Masrafları Vize Başvuru

Vize Başvuru Masrafları

Vize Başvuru Masrafları, gidilecek ülkeye seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri tarafından vize başvuru işlemleri için yapacağı masrafların tümüdür. Gidilecek, başvuru yapılacak ülkeye göre işlem süreci, evraklar ve vize masrafı değişebilmektedir. İstenilen evraklara göre maliyetler değişebilmektedir.

Vize Başvuru Masrafı Nelerdir;

  • Elçilik ve Konsolosluk Harç Bedeli

Vize bölümünün almış olduğu vize ücretleri sabit olup ülkeye göre fiyatlandırma değişmektedir. Başvuru yapılacak ülkeler Euro, Dolar üzerinden ödeme kabul etmektedir. Long Vize Başvuru merkezi vize ile işlemlerinizde ödemenizi güncel kur üzerinden Türk Lirası olarak yapabilirsiniz.

  • Kordinasyon Hizmet Bedeli

Ülkelerin hizmet seçeneklerine göre değişkenlik gösteren vize masrafıdır. Ülkeye göre kordinasyon masrafını Long Vize başvuru merkezinden öğrenebilirsiniz.

  • Seyahat Sağlık Sigortası (Ülkelere göre mecburiyet değişmektedir.)

Ülkelere göre Vize Başvuru Masrafları teminatlar, süreler ve kapsamları değişmektedir. Seyahatinize özel sigorta poliçesi Long Vize başvuru merkezinde yapılmaktadır.

  • Otel rezervasyonları (Ülkeye göre voucher şekilleri değişmektedir. )

Gidilecek olan ülke prosedürüne göre rezervasyon – opsiyonlu rezervasyon ve satın alınmış olarak talep edilebilmektedir. Long Vize başvuru merkezi tüm ülkelerdeki otel geniş ağ anlaşması ile ek ödeme yapmanıza gerek kalmadan konaklama belgenizi vize başvuru dosyanıza eklemektedir.

  • Uçak bileti ( Ülkeye göre biletleme şekilleri değişmektedir )

Gidilecek olan ülke prosedürüne göre rezervasyon – opsiyonlu rezervasyon ve satın alınmış olarak talep edilebilmektedir. Long Vize başvuru merkezi tüm ülkelerdeki havayolu firmaları anlaşması ile ek ödeme yapmanıza gerek kalmadan ulaşım belgenizi vize başvuru dosyanıza eklemektedir.

  • Vize başvuru merkezine ulaşım ücreti ( Ülkeye – şehire göre değişmektedir. )

Vize Başvuru Masrafları için sadece diğer ücretlerin hesaplanmaması gerekmektedir. Vize başvurusu yapacak olan yolcuların vize başvuru merkezine ulaşım, kırtasiye masrafları, ara geçiş masrafları gibi görünmeyen gider durumunda olan zaman ve maddiyat kaybı yaşatan faktörü olmaktadır. Birçok ülke başvurusu için şahsen gelmeden Long Vize merkezimiz ile irtibata geçebilir, şahsen gelmeden de vizenizi alabilirsiniz.

Masrafları Vize Başvuru
Vize Başvuru Masrafları

Vize başvuru işlemleri sonucu olumlu ya da olumsuz olması ücrette herhangi bir farklılık ve iade sağlamamaktadır. Maddi ve manevi zararların önüne geçmek için kaliteli, eksiksiz ve başvuru yapılacak ülkenin şartlarına uygun olarak başvuru dosyası hazırlanması gerekmektedir. Long Vize merkezinden vizenizi alarak maddi ve manevi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Önemli Uyarı:

Vize Başvuru Masrafları Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Başvuru Masrafları Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: