Skip to content

Yeni Zelanda Vize Başvuru Şartları 2022

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Vize Başvuru Şartları 2022 Yeni Zelanda Vizesi, Avustralya güney doğusunda yer alan Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyen birçok vatandaş bulunmaktadır. Yeni Zelanda ülkesi ile Türkiye arasında yapılan herhangi bir vize muafiyet anlaşması bulunmadığından tüm pasaport sahipleri vize almak zorundadır. Yeni Zelanda vizesi almak isteyen kişiler konsolosluk ve büyükelçiliğe vize başvurusu yaparak vize işlemlerini gerektiği şekilde yapmalıdır.

Yeni Zelanda vizesi almak isteyenler ülkemizde bulunan dış temsilciliklerine başvuruda bulunabilirler. Bunun yanında firmamız da yıllardır vize ile alakalı tüm işlere en profesyonel şekilde yardım etmektedir. Bu yüzden vize alım konusunda herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız firmamızı arayarak güncel evraklar hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Vize firmamızın her ilde ofisi bulunmaktadır.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye vatandaşları hangi pasaporta sahip olursa olsun vize almak zorundadır. Yeni Zelanda vize işlemleri konusunda en yetkili vize merkezi olan firmamıza bir telefonla ulaşarak istediğiniz tüm bilgileri edinebilirsiniz. Firmamız yıllardır en kaliteli ve en profesyonel vize işlemlerini müşterilerine sunmaktadır.

Yeni Zelanda vize işlemleri konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız adına firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Vize işlemleri Yeni Zelanda Konsolosluğu’nun belirlemiş olduğu prosedürlere uygun bir şekilde yapılmalıdır. Eğer işlemlerde bir eksiklik veya hata olursa konsolosluk vize başvurunuzu kabul etmeyecektir. Hem vakitten tasarruf etmek hem de bir an önce vizenize kavuşmak istiyorsanız firmamız sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu

Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyen Türkiye vatandaşları mutlaka vize başvurusunda bulunmalıdır. Yeni Zelanda vize başvurusu yapmak isteyenler Türkiye’de bulunan dış temsilciliklerine başvuru yapılmalıdır. Konsolosluk ile iletişime geçecek vaktiniz yoksa firmamızı hemen arayarak vize sürecine dahil olabilirsiniz. Firmamız vize ile alakalı ihtiyacınız olan her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Yeni Zelanda vize başvurusu yapmak isteyenler konsolosluğun belirlediği kurallara göre evrak ve belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlamalıdır. Evraklarınızı kargo yoluyla firmamıza gönderdiğinizde vize işlemleriniz başlamış olacaktır. Firmamız vize başvurusu, vize randevusu gibi işlemlerinizi sizin adınıza yaparak sürecinizi sizin adınıza takip eder. Vize süreciniz hakkındaki bilgileri firmamızı arayarak istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Randevusu

Yeni Zelanda ülkesi için tüm vatandaşlar vize almak zorundadır. Yeni Zelanda vize randevusu konsolosluktan talep edilmektedir ve vize alırken yapılması gereken birçok farklı işlem de bulunmaktadır. Vizenizi alabilmeniz için randevu gün ve saati size bildirildiğinde şahsi olarak konsoloslukta bulunmanız istenmektedir. Firmamız da sizin için konsolosluktan vize randevusu alabilmektedir.

Yeni Zelanda vize randevusu almak isteyenler firmamız sayesinde hızlı bir şekilde randevu oluşturabilirler. Konsolosluğun yetki verdiği vize firmamız sizin için en profesyonel hizmeti verecek ve süreci sizin adınıza takip edecektir. Sadece seyahatinize odaklanmak ve sorunsuz bir şekilde vizenizi almak istiyorsanız en doğru yol vize firmamıza hemen ulaşmanız olacaktır.

Yeni Zelanda Vize

Yeni Zelanda ülkesini seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları vize almak zorundadır. Konsolosluk ülkeye vizesiz girişi kabul etmemektedir. Yeni Zelanda vize için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar Yeni Zelanda Konsolosluğu’nun prosedür ve kurallarına dikkat etmelidir. Yeni Zelanda ülkesine gidilme nedeni mutlaka açık ve net bir şekilde belgelerle belirtilmelidir. Neden gitmek istediğinizi açık ve net bir şekilde bildirmezseniz konsolosluk vizenizi reddedecektir.

Yeni Zelanda vize hususunda merak edilen tüm detaylara cevap verme yetkisine sahip olan vize firmamız sizlere en profesyonel şekilde yardım edecektir. Hazırlanması gereken evraklarda herhangi bir hata vizenizin reddedilmesine sebep olabilir. Bu yüzden de firmamız ile irtibat kurarak işlemlerinizi yapmanız sağlıklı sonuçlar getirecektir.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Merkezi

Yeni Zelanda ülkesine gitmek için vize almak isteyen vatandaşlar profesyonel vize merkezimize ulaşarak hızlı bir şekilde başvurularını yapabilirler. Yeni Zelanda vize başvuru merkezi vize konusunda en hızlı işlemleri yapabilen merkezlere verilen isimdir. Vize alma aşamasında sizlere gerekli tüm bilgileri vize merkezimiz aktarır. Bu konuda konsolosluk firmamız için gerekli yetkileri sunmuştur.

Yeni Zelanda vize başvuru merkezi sayesinde hızlı bir şekilde vizenizi alarak seyahatinize çıkabilirsiniz. Vize merkezimiz Türkiye içerisinde en yetkili vize firmalardan biridir. Hiçbir sorun yaşamadan vize firmamız sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde vize alabilmeniz mümkündür. Tek başına yapılan vize başvurularında sıkıntılar yaşanabileceğini unutmamanız gerekir.

Yeni Zelanda Vize Çeşitleri

Yeni Zelanda ülkesine hangi amaçla gidiyorsanız ona uygun vize çeşidini almanız gerekmektedir. Bu yüzden vize başvurusu yaparken hangi amaçla bu ülkeye gittiğinizi konsolosluk veya büyükelçiliğe bildirmeniz gerekir. Yeni Zelanda vize çeşitleri arasında en çok tercih edilenler aşağıda listelenmiştir.

Turistik vize
Öğrenci vizesi
Ticari vize
Aile ziyareti vizesi
Arkadaş ziyareti vizesi
İşçi vizesi
Çalışan vizesi
Aile birleşim vizesi

Yukarıda verdiğimiz Yeni Zelanda vize çeşitleri arasından size uygun olanı seçmeniz gerekecektir. Seçtiğiniz vize türüne göre güncel evrak listesini firmamız vasıtasıyla öğrenebilir ve evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Detaylar için firmamızı arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Ticari Vize

Yeni Zelanda ülkesinde ticari bir faaliyette bulunacaksanız vize türünüzü ticari olarak seçmeniz ve buna göre başvuru koşullarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde bazı belgeler sunmanız gerekecektir. Yeni Zelanda ticari vize alım aşamasında da konsolosluğun sizden istediği evrak ve belgelerin güncel listesini hazır ederek konsolosluğa sunmanız gerekir.

Belgeleri eksiksiz bir şekilde sunduğunuz takdirde ticari vize alabilmenizde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Yeni Zelanda ticari vize alım aşamasında evrak eksikliği yaşanırsa konsolosluk vizenizi reddeder. Bu aşamaya gelmeden önce firmamızdan destek almanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Vize firmamız vize alım sürecinizin en doğru ve en hızlı şekilde ilerlemesi için sizlere hizmet vermektedir.

Yeni Zelanda Turistik Vize

Yeni Zelanda ada ülkesine gezi veya turistik bir amaçla gidiyorsanız bu vize türünü seçmeniz çok önemlidir. Turistik vize alımı aşamasında sizden istenen evraklar farklı olacaktır. Yeni Zelanda turistik vize alım aşamasında sizden istenilen evrakları eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Bu belge ve evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve sunulması sonucu vizeniz olumlu sonuçlanacaktır.

Seyahat sırasında konaklayacağınız otel tarzı yerlerin rezervasyon bilgilerini mutlaka konsolosluğa turistik vize türünde vermeniz gerekecektir. Bununla beraber seyahat boyunca ihtiyaçlarınızı nasıl ve hangi gelirle karşılayacağınız da konsolosluk açısından çok önemlidir. Yeni Zelanda turistik vize alımı sürecinden yapılması gereken işlemleri tamamladığınızda vizeniz olumlu sonuçlanacaktır.

Yeni Zelanda Aile Ziyareti Vize

Yeni Zelanda ülkesinde aile üyelerinizden biri bulunuyorsa ve onu görmek istiyorsanız aile ziyareti vize türünü seçmeniz gerekecektir. Aile ziyaret vizesi almanız için yurt dışında olan bir yakınınızdan davetiye mektubu talep etmeniz gerekmektedir. Davetiye mektubunu evraklarınızla beraber konsolosluğa sunmanız sayesinde konsolosluğun sizin üzerinizdeki güvenini arttıracaktır. Yeni Zelanda aile ziyareti vizesi için sizden istenilen belgelerden en önemlisi davet mektubunu almış olmanızdır.

Yeni Zelanda aile ziyareti vizesi alırken firmamızın faydalanarak planladığınız tarihte seyahate çıkabilirsiniz. Firmamız yıllardır vize konusunda Türkiye’deki en profesyonel çalışmaları sürdürmektedir. Eğer planladığınız tarih ve saatte bu ülkede bulunmak istiyorsanız vize başvurunuzu 10 gün önceden başlatmanız gerekecektir. Çünkü vize işlemleri ve sonuçlanması başvurudan ortalama 10 gün sonra sonuçlanabilmektedir.

Yeni Zelanda Arkadaş Ziyareti Vizesi

Eğer herhangi bir arkadaşınız Yeni Zelanda ülkesinde bulunuyorsa ve onu ziyaret etmek istiyorsanız arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekecektir. Yeni Zelanda arkadaş ziyareti vizesi almanız için gerekli tüm işlemleri firmamızdan öğrenebilirsiniz. Bu süreçte arkadaş olduğunuzu kanıtlayan belgeleri konsolosluğa teslim etmeniz gerekecektir. Bunun için de arkadaşınızdan sizi çağıran bir davetiye mektubu almanız gerekmektedir. Konsolosluk sizlerden ek evraklar da isteyebilmektedir.

Yeni Zelanda arkadaş ziyareti vizesi almak isteyenler firmamızı arayarak güvenli bir şekilde vizelerini alabilirler. Firmamız sizin adınıza konsolosluğa vize başvurusunda bulunur ve süreci sizin adınıza takip eder. Bu yüzden vize sürecinizi alanında yetkili ve uzman vize firmamıza emanet edebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Şartları

Yeni Zelanda ülkesine gitmek için vize almak isteyenler konsolosluğun belirlediği şartları yerine getirmek zorundadır. Bu şartların uygulanması halinde vizeniz olumlu sonuçlanabilir. Yeni Zelanda vize şartları genel olarak şu şekildedir;

Sahip olduğunuz pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olması gerekmektedir.
Sahip olduğunuz pasaportunuzun son bitim tarihinden itibaren 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
Vizenin işleneceği pasaportunuzun 2 adet boş sayfasının olması gerekmektedir.
İstenilen belgelerin eksiksiz bir şekilde sunulması gerekmektedir.

Yeni Zelanda vize şartları konusunda sıkıntı yaşamamak adına gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde firmamızdan öğrenmenizi tavsiye ederiz. Tüm vize sürecinde tecrübeli ve profesyonel vize merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Yeni Zelanda Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Osmaniye, Düzce, Kilis, Karabük, Yalova, Iğdır, Bartın, Ardahan, Şırnak, Batman, Kırıkkale, Karaman, Bayburt, Zonguldak Aksaray, Yozgat, Van, Uşak, Şanlıurfa, Tunceli, Trabzon, Siirt, Tokat, Sivas, Tekirdağ, Sinop, Samsun, Sakarya, Rize, Niğde, Ordu, Nevşehir, Muş, Muğla, Mardin, Kahramanmaraş, Manisa, Malatya, Kocaeli, Kütahya, Konya, Kırşehir, Kırklareli, Kayseri, Kayseri, Kastamonu, Kars, İzmir, İstanbul, Mersin, Isparta, Hatay, Gümüşhane, Hakkâri, Giresun, Gaziantep, Eskişehir, Erzurum, Erzincan, Çorum, Elazığ, Edirne, Diyarbakır, Çorum, Denizli, Çankırı, Çanakkale, Burdur, Bolu, Bitlis, Bingöl, Bilecik, Balıkesir, Aydın, Artvin, Antalya, Amasya, Ağrı, Afyonkarahisar, Adıyaman, Adana, Ankara, Bursa illerinin hepsinden vize alabilirsiniz.
Yeni Zelanda vizesi hangi illerden alınır? Sorusu hakkında endişe etmenize gerek yoktur. Bu sorunun cevabı yukarıdaki gibi tüm illerden alınabileceğidir.

Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda vizesi almak isteyenler nasıl alındığı konusunu firmamızdan detaylı bir şekilde öğrenebilmektedir. Tüm vize işlem süreci hakkında yetkili vize merkezimiz sizlere en detaylı bilgileri bildirecektir. Yeni Zelanda vizesi nasıl alınır? Evresinde yapmanız gereken en önemli detay başvuru koşullarını bir şekilde öğrenmenizdir. Vize başvurunuzu konsolosluktan veya firmamızdan yapabilmeniz mümkündür.

Başvuru sırasında alacağınız vize türüne göre sizden istenilen belgeler farklı olacaktır ve bu belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması sürecin olumlu sonuçlanmasında çok etkilidir. Başvurunuzu yaparken Yeni Zelanda ülkesinde hangi amaçla bulunmak istediğinizi konsolosluğa belirtmeniz gerekecektir. Yeni Zelanda vizesi nasıl alınır? Konusunda daha detaylı bilgi almak için firmamızı her saniye arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Türkiye’den Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyenler tüm vize işlemlerini konsolosluğun belirlediği şekilde yerine getirmelidir. Vize randevusu da bu işlemler içerisinde muhakkak halledilmesi gereken bir işlemdir. Yeni Zelanda vize randevusu nasıl alınır? Konusunda detaylı bilgiler için alanında uzman ve profesyonel vize firmamıza danışabilirsiniz.

Firmamız rehberliğinde yapılan vize başvuruları çok daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaktadır. Çünkü firmamız konsolosluklarla yıllardır koordine olarak çalışmaktadır. Yeni Zelanda vize randevusu nasıl alınır? Konusunda randevu işlemlerinin konsolosluktan talep edildiğini unutmayınız. Bunun haricinde vize firmamızda sizin adınıza randevu işlemlerini halledebilmektedir. Randevu gün ve saati sizlere iletildiğinde şahsi olarak konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda vizesi alabilmeniz için öncelikli olarak vize başvurusu yapmanız gerekecektir. Vize başvurusu firmamız sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için de size en yakın vize merkezimize gelebilir veya evraklarınızı kargo yoluyla bizlere ulaştırarak sürece hemen dahil olabilirsiniz. Yeni Zelanda vize başvurusu nasıl alınır? Sorusunu merak edenler firmamız sayesinde tüm detayları öğrenebilirler.

Başvuru sırasında ülkeye seyahat etme ve gidiş amacınızı net bir şekilde bildirmeniz çok önemlidir. Yeni Zelanda vize başvurusu nasıl alınır? Konusu hakkında daha detaylı bilgi almak ve kafanızdaki sorulara yanıt bulmak istiyorsanız vize merkezimize her saniye ulaşabilirsiniz. Yeni Zelanda Konsolosluğu firmamıza vize başvurusu yapma yetkisi vermiştir.

En Kolay Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda vizenizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuç alabilmesi için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. En kolay Yeni Zelanda vizesi nasıl alınır? Sorusu vize almak isteyenlerin sık sorduğu bir sorudur. Kolay bir şekilde vize alabilmeniz için firmamız ile bu seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. En kolay Yeni Zelanda vizesi nasıl alınır? Konusu firmamızın en profesyonel hizmetleriyle gerçekleşmektedir.

Çünkü vize firmamız yıllardır konsolosluklarla iletişim halindedir ve ne yapılması gerektiğini müşterilere hızlı bir şekilde aktarmaktadır. Vize başvuru, vize randevu ve diğer vize işlemleriyle ilgili tüm yardımları sunmaktayız. Vize sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız firmamız rehberliğinde vize işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yıllık Yeni Zelanda Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni Zelanda vizesi alırken dikkat edilmesi gereken önemli bazı kurallar bulunur ve bu kurallara dikkat edilmesi sonucu vizeniz olumlu sonuçlanır. Yıllık Yeni Zelanda vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler konusu ile alakalı en önemli nokta evrak ve belgelerin tamamlanmasıdır. Vize alım şartlarının yerine getirilmesi vizenizin olumlu olma şansını arttıracaktır.

Bu aşamada profesyonel ve tecrübeli vize başvuru merkezimiz sizin adınıza başvuru, randevu gibi tüm vize işlemleri halledecektir. Yıllık Yeni Zelanda vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda vize firmamızdan profesyonel bir yardım alarak sürecinizi oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz. Konsolosluğun yetki verdiği vize firmamız ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere aktaracaktır.

Yeni Zelanda Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Yeni Zelanda vizesi almak isteyenler bazı kurallara dikkat etmelidir. Şartlara ve kurallara uygunluk sağlandığı takdirde vizeniz olumlu sonuçlanacaktır. Yeni Zelanda vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar genel olarak şunlardır;

İstenilen belge ve evraklarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlamanız
Pasaportunuzun güncel ve geçerli olması
Vize başvuru formunu doğru ve güncel bilgiler ile doldurmanız
Vize talep dilekçenizi doğru bir şekilde hazırlamanız.
Gidiş amacınızı belirtmeniz
Rezervasyon ve uçak bilgilerinin belirtmeniz
Seyahat süreci boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde bir gelirinizin olması gerekmektedir.
Yeni Zelanda vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında detaylı bilgi isteyenler firmamızı arayabilir.

Yeni Zelanda İşçi vizesi

Yeni Zelanda ülkesine iş bulduğu için gitmek isteyenler veya herhangi bir iş için gidecek olanlar işçi vizesi almalıdır. Bu vize türünü alabilmek için önemli olan işçi olunduğunun kanıtlanmasıdır. Yeni Zelanda işçi vizesi alabilmeniz için Yeni Zelanda ülkesinde çalışacağınız iş yerinden bir davetiye mektubu almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Bu sayede işçi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Bu süreçte belgelerinizin ve evraklarınızın sizden istenilen şekilde olması sonucun olumlu olmasında etkilidir. Yapılması gereken adımları doğru sırayla yaptığınızda herhangi bir sorun oluşmayacaktır. Vizenizin takibi konusunda firmamızdan faydalanabilirsiniz. Firmamız sizin adınıza süreci takip ederek sizlere gerekli bilgiyi aktaracaktır. Yeni Zelanda işçi vizesi alırken tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Ulusal Vize

Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyenler ulusal vize koşullarını merak etmektedir. Yeni Zelanda ülkesine seyahatiniz sırasında 6 ay içerisinde 90 günden fazla bu ülkede bulunabilmeniz için ulusal vize almanız gerekmektedir. Yeni Zelanda ulusal vize alabilmeniz için öncelikli olarak konsolosluğun belirlemiş olduğu kurallara uymanı gerekir.

Sizden istenilen belgelerin eksiksiz olması sayesinde vizeniz kabul görecektir. Yeni Zelanda ülkesinde kaldığınız müddetçe ihtiyaçlarınızı nasıl ve hangi gelir ile karşılayacağınızı konsolosluğa belirtmeniz gerekmektedir ve bu süreçte nerde kalacağınızı da belgelerle konsolosluğa bildirmeniz gerekir. Yeni Zelanda ulusal vize alım sürecinde yapılması gereken işlemleri dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz ya da bu takip ve diğer vize işlemlerini firmamıza bırakabilirsiniz.

Yeni Zelanda Oturum Vizesi

Yeni Zelanda ülkesinde uzun zaman kalacak ve yaşamını bu ülkede devam ettirecek olanlar için oturum vizesi almak zorunludur. Bu oturum vizesini almadan önce oturum iznini almanız gerekmektedir. Yeni Zelanda oturum vizesi alabilmeniz için konsolosluğun belirlediği kurallara uymanız gerekmektedir. Vize alacağınız süreç boyunca oturma vizesi alabilmek için nerede çalışacağınızı ve kalacağınızı konsolosluğa bildirmeniz gerekir.

Gereken belgelerin kusursuz ve tam bir şekilde teslim edilmesi sayesinde vizeniz olumlu sonuçlanacaktır. Yeni Zelanda oturum vizesi alım sürecinizi daha sağlıklı ve kolay bir şekilde atlatmak isterseniz tecrübeli ve profesyonel merkezimizden her zaman destek alabilirsiniz. Firmamız yıllardır müşterilerine en kaliteli vize hizmetlerini sunmaktadır.

Yeni Zelanda Çalışma Vizesi

Çalışma amacıyla Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyen vatandaşlar mutlaka çalışma vizesi almalıdır. Çalışma vizesini almak için gidiş amacınızın çalışmak olduğunu açık bir şekilde belirtmeniz gerekecektir. Yeni Zelanda çalışma vizesi alabilmeniz için eğer bu ülkede iş bulduysanız bunu belgelerinizde ifade etmeniz gerekecektir. Bunun için iş bulduğunuz şirketten davet isteyebilirsiniz.

Ayrıca Türkiye’deki iş yeriniz tarafından gönderiliyorsanız bunu da mutlaka kanıtlamanız gerekecektir. Çalışma vizesi alabilmeniz için sunum aşamasında belgelerinizin tam ve kusursuz bir şekilde olması sonucun olumlu olmasını sağlayacaktır. Bu süreci dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Yeni Zelanda çalışma vizesi alma, başvuru ve randevu aşamalarında deneyimli vize firmamızın hizmetlerinden her saniye faydalanabilirsiniz.

Yeni Zelanda Aile Birleşimi Vizesi

Yeni Zelanda ülkesinde bulunan aile bireylerinin yanına gidebilmeniz için aile birleşimi vizesi almanız gerekmektedir. Yeni Zelanda aile birleşimi vizesi alırken aile olduğunuzu kanıtlayan belgeleri konsolosluğa sunmanız gerekmektedir. Bu ülkede eğer eşiniz bulunuyorsa yanına gidebilmeniz için belgeleri sunma aşamasında evlilik cüzdanınızı ya da evliliğinizi kanıtlayan belgeleri hazır ederek konsolosluğa sunmanız gerekir.

Yaşı 18’den küçük olan çocukların bu vizeden yaralanabilmesi için anne baba tarafından imzalanmış olan muvafakat name belgesine ihtiyaçları vardır. Yeni Zelanda’da bulunan eşinizin orada oturduğunu gösteren oturma izni ve pasaportu da konsolosluğun istediği belgeler arasında yer almaktadır. Yeni Zelanda aile birleşimi vizesi alma sürecinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri yetkili vize merkezimizden hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Göçmenlik Vizesi

Yeni Zelanda göçmenlik vizesi almak isteyenler evrak ve belge konusunda diğer türlere göre biraz daha detaycı olmalıdır. Çünkü bu vize türü uzun vadeli ülke sınırları içerisinde bulunma ve oturma izni verir. Bu uğraşlı vize türünün sürekli takip edilmesi gerekliliği de bulunmaktadır. Bu yüzden hızlı bir şekilde vize almak isterseniz firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yeni Zelanda göçmenlik vizesi hakkında bilmeniz gereken hususlardan biri ise ülkede bulunduğunuz süre zarfında yapacağınız işlerde geçiminizi nasıl karşılayacağınız ve nerede kalacağınızdır. Firmamız profesyonel hizmetleriyle sizlere tüm vize sürecinde yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri aktaracaktır. Bu yüzden sürecin takibi için vize firmamızı her saniye arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Evrakları

Yeni Zelanda vize evrakları hakkında en geniş bilgiye sahip olmak için mutlaka firmamızı aramalı ve gerekli bilgileri öğrenmelisiniz. Vize evrakları noktasında en güncel evrak bilgisine ulaşılmalı ve evraklar buna göre hazırlanmalıdır. Yeni Zelanda vize evrakları noktasında herhangi bir eksiklik yaşanırsa vizeniz red yanıtı alabilir. Vize evrakları da seçilen vize türüne göre değişiklik göstermektedir.

Bu noktada başvuru sahipleri konsolosluğun gerekli gördüğü belge ve evrak teslimi için oldukça dikkatli olmalıdır. Vize başvurusu, randevusu ve evraklar aşamasında tecrübeli vize merkezimizden yardım alabilirsiniz. Firmamız konsolosluklarla birlikte vize başvurularını yapmaktadır ve konsolosluk vize firmamız vasıtasıyla yapılan vize başvurularına daha olumlu bakmaktadır.

Yeni Zelanda Vize Belgeleri

Yeni Zelanda vize belgeleri için öncelikle geçerliliği sağlam olan bir pasaport ile başvuru yapmak durumundasınız. Hangi pasaporta sahip olursanız olun bu ülkeye gitmek için vize alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Pasaportunuz 10 yılı aşmamış ve herhangi bir tahribe uğramamış olmalıdır ve bununla birlikte pasaportun içinde mutlaka boş sayfalar bulunmalıdır.

Diğer bir taraftan Yeni Zelanda başvuru formu, Yeni Zelanda başvuru dilekçesi ve vize ücreti önemli konumda olan belgelerdir. Bunun yanında nüfus cüzdanı fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneği yanında da biyometrik fotoğraf istenilen belge ve evraklar arasındadır. Yeni Zelanda vize belgeleri noktasında en yetkili adres olan firmamız, müşterilerine 7/24 danışmanlık hizmeti vermekten memnuniyet duymaktadır.

Çalışmayan Kişi İçin Yeni Zelanda Vize Evrakları

Vize evrakları her vize türü ve başvuru sahibinin özelliklerine göre farklıdır. Çalışmayan vize türünde başvuru sahibinin maddi durumu ve konumu istenilen evraklar arasında en önemlilerindendir. Çalışmayan kişi için Yeni Zelanda vize evrakları noktasında bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bunlardan biri mutlaka vize ücretini bankada hazır bulundurmak ve banka hesap dokümanlarınızda konsolosluğun belirlediği ücretin hesabınızda bulunması gibi evraklardır.

Çalışmayan kişi için Yeni Zelanda vize evrakları doğrultusunda asıl amacınız Yeni Zelanda konsolosluğuna ülkeye giriş yaptığınız durumunda maddi olarak geçiminizi sağladığınızı kanıtlamak ve bütçenizin bu seyahat için yeterli olduğunuz göstermektir. Firmamızdan merak ettiğiniz diğer konularda destek alabilirsiniz.

Ev Hanımı Yeni Zelanda Vize Evrakları

Ev hanımı Yeni Zelanda vize evrakları hakkında ayrıntılı ve kapsamlı bilgi edinmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu sayede endişe etmeden vizenize kavuşabilirsiniz. Ev hanımı olan vatandaşların vize başvuru işlemleri konusunda diğer vize başvuruları noktasında farklılık göstermektedir. Bu sebeple güncel evrak listesini öğrenerek yetkili vize firmamızdan her saniye yardım alabilirsiniz.

Ev hanımı Yeni Zelanda vize evrakları kısmında maddi imkanlarınızın ülkede yaşamaya kalmaya ya da seyahat etmeye müsait olduğunu kanıtlamak çok önemlidir. Bunun içinde banka dokümanlarınızı çıkartıp konsolosluğa teslim etmeniz gerekmektedir. Diğer bir taraftan seyahat sağlık sigortası ve nüfus cüzdanı fotokopisi talep edilen belgeler arasındadır.

Memur İçin Yeni Zelanda Vize Evrakları

Memur olan vatandaşların Yeni Zelanda’ya gitmeleri için yerine getirmesi gereken bazı görev ve yetkileri vardır. Bunlardan biri de memur olduklarını Yeni Zelanda konsolosluğuna kanıtlamaktır. Her vize türünün kendi içinde gerekli olan bazı belge ve evrakları vardır. Bu evrakların teslimi vize alım sürecinde oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Öncelikle gerekli olan belge ve evrakların tespiti için alacağınız vize türünü belirmeniz gerekir.
Memur için Yeni Zelanda vize evrakları arasında memuriyet belgesinin teslimi oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu belgenin temininin yanında birkaç ayı kapsayan maaş bordrosu da istenmektedir. Memur için Yeni Zelanda vize evrakları hakkına genel bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Çalışan için Yeni Zelanda Vize Evrakları

Yeni Zelanda’ya seyahat etmeyi düşünen çalışan Türk vatandaşları için konsolosluk tarafından bazı gerekli evraklar istenmektedir. Çalışan için Yeni Zelanda vize evrakları aşağıda listelenmiştir.

10 yıldan daha eski olmayan ve 2 adet boş sayfası bulunan pasaport
Mevcutsa daha önce kullanılan pasaportların fotokopileri
Yeni Zelanda vize başvuru formu
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Şirketin imza sirküleri fotokopisi
Seyahat sağlık sigortası poliçesi
Otel ve ulaşım rezervasyon bilgileri
Maaş bordrosu
SGK işe giriş belgesi ve SGK hizmet dökümü
Son üç ay tarihli İngilizce orijinal faaliyet belgesi
Çalışan için Yeni Zelanda vize evrakları yukarıda belirttiğimiz gibidir.

İşveren İçin Yeni Zelanda Vize Evrakları

Yeni Zelanda’ya seyahat etmeyi düşünen işveren Türk vatandaşları için konsolosluk tarafından bazı gerekli evraklar istenmektedir. İşveren için Yeni Zelanda vize evrakları aşağıda listelenmiştir.
Pasaport
Mevcutsa daha önce kullanılan pasaportların fotokopileri
Yeni Zelanda vizesi başvuru formu
Nüfus cüzdanı fotokopisi
2 adet biyometrik fotoğraf
Banka hesap hareketleri
Seyahat sağlık sigortası poliçesi
Kira gelirleri, tapu ve araç ruhsatı fotokopisi
Son döneme ait vergi levha fotokopisi
İş yerinin antetli kağıdına yazılacak vize talep dilekçesi
İşveren için Yeni Zelanda Vize Evrakları yukarıda belirttiğimiz gibidir. Detaylar için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Öğrenci İçin Yeni Zelanda Vize Evrakları

Yeni Zelanda’ya seyahat etmeyi düşünen öğrenci Türk vatandaşları için konsolosluk tarafından bazı gerekli evraklar istenmektedir. Öğrenci için Yeni Zelanda vize evrakları aşağıda listelenmiştir.

Pasaport
Yeni Zelanda vizesi bilgi formu
2 adet biyometrik fotoğraf
Öğrenci belgesi
Sabıka kaydı
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Gidecek kişi askerlikten muaf ise askerlikten muafiyet belgesi, askerliği yapıldı ise askerlik durum belgesi
Yeni Zelanda öğrenci vizesine sponsor olacak kişilerden istenen evraklar
Masraflarını karşılayan kişiye ait finansal bilgiler
Otel ve uçak rezervasyon bilgileri
Öğrenci için Yeni Zelanda vize evrakları yukarıda belirttiğimiz gibidir.

Çiftçi için Yeni Zelanda Vize Evrakları

Yeni Zelanda’ya seyahat etmeyi düşünen çiftçi Türk vatandaşları için konsolosluk tarafından bazı gerekli evraklar istenmektedir. Çiftçi için Yeni Zelanda vize evrakları aşağıda listelenmiştir.

Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli pasaport
Mevcutsa daha önce kullanılan pasaportların fotokopileri
Yeni Zelanda vizesi başvuru formu
Nüfus cüzdanı fotokopisi
2 adet biyometrik fotoğraf
Seyahat sağlık sigortası poliçesi
Konaklama ve ulaşım rezervasyon bilgileri
Banka hesap hareketleri
Çiftçilik belgesi
Aile veya yakın ziyareti vizesi alınacaksa davet mektubu
Mevcutsa tapu ve araç ruhsat fotokopileri
Çiftçi için Yeni Zelanda vize evrakları yukarıda belirttiğimiz gibidir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize

Yeni Zelanda’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabii tutulmaktadır. Bu nedenle yapacakları seyahatten önce Yeni Zelanda Büyükelçiliği vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara’da bulunmaktadır. Yeni Zelanda Büyükelçiliği vize başvurusu için büyükelçiliğin çalışma saatleri bazı istisnai durumlar hariç pazartesi-cuma günleri 08:30-17:00 saat aralıklarındadır.

Resmi tatiller ve bayramlar gibi istisnai durumlarda büyükelçilik kapalıdır. Büyükelçilikle iletişime geçmek gün ve saatlerle sınırlıdır. Bu nedenle vize işlemlerinde en doğru yaklaşım yetkili vize merkezimiz aracılığıyla olacaktır. Vize merkezimiz aracılığıyla 7/24 merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için vize merkezimize uğrayabilir veya iletişim numaramızla yetkili vize merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize

Yeni Zelanda ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Yeni Zelanda Konsolosluğu vize veya konsolosluk tarafından yetki verilmiş vize merkezimiz aracılığıyla vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır. Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu çalışma saatleri pazartesi-cuma günleri 09:00-17:00 saat aralıklarındadır. Konsolosluk, vize merkezlerine göre çalışma gün ve saatleri sınırlıdır.

Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu ve diğer Yeni Zelanda Konsoloslukları faaliyet alanlarına yakın bölgelerde ikamet eden kişilerin Yeni Zelanda Konsolosluğu vize ve noter işlemlerini yerine getirirler. Bu şehirlerdeki konsolosluklarla uğraşmayıp firmamız üzerinden vize işlemlerinizi sizin adınıza sürdürmemiz en doğru yaklaşım olacaktır. Bu durumda başvuru merkezimiz ile en yakın zamanda iletişime geçmelisiniz.

Yeni Zelanda Konsolosluklar ve Adresleri

Yeni Zelanda ülkesine seyahat etmeye karar veren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Yeni Zelanda Konsoloslukları ve adresleri ile hareket etmesi son derece önemlidir. Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Yeni Zelanda vizesi başvurularını İstanbul Fahri Konsolosluğu’ndan yapılabilmektedir. Yeni Zelanda Büyükelçiliği ise Ankara’da bulunmaktadır. Bu merkezler hafta içi her gün 09:00-17:00 saat aralıklarında başvuruları kabul etmektedir.

Yeni Zelanda Konsoloslukları ve adresleri hakkında bilinmesi gereken önemli bir nokta da vize başvurunuz için vize randevusunda bulunmanız gerektiğidir. Konsolosluk ve büyükelçiliklerin vize başvuru gün ve saatlerinin kısıtlı olduğu unutulmamalıdır. Detaylı bilgiler için firmamızı arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği

Yeni Zelanda’ya birçok farklı amaçla yapılacak olan seyahatlerde, seyahat edecek kişinin ülkeye yapacağı seyahate ilişkin Yeni Zelanda Konsolosluk ve Büyükelçiliği’ne hitaben Yeni Zelanda vizesi dilekçe örneği oluşturulmalıdır. Yeni Zelanda vizesi dilekçe örneği için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Ülkeye yapılacak seyahatin amacı net olarak belirtilmelidir.

Yapılacak seyahatin tarihleri açıkça ifade edilmelidir. Eğer bu ülkeden sonra aynı süreç içerisinde başka bir ülkeye geçilecekse o seyahatten de bahsedilmelidir. Seyahat masraflarının da nasıl karşılanacağı net olarak ifade edilmelidir. Belirtilmesi gereken bir diğer husus ise belirttiğiniz bilgilerle konsolosluğun istediği belgelerde yazan bilgilerin birbiriyle uyuşması gerektiğidir. Detaylar için firmamızı arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu

Yeni Zelanda vizesi başvuru formu, Yeni Zelanda’ya yapılacak olan seyahatlerde Yeni Zelanda Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunmak amacıyla doldurulması gereken resmi bir formdur. Bu forma Yeni Zelanda Konsolosluğu veya vize başvuru merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Yeni Zelanda vize başvuru formu sayesinde konsolosluklar vize başvurusunda bulunan kişi hakkında detaylı bilgi edinerek incelemelerini sürdürüyorlar.

Bu nedenle bu formu özenli ve dikkatli doldurmalısınız. Vize başvuru formunu yanlış veya eksik doldurmanızdan kaynaklı olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Vize başvurunuzun vize reddiyle cevaplanması bu olumsuz sonuçlardan biridir. Bu bilgilerin uyuşmadığı veya çeliştiği takdirde vize başvurusu vize reddiyle cevaplanır. Bu nedenle başvuru formunu profesyonel bir destek alarak doldurmanız en doğrusudur.

Yeni Zelanda Vizesi Redde İtiraz

Yeni Zelanda Konsolosluğu’na yapılan vize başvuruları konsolosluk tarafından talep edilen şartlar yerine getirilmediği durumlarda reddedilmektedir. Yeni Zelanda vizesi başvurunuz reddedildiğinde bu kararı açıklayan resmi bir mektup tarafınıza gönderilmektedir. Bu vize reddi kararına Yeni Zelanda vizesi redde itiraz hakkınız bulunmaktadır. Bu itiraz hakkınızı 4 hafta içinde yerine getirmeniz gerekir.

İtirazlar yazı ile bildirilmelidir. Yeni Zelanda vizesi redde itiraz hakkınızı nasıl kullanacağınızı ve itiraz dilekçenizi nasıl yazacağınızı bilmiyorsanız başvuru merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Vize reddi sonrasında yeni başvuru için yardımcı olabilmekteyiz. Doğru başvuru ve uygun evraklarla vize reddi sonrası vize onayı almanız mümkün olacaktır. Detaylar için firmamızı arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Yeni Zelanda vizesi kaç günde sonuçlanır? sorusu vize başvuruları sırasında en çok merak edilen sorulardan biridir. Yeni Zelanda’ya kısa süreli ziyaretler için yapılan vize başvurularının sonucu ortalama 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Ancak bazı istisnai durumlardan ve konsolosluğun yoğunluğundan kaynaklanan gecikmelerden dolayı sonuçlanma süresinde değişiklik yaşanabilir.

İki ülkenin resmi tatilleri ve bayramları sonuçlanma süresinde değişiklik meydana getirebilecek istisnai durumlardır. Bu durumda süreç biraz daha uzayabilmektedir. O yüzden vize başvurunuzu seyahatinizin gerçekleşeceği tarihten en az 15 en fazla 90 gün önce yapmanızı Yeni Zelanda vizesi kaç günde sonuçlanır? sorusunun cevabını daha detaylı firmamız üzerinden bulabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yeni Zelanda vizesi kaç günde çıkar? sorusuna cevap olarak ortalama bir cevap verilebilse de net bir cevabı yoktur. Konsolosluğun sizden istediği evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmenizle başlayan süreç, yoğunluk ve istisnai durumlar olmadan ortalama 15 iş günü içinde sonuçlanabilmektedir.

Başvuru evraklarınızı teslim ettikten sonra en fazla 15 iş gününde netice almanız mümkün olsa da bazı istisnai durumlar sürenin uzamasına neden olabilmektedir. Sürenin uzaması da planlanan seyahat tarihinde kötü bir sürprizle karşılaşılmasına ve yapılan masrafların boşa gitmesine neden olabilmektedir. Firmamızla iletişime geçerek en doğru başvuru zamanınıza göre başvurunuzu yapabilir ve Yeni Zelanda vizesi kaç günde çıkar? sorusuna detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Ücreti

Yeni Zelanda vize ücreti, Yeni Zelanda’ya yapılan vize başvurularında ödenmesi gereken bir ücrettir. Yeni Zelanda Konsolosluğu kriterlerine göre belirlenen vize ücreti konsolosluk harç ve başvuru ücretlerini içermektedir. Yeni Zelanda vize ücreti, vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Yeni Zelanda vizesi kapsamında turistik, aile ziyareti ve ticari vizelerin ücreti birbirinden farklıdır.

Bununla birlikte Yeni Zelanda’ya kısa süreli ve uzun süreli seyahatlerinizde de vize ücretinde değişiklikler görüldüğünün bilmelisiniz. Bu nedenle yatırmanız gereken bu vize bedelinin seyahatinize göre şekillenen en güncel haliyle bilmeniz gerekmektedir. Yeni Zelanda güncel vize ücretlerini başvuru merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Yetkili vize merkezimiz sizlere en kaliteli hizmetlerle yardımcı olacaktır.

Yeni Zelanda Vize Fiyatları

Yeni Zelanda vize fiyatları, konsoloslukların harç bedeline ve başvuruya göre belirlediği vize başvuru ücretidir. Vize başvuru sahibi vize işlemlerini gerçekleştirirken vize ücretini de ödemek zorundadır. Yeni Zelanda vize fiyatları net bir fiyata tabii olmamakla birlikte bazı durumlardan dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Seyahat edecek kişinin vize kategorisine göre ve ülkede geçirilecek süre zarfına göre kısa veya uzun vadeli seyahatlerde vize fiyatları değişkenlik gösterir.

Bu nedenle yatırılacak vize fiyatlarının net ve güncel olarak bilinmesi gerekmektedir. Başvuru merkezimiz konsolosluklarla devamlı iletişim halindedir. Böylelikle en güncel fiyatlara vize merkezimi vakıftır. Her ülkenin sizin seyahatinize göre şekillenen vize fiyatlarını en güncel haliyle başvuru merkezimizden öğrenebilirsiniz.

VFS GLOBAL Yeni Zelanda Vizesi

VFS GLOBAL Yeni Zelanda vizesi, seyahat etmek isteyen kişileri ülkeden ülkeye, kıtadan kıtaya buluşturan bir vize merkezidir. Gelişen teknolojiyle kolay vize sahibi olmayı sağlayan güçlü bir sisteme sahiptir. VFS Global vize sahibi olma sürecinde yolculara sağladığı destek ile vize başvuru süreci sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir.

Özellikle müşteri memnuniyetine çok önem veren VFS GLOBAL başvuru merkezi; profesyonel ve yaşanabilecek aksaklıklara çözüm odaklı firma ekibiyle müşterilerine kaliteli hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir. VFS Global Yeni Zelanda vizesi ve vize işlemleri hakkında öğrenmek istediğiniz detaylı bilgilere başvuru merkezimize gelerek veya iletişim numaramızdan bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Vize merkezimiz en profesyonel şekilde sizlere yardım edecektir.

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu