Vize Randevusu Vietnam

Vietnam Vize Randevusu

Vietnam vize randevusu, Vietnam’a seyahat etmeyi düşünen Türk vatandaşları, Vietnam Büyükelçiliği’ne şahsen veya Long Vize Turizm şirketi aracılığı ile yapabilir. Vietnam vize randevusu, saat 08: 00- 11:30 veya 14:00- 14:30 saatleri arasında alınır. Ülkemizde her yıl birçok kişi çeşitli sebeplerle Vietnam’a seyahat etmektedir. Vietnam ülkesi, 90 günden az kısa süreli seyahatler için vize talep eden ülkelerdendir. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin, belirli bir seyahat nedeninin olması gerekir. Seyahat nedenleri arasında turistik, ticari, Vietnam aile arkadaş ziyareti vizesi gibi olabilir.

Seyahat nedenine göre Vietnam Büyükelçiliği tarafından bazı evraklar ve belgeler talep edilmektedir. Bu evraklar sayesinde ülke yetkilileri, başvuru yapan kişi hakkında bilgi sahibi olur. Resmi içerik taşıyan bu evrakların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmasına dikkat edilmesi gerekir. Vietnam vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için Long Vize turizm şirketimiz ile irtibata geçip müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam’a seyahat edecek kişiler, vize başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için bazı işlemleri ve evrakları yerine getirmesi gerekiyor. Öncelikle seyahat edecek kişiler, seyahat nedenlerini belirlemeli ve buna uygun şekilde evrakları temin etmesi gerekir. Turistik ya da ticari nedenlerle seyahat edecek kişilerin karşı taraftan davetiye alması gerekir. Bu davetiyeyi Vietnam Büyükelçiliği’ne iletip diğer evrakları tamamlamalıdır. Gerekli evraklar ve belgeler tamamlandıktan sonra kişiler, kendileri şahsen veya vize firmaları aracılığıyla vize randevusu oluşturmalıdır.

Vize randevusuna en az yarım saat öncesinden vize başvurusu yapan kişinin şahsi olarak gitmesi gerekir. İlk defa vize başvurusunda bulunan kişilerde parmak izi bilgisi alınır. Vietnam vize ücreti yatırıldıktan sonra vize işlemlerinin sonuçlanması beklenilir. Vize işlemlerinde karar mercii Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği’dir. Vietnam vizesi başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için Long Vize turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Vietnam Vize Randevusu yazımız devam ediyor.

vietnam vize randevusu 1

Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vietnam vize başvurusunda bulunan kişilerin gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde Büyükelçiliğe teslim etmesi gerekir. Vietnam vize evrakları ve belgeleri şunlardır: Vietnam Vize Randevusu yazımız devam ediyor.

  • En az 6 ay süresi bulunan ve 2 sayfası boş olan pasaport
  • 2 adet 3,5 x 4,5 cm boyutlarında biyometrik fotoğraf
  • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Dilekçe
  • Başvuru formu
  • Otel ve uçak rezervasyonları

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vize Randevusu Nereden Alınır?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması evrak ve belgelerin takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu prosedürü ile çalışmaktadır. Vietnam vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Vietnam vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere alanında uzman personellerden profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Vietnam’a seyahat planlayanların Vietnam vize işlemlerini yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Vietnam vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vietnam Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Vietnam vize işlemlerinin ilk aşaması olan Vietnam Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Vietnam Konsolosluğunun vize başvurularını randevu sistemine dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Vietnam vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vietnam vizesi kaç günde çıkar? Vietnam vize işlemlerinizi en kısa sürede halletmek için firmamız Long Vize ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Vietnam Vize Randevusu, Vietnam Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vietnam vize işlemlerinizin ilk adımı vize randevunuzun alınmasıyla başlar. Vietnam vize evrakları ve belgelerinin hazırlanması ile de randevu günü konsolosluğu sunulur ve sonuç beklenmeye başlanır. Vietnam vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız yapmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Vietnam vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Vize İşlemleri randevu sistemine bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: