Skip to content

Liechtenstein Vize Başvuru Şartları 2022

Liechtenstein Vizesi

Liechtenstein Vize Başvuru Şartları 2022, Ülkeden ülkeye geçişlerinizin kontrol altında tutulabilmesi için bazen vize almanız gerekmektedir. Vize alımları genellikle o ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan yapılabilmektedir. Liechtenstein ülkesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarını 6 ay içerisinde 90 gün süreyle vizeden muaf tutarken, bordo (umuma mahsus), yeşil (hususi) ve gri (hizmet) pasaportu sahiplerini her koşulda vizeye tabi tutmuştur.

Liechtenstein vizesi almak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapması ve Schengen vizesine sahip olması gerekmektedir. Liechtenstein vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizle irtibata geçebilirler. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine başvurularınızı resmi vize başvuru merkezlerine iletmekte yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize İşlemleri

Vize, ülkeler arası gidiş geliş işlemlerinizin kontrolünü yapabilmek için almanız gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir. Liechtenstein, Türkiye Cumhuriyeti sadece siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarını 6 ay içerisinde 90 gün süreyle vizeden muaf bırakmıştır. Liechtenstein vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapmaları durumunda vize alım süreçleri başlamış bulunacaktır. Liechtenstein vize işlemleri uzun sürmemekte olup kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

Vize alım noktasının sizden istemiş olduğu evrak ve belgeleri ne kadar kısa sürede vize alım noktasına ulaştırırsanız o kadar kolay bir şekilde vize alabilmektesiniz. Liechtenstein vize işlemleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçmelerini önermekteyiz. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusu

Ülkeden ülkeye geçişinizi yaparken bazı ülkeler sizden vize talebinde bulunmaktadır. Liechtenstein ülkesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hemen hemen hepsinden vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Liechtenstein vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin İsviçre Baş Konsolosluğu’na müracaat etmeleri gerekmektedir.

İsviçre Başkonsolosluğu’na vize almak için başvuru yapmanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilecektir. Bu evrak ve belgelerin, istenilene uygun, eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmesi gerekmektedir. Böylelikle vize başvurunuzun onay alması hızlandırılacaktır. Liechtenstein vize başvurusu yapmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden istedikleri zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirler. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Randevusu

Vize alımı pek çok aşamadan oluşmaktadır. Vize talep dilekçesi yazmak, vize randevusu almak, vize başvurusunda bulunmak bunlardan birkaç tanesidir. Liechtenstein ülkesi Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport hamili kişileri 6 ayda 90 gün süreyle vizeden muaf tutmakta iken diğer pasaport sahibi vatandaşlarını vizeye zorunlu tutmaktadır.

Liechtenstein vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin Liechtenstein vize randevusu almaları gerekmektedir. Vize randevusu almak isteyen kişilerin Liechtenstein resmi vize başvuru merkezi olan İsviçre Başkonsolosluğu ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Liechtenstein vize randevusu almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak destek alabilirler. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine sizin adınıza resmi vize başvuru merkezlerinden vize talebinde bulunabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi 7/24 istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Liechtenstein Vize

Vize, bir ülkeden başka bir ülkeye geçişinizi gerçekleştirebilmeniz için almanız gereken izin belgesine verilen isimdir. Liechtenstein vize verirken pasaport rengine ve Schengen vizesi sahibi olup olmadığınıza bakan ülkelerden bir tanesidir. Vize başvurularınızı İsviçre Başkonsolosluğu’ndan yapabilmektesiniz. Bu vize alım noktasında vize alabilmeniz için sizden birtakım evrak ve belgeler istenecektir. Bu evrak ve belgelerin günümüze uygun, açık ve anlaşılır bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmesi gerekmektedir.

Liechtenstein vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimize de başvuru yapmaktadır. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza vize için hazırlamış olduğunuz evrakları resmi vize başvuru merkezine iletmekte yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvuru Merkezi

Bazı ülkeler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ülkelerine kabul ederken vize talebinde bulunmaktadırlar. Liechtenstein ülkesi Türkiye Cumhuriyeti gri (hizmet), yeşil (hususi) ve bordo (umuma mahsus) pasaport sahibi vatandaşlarını vizeye tabi tutarken siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarını 6 ay içerisinde 90 gün vizeden muaf tutmaktadır. Liechtenstein vize başvuru merkezi İsviçre Başkonsolosluğu’dur. İsviçre Başkonsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır.

Bu resmi vize alım noktasına Liechtenstein vizesi alabilmek için başvuru yapabilirsiniz. Liechtenstein vize başvuru merkezi arayan kişiler vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden istedikleri zaman arayabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde size en kaliteli hizmeti sunmak için göreve başlamıştır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaat edebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Çeşitleri

Vize, ülkeden ülkeye seyahatinizi gerçekleştirmek amacıyla almanız gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir. Liechtenstein vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin resmi vize alım noktasına seyahat amaçlarını belirtmeleri gerekmektedir çünkü alacakları vize çeşidi seyahat amacına göre değişiklik göstermektedir. Liechtenstein vize çeşitleri aşağıda verildiği gibidir;

Liechtenstein ticari vize
Liechtenstein turistik vize
Liechtenstein aile ziyareti vizesi
Liechtenstein arkadaş ziyareti vizesi
Liechtenstein öğrenci vizesi
Liechtenstein oturum vizesi
Liechtenstein çalışma vizesi
Liechtenstein göçmenlik vizesi
Liechtenstein işçi vizesi
Liechtenstein ulusal vize

Seyahat amacınıza bağlı olarak değişen Liechtenstein vize çeşitleri yukarıda verildiği gibidir. Vize almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Liechtenstein Ticari Vize

Ticari vize sahibi olmak isteyen kişilerin resmi vize alım noktasına seyahat amaçlarını bildirmeleri ve ticaretle uğraştıklarını kanıtlamaları gerekmektedir. Liechtenstein Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarını 6 ay içerisinde 90 gün süre ile vizeden muaf tutmuşken diğer pasaport sahibi vatandaşlarını vize almaları için zorunlu tutmuştur. Liechtenstein ticari vize alımında bulunmak isteyen kişilerin Schengen vizesi bulunması takdirinde İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaat etmesi gerekmektedir.

Vize alım noktasına ticaretle uğraştığınızı kanıtlamanız durumunda vize alım süreciniz başlamış bulunacaktır. Ticaret ile uğraştığınızı gösteren belgelerin İstanbul Ticaret Odası tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Liechtenstein ticari vize sahibi olmak isteyen kişiler başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan yardım alabilirler. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilmektesiniz.

Liechtenstein Turistik Vize

Bir ülkenin doğal güzelliklerini görmek, kültürünü ve dilini tanımak, tarihi eserlerini görmek amacıyla o ülkeye seyahat etmek isteyen kişilerin turistik vize alımı için başvuru yapması gerekmektedir. Liechtenstein küçük bir ülke olmasına rağmen ülkesine çok fazla denebilecek seviyede turist çekmektedir. Liechtenstein turistik vize sahibi olmak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaat etmesi gerekmektedir.

Schengen vizesi sahibi iseniz ek bir vize almanıza gerek yoktur. Turistik vizesi alınırken aynı zamanda o seyahati karşılayacak bir finansal gelire ya da finalnsal birikime sahip olunduğunu vize alım noktasına kanıtlamanız gerekmektedir. Liechtenstein turistik vize almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçebilir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Liechtenstein Aile Ziyareti Vizesi

Aileniz sizden vize isteyen ülkelerden birinde yaşıyor ve siz de onları ziyaret etmek istiyor iseniz aile ziyareti vizesi almanız gerekmektedir. Aile ziyareti vizesi almak isteyen kişilerin ailelerinin gidilecek olan ülkede yaşadıklarını vize alım noktasına kanıtlamaları gerekmektedir. Liechtenstein aile ziyareti vizesi almak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapması gerekmektedir.

İsviçre Başkonsolosluğu turistik vize sahibi olmak isteyen kişilerin birtakım evrak ve belgeleri hazırlamalarını istemektedir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunulması gerekmektedir. Ailenizin size Liechtenstein ülkesinden ziyaret davetiyesi göndermesi ailenizin Liechtenstein’de yaşadığına dair bir kanıt oluşturmaktadır. Liechtenstein aile ziyareti vizesi almak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirler.

Liechtenstein Arkadaş Ziyareti Vizesi

Arkadaşınızı ziyaret etmek için sizden vize isteyen ülkelerden birine seyahat etmek istiyor iseniz arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekmektedi. Liechtenstein arkadaş ziyareti vizesi almak isteyen kişiler İsviçre Başkonsolosluğu’ndan vize başvurusunda bulunabilmektedirler. Vize başvurusunda bulunulması durumunda arkadaşınızın Liechtenstein ülkesinde yaşadığını kanıtlamanız gerekecektir.

Arkadaşınızın size gönderdiği bir davetiye ile Liechtenstein ülkesinde yaşıyor olduğunu kanıtlamış olacaksınız. Sonrasında vize alımınız onaylanacak ve arkadaşınızın yanına gidebileceksiniz. Liechtenstein arkadaş ziyareti vizesi başvurularınızı resmi kurumlara iletmek istiyor iseniz vize başvuru merkezimize müracaat edebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine sizin adınıza vize başvurusunda bulunabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçiniz.

Liechtenstein Vize Şartları

Vize ülkeden ülkeye geçişlerinizin kontrolünün yapılabilmesi için almanız gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir. Vize almanın belirli birkaç şartı bulunmaktadır. Bu şartların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi durumunda herhangi bir mağduriyete uğramanız söz konusu bile değildir. Liechtenstein vize şartları aşağıdaki gibidir;

Vize alım noktasına seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir.
Seyahatinizi karşılayacak bir finansal gelire ya da bir finansal birikime sahip olmanız gerekmektedir.
Schengen vizesine sahip olmanız gerekmektedir.
Pasaportunuzun güncel olması gerekmektedir.

Liechtenstein vize şartları yukarıda verildiği gibi olup eksik olması durumunda vize alımınız ya onay almayacak ya da vize alım süreciniz uzama gösterecektir. Vize başvuru merkezimizi arayarak daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Hangi İllerden Alınır

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Liechtenstein vizesine sahip olmak isteyen kişilerin en sık sorduğu sorular arasında ‘Liechtenstein vizesi hangi illerden alınır’ sorusu bulunmaktadır. Liechtenstein vizesini Türkiye’nin 81 ilinden de alabilmeniz mümkündür. Liechtenstein vizesi hangi illerden alınır sorusuna uygun cevabı bulamadığınızı ya da daha detaylı bir cevap bulabileceğinizi düşünüyor iseniz vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır

Liechtenstein vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin sorduğu sorular arasında ‘Liechtenstein vizesi nasıl alınır’ sorusu oldukça popülerdir. Bu soruya en uygun cevap olarak İsviçre Büyükelçiliği’nin sizden istemiş olduğu tüm evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlanarak vize alım noktasına teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüm şartlar yerine getirildiği durumda Liechtenstein’a gitmek için vizenizi almanız mümkün olacaktır. Liechtenstein vizesi nasıl alınır sorusuna en net ve en güncel cevaplara vize başvuru merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Randevusu Nasıl Alınır

Vize alımı birkaç aşamadan oluşmakta ve vize randevusu almak da bu aşamalar arasında bulunmaktadır. Vize randevuları genellikle gidilecek olan ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan alınabilmektedir. Peki Liechtenstein vize randevusu nasıl alınır? Liechtenstein vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin öncelikle İsviçre Başkonsolosluğu’nu arayarak vize randevusu alması gerekmektedir.

Vize randevusu alındıktan sonra vize alım süreciniz başlamış bulunacaktır. Liechtenstein vize randevusu nasıl alınır sorusuna daha detaylı ve güncel cevap arayan kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine resmi vize başvuru merkezlerinden sizin adınıza vize randevusu alabilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Liechtenstein vizesine sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en sık sorduğu sorular arasında ‘Liechtenstein vize başvurusu nasıl yapılır’ sorusu mevcuttur. Liechtenstein vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelik Schengen vizesi sahibi olmaları sonrasında ise İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

İsviçre Başkonsolosluğu sizden vize alımınız için birtakım evrak ve belgeler isteyecektir. Bu evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunmanız durumunda vize başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Liechtenstein vize başvurusu nasıl yapılır, Liechtenstein vizesi resmi başvuru merkezi neresidir gibi sorularınıza uygun cevaplarınızı vize başvuru merkezimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

En Kolay Liechtenstein Vizesi Nasıl Alınır

Vize ülkeler arası giriş çıkış işlemlerinizi sağlamanız açısından almanız gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir. Liechtenstein ülkesine gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti yeşil, bordo ve gri pasaport sahibi vatandaşlarının vize alması zorunludur ancak siyah pasaport sahibi kişiler 6 aylık süre içerisinde 90 gün kadar vize almayabilirler.

Peki En kolay Liechtenstein vizesi nasıl alınır? Liechtenstein vizesi alımlarınız için İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapmanız durumunda sizden istenen evrak ve belgeleri en hızlı, güncel ve anlaşılır şekilde vize alım noktasına iletmeniz durumunda vize alım süreciniz başlayacak ve verdiğiniz bilgilerin doğru olması durumunda vize alımınız hızlanacaktır. En kolay Liechtenstein vizesi nasıl alınır, İsviçre Başkonsolosluğu vize veriyor mu gibi sorularınıza en güncel cevapları arıyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Schengen Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize ülkeler arası gidiş gelişinizi sağlamak amacıyla almanız gereken belgedir. Liechtenstein Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bazı kişilerden vize talebinde bulunmaktadır. Liechtenstein vizesi sahibi olunabilmesi için öncelikle Schengen vizesi sahibi olunmalıdır. Liechtenstein Schengen vizesi alınırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda verildiği gibidir;

Schengen vizesi alınırken vizeyi hangi ülkeden alıyor iseniz öncelikle o ülkeyi ziyaret etmeniz gerekmektedir.
Belirli bir finansal gelirinizin ya da belirli bir finansal birikiminizin olması zorunludur.
Seyahat sağlık sigortanız bulunmalıdır.
Liechtenstein’a gittiğiniz zaman geri döneceğinizi gösteren kanıtları vize alım noktasına sunmanız gerekmektedir.

Liechtenstein Schengen vizesi alınırken dikkat edilmesi gerekenler yukarıda verildiği gibi olup uyulması zorunludur aksi takdirde Schengen vizesi sahibi olmanız mümkün değildir. Bu kurallarla ilgili daha kapsamlı bilgiye erişmek istiyorum diyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayabilirler.

Liechtenstein Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Vize başvurusunda bulunabilmek için sizden istenen evrak ve belgeleri en doğru şekilde vize alım noktasına sunmanız gerekmektedir. Bu evrak ve belgelerin hazırlanması için belirli kurallar belirlenmiştir. Liechtenstein vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar aşağıda verildiği gibidir;
Ekonomik açıdan bu seyahati karşılayabilecek olunmalıdır.

Evrak ve belgeler güncel bir şekilde hazırlanıp vize alım noktasına sunulmalıdır.
Pasaportunuzun tarihinin güncel olması gerekmektedir.
Schengen vizesi sahibi olmanız gerekmektedir.
Vize alım noktasına seyahat amacınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Liechtenstein vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında daha geniş kapsamlı bilgiye erişemk isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi istedikleri zaman arayabilmektedirler. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Liechtenstein İşçi Vizesi

İşçi vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin seyahat etmek istedikleri ülkeye giderken işçi vizesi almaları gerekmektedir. İşçi vizesi alımları genellikle gidilecek olan ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan alınabilmektedir. Liechtenstein işçi vizesi sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapması gerekmektedir.

Bu başkonsolosluk İstanbul’da bulunmaktadır ve bu resmi vize başvuru merkezine işçi vizesi alımı için başvuruda bulunmanız durumunda sizden işçi olduğunuzu kanıtlayacak belgeler talep edilecektir. Bu belgeleri iş yerinizden kolaylıkla alabilmektesiniz. Liechtenstein işçi vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz.

Liechtenstein Ulusal Vize

Ulusal vize, ülkelerin bize sunmuş olduğu vize çeşitlerinden bir tanesidir ve ulusal vize alımı diğer vize çeşitlerinin herhangi birinin alımından daha zorlu bir süreç içermektedir. Bu vize alımını yapmak isteyen kişilerin vize alımı yapacakları ülkeye sık sık gidip geleceklerini ya da orda yaşamak istediklerini göstermektedir. Liechtenstein ulusal vize başvuruları İsviçre Başkonsolosluğu’na bildirilmelidir.

İsviçre Başkonsolosluğu’na vize alımı yapmak amacıyla başvurmanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilecektir. Bu evrak ve belgelerin arasında orada nerede kalacağınızı, finansal birikiminizi ya da finansal gelirinizi göstermeniz şarttır. Liechtenstein ulusal vize başvurularınızı vize başvuru merkezimize de iletebilmektesiniz. Vize başvuru merkezimiz sizin istemeniz durumunda vize başvurularınızı resmi mercilere iletmekte yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Liechtenstein Oturum Vizesi

Oturum vizesi almak isteyen kişilerin öncelikle oturum izni almaları gerekmektedir. Oturum iznine sahip olmak için ise aynı vize başvurularınızı yaptığınızdaki gibi resmi vize başvuru merkezlerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu resmi vize başvuru merkezleri genellikle gidilecek olan ülkenin büyükelçiliği, başkonsolosluğu ya da fahri konsolosluğudur.

Liechtenstein oturum vizesi sahibi olabilmek için öncelikle Schengen vizesi sahibi olmanız gerekmektedir çünkü Liechtenstein Schengen vizesi olmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ülkesine kabul etmemektedir. Liechtenstein oturum vizesi sahibi olmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayabilirler. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden 7/24 aramanız mümkündür.

Liechtenstein Çalışma Vizesi

Çalışan kişilerin seyahat etmek istedikleri ülke vize istiyor ise çalışma vizesi almaları gerekmektedir. Çalışma vizesi almak isteyen kişilerin gidecekleri ülkenin büyükelçiliğine ya da başkonsolosluğuna başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Liechtenstein çalışma vizesi verirken Schengen vizeniz olup olmadığına dikkat etmektedir.

Çalışma vizesi almak isteyen kişilerin ise İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Liechtenstein çalışma vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi arayarak hazırlamaları gereken evrakları profesyonel bir rehber eşliğinde hazırlamalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz doğrultusunda resmi vize başvuru merkezlerine vize başvurularınızı iletebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Aile Birleşimi Vizesi

Aileniz sizden vize istemekte olan ülkelerden birinde yaşamakta ve siz de artık onunla birlikte yaşamak için ülke değiştirmek istiyor iseniz aile birleşimi vizesi almanız gerekmektedir. Liechtenstein aile birleşimi vizesi başvurularınızı Liechtenstein ‘in resmi vize başvuru merkezi olan İsviçre Başkonsolosluğu’ndan gerçekleştirebilmektesiniz. Bu resmi vize başvuru merkezi sizden vize alımınızı gerçekleştirebilmeniz için pek çok evrak ve belge talep edecektir.

Bu evrak ve belgelerin arasında ailenizin orda yaşadığına dair bir kanıt göstermeniz gerekmektedir. Örneğin evli iseniz evlilik cüzdanınızı kanıt olarak gösterebilmektesiniz. Liechtenstein aile birleşimi vizesi sahibi olmak isteyen kişiler ya da aile birleşimi vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak başvurularını bize iletebilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Göçmenlik Vizesi

Bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmak ve temelli orda yaşamak istiyor iseniz gerekli durumlarda göçmenlik vizesi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Göçmenlik vizesi başvurularında bulunmak isteyen kişilerin finansal durumunu vize alım noktasına belirtmeleri gerekmektedir.

Liechtenstein göçmenlik vizesi almak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yaparak vize alım noktasına finansal gelirlerini ya da finansal birikimlerini göstermeleri gerekmektedir çünkü göçmenlik vizesi alabilmek isteyen kişilerin maddi durumlarının o ülkede yaşayabilecek seviyede olması gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz Liechtenstein göçmenlik vizesi hakkında detaylı ve güncel bilgiye sahiptir. Vize başvuru merkezimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçerek vize ile alakalı tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Evrakları

Vize alabilmeniz için resmi vize alım noktalarında sizden birtakım evraklar talep edilecektir. Vize başvurunuzun onaylanabilmesi için bu evrakları eksiksiz ve güncel bir şekilde resmi vize başvuru merkezine teslim etmeniz gerekmektedir. Liechtenstein vize evrakları aşağıda verildiği gibidir;

Vize başvuru formu
Pasaport
Schengen vizesi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Oturum vizesi alınacak ise oturum izni
Seyahat sağlık sigortası
Barınmayı ve ulaşımı gösteren bilet ya da imzalı sözleşmeler

Liechtenstein vize evrakları profesyonel bir şekilde hazırlanmalı ve vize alım süreci profesyonel bir şekilde takip edilmelidir aksi takdirde vizenizi alamayarak mağduriyete uğramanız söz konusudur. Vize evraklarınızı hazırlarken profesyonel yardım almak istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayınız.

Liechtenstein Vize Belgeleri

Vize ülkeden ülkeye geçişlerinizin kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için almanız gereken izin belgesine verilen isimdir. Vizenizi alırken resmi vize başvuru merkezlerine başvuru yapmanız ve sizden istemiş olduğu tüm evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunmanız gerekmektedir.

Liechtenstein vize belgeleri İsviçre Başkonsolosluğu’na eksiksiz ve güncel bir şekilde teslim edilmelidir aksi takdirde vizenizi almanız mümkün olmayacak ya da vize alım süreciniz uzayacaktır. Bu gibi durumlarda seyahatinizin yanması bile söz konusu olabilmektedir. Liechtenstein vize belgeleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgi edinmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimiz vize ile ilgili olan tüm sorularınızı yanıtlamak için profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile çalışmaktadır.

Çalışmayan Kişi İçin Liechtenstein Vize Evrakları

Çalışmayan kişilerin vize alkım noktasına çalışmadıklarını bildirerek çalışmayan kişi için vize evrakları hazırlamaları gerekmektedir. Liechtenstein, Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarını 6 ayda 90 gün süre için vizeden muaf tutmaktadır. Onun dışındaki pasaport sahiplerinin ise vize almaları zorunlu tutulmuştur.

Liechtenstein’in vize alım noktası İsviçre Başkonsolosluğu’dur. Buraya başvuru yapmanız durumunda sizden çalışmayan kişi için Liechtenstein vize evrakları hazırlamanız istenecektir. Bu evrakların arasında geçiminizi nasıl sağlayacağınızı gösteren birtakım belgeler sunmanız gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz çalışmayan kişi için Liechtenstein vize evrakları hazırlanış aşamasında profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile size profesyonel destek sağlamaktadır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ev Hanımı Liechtenstein Vizesi

Ev hanımı Liechtenstein vizesi almak için İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapmanız durumunda sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilecek ve bu evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlayarak vize alım noktasına ulaştırmanız gerekecektir.

Bu evrakları hazırlarken geçiminizi nasıl sağlayacağınızı gösteren ya da birinden maddi destek alıyor iseniz kimden aldığınızı gösteren belgeler bulunmak zorundadır çünkü Liechtenstein vize verirken ülkesindeki seyahatinizi gerçekleştirebileceğiniz kadar finansal birikiminiz olmasını istemektedir. Ev hanımı Liechtenstein vizesi ile ilgili daha kapsamlı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle en kısa sürede iletişim kurabilirler. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her şehrinden arayabilirsiniz.

Memur İçin Liechtenstein Vize Evrakları

Memurlar devlet dairelerinde görev yaptıkları için vize alımları daha kolay ve hızlı olmaktadır. Memur için Liechtenstein vize evrakları hazırlanırken Schengen vizesi sahibi olmanız ve memur olduğunuzu kanıtlayacak belgelerinizi vize alım noktasına sunmanız yeterli olacaktır. İsviçre Başkonsolosluğu gerektiği durumlarda sizden ek belge isteyebilmektedir.

Belgelerin eksiksiz ve güncel olması durumunda herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu değildir. Memur için Liechtenstein vize evrakları hakkında daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayabilmektedir. Vize başvuru merkezimiz 7/24 size hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Çalışan İçin Liechtenstein Vize Evrakları

Vize ülkeler arası gidiş dönüşlerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeniz için almanız gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir. Çalışan kişilerin vize başvurusunda bulunacakları noktaya çalıştıklarını belirtmeleri gerekmektedir. Liechtenstein ülkesini ziyaret etmek isteyen bazı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.

İsviçre Başkonsolosluğu’na çalışan vizesi almak için başvuru yapmanız durumunda sizden çalışan için Liechtenstein vize evrakları hazırlamanız istenecektir. Bu evrakların eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmesi durumunda vize alımlarınızda herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çalışan için Liechtenstein vize evrakları hazırlamak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan destek alabilirler.

İşveren İçin Liechtenstein Vize Evrakları

İşveren kişilerin vize alım noktasına işveren olduklarını kanıtlamaları gerekmektedir. İşveren için Liechtenstein vizesi almak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapmaları durumunda işveren için Liechtenstein vize evrakları hazırlamaları istenecektir. Bu evrakların arasında işveren olduğunuzu kanıtlayacak belgelere ihtiyacınız olacaktır.

Vergi levhanızı ya da iş yerinizin tapusunu işveren olduğunuzu kanıtlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Tüm evrak ve belgeler eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmez ise vizenizi alamayacak ya da vize alım sürecinizi uzatmış olacaksınız. İşveren için Liechtenstein vize evrakları hakkında daha kapsamlı ve geniş bilgilere erişmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçmelerini önermekteyiz. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci İçin Liechtenstein Vize Evrakları

Bir ülkeye seyahat etme amacınız o ülkede eğitim görmek ise öğrenci vizesi almanız gerekmektedir. Öğrenci vizesi alabilmeniz için öğrenci olmanız gerekmektedir. Liechtenstein öğrenci vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat etmeniz durumunda öğrenci için Liechtenstein vize evrakları hazırlamanız istenecektir.

Bu evrakların arasında öğrenci olduğunuzu gösteren bir belgeye ihtiyacınız vardır. Okulunuzdan öğrenci belgenizi isteyerek öğrenci olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Öğrenci için Liechtenstein vize evrakları hazırlamak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak evrak hazırlanışı için yardım alabilmektedirler ve eğer istiyorlar ise evraklarını vize başvuru merkezimize teslim ederek resmi vize alım noktasına iletmemizi talep edebilirler.

Çiftçi İçin Liechtenstein Vize Evrakları

Çiftçi insanların da seyahat etmek istedikleri ülkeye gidebilmeleri için vize almalar ve vize alabilmeleri için birtakım evraklar hazırlamaları gerekmektedir. Liechtenstein ülkesi Türkiye Cumhuriyeti bordo, gri, yeşil pasaport sahibi vatandaşlarından vize isterken siyah pasaport sahibi vatandaşlarından 6 ayda 90 gün süreyle vize istememektedir.

Çiftçi olarak vize alım noktasına başvuru yapmanız durumunda sizden çiftçi için Liechtenstein vize evrakları hazırlamanız istenecektir. Bu evrakların arasında çiftçi olduğunuzu kanıtlayacak bir belgeye ihtiyacınız vardır. Çiftçi için Liechtenstein vize evrakları hazırlanış aşamasında yanınızda profesyonel biri olsun istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Büyükelçiliği Vize

Vize ülkeden ülkeye seyahatlerinizi gerçekleştirebilmeniz için almanız gereken izin belgesidir. Bu izin belgesi sadece ve sadece gidilecek olan ülkenin büyükelçiliğinden, başkonsolosluğundan ya da fahri konsolosluğundan alınabilmektedir. Liechtenstein Büyükelçiliği vize verememektedir çünkü ülkemiz sınırları içerisinde vize vermesi için yetkilendirdiği başka bir resmi vize başvuru kurumu bulunmaktadır.

Liechtenstein vizesi almak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaat etmeleri gerekmektedir. Liechtenstein Büyükelçiliği vize veremediği için vize başvuru merkezimize de başvuru yapabilirsiniz. Viz başvuru merkezimiz isteğiniz doğrultusunda vize başvurularınızı resmi kurumlara iletmekte de yetkilidir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Konsolosluğu Vize

Vize ülkeler arasında yapacağınız olduğunuz seyahatinizi gerçekleştirmeniz amacıyla almanız gereken izin belgesine verilen isimdir. Vize alım noktaları genellikle seyahat edilecek ülkenin başkonsolosluğu, büyükelçiliği ya da fahri konsolosluğudur. Ülkemiz sınırları içerisinde Liechtenstein Konsolosluğu vize verememektedir çünkü Liechtenstein ülkesi vize vermek için başka bir kurumu yetkilendirmiştir.

Liechtenstein vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin İstanbul’da bulunan İsviçre Başkonsolosluğu’na başvurmaları gerekmektedir. Kısaca Liechtenstein Konsolosluğu vize veremediğinden İsviçre Başkonsolosluğu vize verebilmektedir. Vize ile alakalı bütün sorularınızı vize başvuru merkezimize sorarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile en güncel cevaplara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Liechtenstein Konsolokluklar ve Adresleri

Liechtenstein vizesi sahip olmak isteyen kişilerin Liechtenstein Konsolosluklar ve adresleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Liechtenstein ülkesinin vize vermek için ülkemizde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır ancak Liechtenstein ülkesi vize verme yetkisini İsviçre Başkonsolosluğu’na vermiştir. İsviçre Başkonsolosluğu’nun adresi aşağıda verilmiştir;
İsviçre Başkonsolosluğu Şişli/İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Liechtenstein konsolosluklar ve adresleri Liechtenstein vizesi alım sırasında işinize yaramayacağı için size Liechtenstein vizesi alabilmeniz için gerekli olan adresleri vermiş bulunuyoruz. Daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimiz 7/24 size hizmet vermektedir.

Liechtenstein Vizesi Dilekçe Örneği

Vize ülkeden ülkeye geçişinizi sağlamak amacıyla almanız gereken izin belgesine verilen isimdir. Liechtenstein, Türkiye Cumhuriyeti diplomatik pasaport sahibi vatandaşlarını 6 aylık zaman dilimde 90 gün süre ile vizeden muaf tutarken; hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport sahiplerini vizeye tabi tutmuştur. Bu nedenle vize almaları gerekmektedir.

Liechtenstein vizesi sahibi olunabilmesi için öncelikle vize dilekçesi yazılması gerekmektedir. Liechtenstein vizesi dilekçe örneği, Liechtenstein dilekçesi yazmanız için size güzel bir örnek oluşturmaktadır. Liechtenstein dilekçe örneği görmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden 7/24 arayarak ulaşabilir istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Liechtenstein Vize Başvuru Formu

Vize almak isteyen kişilerin vize alım noktasında vize başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Liechtenstein vize başvuru formu doldurarak vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaat etmeleri gerekmektedir çünkü Liechtenstein ülkesinin kapı vize uygulaması bulunmamaktadır.

Vize başvuru formunuzu doldururken eksik bir alan olmamasına ve bütün bilgilerinizin doğru, güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda vize başvurunuz onaylanmayarak vize alımınız iptal edilecektir. Liechtenstein başvuru formu doldurmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizden online olarak formu doldurabilmektedirler. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine doldurmuş olduğunuz formu resmi vize başvuru merkezlerine iletmekte görevlendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Liechtenstein Vizesi Redde İtiraz

Vize alım noktasının sizden istemiş olduğu tüm evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel doldurduğunuzu düşünmeniz durumunda vizeniz red aldı ise vize reddine itiraz edebilme hakkınız bulunmaktadır. Liechtenstein vizesi redde itiraz yapmanız durumunda vize için ödemiş bulunduğunuz ücreti geri almanız mümkün değildir.

Vizeye red yaptığınız takdirde vize için hazırlamış olduğunuz tüm evrak ve belgeler baştan sona tekrar kontrol edilecektir. Tekrar red almanız durumunda vizeye tekrar başvuru yapabilme hakkınız bulunmaktadır. Liechtenstein redde itiraz yapmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçerek vize redlerini bize bildirebilirler. Vize redlerini bize bildiren vatandaşlarımızın vize red takip sürecini profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile profesyonel şekilde takip edebilmekteyiz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden aramanız mümkündür.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

Vize ülkeden ülkeye seyahat etmek amacıyla almanız gereken belgeye verilmiş olan isimdir. Vize alımlarının belli bir süreleri bulunmaktadır. Bu süreler büyükelçiliğin ya da konsolosluğun yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Peki Liechtenstein vizesi kaç günde sonuçlanır? Liechtenstein vizesine sahip olmak isteyen kişiler genellikle bu soru ile karşımıza gelmektedirler.

Liechtenstein vizesi 3-7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır ancak vize başvurularınızı seyahatinizden en az 1 ay önce yapmanızda fayda vardır çünkü vize reddi yapmanız durumunda vize alım süreciniz uzayacaktır bu durum da seyahatinizin yanmasına bile sebep olabilmektedir. Liechtenstein vizesi kaç günde sonuçlanır sorusuna daha net ve güncel cevap arıyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Liechtenstein Vizesi Kaç Günde Çıkar

Liechtenstein ülkesine seyahat etmek isteyen kişilerin sık sık sorduğu sorular arasında ‘Liechtenstein vizesi kaç günde çıkar’ sorusu mevcuttur. Liechtenstein vizesinin çıkması uzun sürmemektedir ancak resmi vize alım noktasının yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir bu neden ile Liechtenstein vizesi başvurularınızı seyahatinizden en az 1 ay önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Liechtenstein vizesi en fazla 7 iş günü içerisinde sonuç vermektedir. Liechtenstein vizesi kaç günde çıkar, Liechtenstein vizesi almak için ne kadar beklemeliyim gibi sorularınıza net ve güncel cevaplar arıyor iseniz vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz sorularınızı en profesyonel şekilde cevaplamak için kurulmuştıur.

Liechtenstein Vize Ücreti

Vize ülkeden ülkeye geçişinizin kontrolünün sağlanması amacıyla almanız gereken izin belgesine verilen isimdir ve alımları ücretlidir. Vize ücretlerin ile ilgili en güncel ve en net cevaplara vize alım noktasından ulaşabilmektesiniz. Liechtenstein vize ücreti öğrenmek isteyen kişilerin İsviçre Başkonsolosluğu’na başvuru yapmaları gerekmektedir. İsviçre başkonsolosluğu vizenizin onay alması durumunda vize ücreti ile ilgili sizi zaten bilgilendirecektir ancak öncesinde bir bilgiye erişmek istiyor iseniz İsviçre Başkonsolosluğu’na müracaat etmeniz gerekmektedir.

Vize ücretleri ile ilgili kesin bir şey söylemek mümkün değildir çünkü vize ücretleri Liechtenstein’da kalacağınız gün sayısına, alacağınız vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Liechtenstein ücreti hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek istiyor iseniz vize başvuru merkezimizde bulun profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Liechtenstein Vize Fiyatları

Vize alımları için size belli bir fiyat aralığı sunulacaktır. Vize alımınızı gerçekleştirebilmek için bu fiyat aralığını karşılayacak finansal birikime ya da finansal gelire sahip olmanız gerekmektedir. Liechtenstein ülkesi siyah pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını 6 ay içerisinde 90 gün vizeden muaf tutarken; gri, yeşil ve bordo pasaporta sahip vatandaşlarını vizeye tabi tutmuştur bu nedenle vizenizi alırken belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Liechtenstein vize fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değildir çünkü vize fiyatları alınacak olan vize çeşidine ve kalınacak olan gün sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İsviçre Başkonsolosluğu’ndan ya da vize başvuru merkezimizden Liechtenstein fiyatları hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmeniz mümkündür.

Liechtenstein Vizesi Başvuru Merkezi

Vize ülkeler arası giriş çıkışınızı gerçekleştirebilmeniz için almanız gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir. Vize alımları genellikle o ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluklarından yapılabilmektedir. Liechtenstein , Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazılarını vizeye zorunlu tutmaktadır.

Liechtenstein başvurularınızı İsviçre Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirmeniz mümkündür. Liechtenstein vizesi başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz çevrimiçi bir platformdur. Bu çevrimiçi platforma Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman vize başvurusunda bulunabilmeniz mümkündür. Liechtenstein hakkında detaylı ve güncel bilgiye sahip olup sizi en profesyonel şekilde bilgilendirecektir.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu