Vize Ücreti Vietnam

Vietnam Vize Ücreti

Vietnam vize ücreti her yıl değişiyor. Bu sebeple tercih edilen firma ile fiyat konusunda görüşmek gerekir. Vietnam çoğu insanın gitmek istediği önemli turistik yerlerden biridir. Bu nedenle yoğun bir turistik akın yaşanıyor. Ülke konumu itibari ile etkileşimlere kapalı olması sebebiyle kendine özgü bir kültür oluşturmuştur. Doğası, dağları ve denizi ile dışarıdan gelenlerin keyifli bir tatil geçirmesini sağlar. Ülke Türkiye’den giden vatandaşlardan vize belgesi istiyor. Bu nedenle Vietnam’da tatil yapmak isteyen kişilerin öncelikle Ankara’da bulunan Vietnam büyükelçiliği vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Burası hafta içi her gün hizmet sunuyor olmasına rağmen vize işlemleri ile ilgili sadece Salı ve Perşembe günleri gelen kişilerin işlemlerine bakıyor.

Tecrübeli Firma Seçimi

Vietnam’da tatil yapmak isteyenlerin öncelikle alanında tecrübeli bir firma seçimi yapması gerekir. Çünkü ülke hakkında bilgi ve vize işlemleri hakkında profesyonel yardım almak gerekir. Bu konuda Long Vize Turizm firması olarak vize işlemlerinizi başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. İster firmamıza gelerek isterseniz de bizleri arayarak merak ettiğiniz tüm soruların cevabını uzman ve yetkili çalışanlarımızdan alabilirsiniz. Vietnam vize ücreti konusunda da bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sizlere telefonda tüm fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizleri arayarak Vietnam vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca Ankara’ya uzak illerin bu konuda tedirgin olmasına gerek yok. Çünkü çalışanlarımız sizlerin tüm evraklarınızı Ankara’da bulunan Vietnam büyükelçiliğine teslim ediyor.

vietnam vize ucreti 1

Vietnam Turistik Vize Nasıl Alınır

Türkiye’den Vietnam’a gitmek isteyen vatandaşların öncelikle gidiş sebeplerini açıklamaları ve bu amaca uygun vize almaları gerekir. Çünkü eğitim ya da ziyaret için gitmeyenler Vietnam turistik vize alırlar. Turistik amaçla gideceklerin pasaportlarında Vietnam turist vizesi olması gerekir. Bu vizeyi iki şekilde temin edebilirsiniz. Birincisi şahsi yapılan başvurular ile mümkündür. Bunun için Vietnam konsolosluğuna gitmek gerekir. İkincisi ise Vietnam havaalanında da vize alınabilir. Fakat havaalanında bazen sorunlar yaşanıyor ve insanlar yeniden ülkelerine gönderilebilirler. Böyle olumsuz durumlarla karşılaşmamak için vize konusunda Long Vize olarak daha sağlıklı ve güvenli işlemler için bizden yardım alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vize Ücreti Ne Kadar?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Vietnam vize ücreti nedir? Vietnam vize başvurusu karşılığında Vietnam Konsolosluğuna ödenen vize harç bedelidir. Vietnam vize ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da farklılık gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak bütün vize işlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Vietnam Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Vietnam Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vietnam Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu, Vietnam vize evrakları ve belgeleri ile birlikte konsolosluğa sunulur. Vietnam Vize başvuru ücretlerinin birçok unsura göre farklılık göstermesi nedeniyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vize Ücretini Kim Belirler?

Vietnam vize başvuruları, ülkemizden Vietnam’a seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için yetkili vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vize işlemleri ile baştan sona kadar Vietnam Konsolosluğunun ilgilenmesi, Vietnam vize evrakları ve belgeleri ile Vietnam vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Vietnam Konsolosluğu vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vietnam Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Vietnam Vize Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle farklılık gösterebilmektedir. Vize işlemleri konsolosluktan alınan Vietnam vize randevusu ile başlar ardından da vize evrak ve belgelerinin hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Vietnam Vize harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bunun yanında vize evrakları ve belgeleri de birçok unsura göre farklılık göstermektedir. Örneğin Vietnam ticari vize için davetiye ve fuar bileti şarttır. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Vize işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Vize işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: