Vize Başvurusu Vietnam

Vietnam Vize Başvurusu

Vietnam vize başvurusu, Ankara’da bulunan Vietnam Büyükelçiliği’ne şahsen veya seyahat firması yardımıyla yapılabilir. Seyahat edecek bordo pasaport sahibi kişiler, seyahat öncesinden vize almaları gerekir. Vietnam vize başvurusu yapacak kişilerin, pasaport surelerinin dolmamış olmasına dikkat etmeleri gerekir. Vize başvurusu yapacak kişilerin en az 6 ay süresi bulunan ve en az 2 sayfası boş pasaporta sahip olmalıdır. Vietnam vize başvurularının olumlu gönde sonuçlanabilmesi ve sürecin daha hızlı ilerlemesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, Vietnam vizesi için ülke temsilcileri ve uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Vize başvurusunda gerekli evrakların ve belgelerin doğru bir şekilde doldurulması ve tamamlanması vize başvurusunu doğrudan etkileyen noktalardır.

Vietnam Vizesi Almak Zorunlu mudur?

Vietnam’a ticari, turistik, aile/ziyareti için 90 günden az seyahat edecek kişilerin vize almaları zorunludur. Bordo pasaport sahipleri, vize tarihi dolmamış kişiler, Vietnam seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah pasaport sahibi kişiler kısa süreli seyahatleri için vize muafiyeti bulunur. Vietnam vizesi başvuruları bazen red alarak olumsuz yönde sonuçlanmaktadır. Bu durum sürecin daha da uzamasına neden olur. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin Vietnam vize başvuru öncesinde uzman kişilerden destek alması gerekir. Long vize turizm, vize işlemlerinde yetkili olup, her türlü bilgi ve birikime sahip uzman elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Vietnam Vize başvurusu yazımız devam ediyor.

vietnam vize basvurusu 1

Vietnam Vizesi Formu

Vietnam’a seyahat edecek kişilerin vize almaları zorunludur. Vize başvurularında, Vietnam ülkesi tarafından belirlenen bazı evrakların ve belgelerin tamamlanması gerekir. Vietnam vizesi için gerekli evraklar ve belgeler ile Vietnam’a seyahat edecek kişi hakkında bilgi sahibi olmak için talep edilir. Vietnam vize formu da bu evraklardan birisidir. Forumda geçecek bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Formda kullanılan yazının okunaklı ve anlaşılır olmasına dikkat edilmelidir.

Başvuru formunda yer alan ıslak imza kısmına, pasaport ve diğer evraklarda bulunan imzanın aynısı başvuru yapacak kişi tarafından ıslak imza ile atılmalıdır. Vietnam vize formu vize işlemlerinin olumlu yönde sonuçlanması için önemli bir evraktır. Bu nedenle başvuru formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması için şirketimizle irtibata geçip ülke temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Vietnam Vize başvurusu yazımızın sonuna geldik.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vietnam Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yetkili vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk aşaması olarak Vietnam vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra Vietnam vize evrakları ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde de konsolosluğa takdim edilir. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleriniz tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri eksiksiz ve hatalı bir şekilde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vietnam vize başvurusunu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız Vietnam vize evrakları ve belgeleridir. Bu Vize evrakları vize başvuru sahibi kişilerin iş ,meslek gibi durumlarına göre farklılık göstermektedir. Bu meslekler: Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabilir. Bunun yanı sıra diğer gerekli evrak ve belgeler de başvuru sahibinin yaşı veya özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Vietnam Vize İşlemleri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir , vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Vietnam vize başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma , iş durumları veya yaşları gibi etkenlere bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Örneğin ; Vietnam ticari vize için davetiye şarttır. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Vietnam Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vize işlemleri randevu sistemine bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde uzman persollerden profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Vietnam Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Vietnam Konsolosluğu vize başvurularını ve Vietnam vize evraklarını ve belgelerini değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vietnam vizesi kaç günde çıkar? vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar