Skip to content

Libya Vize Başvuru Şartları 2022

Libya Vizesi


Libya Vize Başvuru Şartları 2022 işlemleri oldukça uğraştırıcı ve yorucudur. Libya başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Libya başvuruları; turistik, ticari, aile ziyareti, ulusal, eğitim, vatandaşlık gibi uzun süreli ve kısa süreli vize türleri olmak üzere iki kategoride incelenir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türünü belirledikten sonra gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp vize başvurusu oluşturmaları gerekmektedir.

Libya başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Libya işlemlerinde Long Vize Turizm şirketimiz, uzman ve güvenilir personeli ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Vize başvuru merkezi olarak hizmet veren şirketimiz, vize işlemlerini kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Libya Vize Başvurusu


Türkiye Cumhuriyeti diplomatik, hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport sahipleri; Libya seyahatleri için vizeye tabidirler. Libya ülkesi, sınır kapılarında 30 güne mahsus olmak üzere vize vermektedir. Libya başvurularında, Schengen ülkelerinden birine ait pasaportu bulunan kişiler 180 gün içinde 90 günlük seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur.

Libya ülkesinin Türkiye’de resmi temsilciliği bulunmamaktadır. Libya vizesi başvurusu için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Libya başvuruları için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Vize İşlemleri

Libya işlemleri birçok prosedürden ve kuraldan oluşmaktadır. Libya işlemleri, vize türüne ve seyahat süresine uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma, Libya randevusu gibi birçok aşamanın gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Libya ülkesinin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından en kolay şekilde Libya vizesi alabilmek için Endonezya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

Libya vizesi işlemleri normalden daha uzun ve uğraştırıcı olduğundan vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Libya vizesi öncesinde Long Vize Turizm şirketimiz vize merkezlerini arayarak, ayrıntılı bilgilere müşteri temsilcilerimizden ulaşabilirsiniz.

Libya Vize Randevusu


Libya vizesi randevusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize randevusu başvurusunda bulunacak kişilerin; vize türüne, seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statülerini uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp; vize randevusu oluşturmaları ve vize başvurularını gerçekleştirmeleri gerekir.

Libya ülkesinin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevu oluşturma gibi tüm Libya işlemleri için uzman ve güvenilir personelimizle hizmet vermekteyiz. Vize randevusu oluşturan kişilerin randevu tarihinde ve saatinde talep edilen yerde hazır olarak beklemeleri gerekmektedir.

Libya Vize


Türkiye Cumhuriyeti umumi, diplomatik, hizmet ve hususi pasaport sahipleri; Libya seyahatleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Schengen ülkelerinden birine ait pasaportu bulunan kişilerin, 90 günlük seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Libya ülkesinin Türkiye’de Büyükelçiliği ve Konsolosluğu bulunmamaktadır.

Bu nedenle Libya işlemleri hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kolay bir şekilde Libya vizesi alabilmek için Endonezya vizesi alınması daha doğru olacaktır. Libya başvuruları uzun süre içerisinde tamamlanmaktadır. Libya başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu gibi tüm vize işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması için şirketimize ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Libya Vize Başvuru Merkezi


Libya başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, Libya vizesi başvurusu gibi vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek uzman ve güvenilir personelimizden hizmet alabilirsiniz. Libya başvuru merkezi olarak Long Vize Turizm şirketimiz hizmet vermektedir.

Long Vize Turizm şirketimizin Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu için Long Vize Turizm şirketimiz ile birebir görüşme sağlayarak veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek vize işlemleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Libya işlemleri, uzun süreli ve uğraştırıcı olduğundan bu süreci eksiksiz bir şekilde kısa süre içerisinde tamamlamak için vize başvuru merkezlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Vize Çeşitleri


Libya ülkesine seyahat edecek Türkiye vatandaşları, vize türüne ve seyahat süresine göre vize işlemlerini başlatmaları gerekmektedir. Libya çeşitleri, uzun süreli ve kısa süreli olmak üzere iki kategoride belirlenir. Libya vizesi çeşitleri şunlardır:

Libya Turistik vize
Libya Ticari vize
Libya Aile ziyareti vizesi
Libya Vatandaşlık vizesi
Libya Oturum vizesi
Libya Aile birleşimi vizesi
Libya İşçi vizesi
Libya Eğitim vizesi
Libya Arkadaş ziyareti vizesi
Libya Göçmenlik vizesi

Libya başvurularında bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli işlemleri gerçekleştirmediği takdirde; vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Libya vizesi türüne uygun şekilde vize işlemlerini yürütmek için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Ticari Vize

Libya ticari vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne ve süresine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekmektedir. Libya ticari vizesi, Libya ülkesinde iş görüşmesi, fuar, toplantı, fabrika açılışı gibi ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür.

Ticari vize başvurularında en önemli evraklardan birisi Libya ülkesinde bulunan firma yetkilisi veya yöneticisi tarafından gönderilen davetiyedir. Bu davetiye içerisinde vize başvurusunda bulunan kişinin Libya ülkesine davet edildiği açıkça belirtilmelidir. Ticari vize başvurularında, karşı taraftan gelen davetiye vize işlemlerinin daha kolay ilerlemesini sağlayacaktır. Ticari vize, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Libya ticari vize başvurularında Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek tüm Libya işlemleri için profesyonel destek alabilirsiniz.

Libya Turistik Vize


Libya turistik vize, Libya ülkesine gezi amacıyla seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür. Turistik vize, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Libya turistik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, vize süresi dolduktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmeleri gerekmektedir. Turistik vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için vize süresine uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır.

Gerekli evrak ve belgelerin hazırlanması esnasında yapılan yanlışlık, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Libya turistik vize başvurularında talep edilen evrak ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Libya turistik vize başvurularında, vize evrakları ve belgelerinin hazırlanması ve diğer vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Aile Ziyareti Vizesi

Libya aile ziyareti vizesi, Libya’ da bulunan aile bireylerinden birini ziyaret etmek amacıyla talep edilen vize türüdür. Aile ziyareti başvurularında ziyaret edilecek aile bireyinin, Libya’da sürekli ikamet etmesi gerekmektedir. Libya aile ziyareti vizesi başvurularında, en önemli evraklardan birisi Libya’da bulunan aile bireyinin göndereceği davetiyedir.

Aile bireyinin davetiye göndererek Libya başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğini açıkça belirtmesi gerekir. Aile ziyareti vize başvurularının titizlikle yürütülmesi, vize başvurularının başarılı olabilmesi için oldukça önemlidir. Libya aile ziyareti vize başvurularında talep edilen evrakların ve belgelerin hazırlanması ve vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Arkadaş Ziyareti Vizesi

Libya ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almaları gerekmektedir. Libya arkadaş ziyareti vizesi, Libya vize çeşitleri arasında yer almaktadır. Arkadaş ziyareti vizesi, Libya’da bulunan arkadaşı ziyaret etmek amacıyla talep edilen bir vize türüdür. Libya arkadaş ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır.

Arkadaş ziyareti vize başvurularında, arkadaşın davetiye göndererek Libya başvurusunda bulunan kişiyi Libya’ya davet etmesi gerekmektedir. Davet mektubu, arkadaş ziyareti vize başvurularında oldukça önemli bir belgedir. Arkadaş ziyareti vize başvurularında davetiye gönderildiği takdirde, vize başvuruları daha kolay ve pratik bir şekilde ilerleyecektir. Libya arkadaş ziyareti vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Libya Vize Şartları

Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği resmi prosedürlere ve kurallara uyulması gerekmektedir. Türkiye’den Libya’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almalıdırlar. Libya vize şartları şunlardır:

En az 6 ay geçerliliği olan ve yıpranmamış/eskimemiş bir pasaportun olması zorunludur.
Ayrıca pasaportun en fazla 10 yıl içerisinde alınmış olması gerekmektedir.
Libya başvurusunun, vize türüne uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Vize için talep edilen evrakların ve belgelerin; vize türüne, seyahat süresine ve kişilerin Türkiye’deki iş statüsünü uygun şekilde hazırlanmalıdır.
Vize başvurularında talep edilen işlemler, prosedüre uygun şekilde yürütülmelidir. Libya işlemlerini talep edilen şekilde yürütülmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Vizesi Hangi İllerden Alınır?


Libya vize başvurusu yapan kişileri merak ettiği konulardan birisi de Libya hangi illerden alınır konusudur. Libya başvurusu için Türkiye’nin 81 ilinde vize başvuru merkezi bulunan Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz; Adıyaman, Adana, Ağrı, Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Batman, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Giresun, Hatay, Hakkâri, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Karabük, Kırıkkale, Kars, Kilis, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Muğla, Mersin, Muş, Niğde, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Sinop, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Yalova ve Zonguldak olmak üzere 81 ilden Libya başvurusu almaktadır.

Libya Vizesi Nasıl Alınır?


Libya vizesi nasıl alınır konusunda yapılması gereken iş, uzman ve güvenilir personeli ile hizmet veren Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Libya ülkesinin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından Libya vize işlemleri oldukça uğraştırıcı ve zordur. Ayrıca vize işlemleri için birçok prosedürün ve kuralın eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekir.

Vize başvurularında herhangi bir işlemin eksik veya yanlış yapılması, vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Vize başvurularında öncelikle vize türü belirlenmeli ve vize türüne uygun şekilde vize başvuruları gerçekleştirilmelidir. Libya başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Libya randevusu oluşturma, Libya başvurusu gibi tüm işlemler için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Vize Randevusu Nasıl Alınır?


Libya vize başvurusu yapan kişilerin, gerçekleştirmesi gereken işlemlerden birisi de vize randevusu oluşturmaktır. Libya vize randevusu nasıl alınır hususunda tek yapılması gereken iş, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Vize randevusu, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluk veya Büyükelçiliği’nden talep edilir.

Vize randevusu talep edilerek vize için hazırlanan evraklar ve belgeler teslim edilmektedir. Konsolosluk veya büyükelçilik, vize başvurularını hafta içi belirli gün ve saatlerde kabul etmektedir. İstanbul veya Ankara’ya gitmeden bulunduğunuz ilden kolay ve basit bir şekilde vize randevusu oluşturmak için Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?


Libya vizesi almak isteyen kişilerin öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Vize türü belirledikten sonra vize seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statüsünü uygun şekilde evraklar/belgelerin hazırlanıp; diğer vize işlemleri tamamladıktan sonra vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Libya’a seyahat edecek kişilerin merak ettiği konulardan birisi de Libya vize başvurusu nasıl yapılır hususudur. Libya vize başvurularını, bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm merkezimize ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz, vize başvurusu işlemlerini sizlerin yerine gerçekleştirmektedir. Tüm vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

En Kolay Libya Vizesi Alınır?


Vize alabilmek için birçok prosedürün ve işlemin yerine getirilmesi gerekmektedir. Vize işlemlerinin talep edilen şekilde hazırlanması için istenilen adımlar eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır. Aksi takdirde Libya vize başvuruları ret ile sonuçlanacaktır. En kolay Libya vizesi nasıl alınır konusunda yapılması gereken iş, profesyonel destek alınmasıdır.

Long Vize Turizm olarak vize başvurularında izlenecek adımların eksiksiz ve talep edilen şekilde yürütülmesi için uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Vize için talep edilen evrakların ve belgelerin hazırlanmasında, vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemlerini profesyonel bir şekilde tamamlamak için şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Libya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Libya vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemli noktalardır. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan birisi vize türüne uygun şekilde ve gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanmasıdır. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin, en fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden bir pasaportlarının bulunması gerekir.

Pasaportu bulunmayan kişilerin, öncelikle pasaport başvurusu daha sonra Libya vize başvurusu yapmalıdır. Vize başvurusunda bulunan kişilerin hazırladığı evrak ve belgelerdeki bilgilerin birbiriyle uyumlu olması gerekmektedir. Libya vize başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar ve vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar


Libya vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar şunlardır:
Vize başvurusunda bulunan kişilerin en fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaportlarının bulunması zorunludur.

Vize başvuruları için talep edilen pasaport, Libya vize başvuru formu ve diğer evrak ve belgelerdeki bilgilerin birbiriyle uyumlu olması gerekir.
Vize için talep edilen evrak ve belgelerin; vize türüne, seyahat süresine ve kişilerin iş statülerine uygun şekilde hazırlanmalıdır.
Vize başvurusunda bulunan kişilerin ülkeye gidiş amaçlarını Konsolosluk ve Büyükelçilik yetkililerine kanıtlaması gerekir.

Libya vize başvurularının eksiksiz ve talep edilen şekilde oluşturulması için dikkat edilmesi gereken tüm hususlar hakkında güncel ve detaylı bilgiler için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Libya İşçi Vizesi

Libya işçi vizesi, Libya ülkesine işçi olarak gitmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. Libya İşçi vizesi başvurusu, yurt dışında iş ve çalışmak için talep edilen vizedir. Libya işçi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Libya ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, tüm pasaport sahipleri uzun ve kısa süreli seyahatleri için vize almak zorundadırlar.

İşçi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, ülkeye işçi olarak gitmek istediğini kanıtlayıcı belgeleri sunması gerekir. İşçi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Libya’da çalışacakları işyerinden alacakları davet mektubu, Libya vize başvurularını daha kolay ve başarılı yönde sonuçlanmasını etkileyecektir. Libya’a işçi olarak gitmek isteyen kişiler, talep edilen evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir. Libya işçi vizesi başvuruları için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel ve uzman personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Ulusal Vize


Libya ulusal vize, Libya seyahatleri sırasında 6 ay içerisinde 90 günden fazla ülkede bulunabilmek için talep edilen vize türüdür. Ulusal vize başvuruları, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Ulusal vize başvurusunda bulunan kişilerin, talep edilen evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlaması Libya vize başvuruları için oldukça önemli bir husustur.

Libya ulusal vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize belgeleri içerisinde ülkede kalacakları süre boyunca masraflarını nasıl karşılayacağını belirtici belgeleri de sunmaları gerekir. Bu belgeler, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanmasını etkileyecektir. Libya ulusal vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve diğer vize işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Libya Oturum Vizesi

Libya oturum vizesi, ülkede uzun süreli yaşamak ve kalmak için alınması gereken vize türüdür. Oturum vizesi almak oldukça zor ve meşakkatlidir. Libya oturum vizesi başvuruları, uzun süreli vize türleri arasında yer almaktadır. Oturum vizesi alabilmek için öncelikle oturum izni alınması gerekir.

Ayrıca oturum vizesi başvurusunda bulunan kişilerin ülkede kaldıkları süre boyunca nerede çalışacağı, finansal geliri ve konaklama bilgilerini belirten evrak ve belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurması, Libya vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemlidir. Bu belgelerin vize dosyası içerisinde olması, vize başvurusunu olumlu yönde sonuçlanmasını etkileyecektir. Libya oturum vizesi başvuruları için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek detaylı ve güncel bilgilere ulaşarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Libya Çalışma Vizesi


Libya çalışma vizesi, ülkede çalışmak için alınması gereken vize türüdür. Çalışma vizesi alınabilmesi için ülkeye gidiş amacının çalışmak olduğunu kanıtlayıcı belgeleri bulundurulması gerekmektedir. Libya çalışma vizesi başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için ülkede iş bulduysanız iş bulduğunuza dâhil belgelerin de sunulması gerekir.

Libya çalışma vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, daha sonra oturum vizesi ve vatandaşlık vizesi başvurusunda da çalışma vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin talep edilen şekilde hazırlanıp; Libya vize başvurusu gerçekleştirilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak Libya çalışma vize başvurularında uzman ve profesyonel personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Libya Aile Birleşimi Vizesi


Libya aile birleşimi vizesi
, ülkede bulunan aile bireylerinin yanına gidebilmek ve orada yaşamak için talep edilen vize türüdür. Aile birliğinin korunması için talep edilen aile birleşimi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Libya’da bulunan eşin veya aile bireyinin yanına gidilebilmesi için aile olduğunu kanıtlayıcı belgelerin dosya içerisinde bulunması gerekmektedir.

Evli kişilerin evli olduğunu kanıtlayıcı belgeleri veya evlilik cüzdanını vize evrakları içerisinde bulundurmalıdır. Aile birleşimi başvurusunda bulunan 18 yaşından küçük kişilerin ise anne baba tarafından imzalanmış olan noter tasdikli muvafakatnameyi vize dosyası içerisine koymalıdırlar. Libya aile birleşimi vizesi başvurularında, evrakların ve belgelerin hazırlanmasında ve diğer tüm Libya vize işlemleri için güncel ve detaylı bilgilere Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Libya Göçmenlik Vizesi


Libya göçmenlik vizesi
, ülkede göçmen olarak yaşamak isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. Göçmenlik vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almakta ve göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin ülkede oturmak için oturma izni alması da gerekmektedir. Libya göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Libya’da iş bulmuş olması ve iş bulduğuna dair belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurmaları, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Göçmenlik vize başvurusu için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanıp; Libya göçmenlik vizesi başvurusu yapılması gerekmektedir. Libya göçmenlik vizesi İçin Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek vize işlemlerini eksiksiz ve doğru bir şirkete yapmak için profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Vize Evrakları


Libya ülkesi, ülkelerini ziyaret edecek vatandaşların vize alabilmeleri için resmi temsilcilikleri aracılığıyla vize evrakları ve belgelerini belirlemektedir. Vize evrakları ve belgeleri, Libya vizesi başvurusunda bulunan kişinin mesleğine, vize türüne ve seyahat süresin göre farklılık arz eder. Libya vize evrakları şunlardır:

Pasaport (seyahatin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan ve en az 2 sayfası boş olmalıdır.)
2 adet biyometrik fotoğraf (35*45 mm ebatlarında, arka fonu beyaz/gri olmalıdır)
Libya vize başvuru formu
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Libya vize talep dilekçesi
Konaklama rezervasyonları ve belgeleri
Ulaşım rezervasyonları ve belgeleri
Seyahat sağlık sigortası
Aşı belgeleri
Finansal durumu gösteren belgeler
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para

Vize alarak Libya ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Long Vize Turizm şirketimizde hizmet sunan ülke temsilciler ve personelinden profesyonel destek alarak vize evrakları ve belgelerini hazırlatabilirler.

Libya Vize Belgeleri


Libya vize başvuruş için tanzim edilmesi gereken vize evrakları ve belgeleri, seyahat edecek kişinin mesleğine, vize süresine ve vize türüne göre değişir. Tüm vize başvurularında ortak olan Libya vize belgeleri şunlardır:

Pasaport (En fazla 10 yıl içerisinde alınmış, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği devam etmeli ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 sayfası boş olmalıdır.)
Libya vize başvuru formu
Libya vize talep dilekçesi
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı
2 adet biyometrik fotoğraf (arka fonu beyaz/gri, 35*45 mm ebatlarında olmalıdır.)
Konaklama rezervasyonları
Ulaşım rezervasyonları
Finansal durumu gösteren belgeler
Seyahat sağlık sigortası poliçesi
Aşı belgeleri

Libya vize evrakları ve belgelerinin resmi usullere göre hazırlanması başvurunun kabulü için şarttır. Profesyonel destek almak için Libya Büyükelçiliği/Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz personeli ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Libya Vize Evrakları


Libya vize başvuru tarihi itibariyle kamu ya da özel sektörde çalışmayan kişiler aşağıda belirtilen vize evrakları ve belgelerini resmi prosedürlere ve usul şartlarına uygun olarak tanzim etmeleri halinde Libya vizesi alabilirle. Çalışmayan kişilerden istenen en önemli şartlar ise seyahat masraflarını karşılayacak mali durumunun belgelenmesi ve davet mektubunun temin edilmesidir. Detaylar için profesyonel hizmet veren yetkili Long Vize Turizm şirketimizden destek alabilirsiniz. Çalışmayan kişi için Libya vize evrakları ise şunlardır:

Pasaport (sayfaları yıpranmamış/eskimemiş, en az 2 sayfası boş olan ve son 10 yıl içerisinde alınmış olmalıdır.)
Libya vize talep dilekçesi
Vize Başvuru Formu
​2 Adet biyometrik Fotoğraf (Arka fonu beyaz/gri ve 35*45 mm ebatlarında olmalıdır.)
Sponsora ait belgeler, sponsor şirketse; vergi levhası fotokopisi, ticari faaliyet belgesi, imza sirküleri fotokopisi, ve diğer evraklar/belgeler
Banka Hesap Cüzdanı Fotokopileri 
Davet mektubu
Banka hesap ekstresi
Nüfus Cüzdan Fotokopisi 
Finansal durumunu gösteren belgeler
Seyahat sağlık sigortası
Aşı kartı
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

Ev Hanımı Libya Vize Evrakları


Türkiye’den her yıl birçok kişi turistik gezi, ticari faaliyetlerde bulunmak, aile ziyareti, arkadaş ziyareti gibi amaçlarla Libya ülkesine gitmek için vize başvurusunda bulunmaktadır. Ev hanımı olan kişilerden istenen en önemli şartlar ise vize evrakları/belgeleri ile birlikte davet mektubunun temin edilmesi ve seyahat masraflarını karşılayacak yeterli mali durumu gösteren belgelerin ibraz edilmesidir. Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Ev hanımı Libya vize evrakları ise şunlardır:

Pasaport (son 10 yıl içerisinde alınmış, sayfaları yıpranmamış/eskimemiş ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az sayfası boş olan pasaport)
Libya vize Başvuru Formu
Libya vize talep dilekçesi
​2 Adet Biyometrik Fotoğraf (Arka fonu beyaz/gri, 35*45 mm ebatlarında ve son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır.)
Banka Hesap Cüzdanı Fotokopileri 
Seyahat sağlık sigortası
Banka hesap ekstresi
Aşı yapıldığına dair belgeler
Davet mektubu
Evlilik cüzdanı fotokopisi
Nüfus Cüzdan Fotokopisi 
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

Memur İçin Libya Vizesi Evrakları


Kamu personeli olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından hususi, hizmet, umumi ve diplomatik pasaport hamili vatandaşlar pasaport türü fark etmeksizin Libya ülkesine seyahat gerçekleştirebilmeleri için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Sorunsuz ve en kısa sürede Libya vizesi alabilmek için vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurularınız yapabilirsiniz. Memur için Libya vizesi evrakları ve belgeleri şunlardır:


Pasaport (seyahatin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği devam eden, sayfaları eskimemiş/yıpranmamış ve en az 2 sayfası boş olan pasaport)
Libya vize başvuru formu
Libya vize talep dilekçesi
2 adet biyometrik fotoğraf (35*45 mm ebatlarında ve arka fonu beyaz/gri olmalıdır.)
Konaklama rezervasyonları
Ulaşım rezervasyonları
Memuriyet görev belgesi
Son 3 aya ait maaş bordrosu (imzalı, kaşeli ve aslı olmalıdır.)
Çalışılan kurumdan alınmış izin belgesi
Seyahat sağlık sigortası
Aşı belgesi
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Banka hesap ekstresi

Çalışan İçin Libya Vize Evrakları


Kamu ya da özel sektör çalışanları Libya ülkesine seyahat edebilmeleri için aşağıda belirtilen evrakları ve belgeleri resmi prosedürlere uygun olarak tanzim etmeleri halinde sorunsuz bir şekilde vize alarak seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Profesyonel destek almak için Libya resmi temsilcilikleri tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimize müracaat edebilirsiniz. Libya vize başvurusunda, çalışan için Libya Vize Evrakları şunlardır:

Libya vize başvuru formu
Libya vize talep dilekçesi
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Pasaport (son 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden, sayfaları yıpranmamış/eskimemiş ve en az 2 sayfası boş olan pasaport)
Otel ve uçak rezervasyonları ve belgeleri
Seyahat masrafları karşılamak için bank hesabında yeterli düzeyde para
Çalışılan şirket/firma/kurumdan alınan izin belgesi
Son 3 aya ait maaş bordrosu dökümleri (kaşeli, imzalı ve aslı olmalıdır.)
SGK hizmet dökümü belgeleri
Mali durumu gösteren belgeler (varsa araç ruhsatı ve tapu fotokopileri)
Seyahat sağlık sigortası
Aşı belgesi
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Mesleğe ait belgeler ve evraklar

İşveren İçin Libya Vize Evrakları


Libya ülkesine ticari yatırımlar yapmak, ekonomik faaliyette bulunmak isteyen işveren statüsünde bulunan firma/şirket yöneticileri, Libya Ticari vizesi alabilmek için profesyonel destek almalarının önemi büyüktür. Vize başvurularının alınmasında ve tüm vize işlemlerini resmi prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesinde ülke temsilcileri ve uzman personeli ile profesyonel hizmet sunan Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurularınızı yapabilirsiniz. İşveren için Libya vize evrakları ve belgeleri şunlardır:

En az 6 ay geçerliliğini bulunan ve sayfaları yıpranmamış/eskimemiş ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 boş sayfası olan bir pasaport
2 adet biyometrik fotoğraf(35*45 mm ebatlarında, arka fonu beyaz/gri)
Libya vize başvuru formu
Libya vize talep dilekçesi
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Şirket/firmaya ait ticari faaliyet belgesi, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri, ticari sicil gazetesi fotokopisi ve diğer belgeler
Son 3 aya ait banka hesap dokümanları
Mali durumu gösteren belgeler

Öğrenci İçin Libya Vize Evrakları


Libya ülkesindeki eğitim kurumlarında öğrenim görmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, en kısa sürede vize alabilmeleri için Libya Büyükelçiliği/Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla Libya vize işlemleri başlatabilirler. Şirketimiz, başvuru sahibi adına vize başvurusu yapmakla birlikte tüm vize süreçlerini tamamlayarak vize alınmasını sağlamaktadır. Öğrenci için Libya vize evrakları ve belgeleri şunlardır:

Pasaport (son 10 yıl içerisinde alınmış, vize ilmelerinin yapılabilmesi için en az 2sayfası boş olan ve sayfaları eskimemiş/yıpranmamış olmalıdır.)
Libya vize başvuru formu
Libya vize talep dilekçesi
2 adet biyometrik fotoğraf (arka fonu beyaz/gri ve 35*45 mm ebatlarında olmalıdır.)
Öğrenci olduğuna dair Islak imzalı öğrenci belgesi
Eğitim alınan okuldan alınmış izin belgesi
18 yaşından küçükler için noter onaylı muvafakatname
Sponsora ait evraklar ve belgeler
Konaklama rezervasyonları
Ulaşım rezervasyonları
Eğitim alınacak okuldan davet mektubu temin edilmesi
Seyahat sağlık sigortası
Vize ücretinin ödendiğine dair dekont
Aşı belgeleri

Çiftçi İçin Libya Vize Evrakları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarından kamu personeli, özel sektör çalışanları, emekli, işçi, ev hanımı gibi farklı mesleki statülerde birçok kişi Libya vizesi başvurusunda bulunmaktadır. Çiftçi olan kişilerde aşağıda belirtilen evrakları ve belgeleri resmiyete uygun tanzim etmeleri halinde ve Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alarak vize başvurusunda bulunmaları durumunda planladıkları tarihte seyahatlerini gerçekleştirebilmeleri için gerekli olan vizeyi sorunsuz ve en kısa sürede alabilirler.

Çiftçi için Libya evrakları ve belgeleri şunlardır:
En fazla son 10 yıl içerisinde alınmış, seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği devam eden ve vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 2 sayfası boş olan pasaport
Gidiş ve dönüş olmak üzere uçak bileti rezervasyonları
Konaklama rezervasyonları
Libya vize başvuru formu
Libya vize talep dilekçesi
2 adet Biyometrik fotoğraf (35*45 mm ebatlarında, araka fonu beyaz/gri)
Tam vukuatlı Nüfus kayıt örneği (ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.)
Ziraat Odası’ndan alınmış çiftçilik belgesi
Aşı belgeleri
Seyahat sağlık sigortası
Seyahat masraflarını karşılamak için bankada yeterli miktarda para
Varsa araç ruhsat ve tapu fotokopileri

Libya Büyükelçiliği Vize


Libya Büyükelçiliği vize
ile ilgili tüm işlemlerini yürütmek, yapılan vize başvurularını değerlendirmek ve sonuçlandırmak, vize için gerekli olan evrakları ve belgeleri belirlemeye ve bazı durumlarda ek evrak istemeye yetkilidir. Libya ülkesinin Türkiye’de diplomatik resmi temsilciliği bulunmamaktadır. Libya vize başvurusu Endonezya Konsolosluğu’na yapılır.

Vize başvurularının resmiyete uygun ve usul şartlarına göre gerçekleştirilebilmesi ve en kısa sürede vize alınması için Konsolosluk/Büyükelçilik tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimize müracaat edebilirsiniz. Bulunduğunuz ilden vize işlemlerini başlatmak ve tüm vize süreçlerini sizin adınıza takip etmekle yetkili olan şirketimiz, ülke temsilcileri ve uzman personeli ile profesyonel destek sağlamaktadır. Vize detayları için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Libya Konsolosluğu Vize


Libya Konsolosluğu vize
işlemleri ve vize başvurularının nasıl yapılacağı konusunda yetkilidir. Konsolosluk yetkilileri vize başvurularını olumlu ya da olumsuz yönde değerlendirmeye yetkili olmakla birlikte, vize başvurusu için gerekli olan evrakların ve belgelerin belirlenmesi ve başvuru sahibinin mesleki statüsüne göre (ev hanımı, işçi, memur, çalışan, çalışmayan, emekli, öğrenci, işveren gibi) ek evrak/belge istemeye de yetkilidir.

Konsolosluğun hizmet verdiği diğer bir alan ise Türkiye’de bulunan Libya vatandaşlarının doğum, ölüm, vatandaşlık, nüfus gibi resmi işlemlerini de yürütmektedir. Türkiye’de Libya ülkesinin Konsolosluğu bulunmadığından, tüm bu işlemler Endonezya Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Vize başvuruları için Konsolosluk tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alarak en kısa sürede Libya vizesi alabilirsiniz.

Libya Konsoloslukları ve Adresleri

Her yabancı ülke kendi ülkelerine giriş yapmak isteyen kişilerden vize antlaşmasına göre vize talep etmektedir. Her ülkenin vize şartları farklılık arz eder. Ülkelerin, pasaport türlerine göre vize uygulamaları farklıdır. Tüm vize işlemleri ülkenin resmi temsilcilikleri olan Konsolosluk ya da Büyükelçilikleri tarafından gerçekleştirilir. Libya ülkesinin Türkiye’de herhangi bir resmi temsilciliği bulunmamaktadır. Libya vize işlemleri, Endonezya Konsolosluğu tarafından yürütülmektedir. Libya Konsoloslukları ve adresleri ise Libya vize işlemlerinin yürütüldüğü Endonezya Konsolosluğu’na ait adresler aşağıda belirtilmiştir.

Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Adres: Esentepe Mahallesi, Keskin Kalem Sok. No:13 Şişli/İSTANBUL
Endonezya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Adres: Prof. Dr. Aziz Sancar Caddesi, No:10, PO Box 42 Çankaya/ANKARA

Libya Vizesi Dilekçe Örneği


Vize başvurularında hazırlanması gereken en önemli evraklardan birisi de dilekçedir. Libya vize başvurusunda bulunan kişilerin, seyahat nedenlerini ve seyahat sürelerini açıkça belirten bir dilekçe yazıp Konsolosluk veya Büyükelçiliğe göndermeleri gerekir. Dilekçe içerisinde seyahat süresinin tarihleri açıkça belirtilmeli ve seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı, seyahat bittikten sonra tekrar geri dönüleceğinin taahhüt edilmesi gerekiyor.

Libya vizesi dilekçe örneği için Long Vize Turizm şirketimizin resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Vize başvurularında dilekçenin, vize başvurusunda bulunan kişinin seyahat nedenine ve seyahat süresine göre yani kişiye özel olarak hazırlanması gerekir. Vize talep dilekçesi, vize başvuruları için oldukça önemli bir evraktır. Libya vizesi için dilekçe hazırlamak için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Libya Vize Başvuru Formu


Libya vize başvurularında hazırlanması gereken en önemli belge vize başvuru formudur. Libya başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için vize başvuru formunun eksiksiz ve prosedürü uygun şekilde hazırlanması gerekir. Vize başvurularında Konsolosluk tarafından talep edilen başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin, doğru ve açıklayıcı olmasına dikkat edilmelidir.

Başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin diğer evrak ve belgeler ile uyumlu ve vize başvurusu yapan kişiye ait olması gerekmektedir. Libya vize başvuru formu hazırlanırken uzman ve profesyonel kişilerden destek alınmalıdır. Resmi bir belge olan Libya vize başvuru formunun prosedüre uygun şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Libya Vizesi Redde İtiraz


Vize başvuruları bazen olumlu yönde sonuçlanırken bazen de ret ile sonuçlanmaktadır. Vize başvurularının ret ile sonuçlanması, genellikle talep edilen evrakların ve belgelerin eksik veya yanlış hazırlanmasından kaynaklanır. Libya vize başvurusu ret ile sonuçlanan kişilerin, redde itiraz etme hakları bulunmaktadır. Libya vizesi redde itiraz işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanan kişiler, redde itiraz dilekçesi yazarak Konsolosluk/Büyükelçiliğe göndermesi gerekir. Redde itiraz kabul edildiği takdirde, redde neden olan evrak ve belge tekrar düzenlenip gönderilmelidir. Libya vizesi redde itiraz dilekçesi hazırlama aşamasında, şirketimiz bünyesinde çalışan güvenilir ve uzman personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?


Vize için gerekli evraklar ve belgeler hazırlanıp; vize başvurusu oluşturulduktan sonra hazırlanan evrakların ve belgelerin incelenmesi işlemi, belirli süreler içerisinde gerçekleştirilmektedir. Libya vize başvurusunda bulunan kişilerin cevabını merak ettiği konulardan birisi de Libya vizesi kaç günde sonuçlanır konusudur. Libya vizesi, ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Ancak bazı durumlarda Konsolosluk/Büyükelçilik yetkilileri, ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum vize sonuçlanma süresinin uzamasına neden olur. Vize başvurularında seyahat planlarında herhangi bir değişiklik oluşmaması için vize başvurularının en az 1 ay öncesinden başlatılması daha doğru olacaktır. Libya vize başvurularına kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Libya Vizesi Kaç Günde Çıkar?


Libya vizesi kaç günde çıkar
sorusunun cevabı, vize başvurusunda yapan kişilerin seyahat planlarında herhangi bir değişiklik oluşmaması için oldukça önemli bir konudur. Vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin incelenmesi ve sonuçlandırılması, belirli süreler içerisinde gerçekleştirilir. Libya vize başvuruları, ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken husus; Konsolosluk/Büyükelçilik resmi tatillerde ve bayramlarda hizmet vermemektedir. Vize başvurusu bu süre içerisinde gerçekleştirilmişse sonuçlanma süresi uzayacaktır. Libya başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin kısa süre içerisinde talep edilen şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Vize Ücreti


Libya vize ücreti
, vize türüne ve seyahat süresine göre farklılık gösterir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahat planlaması ve bütçe kontrolü için vize ücretinin net olarak bilinmesi oldukça önemlidir. Libya vize ücreti hakkında detaylı ve güncel bilgilere Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Vize ücretleri, her yıl farklılık göstermektedir.

Vize başvurularını ret ile sonuçlanması durumunda vize ücreti tekrar iade edilmez. Tekrar vize başvurusu yapacak kişilerin tekrar vize ücretini yatırmaları gerekir. Libya başvurularında, gerekli evraklar ve belgeler teslim edilmeden önce vize ücreti yatırılmalıdır. Vize ücreti yatırılmadığı takdirde Libya vize başvurusu değerlendirmeye alınmaz. Libya vize başvurularında tüm Libya vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Libya Vize FiyatlarıVize başvurularında gerçekleştirilmesi gereken adımlardan birisi de vize ücretinin yatırılması işlemidir. Konsolosluk tarafından belirlenen vize fiyatları, her yıl farklılık gösterir. Ayrıca vize fiyatları, vize türüne ve seyahat süresine göre de değişiklik göstermektedir. Libya vize fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgileri, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Vize başvurularında seyahat için gerekli bütçenin hazırlanması için vize ücretinin bilinmesi gerekir.

Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan birisi de Libya başvurularının olumsuz yönde sonuçlanması durumunda vize ücreti tekrar iade edilmez. Bu durum vize başvurusunda bulunan kişinin maddi zarara uğramasına neden olacaktır. Vize başvurularında bu tür sorunlarla karşılaşmamak için vize işlemlerinin talep edilen şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Libya Vizesi Başvuru Merkezi Nerede?

Libya vizesi başvuru merkezi nerede konusunun cevabı, vize başvurusunda bulunan kişiler için oldukça önemli bir husustur. Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne gerçekleştirilir. Ancak bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde Libya vize başvurusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Long Vize Turizm şirketimizin Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcileri, vize başvuruları için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu gibi tüm Libya işlemleri için hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu