Skip to content

Palau Cumhuriyeti Vize Başvuru Şartları 2022

Palau Cumhuriyeti Vizesi

Palau Cumhuriyeti Vize Başvuru Şartları 2022 Palau Cumhuriyeti Vizesi; Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği kurallara uyulması ve resmi prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti ile Palau Cumhuriyeti arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Palau Cumhuriyeti vizesi ülkeye seyahat edecek kişilerin hazırlaması gereken belgedir.

Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri 30 günü aşmayan seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Ancak 30 günü aşan seyahatler için Palau Cumhuriyeti vize başvurusu gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Palau Cumhuriyeti vizesi alabilmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm şirketi olarak uzman ve güvenilir kadromuz ile tüm vize işlemleri için profesyonel hizmet vermekteyiz.

Palau Cumhuriyeti Vize Başvurusu

Palau Cumhuriyeti vize başvurusu için vize belgelerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanıp; vize başvurusu oluşturulması gerekmektedir. Türkiye’de Palau Cumhuriyeti’ne ait resmi temsilcilikler olan Büyükelçilik/Konsolosluk bulunmamaktadır. Palau Cumhuriyeti vizesi almak isteyen kişilerin Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde Palau Cumhuriyeti vize başvurusu için Long Vize Turizm bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Vize başvurusunda bulunan kişilerin vize türüne ve seyahat süresine uygun şekilde vize işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Vize başvurularında yapılacak yanlış veya eksik bir adım, vizenin olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize İşlemleri

Vize başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle turistik, ticari, aile ziyareti, aile birleşimi, eğitim, vatandaşlık gibi vize türlerinden birini belirlemeleri gerekmektedir. Vize başvurularında işlenecek adımlar ve tamamlanması gereken evraklar ve belgeler; vize türüne, seyahat süresine ve kişilerin Türkiye’deki iş statülerine göre farklılık göstermektedir. Palau Cumhuriyeti Vize İşlemleri birçok prosedürün yerine getirilmesini gerektirmekte ve farklı aşamalardan oluşmaktadır. Vize işlemlerinin eksiksiz ve talep edilen şekilde tamamlanması için profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Long Vize Turizm olarak Palau Cumhuriyeti vize işlemlerinde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için uzman ve güvenilir kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Vize işlemlerinin nasıl ilerlediğini bilmeyen veya bunun için vakti bulunmayan kişilerin şirketimiz ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Palau Cumhuriyeti Vize Randevusu

Vize alabilmek için gerçekleştirilmesi gereken adımlardan birisi de vize randevusu oluşturma işlemidir. Palau Cumhuriyeti’nin kapı vize uygulaması bulunmadığından vize almak isteyen kişilerin vize başvurusu oluşturmaları zorunludur. Palau Cumhuriyeti’nin Türkiye’de resmi temsilciliği bulunmadığından vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti vize randevusu oluşturmak için Büyükelçiliğe doğrudan talepte bulunulabilir. Ancak kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize randevusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ülke temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Palau Cumhuriyeti vize randevusu oluştururken Büyükelçiliğin belirlediği günler aralığında alınır. Vize randevunuzu kısa süre içerisinde oluşturmak için bizlerden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize

Palau Cumhuriyeti’ne seyahat edecek kişilerin Palau Cumhuriyeti vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, halen geçerliliği devam eden bir pasaportlarının bulunması zorunludur. Palau Cumhuriyeti vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp; vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Palau Cumhuriyeti’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından vize başvurusu için yetkili Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm olarak Palau Cumhuriyeti vizesi başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için tüm vize işlemleri titizlikle takip etmekteyiz. Aksi takdirde vize işlemlerinde yapılacak yanlış veya eksik bir adım, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır.

Palau Cumhuriyeti Vize Başvuru Merkezi

Palau Cumhuriyetine ait Türkiye’de Büyükelçilik/Konsolosluk bulunmamaktadır. Bu nedenle Palau Cumhuriyeti vizesi alabilmek için gerçekleştirilmesi zorunlu olan vize başvuru işlemi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde vize başvuru merkezi bulunan Long Vize Turizm şirketimiz; vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için profesyonel hizmet vermektedir. Vize işlemleri, hem yorucu hem de oldukça zahmetlidir.

Bu nedenle vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması, vize seyahatlerinde herhangi bir aksilik yaşanmaması ve maddi zarara uğramamak için profesyonel destek alınması çok önemlidir. Palau Cumhuriyeti vize başvuru merkezi olarak Long Vize Turizm şirketimiz görev yapmaktadır.

Palau Cumhuriyeti Vize Çeşitleri

Vize başvurusunda bulunacak kişilerin, öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Vize başvuruları; vize türüne, seyahat süresine ve kişilerin Türkiye’deki iş statülerine göre gerçekleştirilmesi gerekir. Palau Cumhuriyeti vize çeşitleri şunlardır:

Palau Cumhuriyeti Ticari vize
Palau Cumhuriyeti Turistik vize
Palau Cumhuriyeti Aile/ Arkadaş ziyareti vizesi
Palau Cumhuriyeti Vatandaşlık vizesi
Palau Cumhuriyeti Oturum vizesi
Palau Cumhuriyeti Aile birleşimi vizesi
Palau Cumhuriyeti İşçi vizesi
Palau Cumhuriyeti Ulusal vize
Palau Cumhuriyeti Çalışma vizesi
Palau Cumhuriyeti Göçmenlik vizesi
Palau Cumhuriyeti Eğitim vizesi
Palau Cumhuriyeti vize çeşitleri ve başvuruları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Ticari Vize

Palau Cumhuriyeti ticari vize ülkeye iş toplantısı, iş görüşmesi, fuar, fabrika açılışı gibi ticari nedenlerden dolayı seyahat etmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. Ticari vize başvuruları, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Palau Cumhuriyeti ticari vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp; Palau Cumhuriyeti vize başvurusu oluşturmaları gerekir.

Ticari vize başvurularında, Palau’da bulunan firma yetkilisi veya yöneticisi tarafından gönderilen davet mektubu oldukça önemli bir belgedir. Davetiye gönderilmediği durumlarda, ticari vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlandırılacaktır. Palau Cumhuriyeti ticari vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu işlemlerinin başlatılması, vize randevusu talebi gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Turistik Vize

Palau Cumhuriyeti turistik vize başvuruları, ülkeye gezi nedeniyle seyahat edecek kişilerin talep ettiği vize türüdür. Turistik vize başvurularında talep edilen vize evraklarının ve belgelerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekir. Turistik vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer aldığından vize süresi olduktan sonra tekrar Türkiye’ye dönülmesi gerekmektedir.

Türkiye’de Palau Cumhuriyeti’ne ait resmi bir temsilcilik bulunmadığından, turistik vize başvuruları için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak turistik vize başvurularında, gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, Palau Cumhuriyeti turistik vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için uzman ve güvenilir personelimizden hizmet alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Aile Ziyareti Vizesi

Palau Cumhuriyeti aile ziyareti vizesi, Palau’da bulunan aile bireyini ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Aile ziyareti vize başvurularında, yanına gidilecek aile bireyinin Palau’da devamlı ikamet etmesi gerekmektedir. Ayrıca aile ziyareti vize başvurularında ziyaret edilecek aile bireyinin, vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğine dair bir davet mektubu göndermesi gerekir. Aile ziyareti vize başvurularında, davetiye oldukça önemli bir belgedir.

Palau Cumhuriyeti aile ziyareti vize başvurularında, talep edilen belgelerin ve evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekir. Vize başvurularında eksik veya yanlış evrak, vizenin ret ile sonuçlanmasına neden olacaktır. Palau Cumhuriyeti aile ziyareti vizesi başvurularında, tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Arkadaş Ziyareti Vizesi

Palau Cumhuriyeti arkadaş ziyareti vizesi, ülkede bulunan ve devamlı ikamet eden arkadaşı ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Arkadaş ziyareti vizesi başvurularında, vize başvurusunda bulunan kişinin seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statülerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekir. Arkadaş ziyareti vizesi başvurularında, vize dosyası içerisinde Palau’da bulunan arkadaşın gönderdiği davet mektubu da yer almalıdır.

Davetiye içerisinde, davetiye gönderen kişiye ait kişisel ve adres bilgilerinin de bulunması gerekir. Palau Cumhuriyeti arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize Şartları

Vize almak isteyen kişilerin, seyahat edecek ülkenin belirlediği resmi prosedürlere uyulması ve kurallara eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Palau Cumhuriyeti vize şartları, ülkeye seyahat edecek kişilerin yerine getirmesi gereken resmi işlemlerdir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin en az 6 ay geçerliliği bulunan, yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaportlarının bulunması zorunludur. Pasaportu bulunmayan kişilerin, öncelikle pasaport başvurusu yapıp; daha sonra Palau Cumhuriyeti vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekir.

Vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne uygun şekilde talep edilen evrakları ve belgeleri hazırlamalıdırlar. Vize başvurusunda bulunan kişiler, vize ücreti hakkında bilgi sahibi olmalı ve buna uygun şekilde finansal planlamayı yapmaları gerekir. Palau Cumhuriyeti vizesi alabilmek için vize şartları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Palau Cumhuriyeti vizesi hangi illerden alınır? konusunda yapılması gereken Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Palau Cumhuriyeti’ne ait Türkiye’de resmi bir kurum bulunmadığından vize başvurularını kolay ve zahmetsiz bir şekilde bulunduğunuz ilden gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Şirketimiz; Adıyaman, Adana, Ağrı, Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Batman, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Giresun, Hatay, Hakkâri, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Karabük, Kırıkkale, Kars, Kilis, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Muğla, Mersin, Muş, Niğde, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Sinop, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Yalova ve Zonguldak olmak üzere 81 ilden Palau Cumhuriyeti vize başvurusu almaktadır.

Palau Cumhuriyeti Vizesi Nasıl Alınır?

Palau Cumhuriyeti vizesi nasıl alınır? konusu vize başvurusunda bulunan kişilerin, cevabını merak ettiği konuların başında gelir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekir. Vize başvurularında; vize türü, seyahat süresi ve kişilerin Türkiye’deki iş statülerine uygun şekilde gerekli evraklar ve belgeler hazırlanır. Vize için gerekli evraklar ve belgeler hazırlandıktan sonra vize başvurusu yapmak, vize ücreti gibi diğer vize işlemleri de eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır.

Palau Cumhuriyeti’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından vize alabilmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketi olarak Palau Cumhuriyeti vizesini kolay ve zahmetsiz bir şekilde almanız için uzman ve güvenilir kadromuz ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

Palau Cumhuriyeti Randevusu Nasıl Alınır?

Vize başvurusunda bulunan kişilerin, gerçekleştirmesi gereken adımlardan birisi de vize randevusu oluşturma işlemidir. Palau Cumhuriyeti randevusu nasıl alınır? konusunda yapılması gereken eylem, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize randevusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.

Vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için Palau Cumhuriyeti vize randevusu oluşturulmalıdır. Vize randevusu, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluk/Büyükelçiliği’nin belirlediği gün ve tarihlere göre belirlenir. Vize randevusu oluşturan kişilerin, randevu günü ve saatinde talep edilen yerde bulunmaları gerekir.

Palau Cumhuriyeti Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Palau Cumhuriyeti’ne seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının, vize alabilmek için vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Palau Cumhuriyeti’nin kapı vize uygulaması bulunmadığından, vize almak isteyen kişilerin vize başvurusu oluşturmaları zorunludur. Palau Cumhuriyeti vize başvurusu nasıl yapılır? konusunda yapılması gereken adım, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır.

Palau Cumhuriyeti’nin Türkiye’de Konsolosluğu ya da Büyükelçiliği bulunmadığından, vize başvuruları Long Vize Turizm aracılığı tarafından gerçekleştirilmektedir. Palau Cumhuriyeti vize başvurusu için Büyükelçilik/Konsolosluk tarafından talep edilen başvuru formunun eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekir. Vize için gerekli evrak ve belgeler hazırlandıktan ve diğer vize işlemleri de tamamlandıktan sonra vize başvurusu oluşturulması gerekir.

En Kolay Palau Cumhuriyeti Vizesi Nasıl Alınır?

Palau Cumhuriyeti vize işlemleri, zor ve birçok prosedürün yerine getirilmesini gerektiren işlemlerdir. Vize başvurularında herhangi bir adımın eksik veya yanlış yapılması durumunda, vize ret ile sonuçlanacaktır. En kolay Palau Cumhuriyeti vizesi nasıl alınır? konusu, vize almak isteyen kişiler için önemli bir husustur. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde bulunduğumuz ilden vize alabilmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize türüne, seyahat süresine uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu yapma gibi vize başvurularında izlenecek adımların prosedüre uygun ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması için şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize alabilmek için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu veya Büyükelçiliği tarafından belirlenen kurallara ve prosedürlere birebir uyulmalıdır. Resmi bir işlem olan vize başvurularında yapılacak eksik veya yanlış bir işlem, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Palau Cumhuriyeti vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler vize başvurusunu başarılı sonuçlanması için oldukça önemlidir.

Palau Cumhuriyeti vizesi alırken vize için talep edilen evrak ve belgelerin, vize türüne uygun olmasına dikkat edilmelidir. Vize başvurusunda bulunan kişinin, geçerliliği devam eden bir pasaportlarının bulunması zorunludur. Vize hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Palau Cumhuriyeti vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemli detaylardır. Vize başvurularında dikkat edilmesi gerekenler şunlardır: Vize başvurusunda bulunan kişilerin en fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaportlarının bulunması Vize başvurularında öncelikle vize türünün belirlenmesi gerekir ve Palau Cumhuriyeti vize işlemleri, vize türüne uygun şekilde gerçekleştirilmelidir.

Vize dosyasında bulunması zorunlu olan başvuru formu, dilekçe, pasaport gibi belgelerde bulunan bilgilerin birbiriyle uyumlu olması vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizle iletişime geçerek izlenecek adımlar hakkında yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti İşçi Vizesi

Palau Cumhuriyeti işçi vizesi ülkeye çalışmak için gitmek isteyen kişilerin talep ettiği vize türüdür. İşçi vizesi başvurularında, Konsolosluğa/Büyükelçiliğe işçi olarak gitmek istenildiğini kanıtlayıcı belgelerin sunulması gerekmektedir. Palau vize başvurusu yapan kişi bir iş bulduysa, işyerinden alacağı davet mektubu vizenin kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Palau Cumhuriyeti vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, talep edilen vize evraklarını ve belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlamaları zorunludur. İşçi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer aldığından tüm vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde titizlikle yürütülmesi gerekir. Palau Cumhuriyeti işçi vizesi başvurularında, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Ulusal Vize

Palau Cumhuriyeti ulusal vize, ülkede 6 ay içerisinde 90 günden fazla kalabilmek için talep edilen vize türüdür. Ulusal vize başvuruları, uzun süreli vize kategorisinde yer aldığından oldukça uğraştırıcı ve uzun sürmektedir. Palau Cumhuriyeti ulusal vizesi başvurularında, gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması, vize başvuruları için oldukça önemli bir aşamalardır.

Ulusal vize başvurusunda bulunan kişilerin, ülkede kaldıkları süre boyunca masraflarını karşılayabilecek olduğunu kanıtlayıcı belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir. Palau Cumhuriyeti vize başvurularında; gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Oturum Vizesi

Palau Cumhuriyeti oturum vizesi, ülkede uzun süreli yaşamak için talep edilen vize türüdür. Oturum vizesi başvuruları, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Oturum vizesi almak için öncelikle ülkede yaşamak için oturum izni alınması gerekir. Palau Cumhuriyeti oturum vizesi alabilmek için ülkede yaşanılacak süre boyunca masraflarını karşılayacak finansal durumunu kanıtlayıcı belgeleri, vize dosyası içerisinde bulundurmalıdır.

Bu belgeler vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanmasını etkileyecek detaylardır. Palau Cumhuriyeti vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Palau vize randevusu oluşturma, vize başvurusu yapmak gibi izlenecek adımlar hakkında Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Çalışma Vizesi

Palau Cumhuriyeti çalışma vizesi ülkede çalışmak için alınması gereken belgedir. Çalışma vizesi başvurularında, Konsolosluk tarafından belirlenen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Çalışma vizesi alınabilmesi için en önemli evraklardan birisi ülkeye gidiş amacının çalışmak olduğunu kanıtlayıcı belgelerin yetkililere ibraz edilmesi gerekir. Palau’da bir iş bulduysanız, iş bulduğunuza dair evrakları ve belgeleri de vize dosyası içerisinde bulundurmanız gerekir.

Palau Cumhuriyeti çalışma vizesi başvurularında; gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Palau Cumhuriyeti vize başvurusu oluşturma, vize randevusu gibi vize işlemleri için profesyonel destek alınmalıdır. Bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde çalışma vizesi alabilmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Aile Birleşimi Vizesi

Palau Cumhuriyeti aile birleşimi vizesi Palau’da bulunan aile bireyinin yanına gidebilmek ve orada devamlı yaşayabilmek için talep edilen vize türüdür. Aile birliğinin korunması için talep edilen aile birleşimi vizesi alabilmek için aile olduğunu kanıtlayıcı belgelerin vize dosyası içerisinde bulunması gerekmektedir. Aile birleşimi vizesi başvurusunda bulunan kişiler, eğer evli ise evli olduğunu kanıtlayıcı belgeleri veya evlilik cüzdanlarını vize için gerekli evraklar içerisinde bulundurmalıdırlar.

Ayrıca 18 yaşından küçük kişilerinde, anne baba tarafından imzalanmış muvafakat nameyi de Konsolosluğa sunmaları gerekir. Palau Cumhuriyeti vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Aile birleşimi vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve vize başvurusu için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Göçmenlik Vizesi

Palau Cumhuriyeti göçmenlik vizesi, Palau’ya göçmen olarak gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının talep ettiği vize türüdür. Göçmenlik vizesi başvuruları, diğer vize türlerine daha uzun sürmektedir. Göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, öncelikle oturma vizesi alması gerekmektedir. Palau Cumhuriyeti göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, ülkede oturmak için oturum vizesi başvurusunda bulunması gerekir.

Ayrıca Palau’da iş bulduysanız, işyerinden alacağınız davetiye vize işlemlerinin daha kolay ilerlemesini sağlayacaktır. Vize için gerekli evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması, vize başvurunun olumlu yönde sonuçlanmasını etkileyecektir. Palau vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Palau ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alabilmeleri için gerekli evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlanmaları gerekir. Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En fazla son 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
Sağlık sigortası poliçesi
2 adet Biyometrik fotoğraf
Bankada yeterli miktarda para
Uçak gidiş dönüş biletleri
Otel ve konaklama bilgileri
Vize alabilmek için talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Palau Cumhuriyeti vize evrakları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize Belgeleri

Vize başvurularında; vize türüne, seyahat süresine ve kişilerin Türkiye’deki iş statülerine göre vize evraklarının ve belgelerinin hazırlanması gerekir. Palau Cumhuriyeti Vize Belgeleri şunlardır:
En az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
İki âdet biyometrik fotoğraf
Sağlık sigortası poliçesi
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Otel ve uçak rezervasyonları
Bazı vizeler için davetiye
Vize başvurularında, vize evrak ve belgelerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Aksi takdirde vize başvuruları ret ile sonuçlanır. Palau Cumhuriyeti vize başvurularında talep edilen evrak ve belgelerinin talep edilen şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Palau Cumhuriyeti vize başvurularında hazırlanması gereken vize evrak ve belgelerinin, eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Aksı takdirde vize başvuruları ret ile sonuçlanacaktır. Çalışmayan kişi için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
2 adet biyometrik fotoğraf
Sağlık sigortası poliçesi
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda para
Otel ve uçak rezervasyonları
Sponsor olacak kişiye ait bilgiler
Çalışmayan kişiler için vize evrakları ve belgelerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve diğer tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Ev Hanımı İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Vize alabilmek için talep edilen bu evrak ve belgelerin prosedüre uygun şekilde hazırlanması oldukça önemli bir detaydır. Ev hanımı için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
Vize talep dilekçesi
Vize başvuru formu
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
2 adet 35 x 45 mm boyutlarında biyometrik fotoğraf
Uçak ve otel rezervasyonları
Sağlık sigortası poliçesi
Sponsoru ait bilgiler
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Ev hanımı için vize evrak ve belgelerinin prosedüre uygun şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Memur İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Memur statüsünde vize başvurusunda bulunan kişilerin gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp, vize başvurusu yapmaları gerekir. Memur olarak vize başvurusunda bulunan kişilerin belirli bir gelirlerinin bulunmasından dolayı vize başvuruları daha kolay ilerlemektedir. Memur için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Uçak ve otel rezervasyonları
Bankada yeteri miktarda para
Sağlık sigortası poliçesi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Son 3 aya ait maaş bordrosu
Memuriyet belgesi
Çalışılan kuruma ait izin belgesi
Memurlar için vize evrakları ve belgelerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışan İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Çalışan kişilerin Palau Cumhuriyeti vizesi başvurularında, çalıştığına dair kanıtlayıcı belgeleri vize dosyası içerisinde sunmaları gerekir. Çalışan için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En fazla 10 yıl içerisinde alınmış yıpranmamış ve eskimemiş bir pasaport
Vize talep dilekçesi
Vize başvuru formu
2 adet biyometrik fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Otel ve uçak rezervasyonları
Çalışılan kuruma ait izin belgesi
Son 3 aya ait maaş bordrosu
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Sağlık sigortası poliçesi
Çalışan kişiler için talep edilen vize evrakları ve belgelerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

İşveren İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

İşveren olarak Palau’ya seyahat edecek kişilerin bazı evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekir. Vize başvurularında talep edilen evrak ve belgeler vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemlidir. İşveren için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En az 6 ay geçerliliği bulunan eskimemiş ve yıpranmamış bir pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
2 adet biyometrik fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Otel ve uçak rezervasyonları
Şirkete ait faaliyet belgesi fotokopisi
Şirket imza sirküleri
Şirket vergi levhası fotokopisi
Resmi gazete kopyası
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda para
İşveren için Palau Cumhuriyeti vizesi evrakları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Öğrenci İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Palau’ya, öğrenci olarak seyahat edecek kişilerin öğrenci olduğunu kanıtlayıcı belgeleri vize dosyası içerisinde bulundurmaları gerekir. Vize başvurularında talep edilen evrak ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanıp, vize başvurusu oluşturulması zorunludur. Öğrenci için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
Pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Uçak gidiş dönüş rezervasyonları
Otel ve konaklama bilgileri
Biyometrik fotoğraf
Öğrencilik belgesi
Eğitim alınan okuldan alınmış ile izin belgesi
18 yaşından küçükler için anne baba tarafından imzalanmış muvafakat name
Sağlık sigortası poliçesi
Bankada yeteri miktarda para
Öğrenci için Palau Cumhuriyeti vizesi evrakları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiftçi İçin Palau Cumhuriyeti Vize Evrakları

Çiftçi olarak vize başvurusunda bulunan kişilerin, iş statülerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Çiftçi için Palau Cumhuriyeti vize evrakları şunlardır:
En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Vize başvuru formu
2 adet biyometrik fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Vize talep dilekçesi
Otel ve uçak rezervasyonları
Çiftçilik belgesi
Ziraat Odası’ndan alınmış belge
Son üç aya ait banka hesap dokümanları
Bankada yeteri miktarda para
Palau Cumhuriyeti vizesi için talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak, tüm vize işlemleri için uzman ve deneyimle personelimize hizmet vermekteyiz.

Palau Cumhuriyeti Konsolosluğu Vize

Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu tarafından belirlenen vize işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Palau Cumhuriyeti’nin Türkiye’de resmi olarak hizmet veren Konsolosluğu bulunmaz. Palau Cumhuriyeti konsolosluğu vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmekle yetkilidir. Ancak Türkiye’de Palau Cumhuriyeti Konsolosluğu bulunmadığından vize başvuruları Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Long Vize Turizm olarak bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu oluşturmanız için uzman ve profesyonel elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca Palau Cumhuriyeti vizesi başvurularında talep edilen evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Büyükelçiliği Vize

Palau Cumhuriyeti büyükelçiliği vize başvurularını kabul etmekle ve değerlendirmekle yetkilidir. Ancak, Türkiye’de Palau Cumhuriyeti’ne ait resmi olarak hizmet veren Palau Cumhuriyeti Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Palau Cumhuriyeti vizesi başvuruları Katar Doha Büyükelçiliği’ne gerçekleştirilmektedir. Ancak bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişimi geçebilirsiniz.

Long Vize Turizm şirketimiz Türkiye’nin 81 ilinde vize başvuru merkezi olarak hizmet vermektedir. Palau Cumhuriyeti vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu oluşturma, vize randevusu gibi tüm vize işlemleri için uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Palau Cumhuriyeti Konsoloslukları ve Adresleri

Palau Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında ticari ilişkilerin daha ileri seviyelere yükseltilmesi, ticari hacmin büyütülmesi, ekonomik ve siyasi ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla iki ülke temsilcileri gerekli çalışmaları yapmaktadır. Türkiye’de Palau Cumhuriyetinin Konsolosluk ve Büyükelçilik gibi resmi temsilcilikleri bulunmamaktadır. Türkiye vatandaşlarının Palau ülkesine seyahat edebilmek için gerekli olan Palau Cumhuriyeti vize işlemleri, Türkiye’de hizmet veren Katar Doha Büyükelçiliği tarafından yapılır.

En kısa sürede Palau Cumhuriyeti vizesi alarak planlanan tarihte seyahat edebilmek için vize başvurularının alınmasında Büyükelçilik tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimize müracaat edebilirsiniz. Palau Cumhuriyeti Konsoloslukları ve adresleri yerine Palau vizesi işlemlerini yürüten katar Doha Büyükelçiliği’nin adresi aşağıda belirtilmiştir. Katar Ankara Büyükelçiliği Adres: Oran Mah. Ferit Recai Ertuğrul Caddesi, No:6, 06450 Çankaya/ANKARA

Palau Cumhuriyeti Vizesi Dilekçe Örneği

Vize başvurusunda bulunan kişilerin hazırlamak zorunda oldukları evraklardan birisi de dilekçedir. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için vize başvurusunda bulunan kişinin seyahat nedenini, seyahat tarihlerini açıkça belirten bir dilekçe yazıp Konsolosluğa/Büyükelçiliğe göndermesi gerekir. Palau Cumhuriyeti vizesi dilekçe örneği için Long Vize Turizm şirketimizin resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti vizesi dilekçe örneği aynı gibi görünse de vize başvurusunda bulunan kişinin vize türüne, seyahat süresine göre hazırlanması gerekir. Vize talep dilekçesi prosedüre uygun şekilde hazırlanmadığı durumlarda, Palau Cumhuriyeti vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanabilir. Palau Cumhuriyeti vizesi başvurularında vize talep dilekçesinin prosedüre uygun şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyet Vize Başvuru Formu

Palau Cumhuriyeti vize başvuru formu vize başvuruları için oldukça önemli bir evraktır. Resmi bir evrak olan başvuru formunun prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekmektedir. Konsolosluk tarafından talep edilen vize başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin doğru ve açıklayıcı olmasına dikkat edilmelidir. Palau Cumhuriyeti Vize başvuru formu resmi bir belgedir. Bu nedenle başvuru formu hazırlanırken uzman ve profesyonel kişiler de yardım alınması gerekir.

Long Vize Turizm olarak Palau Cumhuriyeti vize başvuru formunu prosedüre uygun şekilde hazırlanması ve diğer vize işlemleri için uzman ve profesyonel elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Vize başvuru formu içerisinde yer alan bilgiler ile pasaport, dilekçe gibi diğer vize evrakları ve belgeleri içerisinde yer alan bilgilerin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Palau Cumhuriyeti Vizesi Redde İtiraz

Palau Cumhuriyeti vize başvurularında bazı nedenlerden dolayı vize başvuruları red ile sonuçlanabilir. Vize başvurusu red ile sonuçlanan kişilerin reddi itiraz hakları bulunmaktadır. Vize başvurularının red ile sonuçlanması genellikle vize için talep edilen evrakların eksik veya yanlış hazırlanmasında kaynaklanmaktadır. Palau Cumhuriyeti vizesi redde itiraz işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu red ile sonuçlanan kişilerin redde itiraz dilekçesi yazık Konsolosluk/Büyükelçiliğe göndermesi gerekmektedir. Konsolosluk veya Büyükelçilik vize başvurusunda bulunan kişinin redde itirazına kabul ettiği takdirde, vizenin red ile sonuçlanmasına neden olan evrak veya belgenin düzeltilip tekrar gönderilmesi gerekir.

Palau Cumhuriyeti Kaç Günde Sonuçlanır?

Palau Cumhuriyeti vize başvurularında gerekli evraklar ve belgeler teslim edildikten sonra Konsolosluk/Büyükelçilik yetkililerinin vize için gerekli evrakları ve belgeleri incelemesi ve sonuçlandırması belirli süreler içerisinde gerçekleşir. Palau Cumhuriyeti vizesi kaç günde sonuçlanır? konusu vize başvurusunda bulunan kişiler için oldukça önemlidir. Seyahat planlarında herhangi bir değişiklik yaşanmaması için vizenin kısa süre içerisinde sonuçlanması gerekir.

Palau Cumhuriyeti vizesi ortalama 2 hafta içerisinde sonuçlanır. Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Bu nedenle vize başvurusunda bulunan kişilerin en az bir ay öncesinden vize işlemlerini başlatması gerekir. Palau Cumhuriyeti vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Palau Cumhuriyeti vizesi kaç günde çıkar? konusu hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Palau Cumhuriyeti vize başvurularında seyahat planlarının ertelenmemesi için vize sonuçlanma süresi oldukça önemlidir. Palau Cumhuriyeti vizesi ortalama 14 gün içinde sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda Konsolosluk/Büyükelçilik ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum vize sonuçlanma süresinin uzamasına neden olacaktır.

Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan biriside Konsolosluk/Büyükelçilik resmi tatillerde ve bayramlarda hizmet vermemektedir. Palau Cumhuriyeti vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerinin ve diğer vize işlemlerinin kısa süre içerisinde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize Ücreti

Palau Cumhuriyeti Vize Ücreti başvurularında, vize türüne seyahat süresini uygun şekilde geçebilirsiniz ücretinin yatırılması gerekmektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin bu ücreti ödemesi zorunludur. Aksi takdirde vize başvurusu işleme alınmaz. Palau Cumhuriyeti vize ücreti vize başvurusunda bulunan kişinin finansal yönden planlama yapabilmesi için oldukça önemlidir. Vize ücreti, vize türüne ve seyahat süresine göre farklılık gösterdiğinden güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Long Vize Turizm olarak vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu, vize ücreti gibi tüm vize işlemleri için uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz ile hizmet vermekteyiz. Vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize Fiyatları

Palau Cumhuriyeti vize fiyatları ticari, turistik, aile birleşimi, göçmenlik, vatandaşlık gibi vize türlerine ve seyahat süresine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca vize fiyatları her yıl değişiklik gösterebilir. Palau Cumhuriyeti vize fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken husus, olası vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanması durumunda vize ücreti tekrar iade edilmez.

Tekrar vize başvurusunda bulunan kişinin tekrar vize ücretini yatırması gerekmektedir. Bu durum vize başvurusunda bulunan kişinin hem seyahat planlarının değişmesine hem de maddi zarara uğramasına neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için vize başvurusunda bulunan kişinin hazırlaması gereken evrakların ve belgelerin ve diğer vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde ilerleyebilmesi için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Palau Cumhuriyeti Vize Başvuru Merkezi Nerede?

Palau Cumhuriyeti vize başvuru merkezi nerede? sorusu vize başvurusunda bulunan kişilerin en çok merak ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Palau Cumhuriyeti vizesi başvuru merkezi olarak Long Vize Turizm şirketimiz görev yapmaktadır. Long vize turizm şirketimizin Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Türkiye’de Palau Cumhuriyeti’ne ait bize işlemlerine dair resmi bir kurum bulunmadığından vize başvuruları Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Long vize turizm bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması vize randevusu oluşturma vize başvurusu gibi tüm vize işlemleri için profesyonel hizmet vermektedir. Bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimize iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu