Vize İşlemleri Vietnam

Vietnam Vize İşlemleri

Vietnam vize işlemleri, Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahibi kişilerin vize başvurusu yaptığında gerçekleştirmesi gereken işlemlerdir. Vietnam ülkesi, Türkiye’den ülkelerine seyahat edecek kişiler için vize talep eden ülkelerden birisidir. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin vize alabilmesi için bazı işlemleri yerine getirmesi öncelikle vize başvurusu için sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi ve olumlu sonuçlanabilmesi profesyonel destek alınması gerekir ve Vietnam vize evrakları ve belgeleri eksiksiz şekilde hazırlanmalıdır.

Long Vize Turizm şirketimiz, Vietnam vize başvurusu hizmeti vermektedir. Vietnam vizesi için öncelikle Büyükelçilik tarafından talep edilen başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Daha sonra başvuru formu ile birlikte ülke tarafından talep edilen diğer evrakların ve işlemler tamamlanmalıdır. Vize başvurusunu olumlu veya olumsuz sonuçlanması tamamen Konsolosluk/Büyükelçiliğin kararıdır.

Vietnam Vizesinin Olumlu Sonuçlanması İçin Ne Yapılmalıdır?

Vietnam vizesi alacak kişilerin, öncelikle seyahat nedenini belirlemesi ve buna uygun şekilde evrakları tamamlaması gerekir. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin en az 6 ay süresi bulunan bordo pasaport sahibi olması gerekir. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de Vietnam vize formu, evraklar ve pasaporttaki imzanın aynı olması başvurunun olumlu yönde değerlendirilmesinde dikkat edilen noktalardır. Vietnam vizesinin olumlu sonuçlanabilmesi için vize ücretinin de yatırılması gerekir.

Vize evrakları ve belgelerinde geçen bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Yanlış ve eksik bilgi vizenin olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanan kişiler, tekrar vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vietnam vizesi ortalama 2 ile 3 hafta içerisinde verilmektedir. Bu nedenle vize başvurusu yapacak kişilerin bu süreyi göz önünde bulundurarak vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize başvurularının hatasız bir şekilde tamamlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçerek, ülke temsilcilerinden profesyonel destek alabilirsiniz.

vietnam vize islemleri 1

Vietnam Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Vietnam vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Long Vize şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vietnam vizesi için istenen evraklar şunlardır:

  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • En az 6 ay süresi bulunan pasaport
  • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Dilekçe
  • Otel rezervasyonları
  • Uçak gidiş-dönüş biletleri
  • Sağlık sigortası poliçesi

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vietnam Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam konsolosluğu vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işlemlerinin ilk aşaması olarak vize randevusu alınır. Vietnam vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve hazırlanan Vietnam vize evrakları ve belgeleri randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Vietnam vize işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız vize evraklarıdır. Bu Vietnam vize evrakları ve belgeleri vize başvuru sahiplerinin İş Ve Meslek durumlarına göre farklılık göstermektedir. Bu Meslekleri; Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı veya bazı özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Vietnam Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vietnam vize işlemleri için konsolosluktan yapılacak olan Vietnam vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evrak ve belgeler istenmektedir. Örneğin ; Vietnam ticari vize için davetiye ve fuar bileti şarttr. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içerisindeki kişilere göre farklı evrak ve belgeler gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Vietnam Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam konsolosluğu vize işlemleri randevu usulü çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk aşaması olarak vize randevusu alınır. Vietnam vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek , vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız yapmak için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Başvuru nereye yapılır?, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Vietnam vize başvurusu Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Vize İşlemleri randevu prosedürüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde uzman ekibimizden profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: