VFS Vizesi Estonya

VFS Estonya Vizesi

VFS Estonya Vizesi Uluslararası tanınırlığa sahip VFS Global aracılığı ile Estonya vizesi alabilirsiniz. Prestijli kurumun deneyimlerinden yararlanmak için Türkiye’deki 8 VFS Global merkezinden size en yakın olana başvuru yapabilirsiniz. Üstelik başvuru yapmanız için vize merkezlerine gitmeniz gerekmez. VFS Global ile iletişim kurduktan sonra, parmak izi kayıtlarınız son 5 sene içerisinde sistemde yer alıyorsa gerekli evrakları kargo ile gönderebilirsiniz. Bu sayede Estonya vize süreci sizin için kısalır. Bazı durumlarda Estonya Konsolosluğu Vize için özel mülakat talep eder. Böyle bir durumda VFS Global sizin için randevu sürecini ayarlar.

VFS Global Nedir?

Dünya genelinde 124 ülkede 2151 ofise sahip VFS Global, diplomatik bir misyon üstlenir. 2001 senesinden beri aktif olarak hizmet eden VFS Global’in kuruluş amacı vize işlemlerinde aracılık yapmaktır. İsviçre, Hollanda, Almanya ve Fransa gibi ülkelere kolaylıkla vize alınmasını sağlayan kurumun İstanbul (Altunizade ve Harbiye ilçelerinde), Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Edirne, Gaziantep ve Bursa olmak üzere 8 ilde ofisleri bulunur. VFS Estonya Vizesi Yazımız son tempo devam ediyor.

VFS Vizesi Estonya

VFS Estonya Vizesi Türleri

Estonya’ya giriş yapmak için VFS Global aracılığı ile alabileceğiniz kısa dönem vizeleri aşağıda sıralandığı gibidir.
Turistik
İş / Çalışma
Aile veya Arkadaş Ziyareti
Eğitim
Kültürel
Sportif

VFS Global Ek Hizmetleri

Estonya vizesi ile birlikte VFS Global tarafından ücret karşılığında talep edeceğiniz ek hizmetler şunlardır:
VIP Servis (İstanbul Harbiye ve Ankara şubelerinden alınabilir.)-
Kurye Hizmeti
Fotokopi Hizmeti
Fotoğraf Hizmeti
Form Doldurma Hizmeti
SMS Hizmeti
Çıktı Alma Servisi
Başvuru Sonrası Kurye Talebi
İnternet Kiosk

Estonya Vize Süreci Hakkında

Size en yakın başvuru merkezini öğrenerek Estonya vize sürecinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz. Süreç, VFS Global çalışanları tarafından dikkatle takip edilir ve sizlere her aşamada ayrıntılı bilgiler sunulur. Vize için gereken güncel evraklar, vize türünüze göre ödemeniz gereken ücret, davet mektubunun içeriği ve diğer ayrıntılar ile ilgili bilgiler için VFS Global’den destek talep edebilirsiniz. VFS Estonya Vizesi Yazımızın sonuna geldik.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vfs Estonya Vize Başvurularında Karar Verme Yetkisi Var Mıdır?

90 Günden az kalış süreli, Turistik, ticari, kültürel, konferans gibi seyahatlerinizde evrak teslim alan, parmak izi biometrisi oluşturan, evrakları tasnif edip elçiliğe ileten kurumdur. Vfs Estonya Vizesi bölümü çalışanlarının vize sonucuna olumlu ya da olumsuz etkisi yoktur. Evrak kabul etme ve resmi prosedürü gerçekleştirme yetkisine sahiptir. Eksiksiz evraklar ile vize sürecinizi başlatıp sorunsuz vize süreci geçirmek adına Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden detaylı destek alıp, Estonya vize başvurusu işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Estonya vize işlemleriniz ile ilgili bilmeniz gereken detaylara firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Vfs Global Estonya Vizesi Bölümüne Evrakları Randevu Almadan Teslim Edebilir Miyim?

Estonya vizesi başvurusunda seyahat nedeninizi kanıtlayan tüm evrakların eksiksiz, güncel ve mümkün olduğunca ıslak imzalı ibraz etmeniz gerekmektedir. Estonya vize evrakları Vfs Estonya vizesi bölümüne teslim etmek için önceden vize başvuru randevusu alınması gerekmektedir ve randevusu olmayan hiçbir dosyaya işlem alınmamaktadır. Long Vize Turizmden en kısa zamana Estonya Vize Randevusu almak için bilgi ve destek alabilirsiniz. Estonya vize işlemleriniz ile ilgili bilmeniz gereken detaylara firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Vfs Global Estonya Vizesi Bölümünün Görevi Nedir?

Vfs Estonya Vize bölümü karar verme yetkisine olumlu ya da olumsuz etkileme durumuna sahip değildir. Evrak teslim alıp tasnif etmek, parmak izi dosyası oluşturmak, sisteme kişi ve pasaport bilgilerini depolamak, sunulan evrakları konsolosluğa iletmek ile yetkilidir. Başvurunuzun sorunsuz ve hızlı ilerlemesini sağlamak ve Estonya Vize Başvurusu işlemlerinizde aksaklığa yol açmamak adına Long Vize Turizmden destek alabilirsiniz. Estonya vize işlemleriniz ile ilgili bilmeniz gereken detaylara firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: