Harçları Vize Başvuru

Vize Başvuru Harçları

Vize Başvuru Harçları, gidilecek ülkeye seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri tarafından vize başvuru işlemleri için ödeyeceği Elçilik ve Konsolosluk hizmet bedelinin adıdır. Ülkelerin Dış Temsilcilikleri tarafından yönetilip belirlenen vize başvuru bedelleri ülkelerin dış temsilciliklerinin gider masraflarını ve hizmet bedellerinin karşılığı olarak alınmaktadır.

Birçok ülke dış temsilciliği vize bölümlerinin ek kazanç kaynağı da olmaktadır. Ülkemizde yılda ortalama bir milyona yakın kişinin başvuru yaptığını düşürsek çok yüksek bir maddiyatın dış temsilciliklerine aktarılması anlamına gelmektedir.

Son zamanlarda yapılan başvuru sayılarındaki olumsuz (red) cevaplarının arttığı gözükmektedir. Başvuru yanlışlıkları, eksik evraklı başvuru, bilinçsiz başvuru ve benzeri sebepler ile red cevapları gelmektedir. Ödemiş olduğunuz Vize Başvuru Harçları karşılığını alabilmeniz için gereki olan tüm işlemleri Long Vize ile yapabilirsiniz.

  • Vize başvuru bedelleri ülkelere göre değişmektedir.
  • Vize başvuru bedelleri amacına göre değişmektedir.
  • Vize başvuru bedelleri vize çeşidine göre değişmektedir.
  • Vize başvuru bedelleri başvuru sahibi yaşına göre değişmektedir.
  • Vize başvuru bedelleri başvuru sahibi uyruğuna göre değişmektedir.
  • Vize başvuru harçları başvuru sahibi ikamet adresine göre bazı ülkelerde değişmektedir.

Vize başvuru işlemleri sonucu olumlu ya da olumsuz olması fiyatlandırmada herhangi bir farklılık ve iade sağlamamaktadır. Maddi ve manevi zararların önüne geçmek için kaliteli, eksiksiz ve başvuru yapılacak ülkenin şartlarına uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. Long Vize merkezinden vizenizi alarak maddi ve manevi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Harçları Vize Başvuru
Vize Başvuru Harçları

Önemli Uyarı:

Vize Başvuru Harçları Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Başvuru Harçları Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: