Skip to content

Nauru Vize Başvuru Şartları 2022

Nauru Vizesi


Nauru Vize Başvuru Şartları 2022 Nauru’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda oldukları bir belgedir. Türkiye Cumhuriyeti ile Nauru arasındaki ekonomik ve uluslararası ilişkilerin devamlılığı için iki ülke arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Nauru ülkesine seyahat edecek kişiler, vize prosedürünün nasıl ilerlediği konusu, en çok merak edilen konular arasındadır.

Nauru’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport sahipleri, uzun ve kısa süreli seyahat yapabilmeleri için vizeye tabidirler. Ancak diplomatik sahipleri, 90 günü açmayacak seyahatleri için Nauru’ya vizesiz olarak seyahat edebilirler. Nauru vizesi başvurularının başarılı olarak sonuçlanması için uzman ve profesyonel kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Long vize turizm olarak Nauru vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için uzman ve deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

Nauru Vize Başvurusu


Nauru Devleti vize talep ettiği pasaport hamili vatandaşlardan sınır kapı vize uygulaması gerçekleştirmez. Bu nedenle Nauru’ya seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Nauru vizesi başvurusu Ankara’da hizmet veren Nauru Büyükelçiliği’ne yapılır. Nauru vizesi almak isteyen kişiler, vize başvurusu için Nauru Büyükelçiliği’ne giderek vize başvurusu gerçekleştirebilir.

Ancak bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu yapmak için Nauru Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizin vize başvuru merkezlerine ulaşarak başvurularınız gerçekleştirebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak Nauru vize başvurularını, uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz ile müşterilerimizin yerine gerçekleştirmekteyiz. Naurusi vize başvurusu, şahsen başvuruda bulunma zorunluluğu olmayıp; Long Vize Turizm aracılığı ile başvurularını gerçekleştirilebilir.

Nauru Vize İşlemleri

Nauru’ya seyahat edecek kişilerin, öncelikle ülkeye seyahat nedenlerini yani vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Nauru vizesi işlemleri birçok prosedürden oluşmaktadır. Vize türü belirlendikten sonra vize türüne, seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statüsüne uygun şekilde Nauru Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize evrakları ve belgelerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir.

Gerekli evraklar ve belgeler hazırlandıktan sonra Nauru vize başvurusu yapılmalıdır. Nauru vizesi işlemlerinin eksiksiz ve adım adım ilerletilmesi gerekir. Aksi takdirde vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize Randevusu


Nauru vize başvurusu işlemini başlatan kişilerin gerçekleştirmesi gereken adımlardan biriside vize randevusu oluşturma işlemidir. Nauru vizesi randevusu Nauru Büyükelçiliği’nden talep edilir. Vize için gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için vize randevusu oluşturulması gerekmektedir. Vize randevusu oluşturulmadığı takdirde vize başvurusu ret edilecektir.

Seyahat planlarının değişmemesi ve maddi bir zararla karşılaşmamak için vize başvurularında uzman ve güvenilir hizmet veren kişilerden yardım alınması çok önemlidir. Vize randevusu, Nauru Büyükelçiliği’nin belirlediği ve boş olan gün ve saate göre alınır. Nauru vizesi randevusu oluşturma ve diğer tüm işlemlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Vize


Nauru Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus, hususi ve hizmet pasaport sahipleri Nauru seyahatleri için vize almak zorundadırlar. Diplomatik pasaport sahipleri ise kısa süreli seyahatleri için vizeden muaftırlar. Nauru devletinin sınır kapı vize uygulaması bulunmadığından, vize başvurusu yapılması gerekmektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle turistik, ticari, aile ziyareti, vatandaşlık, eğitim, aile birleşimi gibi vize türünü belirlemeleri gerekir.

Vize türü belirlendikten sonra vize türüne seyahat süresine ve kişilerin Türkiye’deki iş statüsüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanıp; vize başvurusu oluşturulmalıdır. Nauru vizesi başvurusu Nauru Büyükelçiliği’ne yapılır. Nauru Büyükelçiliği, Nauru vizesi başvurularını değerlendirirken kişilerin hazırladığı evraklar ve belgeler ve diğer tüm vize işlemlerini göz önünde bulundurur. Nauru vize başvurularında olumlu sonuç alabilmek için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize Başvuru Merkezi


Nauru vize başvurularında, vize başvurusunu yapan kişinin başvuruyu şahsen gerçekleştirmesi zorunluluğu yoktur. Nauru vizesi başvurusunda bulunan kişilerin Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren Long Vize Turizm merkezimiz ile iletişime geçerek vize başvurularını gerçekleştirebilirler. Long Vize Turizm şirketimiz, Nauru vizesi başvuru merkezi işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

Long Vize Turizm merkezi bünyesinde çalışan uzman ve güvenilir ülke temsilcileri, vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma, Nauru vize randevusu gibi tüm vize işlemlerini talep edilen şekilde tamamlanması için danışmanlık hizmeti vermektedir. Nauru başvurularında Nauru Büyükelçiliği’nin bulunduğu Ankara’ya gitmeden bulunduğunuz ilden vize başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Nauru Vize Çeşitleri


Nauru seyahat edecek kişilerin öncelikle Nauru vizesi çeşitleri arasında türünü belirlemeleri gerekmektedir. Vize başvuruları kişilerin seyahat türüne ve seyahat süresine farklılık gösterir. Nauru vizesi çeşitleri şunlardır:

Nauru turistik vize
Nauru ticari vizesi
Nauru arkadaş ziyareti vizesi
Nauru aile ziyareti vizesi
Nauru eğitim vizesi
Nauru vatandaşlık vizesi
Nauru oturum vizesi
Nauru aile birleşimi vizesi
Nauru işçi vizesi
Nauru göçmenlik vizesi
Nauru vize başvurularında vize türüne uygun şekilde vize başvurusu gerçekleştirilmediği takdirde vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanır. Nauru başvurularının, Nauru vize türüne uygun şekilde gerçekleştirilmesi için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel ülke temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Ticari Vize


Nauru ticari vize, Nauru’ya ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının talep ettiği vize türüdür. Ticari vize başvuruları, Nauru’da gerçekleştirilecek iş görüşmesi, fuar, iş toplantısı gibi ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilere verilen vizedir. Nauru ticari vize başvurularında bulunan firma yetkilisi veya yöneticisi tarafından gönderilecek davetiye oldukça önemli bir belgedir.

Ticari vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için davetiyenin gönderilmesi gerekir. Nauru ticari vize başvurusunda bulunan kişiler, davetiye ve diğer vize evrak ve belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlayıp; Nauru başvurusu oluşturmalıdırlar. Nauru ticari vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu ve vize randevusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Turistik Vize


Nauru Turistik vize, Nauru’ya gezi amacı ile seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür. Nauru turistik vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp vize başvurusu oluşturmaları gerekmektedir. Nauru turistik vizesi başvurusunda bulunan kişiler, seyahat süresi dolduktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmeleri gerekir. Turistik vizesi bulunan kişilerin Nauru’da çalışma ve oturma izni bulunmaz.

Nauru turistik vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahatleri boyunca ihtiyaçlarını karşılayacak finansal durumunu kanıtlayıcı belgeleri de vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir. Nauru turistik vize başvurusunda gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma gibi tüm Nauru vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile ilgili iletişime geçerek uzman ve güvenilir ülke temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Aile Ziyareti Vizesi

Nauru aile ziyareti vizesi Nauru’da bulunan aile bireylerinden birini ziyaret etmek nedeniyle talep edilen vize türüdür. Nauru aile ziyareti vizesi başvurularında, Nauru’da bulunan aile bireyinin ülkede devamlı ikamet etmesi ve yaşaması gerekmektedir. Ayrıca Nauru’da bulunan aile bireyinin vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğine dair bir davet mektubu göndermesi zorunludur.

Aile ziyareti vize başvurularında Nauru’da bulunan aile birinin göndereceği davetiye, vize işlemlerinin daha kolay ilerlemesini sağlayacaktır. Nauru aile ziyareti vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, gerekli evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir. Long Vize Turizm olarak Nauru aile ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve tüm vize işlemleri için vize başvuru merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Nauru Arkadaş Ziyareti Vizesi


Nauru arkadaş ziyareti vizesi Nauru’da bulunan arkadaşı ziyaret etmek ve ülkede gezebilmek için talep edilen vize türüdür. Nauru arkadaş ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Arkadaş ziyareti vizesi başvurularında, vize dosyası içerisinde yer alması gereken en önemli evraklardan birisi davet mektubudur. Davetiyeyi Nauru’da bulunan arkadaşın göndermesi gerekir.

Ayrıca davet mektubu içerisinde davetiye gönderen kişinin adres bilgileri ve kişisel bilgileri de yer almalıdır. Nauru arkadaş ziyareti vize başvurusunda bulunan kişilerin, seyahat süresine ve Türkiye’deki statülerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp; diğer vize işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayıp Nauru başvurusu oluşturmaları gerekir. Nauru arkadaş ziyareti vizesi başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize Şartları


Vize başvurusunda bulunan kişilerin, Nauru Vizesi Şartları, kuralları ve prosedürleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekir. Nauru seyahat edecek kişilerin vize alabilmesi için Nauru vizesi şartları hakkında detaylı bilgiye sahip olması ve bu şartları eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi gerekir. Nauru’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, halen geçerliliği bulunan bir pasaportlarını bulunması zorunludur. Pasaportun en fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve seyahatin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği devam eden, yıpranmamış ve eskimemiş olması gerekmektedir.

Ayrıca vize türüne uygun şekilde talep edilen evrakların ve belgelerin tanzim edilmesi başvurunun olumlu yönde sonuçlanması şarttır. Vize başvurularında talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemli bir husustur. Nauru başvurularının Nauru Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde gerçekleştirilmesi için Nauru Büyükelçiliği vize konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vizesi Hangi İllerden Alınır?


Nauru vizesi hangi illerden alınır vize başvurusu yapan kişilerin bulunduğu ilden vize başvurusu yapmaları için oldukça önemli bir konudur. Nauru başvuruları için Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren, Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvuruları konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz; Adıyaman, Adana, Ağrı, Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Batman, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Giresun, Hatay, Hakkâri, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Karabük, Kırıkkale, Kars, Kilis, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Muğla, Mersin, Muş, Niğde, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Sinop, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Yalova ve Zonguldak olmak üzere 81 ilden Nauru vize başvurusu almaktadır.

Nauru Vizesi Nasıl Alınır?


Nauru vizesi nasıl alınır konusunda vize başvurusunda bulunan kişilerin hazırlaması gereken bazı prosedürler ve kurallar bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti umumi, hizmet ve hususi pasaport sahipleri; uzun ve kısa süreli Nauru seyahatleri için vize almak zorundadırlar. Nauru başvurusu Nauru Devleti’nin Türkiye’de bulunan resmi temsilciliği olan Nauru Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Nauru Büyükelçiliği vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmekte yetkili kurumdur.

Nauru vizesini kolay ve zahmetsiz bir şekilde alabilmek için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve güvenilir personelimiz, vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Nauru randevusu oluşturma vize başvurusu gibi vize işlemlerini sizlerin yerine eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır.

Nauru Vize Randevusu Nasıl Alınır?


Nauru vizesi randevusu nasıl alınır konusunda yapılması gereken Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Nauru vize randevusu, Nauru Büyükelçiliği’nden talep edilir. Vize randevusu oluşturmak için seyahat edilecek ülkenin Büyükelçilik veya Konsolosluğu’nun resmi internet sayfası ziyaret edilmelidir.

Nauru başvurularında, vize randevusu işlemi için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve güvenilir ülke temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Vize randevusu oluşturan kişilerin, randevu günü ve saatinde talep edilen yerde beklemeleri gerekir. Nauru randevusu, Nauru Büyükelçiliği’nin belirlediği gün ve saate göre belirlenir. Nauru başvurularında tüm vize türleri için vize randevusu alınması gerekir.

Nauru Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?


Nauru başvuruları, Nauru Büyükelçiliği tarafından kabul edilmekte ve değerlendirilmektedir. Nauru Büyükelçiliği, Ankara ilinde hizmet vermektedir. Nauru vize başvurusu nasıl yapılır konusu vize başvurusunda bulunan kişilerin cevabını en çok merak ettiği hususlardan birisidir. Nauru vize başvurusunu bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru vize başvurusu oluşturacak kişilerin, Nauru Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup; vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Vize için talep edilen diğer evraklar ve belgeler hazırlanıp; vize randevusu oluşturma gibi diğer tüm Nauru işlemleri tamamlandıktan sonra vize talebinde bulunulmalıdır. Vize başvuruları, vize türüne ve seyahat süresine göre talep edilir.

En Kolay Nauru Vizesi Nasıl Alınır?


Vize işlemleri, oldukça uğraştırıcı ve zahmetlidir. Vize alabilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği vize prosedürlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Nauru vize başvurularında, Nauru Büyükelçiliği yetkilileri vize işlemlerini titizlikle incelemektedir. En kolay Nauru vizesi nasıl alınır hususunda yapılması gereken Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek almak olacaktır.

Long Vize Turizm şirketi olarak uzman ve güvenilir ülke temsilcilerimiz ile vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, Nauru başvurusu gibi tüm vize işlemlerini başvuru sahibi adına gerçekleştirmekteyiz. Nauru başvurusunda bulunan kişilerin, vize başvurularını birebir gerçekleştirme zorunluluğu bulunmaz. Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

Nauru Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Nauru vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemli hususlardır. Vize işlemlerinde yapılacak en ufak eksik veya yanlış bir adım, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Nauru vizesi almak isteyen kişiler, vize başvurularını gerçekleştirirken ülkeye seyahat nedenlerini ve sürelerini açıkça belirtmeleri gerekir.

Nauru Büyükelçiliği’ne ülkeye seyahat nedeni kanıtlanmalıdırlar. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken önemli bir husus, pasaportlarının geçerlilik süresinin devam etmesidir. Pasaport süresi dolmuş kişilerin öncelikle pasaport başvurusu yapmalı, daha sonra vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Nauru vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken tüm detaylar hakkında Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar


Nauru devleti, ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazı prosedürleri ve kuralları yerine getirilmesini talep etmektedir. Nauru vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar şunlardır:
Talep edilen evrak ve belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanması
Vize başvurusunun, vize türüne ve seyahat süresine göre gerçekleştirilmesi
Güncel ve geçerliliği devam eden bir pasaportun bulunması
Ülkeye seyahat nedenini kanıtlayıcı belgelerin, vize dosyası içerisinde yer alması
Pasaport, Nauru vize başvuru formu ve diğer evrak ve belgelerde bulunan bilgilerin birbiriyle uyumlu olması

Nauru başvurularında dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili tüm detaylara Nauru Büyükelçiliği vize konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nauru İşçi Vizesi


Nauru işçi vizesi, Nauru ülkesine işçi olarak gitmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. İşçi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Nauru’da çalışacakları işyerinden alacakları davetiye vize başvurularının daha kolay şekilde ilerlemesini ve başarılı olarak sonuçlanmasını sağlayacaktır. Nauru işçi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Nauru’ya işçi olarak gideceklerini kanıtlayıcı belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir.

Nauru işçi vizesi başvurularında vize için gerekli evrakları ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma, vize randevusu gibi tüm Nauru vize işlemleri için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İşçi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almakta ve vize işlemleri oldukça uğraştırıcı vize türlerindendir.

Nauru Ulusal Vize


Nauru ulusal vize, Nauru’da 6 ay içerisinde 90 günden fazla kalabilmek için talep edilen vize türüdür. Ulusal vize başvuruları, uzun süreli vize kategorisinde yer almakta ve Nauru başvuruları, Nauru Büyükelçiliği tarafından kabul edilmekte ve değerlendirilmektedir. Nauru Büyükelçiliği yetkilileri, ulusal vize başvurularını değerlendirirken kişilerin hazırladığı evraklar ve belgeleri ve diğer vize işlemlerini göz önünde bulundurur. Bu nedenle ulusal vize başvurusunda bulunan kişilerin, tüm vize işlemlerini eksiksiz ve prosedüre uygun şekilde tamamlanması gerekir.

Nauru ulusal vize başvurularında, vize işlemlerinin hızlı ve prosedüre uygun şekilde ilerleyebilmesi için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ulusal vize başvuruları hakkında detaylı ve güncel bilgiler için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Oturum Vizesi


Nauru oturum vizesi, Nauru’da uzun süreli kalmak ve yaşamak için talep edilen vize türüdür. Oturum vizesi almak oldukça uğraştırıcı ve zahmetlidir. Oturum vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, yetkili birimlere başvuru yaparak oturma izni almaları gerekir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin ülkede kalacakları süre boyunca nerede çalışıp, nerede yaşayacağı ile ilgili bilgi ve belgeleri de Nauru Büyükelçiliği’ne sunmalıdırlar. Nauru oturum vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır.

Oturum vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, gerekli evrakları ve belgeleri ve diğer tüm vize işlemlerini eksiksiz ve prosedüre uygun şekilde yapmaları gerekir. Aksi takdirde oturum vizesi başvuruları ret ile sonuçlanır. Nauru oturum vizesi başvurularının hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Nauru Büyükelçiliği tarafından Nauru vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Çalışma Vizesi


Nauru çalışma vizesi
, Nauru’ya çalışma nedeni ile seyahat etmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. Çalışma vizesi başvurusunda bulunan kişiler, ülkede iş bulduysa bunu kanıtlayıcı belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurması vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Çalışma vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır.

Çalışma vizesi başvurusunda bulunan kişiler, daha sonra oturum vizesi ve vatandaşlık vizesi başvurusunda da bulunabilir. Nauru çalışma vizesi başvuruları, Nauru Büyükelçiliği yetkilileri tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu nedenle Nauru çalışma vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Nauru vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Nauru Aile Birleşimi Vizesi


Nauru aile birleşimi vizesi
Nauru’da bulunan aile bireyinin yanına giderek ülkede yaşamak için talep edilen vize türüdür. Aile birleşimi vizesi başvurularında, Nauru’da bulunan yanına gidilecek kişi ile akraba olduğunu kanıtlayıcı belgelerin, Nauru Büyükelçiliği’ne sunulması gerekmektedir. Evli kişilerin, aile birleşimi vizesi başvurularında evli olduğuna kanıtlayıcı belgeleri veya evlilik cüzdanı fotokopisini vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir.

Bunun yanısıra 18 yaşından küçük kişilerin anne baba tarafından imzalanmış onaylı muvafakatnameyi Nauru Büyükelçiliği’ne sunmalıdır. Nauru aile birleşimi vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nauru aile birleşimi hakkında güncel ve detaylı bilgiler için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Nauru Göçmenlik Vizesi


Nauru göçmenlik vizesi, ülkeye göçmen olarak gitmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. Göçmenlik vizesi başvuruları, diğer vize türlerine göre daha uzun süre içerisinde tamamlanıp sonuçlanmaktadır. Göçmenlik vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Nauru göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Nauru’da iş bulmuş olması ve bunu kanıtlayıcı belgeleri Nauru Büyükelçiliği’ne sunması durumunda vizenin olumlu yönde sonuçlanmasına etki edecektir.

Nauru göçmenlik vizesi için talep edilen vize evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekir. Vize başvurularında talep edilen evrak ve belgeler, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemli unsurlardır. Nauru göçmenlik vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu talep etme, Nauru vize başvurusu gibi vize işlemleri için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize Evrakları


Nauru’dan herhangi bir amaçla vize almak isteyen kişilerin bu doğrultuda hazırlamaları gereken birtakım evraklar vardır. Nauru evrakları olarak adlandırılan bu evrakları şu şekilde sıralamak mümkündür:
Nauru seyahat edecek kişilerin; vize türüne, seyahat süresini ve Türkiye’deki iş statülerini uygun şekilde vize evraklarını hazırlamaları gerekmektedir. Vize evraklarından herhangi birinin eksik veya yanlış olması, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Nauru vize evrakları şunlardır:

En az 6 ay geçerliliği bulunan, yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaport
Nauru vize talep dilekçesi
Nauru vize başvuru formu
Biyometrik fotoğraf
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Otel ve uçak rezervasyonları
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Sağlık sigortası poliçesi
Nauru başvurularında talep edilen vize evrakları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Vize Belgeleri


Nauru başvurularında, vize türüne uygun şekilde vize evrakları ve belgelerinin hazırlanması gerekir. Nauru Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını değerlendirirken vize evraklarını ve belgelerini göz önünde bulundurur. Nauru Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde Nauru vize belgeleri ve evraklarını hazırlamak için uzman ve profesyonel hizmet veren, Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nauru belgeleri şunlardır:

En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
Nauru vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
2 adet 35 x 45 mm boyutlarında biyometrik fotoğraf
Otel ve konaklama bilgileri
Uçak rezervasyonları
Sağlık sigortası poliçesi
Davet mektubu
Bankada yeteri miktarda para

Çalışmayan Kişi İçin Nauru Vize Evrakları


Nauru’ya seyahat edecek kişilerin vize için talep edilen evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekir. Vize evrakları ve belgeleri, seyahat türüne ve seyahat süresine göre farklılık göstermektedir. Çalışmayan kişi için Nauru vize evrakları şunlardır:

En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği devam eden pasaport
Nauru vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
2 adet biyometrik fotoğraf
Seyahat süresi boyunca ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda bankada para
Finansal olarak ihtiyaçları karşılayacak kişiye ait bilgiler
Otel ve uçak rezervasyonları
Sağlık sigortası poliçesi
Çalışmayan kişi için Nauru evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlanması için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Hanımı İçin Nauru Vize Evrakları


Ev hanımı için Nauru Vize Evrakları ve belgelerinin eksiksiz ve hatasız hazırlanması , vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemlidir. Ev hanımı için Nauru vize evrakları şunlardır:

En az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaport
Nauru vize başvuru formu
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Vize talep dilekçesi
Biyometrik fotoğraf
Otel ve konaklama bilgileri
Uçak gidiş-dönüş rezervasyonları
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankadan para
Evli kişiler için evlilik cüzdanı fotokopisi
Finansal olarak ihtiyaçları karşılayacak kişiye ait bilgiler
Ev hanımı olarak Nauru seyahat edecek kişilerin hazırlaması gereken evraklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

Memur İçin Nauru Vize Evrakları


Memur statüsünde bulunan kişilerin Nauru vizesi alım aşaması daha kolay ilerlemektedir. Belirli ve düzenli bir gelirin bulunması, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Memur için Nauru vize evrakları şunlardır:

En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği bulunan pasaport
Nauru vize başvuru formu
Nauru vize talep dilekçesi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Biyometrik fotoğraf
Otel ve uçak rezervasyonları
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Memuriyet belgesi
Çalışılan kuruma ait izin belgesi
Son 3 aya ait maaş bordrosu
Sağlık sigortası poliçesi
Memur için Nauru evraklarının talep edilen şekilde hazırlanması için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

Çalışan İçin Nauru Vize Evrakları


Nauru evrakları; vize türüne, seyahat süresine ve vize başvurusunda bulunan kişinin iş statüsüne göre hazırlanması gerekmektedir. Nauru Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını değerlendirirken bazı hususlara dikkat etmektedir. Çalışan için Nauru vize evrakları şunlardır:

En az 6 ay geçerliliği bulunan yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaport
Vize talep dilekçesi
Nauru vize başvuru formu
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Otel ve konaklama bilgileri
2 adet Biyometrik fotoğraf
Bankada yeterli miktarda para
Uçak gidiş-dönüş rezervasyonları
Çalışılan kuruma ait izin belgesi
Son 3 aya ait maaş bordrosu fotokopisi
SGK hizmet dökümü belgesi
Çalışan için Nauru evrakları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

İşveren İçin Nauru Vize Evrakları


İşveren statüsünde vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için tarif edilen vize evraklarını ve belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekir. İşveren için Nauru vize evrakları şunlardır:

En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Nauru vize başvuru formu
Nauru vize talep dilekçesi
Otel ve konaklama bilgileri
Uçak gidiş-dönüş rezervasyonları
Şirkete ait imza sirküleri fotokopisi
SGK giriş bildirgesi
Son 3 aya ait hizmet dökümü
İşveren için Nauru evrakları ve belgelerinin eksiksiz ve talep edilen şekilde hazırlanması için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

Öğrenci için Nauru Vize Evrakları


Öğrenci olarak Nauru seyahat edecek kişilerin, Nauru Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize evraklarını eksiksiz bir şekilde tamamlayıp; Nauru başvurusu oluşturmaları gerekir. Öğrenci için Nauru vize evrakları şunlardır:

Yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaport
Vize talep dilekçesi
Nauru vize başvuru formu
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
2 adet biyometrik fotoğraf
Otel ve uçak rezervasyonları
Öğrenci belgesi
Eğitim alınan okuldan alınmış izin belgesi
18 yaşından küçükler için anne baba tarafından imzalanmış noter onaylı muvafakatname
Bankada yeterli miktarda para
Öğrenciler için Nauru evrakları ve belgelerin eksiksiz ve prosedüre uygun şekilde hazırlanması aşamasında Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

Çiftçi İçin Nauru Vize Evrakları


Nauru seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Nauru Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize evraklarını hazırlamaları zorunludur. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için kişilerin, vize türüne ve iş statülerine uygun şekilde vize evraklarını tamamlamaları gerekir. Çiftçi için Nauru vize evrakları şunlardır:

En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve seyahat süresinin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği devam eden pasaport
Nauru vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
2 adet biyometrik fotoğraf
Otel ve uçak rezervasyonları
Çiftçilik belgesi
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Son 3 aya ait banka hesap dokümanları
Çiftçi için Nauru evrakları ve belgeleri hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Büyükelçiliği Vize


Nauru Büyükelçiliği vize
başvurularını kabul etmekle ve değerlendirmekle yetkilidir. Türkiye Cumhuriyeti ile Nauru devleti arasındaki uluslararası ticari, ekonomik ve sosyal bağların devamlılığı ve güçlenmesi açısından Nauru Büyükelçiliği Türkiye’de hizmet vermektedir. Nauru Büyükelçiliği, Türkiye’de geçici veya kalıcı ikamet halinde olan Nauru vatandaşlarının haklarını güvence altına almak içinde görev yapmaktadır. Nauru Büyükelçiliği, Türkiye’nin Ankara ilinde görev yapmaktadır.

Nauru vizesi almak isteyen kişilerin, Nauru Büyükelçiliği’ne vize başvurusu yapması gerekmektedir. Ancak Ankara iline gitmeden bulunduğunuz ilden Nauru vize başvurusu yapmak için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nauru Büyükelçiliği, hafta içi belirli gün ve saatlerde vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir.

Nauru Konsolosluğu Vize

Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluk veya Büyükelçiliği’ne yapılır. Nauru Konsolosluğu vize veren ve Nauru vatandaşları için resmi işlemleri yürüten resmi bir kurumdur. Nauru devletine ait Türkiye’de bulunan resmi temsilcilik, Ankara’da bulunan Nauru Büyükelçiliği’dir. Büyükelçilik, Türk vatandaşlarının vize işlemlerini gerçekleştirmekte ve Nauru vatandaşlarına pasaport işlemleri ile ilgili görevleri gerçekleştirmektedir.

Vize almak isteyen kişilerin, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için Nauru Büyükelçiliği tarafından belirlenen vize evraklarını ve belgelerini eksiksiz bir şekilde tamamlayıp, Nauru vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Nauru vize başvurularında Konsolosluk/Büyükelçiliğin talep ettiği şekilde vize işlemlerinin tamamlanması için Nauru konsolosluğu vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Konsoloslukları ve Adresi


Türkiye ile Nauru ülkesi arasında ticari ve siyasal ilişkilerin güçlendirilmesi, iki ülke arasındaki ekonomik faaliyetlerin daha üst seviyeler çıkarılması, Türkiye’den Nauru’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularını kabul etmek ve değerlendirmek amacıyla Büyükelçilik görevlendirilmiştir.

Resmi temsilcilik olan Nauru Büyükelçiliği, aynı zamanda Türkiye’de bulunan Nauru ülkesi vatandaşlarının doğum, ölüm, nüfus işlemleri ve diğer resmi işlemlerini de yürütmektedir. Nauru Vize başvurularını olumlu ya da olumsuz değerlendirmeye ve ek evrak/belge istemeye yetkili tek merci Nauru Büyükelçiliği’dir. Türkiye’de bulunan Nauru Konsoloslukları ve adresleri aşağıda belirtilmiştir.
Nauru Büyükelçiliği Ankara Adres: Uğur Mumcu Sokağı, No.56, Posta Kodu: 06700 Gaziosmanpaşa/ANKARA 

Nauru Vize Dilekçe Örneği


Nauru vize dilekçe örneği için Long Vize Turizm şirketimize ait resmi internet sayfasını ziyaret ederek matbu örneğine ulaşabilirsiniz. Vize başvurularında tamamlanması gereken en önemli vize evraklarından birisi de vize talep dilekçesidir. Nauru vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahat nedenlerini ve seyahat sürelerini açıkça belirten bir dilekçe yazıp, Nauru Büyükelçiliği’ne göndermeleri gerekir.

Dilekçe içerisinde seyahat tarihleri açıkça belirtilmelidir. Nauru talep dilekçesi örneği aynı gibi görünse de vize başvurusu yapan kişinin mesleki statüsüne, vize türüne ve seyahat süresine göre hazırlanması gerekir. Nauru vize başvurularında, vize talep dilekçesinin hazırlanması aşamasında Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize Başvuru Formu


Vize almak isteyen kişilerin tamamlaması gereken bazı evraklar ve belgeler bulmaktadır. Vize evrakları içerisinde en önemlisi ve resmi bir belge olan vize başvuru formunun usulüne uygun tanzim edilmesi başvurunun olumlu yönde sonuçlanmasında etkilidir. Nauru vize başvuru formu hazırlanırken tüm detaylara dikkat edilmesi gerekir. Nauru Vize Başvuru formu içerisinde yer alan bilgiler, doğru ve açıklayıcı olmalıdır. Nauru başvuru formu, vize başvurusunda bulunan kişiye ait resmi bilgiler ile seyahat planını belirten bir evraktır.

Vize başvurusu yapan kişilerin; başvuru formu, pasaport ve diğer evrak ve belgeler içerisindeki yer alan bilgileri birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmesi gerekir. Başvuru formu içerisinde yer alan yanlış veya eksik bir bilgi, hem vize başvurusunun ret ile sonuçlanmasına hem de vize başvurusu yapan kişi hakkında resmi işlemlerin başlatılmasına neden olabilir. Nauru için tamamlanması zorunlu olan vize başvuru formunun hazırlanması aşamasında Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek, uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vizesi Redde İtiraz


Bazı nedenlerden dolayı yapılan vize başvurusu ret ile sonuçlanabilir. Vize başvurularının ret ile sonuçlanmasına genellikle vize için gerekli evrakların ve belgeleri eksik veya yanlış hazırlanması, pasaportun eskimiş ve yıpranmış olması gibi nedenlerden kaynaklanır. Nauru başvurusu ret ile sonuçlanan kişilerin, bu duruma itiraz etme hakları bulunur. Nauru vizesi redde itiraz işlemleri için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Redde itiraz edecek başvuru sahibinin, Nauru Büyükelçiliği’ne bir dilekçe yazması gerekmektedir. Nauru redde itiraz işlemlerinde, itiraz dilekçesi hazırlamak için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz. Redde itiraz dilekçesi kabul edildiği takdirde vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olan durumun düzeltilip, tekrar vize başvurusu yapılması gerekir.

Nauru Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?


Nauru vizesi kaç günde sonuçlanır
konusu vize başvurusunda bulunan kişilerin cevabını merak ettiği, seyahat planlarında herhangi bir değişiklik oluşmaması için oldukça önemli bir husustur. Nauru vize başvurularında gerekli evraklar ve belgeler hazırlandıktan ve diğer tüm Nauru vize işlemleri tamamlandıktan sonra vize başvurusu gerçekleştirilir. Nauru Büyükelçiliği yetkilileri, gerekli evrakları ve belgeleri inceleme işlemlerini belirli süreler içerisinde gerçekleştirir.

Nauru , ortalama 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahat planlarında herhangi bir değişiklik oluşmaması için seyahatten en az 1 ay öncesinden vize işlemlerinin başlatılması gerekir. Nauru vize başvurularında gerekli evrakları ve belgeleri ve diğer vize işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanması için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek, uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vizesi Kaç Günde Çıkar?


Vize için gerekli evraklar ve belgeler eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi durumunda ve diğer vize işlemleri tamamlandıktan sonra Nauru vize başvurusu gerçekleştirilmiş olunur. Nauru Vizesi kaç günde çıkar konusu ise başvurusu yapan kişilerin cevabını merak ettiği en önemli konulardan birisidir. Nauru vizesi başvuruları, ortalama 7 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak bazı durumlarda Nauru Büyükelçiliği yetkilileri, ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum vize sonuçlanma süresinin uzamasına neden olacaktır.

Bunun yanı sıra Nauru Büyükelçiliği, resmi tatillerde ve bayramlarda ve hafta sonları hizmet vermemektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, bu süreyi göz önünde bulundurarak başvurularını gerçekleştirmeleri gerekir. Nauru başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek, uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize ÜcretiVize başvurusunda gerçekleştirilmesi gereken adımlardan birisi de vize ücretinin yatırılması işlemidir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin; vize türüne, kişinin mesleki statüsüne ve seyahat süresine uygun şekilde vize ücretini yatırmaları zorunludur. Nauru Vize ücreti yatırılmadığı durumlarda, vize başvuruları başlatılmaz. Nauru vize ücreti, vize başvurusunda bulunan kişilerin finansal planlama yapması için oldukça önemlidir.

Vize ücretleri, zamanla farklılık gösterdiğinden Nauru ücreti hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken husus, vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanması durumunda vize ücreti tekrar iade edilmeyeceğidir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin tekrar vize ücretini yatırmaları gerekir.

Nauru Vize Fiyatları


Nauru vize fiyatları, Nauru Büyükelçiliği tarafından belirlenir ve vize türüne, seyahat süresine göre fiyatlar değişir. Nauru fiyatları, başvuru türüne ve ülkeye giriş-çıkış sayısına göre farklılık göstermektedir. Nauru vize başvurusunda bulunan kişilerin, Nauru vizesi için gerekli evrakları ve belgeleri hazırlamalı ve vize ücretini de yatırmaları gerekir. Vize ücreti yatırılmadığı durumlarda vize başvurusu gerçekleştirilmez.

Vize ücretleri, her yıl farklılık gösterdiğinden güncel ve detaylı bilgi için Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve diğer vize işlemleri için de Türkiye’nin 81 ilinde vize başvuru merkezi olan şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nauru Vize Başvuru Merkezi Nerede

Nauru Vize Başvuru Merkezi Nerede? Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Büyükelçilik veya Konsolosluğu’na yapılır. Ancak bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu gerçekleştirmek için Nauru Büyükelçiliği vizesi konusunda tecrübeli Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimizi Türkiye’nin 81 ilinde vize başvuru merkezi olarak hizmet vermektedir.

Nauru başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma, Nauru randevusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve profesyonel ülke temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Nauru Büyükelçiliği, Ankara ilinde bulunduğundan Ankara’ya gitmeden bulunduğunuz ilden Nauru Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında tecrübeli şirketimiz aracılığıyla Nauru vize başvurusu yapabilirsiniz.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu