Vize Evrakları Ve Belgeleri Vietnam

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri

Vietnam vize evrakları ve belgeleri her yıl yeniden güncellenerek değişiyor. Vietnam’a gitmek isteyen Türk vatandaşları öncelikle gitme amaçlarına uygun vize çıkarmaları gerekir. Çünkü Vietnam Türkiye’den giden vatandaşları vizesiz kabul etmiyor. Vietnam vizesi, öncesi gidecek kişilerin C-1 belgesi alması gerekir. Bu belge ile birlikte Vietnam büyükelçiliğine başvuru yapılır. Bu belge hemen çıkmadığı için öncelikle belgeyi göçmenlik bürosundan temin etmek gerekir. Vize işlemleri ile uğraşmak istemeyen kişilerin başvuracakları ilk yer firmalardır. Bu konuda vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayan ve neticelendiren firmalar müşterilerine profesyonel hizmet sunuyorlar. İlk başvuru anından itibaren Vietnam vize işlemleri sonuçlandırılacağı zamana kadar sürekli konsolosluk ile iletişim halindeler.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir

Vietnam’a gidecek kişiler öncelikle gerekli evraklarını hazırlamaları gerekir. Vietnam’a ziyaret veya okuma amaçlı gitmeyen kişilerin alacağı vize turistik vizedir. Long turizm vize işlemleri ile sizlerin yerinize gerekli tüm başvuruları yaparak kısa sürede vize çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız sizlerin yerine Vietnam Büyükelçiliğinde bulunan konsolosluğa giderek gerekli tüm belgelerinizi başarılı bir şekilde teslim ediyor.  Bize ulaştırmanız gereken belgeler ve evraklar;

  • 6 ay geçerliliği bulunan pasaport belgesi
  • 2 adet yakın tarihlerde çekilmiş fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Ülkeye giriş yapılacak tarih ve çıkış tarihini gösteren uçak ve kalınacak otel biletleri
  • C-1 izin belgesi

Bu belgelerin firmamıza şahsen veya kurye ile gönderebilirsiniz. Böylece bizlerde sizin için vize başvurusunda bulunarak vize sahibi olmanızı sağlıyoruz. Sonuçlanıncaya kadar da işlemleri takip etmeye devam ediyoruz.

vietnam vize evraklari ve belgeleri 1

C-1 Belgesinin Önemi

C-1 belgesi Vietnam’a gitmek isteyen tüm vatandaşların önceden edinmesi gereken bir belgedir. Bu belge olmadan ülkeden içeri girilemez. Bu belgeyi kişiler kendileri ya da firmalar aracılığıyla temin edebilirler. Bu onay mektubu Vietnam turistik vize almak için konsolosluk tarafından istenilen bir belgedir. Belge üzerinde kişilerin ne kadar süre kalacakları hakkında bilgi verir. Ayrıca bu belge kişilerin turistik bir amaçla ziyarete çıktıklarının göstergesidir. Long vize sizlerin daha iyi bir seyahat etmesi için gerekli tüm işlemlerde sizlerin yanındadır. Vize işlemleri için firmamıza başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vietnam Konsolosluğu’dan yapılacak olan Vietnam vize başvurularında, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvurusunu yapacağınız vize türü, kendi içinde de vize başvuru sahibinin durumuna göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları veya yaşları gibi faktörlere bağlı olarak farklıklar göstermektedir. Örneğin ; Vietnam ticari vize için davetiye ya da fuar bileti olması gerekmektedir. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Vietnam vize evrakları ve belgeleri, Vietnam Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından dolayı vize işlemleriyle Vietnam Konsolosluğu ilgilenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok etkene göre farklılıklar içermektedir. Evraklardaki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza veya yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evrak ve belgelere ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Vize başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Vietnam vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Vietnam Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeleri yine Vietnam konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vietnam Vize Randevusu ve Vietnam vize başvurusu işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan Vietnam vize evrakları ve belgeleri yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak uzman personellerimizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Vietnam vize başvurusu konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vizesi için gerekli olan vize evrak ve belgeleri hazırlanmadan önce ilk olarak konsolosluktan Vietnam Vize Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur ve sonuç beklenmeye başlanır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi tüm bu aşamalarda size yardımcı olabilir , vize işlemlerinizi profesyonel bir şekilde halledebilir. Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Vietnam vizesi kaç günde çıkar? Vietnam başvuru işlemleri nereden yapılır? Başvuru işlemlerini kabul eden Vietnam Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu prosedürü ile evrak kabul etmektedir. Vietnam vize işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, başvuru evrak ve belgelerinin güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesine ulaşmak , Vietnam vize işlerinizi eksiksiz ve hatasız yapmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: