Fiyatları Vize Başvuru

Vize Başvuru Fiyatları

Vize Başvuru Fiyatları, gidilecek ülkeye seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri tarafından vize başvuru işlemleri için Konsolosluk hizmet bedeli ve başvuru merkezi koordinasyon bedeli olarak alınmaktadır. Başvuru alan ülkeler kendi belirlemiş oldukları ücretleri üzerinden harç bedeli ve koordinasyon ücreti almaktadır.

Vize başvuru işlemleri sonucu olumlu ya da olumsuz olması ücrette herhangi bir farklılık ve iade sağlamamaktadır. Maddi ve manevi zararların önüne geçmek için kaliteli, eksiksiz ve başvuru yapılacak ülkenin şartlarına uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. Long Vize merkezinden vizenizi alarak maddi ve manevi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Vize Başvuru Ücretleri;

  • Gidilecek ülkenin kabul ettiği para birimi üzerinden ödeme yapılması gerekmektedir.
  • Gidilecek ülkelerin hizmet durumlarına göre ek hizmetleri bulunmaktadır. Express işlem, vip işlem erken saat başvurusu gibi seçenekleri bulunmaktadır.
  • Başvuru teslim işlemleri için ek ödeme alınabilmektedir.

Long Vize başvuru merkezi ile yapılacak olan işlemlerde güncel kur üzerinden tüm ödemelerinizi Türk Lirası olarak yapabilir ve kurye teslim ücreti olmadan vizenizi alabilirsiniz.

Fiyatları Vize Başvuru
Vize Başvuru Fiyatları

Vize Başvuru Fiyatları Değişkenlik Faktörleri;

  • Başvuru sahibinin vatandaşlığının bağlı olduğu ülkeye göre ücretler değişmektedir. Vatandaşı olduğunuz ülke Vize Başvuru Fiyatları için Long Vize çağrı merkezini arayabilirsiniz.
  • Başvuru sahibinin yaşına göre ücret alınmaktadır. Yaş gruplarına göre vize ücretleri değişmektedir. Yaş ve fiyat hesaplaması için Long Vize çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Vize ücretleri harç bedeli ve başvuru merkezi vize ödemelerine ek olarak başvuru sahiplerinin aşağıdaki başvuru evraklarını hazırlama aşamasında ve ek hizmetler seçerek ekstra ödeme yapabilir.

Başvuru merkezi işlem kargo gönderim hizmeti
Başvuru Merkezine giriş ile yetkili Başvuru Noktamız Long Vize ile yapılacak işlemler için kargo hizmetini satın almanıza gerek kalmaz tarafımızca yapılan başvuru işlemlerinde sonuç tarafımızca teslim alınarak gönderilmektedir.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi
Serbest piyasa ekonomisi çerçevesinde yüksek fiyatlar ve kişisel şartlarınıza uyumsuz poliçe kestirmemenizi tavsiye ederiz. Long Vize merkezimiz ile yapılacak olan başvurularınızda size özel Seyahat Sağlık Sigorta poliçesi eklenmektedir.

Biometrik Fotoğraf
Başvuru prosedür ve güncel belirlenen fotoğraf özellikleri ve boyutları için tarafımızca destek alabilir ve yanlış ve uyumsuz biometrik fotoğraf çekimleri için maddi kayıpları önleyebilirsiniz.

Çıktı İşlemleri;
Vize Başvuru Fiyatları için en çok kullanılan materyal olan kağıt, çıktı alımı ve benzeri işlemler için Long Vize başvuru merkezi ile yapacağınız işlemler için ek ödeme yapmaz ve maddi tasarruf yapabilirsiniz.

Başvuru sonu Sms Bilgilendirme
Vize başvuru dosyanızın işlem tamamlanma haberi verildiği ücretli bilgi mesajıdır. Long Vize başvuru merkezi ile yapacağınız işlemlerin sonucunu aynı gün içerisinde alarak tarafınıza ücretsiz olarak haber ve bilgi vermektedir.

ÖNEMLİ UYARI :

Vize Başvuru Fiyatları Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Başvuru Fiyatları Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: