Formu Vize Başvuru

Vize Başvuru Formu

Vize Başvuru Formu vize memuru yetkilisi tarafından ilk önce kontrol edilen ve vize başvuru dosyanızın en ön sayfasında bulunan ve tüm evraklarınızın tüm içeriklerinin yazıldığı vize başvuru formudur. Vize başvuru formları ülkelere göre manuel form, online form gibi seçeneklere ayrılmaktadır. Birçok ülke için vize başvuru formları 2 sayfadan 42 sayfaya kadar değişebilmektedir.

Vize Formları Nelerdir;

  • Vize Randevu Talep Formu
    Vize başvuru formlarından , randevu talep formu gidilecek ülke büyükelçiliği’nin yetkili başvuru merkezinden online form doldurularak oluşturulmaktadır. Pasaport bilgileriniz , irtibat bilgileriniz ve başvuru amacınız dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Randevu talep formunun yanlış, eksik olması durumunda başvuru merkezinde işlemleriniz yapılmamaktadır. Yetkili Başvuru merkezimiz Long Vize tarafından vize randevunuz oluşturulmaktadır.
  • Vize Başvuru Formu
    Vize başvuru formları içinde en önemli form özelliğini taşımaktadır. Başvuru sahibine özel hazırlanan başvuru, evrak listesindeki belgeler ve gidiş amacı, tarihi gibi bilgiler dikkate alınarak doldurulmaktadır. Vize başvuru formu hazırlanan dosyanızın en üst kısmında yer alan başvuru kapak dosyası görevini görmektedir. Şahsi tüm içerik bilgilerinizin işlendiği eksiksiz, doğru ve belirtilmiş standartlara göre doldurulması mecburidir. Yapılacak eksik ve yanlışlıklar başvurunuzun olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olabilir. Başvuru merkezi ve konsolosluklara giriş ile yetkili Long Vize ile yapacağınız başvuru işlemlerinde alanında uzman kadromuz ile birlikte kendi dilinde doldurulmaktadır.
  • Kişisel Veri ve Güvenliği İzin Formu
    Vize başvurusu için hazırlanılması gereken evrakların içerik bilgisi olarak kişisel ve özel bilgileriniz yer almaktadır. Vize memurları kişisel şartlarınızın uygunluk durumunu kontrol edebilmek ve değerlendirebilmek için kişisel veri ve bilgilerinizin yer aldığı evrakları talep etmektedir. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu evrak ve vize başvuru dosyasının incelenmesi için vermiş olduğu izin belgesidir. vize başvuru formlarından Kişisel veri ve güvenliği izin formunun doldurularak imzalanması gerekmektedir.
  • Başvuru Vekâlet Yetkilendirme Formu
Formu Vize Başvuru
Vize Başvuru Formu

Vize Başvuru Formu için gidilecek ülke durumları, parmak izi biometri seçeneğine göre başvuru sahibi şahsen gelmeden Long Vize başvuru merkezi ile vize alabilmektedirler.

Long Vize Başvuru Merkezi tüm vize başvurularında eksiksiz başvuru yapma prensibi ve kuralı bulunmaktadır. Başvuru sahiplerinin mağduriyet ve olumsuz sonuç almaması adına başvuru merkezimizin eksiksiz başvuru ve sunum dosyası hazırlamaktadır. Geçmiş yıllardan itibaren bu prensibimiz ile vize alım başarı oranlarımız çok yüksek olup birçok kurum, kuruluş ve şahısların referans ve öneri noktası olmuştur.

ÖNEMLİ UYARI :

Vize Başvuru Formu Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Başvuru Formu Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: