermeniz gerekmektedir. Lesotho vizesi dilekçe örneği, dilekçe yazmanız için güzel bir araçtır.

Lesotho vizesi dilekçe örneği bulamıyor iseniz vize başvuru merkezimiz size dilekçe örnekleri sunabilir. Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız eşliğinde dilekçe yazmanıza da yardımcı olabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lesotho Vize Başvuru Formu


Vize ülkeler arasındaki gidiş gelişinizi sağlamanız için almanız gereken bir belgedir. Lesotho’da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Lesotho vizesi almak için vize alım noktası olan Roma Büyükelçiliği ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Roma Büyükelçiliği sizden Lesotho vize başvuru formu doldurmanızı isteyecektir.

Lesotho vize başvuru formu hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden ne zaman isterlerse arayabilirler. Vize başvuru merkezimiz size vize başvuru formu örnekleri de sunabilir. Vize başvuru merkezimizi arayınız.

Lesotho Vizesi Redde İtiraz


Lesotho Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik), gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordo (umumi) pasaport sahibi vatandaşlarından vize talep etmektedir. Vize almak isteyen kişilerin ise Roma Büyükelçiliği’ne başvuru yapmaları gerekmektedir. Roma Büyükelçiliği sizden birtakım evrak ve belge talebinde bulunacaktır.

Bu evrak ve belgeleri tam olarak sunduğunuz takdirde vize alımınız onaylanmadı ise Lesotho vizesi redde itiraz yapma hakkınız oluşur. Lesotho vizesi redde itiraz yapmak isteyen vatandaşlarımız başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde redde itiraz süreciniz en kısa sürede tamamlanacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lesotho Vizesi Kaç Günde Çıkar


Lesotho’ya gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın vize alması gerekmektedir. Lesotho vizesi almak isteyenlerin en sık sorduğu sorular arasında ‘Lesotho vizesi kaç günde çıkar’ sorusu bulunmaktadır. Lesotho vizesi kaç günde çıkar sorusuna en uygun cevap 7 ila 11 gün arasında değişmektedir olacaktır.

Mağduriyete uğramamak için vize başvurunuza seyahatinizden en geç 11 gün önce başvuru yapmanız gerekmektedir. Lesotho vizesi hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayabilirler.

Lesotho Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır


Lesotho vizesi almak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de Lesotho vizesi kaç günde sonuçlanır sorusudur. Bu sorunun cevabı hazırladığınız evrakların açık ve anlaşılır olması durumunda değişmektedir. Erken vize isteyen kişilerin vizesi 7 günde sonuçlanırken acelesi olmayan vatandaşların vizeleri en geç 11 gün içinde sonuç vermektedir.

Lesotho vizesi kaç günde sonuçlanır, vize alımımın hızlanması için ne yapmalıyım, vizeme en geç ne zaman başvurmalıyım gibi sorularınızın cevaplarına ulaşabilmek için vize başvuru merkezimizi en kısa sürede arayınız. Vize başvuru merkezimiz vize alım sürecinizi çok profesyonel bir şekilde takip ederek en hızlı şekilde almanız için gerekeni yapacaktır. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Lesotho Vize Ücreti


Vize ülkeler arasında gidiş gelişinizi kontrol eden belgedir. Bu belgenin alımı ücretlidir. Lesotho’ya gitmek isteyen kişilerin vize alması şarttır. Lesotho vize ücreti tam olarak bilinmemektedir çünkü vize ücretleri seyahat amacınıza ve kalacağınız gün sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Lesotho ücreti hakkında en net bilgiye Roma Büyükelçiliği’nden ulaşabilirsiniz ya da vize başvuru merkezimizi arayarak vize ücretleriniz hakkında daha detaylı ve güncel bilgiler elde edebilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz 7/24 size hizmet verebilmek için kurulmuştur. Başvuru merkezimiz almak istediğiniz vizeye göre size bir ücret belirleyecek ve isterseniz vize başvurunuzu da gerçekleştirecektir. Vize başvurularınız için merkezimizi arayarak kendinize destek sağlayabilirsiniz.

Lesotho Vize FiyatlarıVize fiyatları gitmek istediğiniz ülkeye, gitmek istediğiniz vize çeşidine ve kalmak istediğiniz gün sayısına bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden internetten vize ücretleri hakkında kesin ve net bir cevaba ulaşmanız mümkün değildir. Lesotho fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz tek resmi kurum Roma Büyükelçiliği’dir.

Lesotho vize fiyatları hakkında vize başvuru merkezimiz de güncel ve kapsamlı bilgilere sahiptir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza vize randevusu alabilecek yetkiye sahip olup resmi kurumlardan vize fiyatlarını da size sunabilmektedir. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin her yerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Lesotho Vizesinin Başvuru Merkezi Var mı?

Lesotho vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de Lesotho vizesinin başvuru merkezi var mı sorusudur. Lesotho vizesi başvuru merkezi Roma Büyükelçiliği’dir ve Türkiye’de vize alımı için herhangi bir resmi kurumu bulunmayan ülkeler arasındadır.

Lesotho başvuru merkezi var mı, Lesotho vizesi için başvurumu nereden gerçekleştireceğim, Lesotho’ya gitmek istiyorum başvurumu kime iletmeliyim gibi sorularınız bulunuyor ise vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize almanız için sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu yapmaktadır. Vize başvurularınız ve vize ile alakalı diğer bütün bilmek istediklerinize vize başvuru merkezimizden kolaylıkla erişebilir profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu