Fransa Vizesi Vfs

VFS Fransa Vizesi

VFS Fransa vizesi başvurusu için Türkiye’de, Fransa Konsolosluğu ve Büyükelçiliği’nin yetkilendirdiği kurumdur. Fransa vize işlemleri aracı kurumu, Fransa’ya seyahat edecek kişilerin tüm vize işlemlerini gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Vize başvurularının konsolosluk ve büyükelçiliğe iletilmesin aracı görevi üstlenen VFS Global, 90 gün ve altı Fransa seyahati vize başvuruları, randevuları için görev yapmaktadır.

Fransa vizesi için Long Vize Turizm’den hizmet ve gerekli olan evrakların hazırlanması, vize türü ve süreci hakkında yetkili Long Vize Başvuru ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz. Hazırlanan evraklar ve eksiksiz doldurulmuş başvuru formu ile merkezimizden aldığınız randevu günü VFS Global Fransa bölümüne teslim edebilirsiniz.

Seyahat amacına göre hazırlanan evraklar eksiksiz olmalı başvuru formu VFS Global sistemindeki online bölümden ingilizce olarak doldurulmalıdır. Elle Doldurulan Formlar kabul edilmemektedir. Fransa Turistik Vize online form için Long Vize Başvuru Merkezimizin uzmanlarından destek alabilirsiniz.

VFS Fransa Vizesi İşlemleri

Evrak Kabul Merkezi olan Vfs Globalin dünyada 124 ülke ofisi bulunmaktadır. Vize işlemleri, Türkiye’de de İstanbul, İzmir, Edirne, Bursa, Bodrum, Antalya, Gaziantep, Trabzon illerinde faaliyet göstermektedir. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi ile hazırlamış olduğunuz evraklar ve online form çıktılarını elçiliğe gönderilmek üzere vfs Globale teslim edebilirsiniz.

fransa vfs vizesi 1

Fransa vizesi için Long Vize Turizm’den hizmet ve gerekli olan evrakların hazırlanması, vize türü ve süreci hakkında yetkili Long Vize Başvuru ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz. Hazırlanan evraklar ve eksiksiz doldurulmuş başvuru formu ile merkezimizden aldığınız randevu günü Fransa bölümüne teslim edebilirsiniz.

VFS Global Fransa seyahat edilecek tarihten 90 gün öncesinde evrak teslim almaktadır. Alınan başvurularda karar verme yetkisine sahip değildir. Başvuru anında evrak kontrol etme form dosyalama ve biometrik işlemleri yapmakta görevlidir. Fransa vize başvurusu yaparken seyahat sürenizi kapsayan yurtdışı seyahat sağlık sigortası yaptırmak gerekli evraklar arasında mecburidir. Sigorta olmayan dosya başvuruda kabul edilmemektedir. Online form işlemleri ve yurt dışı seyahat sağlık sigortaları için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile iletişime geçerek evraklarınızı eksiksiz tamamlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

D Tipi Vize Başvurusu Yapabilir Miyim?

Başvuru yerleri vize türlerine göre değişmekte olup;  90 günü aşan vize türlerinde Fransa Büyükelçiliği Vizesi Bölümünden, kısa süreli Fransa seyahatleriniz için Vfs Fransa Vizesi Bölümünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruda yetkili Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden gerekli tüm desteği alabilirsiniz.

Vfs Fransa Vizesi Başvurularında Karar Verme Yetkisine Sahip Midir?

Kısa süreli Başvurularımızı teslim alan, parmak izi kaydı yapan ve evrak tasnifleyerek gerekli mercilere ileten Vfs Fransa Vizesi Bölümü vize sonuçlarında karar verme yetkisine sahip değildir. Başvuru sırasında detaylı mülakat yapmaya ve vize sürecini olumlu olumsuz etkileme yetkisine sahip değildir. Fransa Vize Başvurusu işlemlerinizi yetkili Long Vize Merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Vfs Fransa Vizesi Bölümünün Yetkileri Nelerdir?

Evrak teslim alma, ilk vize başvurusu yapan kişilerden parmak izi kaydı alma, gerekli mercie iletilecek olan evrakları düzenleyerek eksiksiz teslim alma, biometrik vize kaydı oluşturma gibi görevleri olan Vfs Fransa Vizesi bölümüdür. Başvurunuzda sorun yaşamamak, eksik veya hatalı evrakla karşılaşıp başvurunuzu çıkmaza sokmamak için Yetkili Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden destek alarak Fransa Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar