VFS Vizesi İsveç

VFS İsveç Vizesi

VFS İsveç vizesi almak için dünya genelinde yetkili kurumlardan biridir. Long Vize Turizm, VFS Global ile birlikte çalışarak İsveç vize işlemleri ile ilgili sorumlu vize merkezi olarak görev alır. İsveç vizesine başvurmak isteyen umuma mahsus –bordo- pasaport sahibi Türk vatandaşları, Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da email adresi üzerinden iletişime geçebilir. Bu sayede vize türünüze bağlı olarak değişen gerekli İsveç vize evrakları ve belgeleri ile alakalı ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, ücretsiz olarak İsveç vize formu sahibi olabilirsiniz.

VFS Global Nedir?

Dünya genelinde 124 ülkede 2151 ofise sahip VFS Global, vize yetkili merkezidir. 2001 senesinden beri aktif olarak hizmet eden VFS Global’in kuruluş amacı vize işlemlerinde aracılık yapmaktır. İsviçre, Hollanda, Almanya ve Fransa gibi ülkeler ile birlikte kolaylıkla İsveç vizesi alınmasını sağlayan Long Vize Turizm, küresel bir şirket olan VFS Global ile ortaklığa sahiptir. Böylelikle İsveç’e seyahat etmek isteyen vatandaşlar için İsveç vize başvurusu gerçekleştirir.

VFS Estonya Vize Türleri

İsveç’e giriş yapmak için VFS Global aracılığı ile alabileceğiniz kısa dönem vizeleri aşağıda sıralandığı gibidir.

  • Turistik Vize
  • Ticari / Çalışma Vizesi
  • Aile ya da Arkadaş Ziyareti Vizesi
  • Eğitim Vizesi
  • Kültürel amaçlı vize
  • Sportif amaçlı vize

VFS İsveç Vizesi Süreci Hakkında

İsveç vizesi, bir Schengen vizesidir. Bu nedenle İsveç vizesi sahibi vatandaşlar 26 Schengen ülkesine ekstra vize almaksızın giriş yapabilir. Ancak bunun için ilk olarak İsveç’e seyahat etmek ve oradan diğer ülkelere geçiş yapmak gerekmektedir.

vfs isvec vizesi 1 1
İsveç Vizesine Nasıl Başvurabilirim?

İsveç vizesine kolaylıkla başvurmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Deneyimli ekibimiz, seyahat amacınıza bağlı olarak vize türünüzü belirler, gereken evrak ve belgeleri size iletir, İngilizce dilinde doldurulması gereken vize formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız için size yardımcı olur. Bunlara ek olarak vize türünüze ve İsveç’te kalmayı istediğiniz süreye bağlı olarak güncel İsveç vize ücreti ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kapsamlı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vfs İsveç Vize Başvurularında Karar Verme Yetkisi Var Mıdır?

90 günden az kalışlı kısa süreli vize başvuruları teslim alan, biometri sistem kaydı oluşturan, evrakları kontrol eden ve elçiliğe ileten kurum Vfs İsveç Vizesi Bölümüdür. Vize sonucunu olumlu yada olumsuz karar verme yetkisine sahip değildir. Yapılan başvurularda uygun bulmadığı dosyayı almama yetkisine sahiptir. Evraklarınızı eksiksiz teslim edip vize sürecinizde sorun çıkmaması adına Long Vize Danışmanlık Merkezinden destek alarak İsveç Vize Başvurusu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Vfs İsveç’e Evrakları Randevu Almadan Teslim Edebilir Miyim?

İsveç seyahatiniz için gerekli olan vizesi için, gidiş amacınızı kanıtlayan evrakların ve belgelerin eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Evrakları Vfs İsveç Vize Bölümüne iletmek için önceden randevu alınması mecburidir ve randevusu olmayan başvuru işlemlerini kabul etmemektedir. Doğru zamanlama ile randevu işlemlerine geç kalmadan en erken 6 ay öncesinde randevu sistemine kayıt oluşturabilirsiniz. Long Vize Danışmanlık ve Randevu Merkezimiz uzmanları aracılığı ile en kısa zamana İsveç Vize Randevusu alabilir, geç kalmadan başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vfs İsveç Vize Bölümünün Görevi Nedir?

Vfs İsveç Vize Bölümü olumlu yada olumsuz karar verme yetkisine sahip değildir. Evrak teslim alıp,kontrol etmek, biometrik parmak izi sistemi kaydı oluşturmak, sisteme kişi ve pasaport bilgilerini girmek, sunulan evrakları İsveç Konsolosluğu Vize Bölümüne iletmek ile yetkilidir. Uygun bulmadığı başvuru kabul etmemek ve ek evrak talep etmek de görevleri arasındadır. Başvurunuzun sorunsuz ve hızlı ilerlemesini sağlamak İsveç Vize Başvurusu adımlarınızı sağlıklı çözüme ulaştırmak adına Long Vize Başvuru Ve Danışmanlık Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: