Avustralya Vizesi Vfs

VFS Avustralya Vizesi

VFS Avustralya vizesi güvenilirliği arttırmak için 2014’te hemen hemen tüm ülkelerin geçmiş olduğu parmak izi onay modeli ile alakalıdır. Özellikle Avrupa ülkeleri ve Avustralya 2014 senesinde parmak izi onayı alarak vize başvurusu onaylamaya başladı. Bu sebeple tamamen çevrim içi olan Konsolosluk onay sürecinde işleri kolaylaştırmak adına Vfs Global’den destek alınmaya başlandı. Bu sayede de yığılma ve karışıklık olmaksızın güvenli bir şekilde vize işlemlerini devam ettirmek mümkün hale geldi.

Avustralya Vize Randevusu Almak

Vfs Global randevusu internet ortamından alınmaktadır. Çevrimiçi bir talep formu olarak randevu alınmalı ve sonrasında da işlemler randevulu bir şekilde yapılmaktadır. Randevusuz hiçbir işlem yapılmamaktadır. Vfs Global randevusu ile belli başlı evrakların hazırlanması ve onay alması gerekmektedir. Randevu İşlemleri Ve Avustralya Vize Evrakları ve Belgeleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvuru Evrakları:

-Barkodlu nüfus kayıt örneği

-Çalışmayan kişilerin sponsorlarına uygun evraklar,

-Çalışan kişilerin işe giriş belgesi,

-Barkotlu öğrenci belgesi,

-Son üç aylık kazanç ve bankada olan para, minimum seviyenin üstündekiler değerlendirilmeye alınmaktadır,

-Seyahat için sağlık sigortası,

-Eğer erkenden rezervasyon yaptırıldıysa otel ve uçak rezervasyonları,

-Elektronik davetiye (akraba gönderdiyse yakınlık derecesi şart) şeklindedir.

vfs avustralya vizesi 1

Vfs Avustralya Vizesi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vfs Avustralya vizesi almak isten kişiler gidiş amaçlarına uygun belgeleri toplamalıdır. Gidiş amaçlarını anlatan bir dilekçe yazılmalı ve bu dilekçeye Avustralya sınırları içerisinde sadık kalmalıdırlar.

Vfs randevusu alan kişiler kendilerinden istenen evrakları eksiksiz ve hatasız toplamalıdır. Eksik ve hatalı evraklar süreci uzatacaktır.

Avustralya vize başvurusu için Long Vize Turizmi arayarak uzman bir destek alabilirsiniz. Vfs Avustralya vizesi almak isteyen ancak tam olarak ne yapması gerektiğini bilmeyen kişiler için uzman kadromuz 7/ 24 hizmet vermektedir. Tüm bu sürece ek olarak daha hızlı Avustralya vize işlemleri için de hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olmaktadır. Bu sayede daha hızlı vize alınması sağlanacaktır.

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler randevu prensibini unutmamalıdır. Ayrıca tüm işlemler çevrimiçi olarak yapılmaktadır yani herkes işlemlerini internet üzerinden yapmak zorundadır. Gerekli belge ve parmak izi için mutlaka randevu alınarak gidilmelidir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vfs Avustralya Yetkileri Nelerdir?

Vfs Avustralya Online formu doldurulmuş, sistem üzerinden ödemesi yapılmış, vize evraklarını teslim alan, parmak izi dosyası oluşturan ve Bunları Konsolosluğa ileten kurumdur. Avustralya Vize Randevusu almadan İşlem gerçekleştirememektedir. Başvurularınız da geç kalmamak adına Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden hızlı işlem için destek alabilirsiniz.

Vfs Avustralya Vize Sonucunu Belirmekte Yetkili Midir?

Vfs Avustralya Vize Başvurularında Sonucuna onay ya da ret verme yetkisine sahip değildir. Dosyaları teslim alma, tasnif etme ve evrakları gerekli mercilere iletme yetkisine sahiptir. Eksik ya da yanlış evrak ile başvuru yapmanıza izin vermez ve evrakları teslim almaz. Sorunsuz bir Avustralya Vize İşlemlerinizi yapmak için Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Vfs Avustralya Randevu Almadan İşlem Yapar Mı?

Avustralya’ya seyahat planlaması yaparken vize başvuru ve sonuçlanma süresini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Herhangi bir neden ile yaşanan aksaklıktan vize sonuçlanma süreniz geç kalabilir ve seyahat planınız aksayabilir. Olası aksaklıklara neden olmadan Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden hızlı bir şekilde Avustralya Vize Randevusu Alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar